University of San Diego School of Law

Įvadas

Apie University of San Diego School of Law

San Diego universiteto (JAV dolerių) teisės mokykla yra pripažinta už savo fakulteto kompetenciją, jos mokymo programos gilumą ir jos klinikinių programų stiprumą. Kiekvienais metais JAV mokosi maždaug 900 Juris daktaro ir magistrantūros studentų iš viso JAV ir visame pasaulyje. Teisės mokykla yra geriausiai žinoma dėl savo pasiūlymų verslo ir bendrovių teisės, konstitucinės teisės, intelektinės nuosavybės, tarptautinės ir lyginamosios teisės, visuomenės interesų ir mokesčių srityse. USD Teisės fakultetas yra viena iš 84 teisės mokyklų, išrinktų į Teisės mokyklos absolventų nacionalinės garbės draugijos "Coif" ordino. Teisės fakulteto fakultetas yra stipri puikių tautų ir mokytojų, turinčių nacionalinės ir tarptautinės reputacijos, grupė, ir šiuo metu yra socialinių mokslų tyrimų tinklo (SSRN) visų laikų fakulteto leidimų visame pasaulyje 23 vieta. USD Teisės fakultetą patvirtina Teisės studijų ir priėmimo į advokatų tarybą taryba. Mokykla taip pat yra Amerikos teisės mokyklų asociacijos narė. Įkurta 1954 m. Teisės mokykla yra San Diego universiteto, privataus, ne pelno siekiančio, nepriklausomo Romos katalikų universiteto, įsteigto 1949 m., Dalis.

Akademikai

University of San Diego School of Law akademiniai kursai ir programos yra skirtos užtikrinti mūsų studentams ir mokslininkams griežtą, išsamų, etinį teisinį mokymą. Mūsų kursų pasiūlymai yra plati, pagrįsti kai kuriais didžiausiais teisiniais principais ir specialiais mokytojais teisiniame švietime šiandien. Studijų programos, skirtos tiems, kurie įstojo į teisininko profesiją arba jau įsitvirtinusius savo karjeros laipsnius, JAV teisės mokykla yra aukščiausio laipsnio teisininkų fakultetas, pasaulyje žinomos teisinės klinikos ir novatoriškos mokymo programos.

Rankings

USD School of Law is one of the 84 law schools elected to the Order of the Coif, a national honor society for law school graduates. The law school’s faculty is a strong group of outstanding scholars and teachers with national and international reputations and currently ranks 23rd worldwide in all-time faculty downloads on the Social Sciences Research Network (SSRN). USD School of Law is approved by the Council of the Section of Legal Education and Admissions to the Bar of the American Bar Association. The school is also a member of the Association of American Law Schools. Founded in 1954, the law school is part of the University of San Diego, a private, nonprofit, independent, Roman Catholic university chartered in 1949.

Vietos

  • School of Law 5998 Alcalá Park, CA 92110-2492, San Diego

Klausimai