Oficialus aprašymas

Studijavimas su ateities - tuo NTA Isny!

Puikus kontaktai partneris įmonių, pramonės, asmeninio dėmesio iš aukštos kvalifikacijos dėstytojų, praktinio mokymosi mažose grupėse, trumpų studijų laikotarpius, Vokietijos unikaliomis kursus ir dideliu Freizeitgangebot šeimos aplinkoje - studijos ne iš NTA Isny ​​Fachhochschule siūlo jums daug privalumų.

Tuo NTA Isny ​​jei jūs sėkmingai atidaryti Mokslas (bakalauro) bakalauro, The Technikos kolegijoje ar aukštosios mokyklos buvo baigtas. Kitos Priėmimo reikalavimai nėra. Čia galima pradėti iškart su tyrimu dėl metinės semestro pradžios žiemos semestrą!

Su bakalauro (bakalauro) baigimas atveria jums galimybę sulyginti sėkmingą pradžią stiebo srityje vienoje iš 123,000 taškų ar magistrantūros studijas Vokietijoje ar užsienyje imtis.

apžvalga kursai

Atraskite savo galimybes ir gauti informaciją dabar apie mūsų akredituotų kursų bakalauro:

chemija

Mokslo Chemijos bakalauras, specializacija Bendrosios chemijos ar maisto chemija ir aplinkosaugine analize tuo NTA Isny ​​atidarėte platų veiklos sritį.

Farmacinės chemijos

Laipsnis programa mokslo bakalauras Chemijos tuo NTA Isny ​​optimaliai priderinti prie farmacijos pramonės poreikius.

fizika inžinerija

Taikomoji ir technikos fizika, inžinerija, elektronika, optika, chemija, informatika ir daug daugiau. visi dalyvauja studijuoja bakalauro fizikos.

kompiuterių mokslas

Mokslo informatikos bakalauras tuo NTA Isny ​​siūlo pagrindinį mokymą po specializaciją.

Karjera pasirinkimas Made Easy!

NTD Isny ​​Jums padės priimti teisingą kelią savo ateities karjerą! Kadangi ne iš NTA miesteliu mes Jums siūlome unikalią galimybę atrasti savo stipriąsias ir pasirinksite atitikimo jums specialistas gamtos mokslų ir informatikos srityje - arba degustavimo darbo vietą ar dėl parengiamųjų semestrą.

Čia galite per bandymus stažuotės ar parengiamojo semestro savo žinias gamtos mokslų, matematikos, chemijos, fizikos ir informatikos gilinti ir plėsti, taip lengvai sužinoti, kur yra jūsų pranašumai. Tai padės jums renkantis karjerą - ar profesinio kolegijoje su mokymu arba kolegijoje laipsnį!

Kaip dalis mūsų degustavimo stažuotės, mes taip pat siūlome kursus savaitės pelkėtų.

Geriausia investicija yra į ateitį savo!

NTD Isny ​​siūlo jums daug privalumų studijoje - iš asmeninio prižiūri mūsų instruktoriais praktinių pamokų per efektyviam mokymosi mažose grupėse. Tai akivaizdu ne tik sėkmingo mūsų studentų, bet ir dėl to, kad NTA Isny ​​studentai turi vienas iš trumpiausių laikotarpių studijuoti Vokietijoje! Todėl studijuoja privataus, valstybės pripažintos Fachhochschule NTA Isny ​​yra tvarus investuoti į savo ateitį.

Programos mokomos:
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

nta Isny

Vaistai šiuolaikinės medicinos kurti, optimizuoti ir užtikrinti jų kokybės reikalavimus. Mokslinių tyrimų pagrindu chemijos yra vienas iš pagrindinių šakų farmacijos pram ... [+]

Su Farmacinės chemijos mokslų bakalauras (bakalauro)

Vaistai šiuolaikinės medicinos kurti, optimizuoti ir užtikrinti jų kokybės reikalavimus. Mokslinių tyrimų pagrindu chemijos yra vienas iš pagrindinių šakų farmacijos pramonėje.

Dėl šios priežasties jos taip unikalaus, buvo pradėtas ir suderinti su farmacijos pramonės poreikius specializuota programa Isny. Į farmacinės chemijos kursas leidžia jums todėl šiame specialistas tyrimams ir plėtrai.

Akredituota bakalauras Mokslas 7 semestrus ir yra padalintas į tris dalis:

pagrindiniai tyrimai

Kaip ir chemijos programa, žinoma farmacijos chemijos yra praktiškas per pirmuosius du semestrus, taip pat. Net atliekami bandymai ir eksperimentai susieti teoriją iš paskaitų su praktine patirtimi. Taigi jūs laimėti saugumą savo ateities karjerą!... [-]

Vokietija Isny im Allgäu
Spalis 2019
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Lehrerfortbildung für Gymnasien und Realschulen im Bereich Chemie