Read the Official Description

Naujų mąstytojų universitetas.

Kaip universiteto dėl Frankonijos Šveicarijoje pakraštyje gali sukurti apeliacinį skundą, gabūs studentai, taip pat puikūs mokslininkai traukia?

Įtikinamų atsakymų yra daug. Tai yra, pavyzdžiui, stiprūs disciplinos mūsų fakultetų ar profilinių srityse, mūsų strategiškai pasirinkta, tarpdisciplininio dėmesio. Jie suriškite tarpdisciplininius gebėjimus universiteto ir sukurti sinergiją su dideliu kurti ir diegti naujoves. darbo šiose srityse, pavyzdžiui, Bavarijos Geoinstitut, kurių kompetencija yra pripažinta visame pasaulyje, mūsų tyrimai Afrikoje, kuriame tarptautinius standartus arba polimero ir koloidų tyrimus vairuotojų naujovių novatoriškų medžiagų.

Galiausiai, vis dar yra mūsų šeima apgyvendinimu. Tai universiteto širdies ir įkvėpimo šaltinis. Čia pradėti draugystę, pradėti bendradarbiavimą ir įsižiebiančios idėjų, kad mūsų universitetui ateityje iš populiariausių Thinktank visuomenėje. Jei jums reikia daugiau vietos galvoti, galite sukurti čia.

Kokybė, ne kiekybė.

Kas galvoja, tarptautiniu ir veikia, o tai nėra pakankamai, kad būtų vienas iš populiariausių universitetų Bavarijos ir vėl pasiekti aukščiausių pozicijų nacionaline mokymo ir mokslinių tyrimų eiliškumą. Štai kodėl mes sukūrėme save iki 2020 m trijų pagrindinių vystymosi tikslų, pagaląsti konkurencingą ir nepriklausomą profilį Bairoito universitete: ​

Puikios paskirta disciplinas ir strategiškai pasirinktas profilis laukuose Bayreuth universiteto teikia tarptautiniu mastu konkurencingą mokslinių tyrimų paslaugas ir siūlo geriausius studijų sąlygas.
Bairoito universitetas yra vienas dėl studijų sąlygų ir studento lygį pirmųjų mokymo adresų nacionaliniame palyginimui.
Bairoito universitetas yra miesteliu universitetas vidutinio dydžio, kuris sąmoningai teigiamai išsiskiria iš masės universitetų ir aukščiausius kokybės reikalavimus.

Kaip vienas iš jauniausių universitetų Vokietijoje judame ramiai ir užtikrintai į įtampą tarp akademinės laisvės, mokslo pažanga ir socialinė atsakomybė. Pagal mūsų modelį, mes sutelkti dėmesį į atskiro dėmesio, aukštos kokybės standartus ir mokslinių tyrimų, susijusių su švietimo. Tarpdisciplininis dėmesys ir novatoriškas bendradarbiavimas daugelyje padalinių dominuoti Bayreuth modelį.

Programs taught in:
Anglų
Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


University of Bayreuth

Biofabrication yra naujų technologijų medicininės inžinerijos srityje. Visų pirma, priedų gamybos procesai (pvz 3D spausdinimas) Tikimasi, kad svarbų indėlį į technologij ... [+]

Biofabrication yra naujų technologijų medicininės inžinerijos srityje. Visų pirma, priedų gamybos procesai (pvz 3D spausdinimas) Tikimasi, kad svarbų indėlį į technologijų pažangą, artimiausiu metu - ir taip yra biofabrication. Tarptautiniu mastu orientuota magistro programa Biofabrication yra tarpdalykinio pobūdžio, atstovaujanti inžinerijos mokymo nuo technologijų, chemijos, medžiagų mokslo, biologijos ir medicinos sankirtoje. Mes Jums siūlome galimybę dirbti mokslinių tyrimų srityje sakas medicinos naujoves. Studentai naudos iš mūsų patogiai įsikūręs pagrindinių laboratorijose, įskaitant ne Bayreuth centrui Medžiagų mokslo ir inžinerijos (ZMW, TAO) ir naujoje Bavarijos Polimerų institutas.... [-]

Vokietija Bayreuth
October 2019
Dieninės
4 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universität Bayreuth
Address
University of Bayreuth 95440 Bayreuth Germany
Bayreuth, Bavaria, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 921 550