Read the Official Description

Kaip vienas iš seniausių ir didžiausių privačių universitetų Vokietijoje, mes nustatėme švietimo standartą. Mes aprūpiname jums žiniomis, kurių reikia jūsų ateičiai - įdomus, novatoriškas ir kūrybingas. Tam labai svarbus glaudus bendradarbiavimas tarp mūsų studentų ir fakulteto.
Mūsų sėkmės receptas: siūlome naujas, praktikuojančias studijų programas, individualią priežiūrą ir greitą įdarbinimą darbo rinkoje. Mūsų studentams tai reiškia geriausias galimybes įveikti savo karjerą.

Apie 5 dešimtmečius SRH University Heidelberg yra vienas iš labiausiai žinomų Vokietijos universitetų, kuriame veikia glaudus verslo ir aukštųjų mokyklų tinklas visame pasaulyje.


Švietimas be sienų

Fondas ir perspektyvos, judėjimo laisvė ir atsakomybė: Atvyksti į SRH mokslo bokštą, mūsų "mokomąjį bokštą". Jo architektūra simbolizuoja dinamiškumą, skaidrumą ir kūrybiškumą. Mes siūlome Jums švietimo aplinką su naujausia įranga ir patraukli kampaniją viename iš gražiausių Vokietijos miestų.


Puiki kokybė

Mes siekiame kompetencijos. Mūsų studijų modelis, dėstytojai ir instrukcijos, taip pat paslaugos, teikiamos mūsų studentams, yra vertinamos pagal šį standartą. Nepertraukiamai aukštą savo išsilavinimo kokybę užtikrina tarptautiniu mastu pripažintos procedūros ir metodai.

Mūsų universitete mokymai ir moksliniai tyrimai turi tarptautinį ir tarpdisciplininį dėmesį. Per pasaulinį mūsų fakultetų ir studentų mainus mes skatiname kultūrinę įvairovę ir atvirumą. Mes vertiname studentų asmeninę plėtrą taip pat, kaip ir jų išsilavinimą - mūsų studijų programos yra sukurtos ir vykdomos per mokslinių tyrimų ir praktikos ekspertų dialogą. Taip mes parengiame juos uždavinius ir galimybes, su kuriais susidursime, kaip aukštos kvalifikacijos specialistai ir ateities lyderiai, orientuoti į laimėjimus ir norintys mokytis.


Gerai prijungtas

S RH universitetas Heidelbergas dirba kartu su atrinktais universitetais ir mokslinių tyrimų įstaigomis tiek namuose, tiek užsienyje, siekdamas skatinti mainus su tarptautine mokslo bendruomene. Cosmopolitan ir vis dar įsišaknijęs metropolijos regione, mūsų universitetas yra regioninis kultūros ir mokymosi centras.

Šiuo metu mūsų šešiose mokyklose mokosi apie 3500 studentų: verslo, inžinerijos

Programs taught in:
Anglų
Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

SRH University Heidelberg

Muzikos terapijos dailės magistras parengia absolventus, kurie dirba kaip muzikos terapeutai klinikose, reabilitacijos centruose ir psichosocialinės paramos centruose. Ab ... [+]

Terapinių mokslų mokykla

Muzikos terapija vis labiau populiarėja sveikatos priežiūros srityje, o šių sričių mokslinių tyrimų bazė auga. Muzikos terapijos dailės magistras parengia absolventus, kurie dirba kaip muzikos terapeutai klinikose, reabilitacijos centruose ir psichosocialinės paramos centruose. Absolventai taip pat gali siekti karjeros mokslinių tyrimų ir švietimo srityje.

Karjeros perspektyvos

Absolventai yra kvalifikuojami dirbti pagrindinėse medicinos terapijos praktikos srityse medicinos (ypač skausmo valdymo ir paliatyviosios priežiūros), psichiatrijos, psichosomatikos, psichoterapijos, neurologijos, taip pat su vaikais ir paaugliais.

Pagrindiniai ... [-]
Vokietija Heidelberg
October 2019
Dieninės
24 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SRH University Heidelberg

Šokių judėjimo terapija vis labiau populiarėja sveikatos priežiūros srityje, o šių sričių mokslinių tyrimų bazė auga. Kaip meno terapijos metodas, "Šokių judėjimo terapij ... [+]

Terapinių mokslų mokykla

Šokių judėjimo terapija vis labiau populiarėja sveikatos priežiūros srityje, o šių sričių mokslinių tyrimų bazė auga. Kaip meno terapijos metodas, "Šokių judėjimo terapija" gali prisidėti prie aktyvacijos, stabilizavimo ir atkūrimo prevencijos, ūmios intervencijos ir reabilitacijos kontekste. Absolventai taip pat gali siekti karjeros mokslinių tyrimų ir švietimo srityje.

Karjeros perspektyvos

Taikomoji magistrantūros programa atitinka klinikinės praktikos absolventus, dirbančius su vaikais ir suaugusiaisiais šiose pagrindinėse srityse: psichiatrijoje, psichosomatinėje medicinoje

Pagrindiniai klausimaiDieninės studijų programo... [-]
Vokietija Heidelberg
October 2019
Dieninės
24 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
SRH University Heidelberg
Ludwig-Guttmann-Straße 6

Heidelberg, Baden-Württemberg, 69123 DE
Social Media