Medizinische Hochschule Brandenburg

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas turi gydytojas arba klinikinis psichologas rytoj? Kokios ligos sukelia demografinių pokyčių mus? Kaip yra individualizuotas, aukštųjų technologijų medicina prieinamos ir humaniškas?

Graduate Management Admission Test arba Medicinos mokykla Brandenburgas Theodoras Fontane (MHB) mato įkūrimo misiją, taip pat savo unikalų pardavimo taškas tikslaus atsakymo į besikeičiančius reikalavimus mūsų visuomenės sveikatos sistemos apskritai ir medicinos mokymą, psichoterapeutai, klinikiniai psichologai ir kitų sveikatos priežiūros specialistų, ypač.

Nuo žemės. Dėl šalyje.

Graduate Management Admission Test arba Medicinos mokykla Brandenburgas Theodoras Fontane (MHB) yra valstybės pripažinta universitetas savivaldybių ir pelno organizacijos. Ji stovi inovatyvių mokymo koncepcijas ir mokslinių tyrimų, mokymo ir pacientų priežiūros vienybę. Su mūsų trijų Universitetinės ligoninės Ruppin klinikos, Savivaldybės ligoninė Brandenburgas ir Emanuelis ligoninė Bernau, Brandenburgas Širdies centras ir šiuo metu šalyje 20 bendradarbiaujančių ligoninėse ir 35 mokymo praktiką mes deriname mokslu pagrįstas ir praktine patirtimi dėl naujos kartos gydytojų ir psichologų tyrimas. Tikslinė ir nustatantis reikalavimą Medicinos Universitetas Brandenburgo yra vienas iš būsimo darbo įstatymo nustatyti šiuolaikiškas ir praktiškas, ir Liberalų ir holistinį ugdymą reikalavimus. Su mokymu ir švietimu, techniškai kompetentingų, žmogaus kompetentingų ir socialiai atsidavusių gydytojų ir psichologų, mes norime aktyviai prisidėti prie esamų problemų sprendimo ir priimti geriausią pacientų priežiūrą už žemę. Brandenburgas. Ir už jos ribų.

Graduate Management Admission Test arba Medicinos Universitetas Brandenburgo mato save kaip visuomenės gerovės orientuotos universitete šią formą akcininkų grupė iš savivaldybės, ligoninėse ir socialinės gerovės unikalus. Atsižvelgiant į mūsų steigėjų impulso fone ir remiantis mūsų tikslo mes norime būti universitetinis ir kuris pasitiki kažką, kad mokymo ir mokslinių tyrimų drąsus naujus kelius, drąsiai atveria ir prisideda kaip švietimo pradininkas sprendžiant skubius socialinius klausimus. Ir mes norime būti universitetą ir kad erdvė yra plėtoti talentą ir asmenybės vystymuisi.

Universitetas, kad siekia individualaus vystymosi potencialą kiekvieno individo, kuris jį skatina ir poreikius. Universitetas, kad jų mokymasis, inovacijos ir gebėjimas sieti naują vėl ir vėl įrodo ateities uždavinius. Universitetas, kuriame yra ne tik malonumas mokytis, bet ir mokyti, atlikti mokslinius tyrimus ir dirbti. Ir pagaliau, universitetas, kurios prisideda prie sveikatos priežiūros šalyje, sveikatos ir socialinių pokyčių ateityje su savo pelno įmonės struktūros asmenų ir jų konkrečios grupės akcininkams iš savivaldybių, ligoninėse ir Diakonie nori.

Medicina ir psichologija širdies, rankos ir smegenų

Tyrimas orientuota į senėjimą medicinos, kuri apima visus procesus, mechanizmus ir pokyčius, atsirandančius senėjimo procesą ir tokiu būdu sukelti ligą ar apribojimų įstaigai arba tai, kad reikia nustatyti diagnozę, gydymo ar prevencijos.

Akademinis savęs koncepcija MHB remiantis tiek dėl pagrindinio tyrimo išvadas, remiantis Kita vertus, bet ir visa apimantį, humanistinės, asmens ir integruotos medicinos ir psichologijos širdies, rankos ir smegenų, kur žmogus su savo asmens, fizinio, socialinio ir psichologinio situacija yra centre ir ne tik medicinos ar techninio tiekimo atveju.

Ruppin klinikos, savivaldybės ligoninė Brandenburg ir Emanuelis ligoninė Bernau Brandenburgas Širdies centras veikia kaip universitetinėse ligoninėse ir garantija su savo profesorių glaudų ryšį tarp mokslinių tyrimų, mokymo ir pacientų priežiūrą. Kitos bendradarbiaujančios klinikos ir mokymo praktika ir daug žinomų partneriais iš sveikatos, politikos ir mokslo numeris yra aktyviai dalyvauti.

Brandenburgo valstybė buvo vienintelė sritis, šalis, kuri neturėjo savo fakultetai ir kurioje ji buvo pasiūlyta jokios savarankiškos medicininį rengimą. Su įsisteigimo MHB šis atotrūkis palaipsniui bus uždarytas. Kasmet pradėti 48 medicinos studentus, 42 studentai mokosi bakalauro laipsnį ir nuo 2016 m pradžių tikimasi 21 Studentai magistro programa ir klinikinės psichologijos (magistrantūros).

Su tolesniais tyrimais medicinos ir psichologinių srityse (pavyzdžiui, psichoterapija, kūrybinės terapijos ir kitų sveikatos priežiūros specialistų) Planavimo yra MHB plėtra į medicinos ir sveikatos mokslų kolegijoje Brandenburgo potencialus ateities perspektyvos.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Vokiečių

Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Kontaktai

Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane

Adresas Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane Referat für Studienangelegenheiten Fehrbelliner Straße 38
16816 Neuruppin, Brandenburg, Vokietija
Interneto svetainė http://www.mhb-fontane.de/
Telefonas +49 3391 3914210