Oficialus aprašymas

Ką turi daryti rytoj gydytojas ar klinikinis psichologas? Kokios ligos atsiranda dėl demografinių pokyčių? Kaip individualizuota aukštųjų technologijų medicina yra prieinama ir žmogiškos?

Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane ( MHB ) mato savo įkūrimo MHB , taip pat unikalų pardavimo tašką konkrečiame atsakyme į besikeičiančius mūsų visuomenės poreikius sveikatos priežiūros sistemoje ir švietimo klausimais gydytojui, psichoterapeutams, klinikiniams psichologams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams.

Iš šalies. Dėl šalies.

Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane ( MHB ) yra valstybiniu mastu pripažintas universitetas savivaldybės ir ne pelno rėmimo srityje. Tai reiškia novatoriškas mokymo koncepcijas, taip pat mokslinių tyrimų, mokymo ir pacientų priežiūros vienybę. Su mūsų trimis universitetinėmis ligoninėmis: "Ruppiner Kliniken" , " Städtisches Klinikum Brandenburg" ir " Immanuel Klinikum Bernau" , Brandenburgo širdies centras, šiuo metu daugiau nei 20 bendradarbiaujančių klinikų ir maždaug 100 mokymų praktikos, susideda iš mokslo ir praktikos orientuotos žinių naujos kartos gydytojų ir psichologų mokymui .

Brandenburgo taikomųjų mokslų universiteto tikslas ir įkūrimo tikslas - sukurti šiuolaikišką ir praktinį, taip pat liberalų ir holistinį švietimą, kuris atitiktų būsimos profesijos reikalavimus. Norint aktyviai prisidėti sprendžiant dabartines problemas ir užtikrinant geriausią šalies pacientų priežiūrą, turėdami techniškai patyrusių, kompetentingų ir socialiai atsakingų gydytojų ir psichologų kvalifikaciją ir išsilavinimą. Brandenburge. Ir už jos ribų.

Medizinische Hochschule Brandenburg įsitikinusi, kad ji yra viešoji labdara, orientuota į universitetus, turintys unikalų savivaldybių, ligoninių ir dakoniškų ratą. Atsižvelgiant į mūsų įkūrimo impulsą ir remiantis mūsų tikslu, mes norime būti ir tapti universitetu, kuris drįs daryti drąsų mokymą ir mokslinius tyrimus, drąsiai įžvelgia naujus pagrindus ir, kaip švietimo pionierius, sprendžia neatidėliotinus socialinius klausimus. Ir mes norime būti ir tapti universitetu, suteikiančiu erdvę talento plėtrai ir asmenybės ugdymui.

Universitetas, kuris siekia kiekvieno individo individualaus vystymosi potencialo, kuris jį skatina ir reikalauja. Universitetas, kuris įrodo savo gebėjimą mokytis, naujoves ir ryšį su jais ateityje. Universitetas, kuris ne tik mokosi, bet ir moko, tiria ir dirba. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas: universitetas, kuris savo labdaros ir verslumo struktūroje ir specialus partnerių ratas iš savivaldybių, ligoninių ir diakonijos nori prisidėti prie šalies sveikatos priežiūros, sveikatos ateities ir socialinių pokyčių.

Medicina ir psichologija su širdimi, rankomis ir smegenimis

Tyrime pagrindinis dėmesys skiriamas senėjimo medicinai, apimančiam visus procesus, mechanizmus ir pokyčius, kurie vyksta kaip senėjimo proceso dalis, todėl kūno arba proto ligos ar apribojimai reikalauja medicininės diagnostikos, gydymo ar profilaktikos.

Viena vertus, MHB akademinė MHB yra paremta pagrindinių tyrimų rezultatais, bet, kita vertus, ji taip pat orientuota į holistinį, humanistinį, asmeninį ir integruotą mediciną ir psichologiją su širdimi, ranka ir smegenimis, kurioje individo, fizinio, socialinio ir psichologinio Vieta yra centrinė, o ne tik medicinos ar tiekimo techninis atvejis.

"Ruppiner Kliniken", Brandenburgo Städtische Klinikum Havelyje ir "Immanuel Klinikum Bernau Heart Center" Brandenburgas veikia kaip universitetinės klinikos ir užtikrina jų profesorių glaudų ryšį tarp tyrimų, mokymo ir pacientų priežiūros. Aktyviai dalyvauja ir kitos bendradarbiaujančios klinikos ir mokymo metodai, taip pat daugybė žinomų bendradarbiavimo partnerių iš sveikatos, politikos ir mokslo sričių.

Brandenburgo būklė anksčiau buvo vienintelė žemės teritorija, kurioje neturėjo savo medicinos fakulteto ir kurioje nebuvo pasiūlyta nepriklausomo gydytojo mokymo. Sukūrus MHB šis skirtumas bus palaipsniui uždarytas. Kiekvienais metais 48 medicinos studentai, 42 studentai ir magistrantūros studentai, o nuo 2016 m. Pradžioje prasidės 21 klinikos psichoterapijos ir psichoterapijos magistrantūros programa.

Planuodama tolesnius medicinos ir psichologinės srities (pvz., Psichoterapijos, kūrybinės terapijos ir kitų sveikatos profesijų) laipsnių programas, ateities perspektyva gali būti tolesnė MHB plėtra į Brandenburgo medicinos ir sveikatos mokslų universitetą.

Programos mokomos:
Vokiečių
Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane
Address
Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane Referat für Studienangelegenheiten Fehrbelliner Straße 38
16816 Neuruppin, Brandenburg, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 3391 3914210