Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Įvadas

Oficialus aprašymas

Bonos-Rhein-Sieg University of Applied Sciences (O-BRS), įkurta 1995 metais, yra dinamiškas ir stiprus mokslinių tyrimų dėmesys, su maždaug 8000 studentų, 155 dėstytojų ir 260 akademinio personalo. Jie remia apie 400 aukštos kvalifikacijos dėstytojų iš mokslo ir praktikos. Valdymo, bibliotekų ir kalbų centras dar 200 žmonių dirba. Jo miesteliu tęsiasi per tris svetainių Hennef, Rheinbach ir Sankt Augustin. Bonoje, jis veikia kartu su Universiteto ir RWTH Aachen, B-IT akademijoje. Savo aukštojo mokslo plėtros planas aprašo strateginius tikslus ji nori pasiekti, kad iki 2020 m ir siūlo konkrečias priemones pasiekti. Valdymo tema yra tvarumas.

Studijuoja Bona-Rhein-Sieg University of Applied Sciences (H-BRS)

Tuo H-BRS studentai naudojasi rankų tyrimais pagrįstas šiuolaikiniais tyrimų rezultatus į dabartinius 33 studijų programų. Ši funkcija profesoriai tiek patirties iš verslo pasaulio, taip pat nuo mokslinės bendruomenės. Puiki techninė infrastruktūra ir gerai įrengtas laboratorijas yra lygiai taip pat natūralu kaip daug kompiuterių laboratorijose, universitetuose pločio W-LAN, modernaus sumontuota universiteto ir rajono bibliotekos ir aktyvus universiteto gyvenime su mumis.

Istorija H-BRS

Kai H-BRS yra gaminamas Vokietijoje iš bendros iniciatyvos Bundestago ir federalinės vyriausybės, parlamento ir valstybės vyriausybės, taip pat regiono dalį priemonių, kurių buvo imtasi 1994 m susitarimų Bona-Berlynas kompensaciją. Kurti naujus akademinius mokymo ir mokslinių tyrimų pajėgumus ir prisidėti prie struktūrinio plėtros ekonominio regiono per praktinius projektus ir bendradarbiaujant su pramone: konkretaus mandatą. 1999 metų vasarą, pirmieji 26 absolventai gauna FH diplomą. Jau 2002 metais jis pažeidžia savo pradinę tikslą 2500 studentų ir turi būti plečiamas. Šiandien "Bona-Rhein-Sieg University of Applied Sciences" (H-BRS) dabar išleistas iš specialios skatinimo federalinės ir sukuria puikias mokymo, mokymosi ir mokslinių tyrimų sąlygas dėl jų pačių.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Health MSc » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Biomedicinos mokslai (MSC)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2019 Vokietija Rheinbach

Iš Magistro programa biomedicinos mokslų (MSC) dėmesys tenka biomedicinos srityje. Visi kursai ir paskaitos yra dėstoma anglų kalba, kurso struktūros yra griežtai modulinė. [+]

Master Of Science biomedicinos mokslai

Iš Magistro programa biomedicinos mokslų (MSC) dėmesys tenka biomedicinos srityje. Visi kursai ir paskaitos yra dėstomi anglų kalba, kurso struktūros yra griežtai modulinė. Visi akademinių ir egzaminų rezultatai cituojamas kaip kreditų pagal Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema (ECTS). Todėl tarptautinis pripažinimas yra tikri. "

Laipsnis: magistras

Trukmė: 4 semestras

Akreditacija: Reaccreditation iki ASIIN (Vokietijos akreditacijos asociacijos) iki rugsėjo 30, 2014

Priėmimo reikalavimai: Bakalauro laipsnis arba lygiavertė biologijos mokslų GRADE bent kaip "geros" (2.0). Įrodymas kursų lygiavertis 6 ECTS šiomis temomis: molekulinės biologijos / Genetika, imunologijos, mikrobiologijos, žmogaus biologijos, fiziologijos ir. Puikus anglų kalba (Tarptautinių pareiškėjams: Popierius TOEFL: mažiausias balas 550, kompiuteris TOEFL: mažiausias balas 213 arba interneto TOEFL: mažiausias balas 79. Originali TOEFL rezultatas ataskaita turi būti siunčiami ETS, mūsų institucija kodas yra 7977.) Kiekviena paraiška bus išnagrinėta Priėmimo KOMITETAS.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Sankt Augustin campus
Grantham-Allee 20

Sankt Augustin, North Rhine-Westphalia, 53757 DE
Vietos adresas
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Rheinbach campus
von-Liebig-Strasse 20

Rheinbach, North Rhine-Westphalia, 53359 DE
Vietos adresas
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Hennef campus
Zum Steimelsberg 7

Sankt Augustin, North Rhine-Westphalia, 53773 DE