Oficialus aprašymas

Charité – University of Medicine Berlin

Charité yra viena didžiausių universitetinių ligoninių Europoje. Visą mūsų klinikinę priežiūrą, tyrimus ir mokymą teikia aukščiausio tarptautinio lygio gydytojai ir tyrėjai. Charité didžiuojasi tuo, kad pretenduoja į daugiau nei pusę visų Vokietijos Nobelio fiziologijos ar medicinos premijų laureatų, įskaitant Emilą von Behringą, Robertą Kochą ir Paulą Ehrlichą. Charité tarptautiniu mastu garsėja savo meistriškumu mokymo ir mokymo srityje.

121289_121083_about-us-medical-neurosciences_460x337.jpg

Medicinos neuromokslai daugiausia dėmesio skiria transliaciniams tyrimams. Pagrindinis tikslas yra užpildyti atotrūkį tarp sėkmės suole ir gydymo prie lovos. Mes integruojame pagrindinius laboratorinius tyrimus ir kliniką pagal fakulteto, studentų, kursų turinį ir infrastruktūrą. Programa apima visą neuromokslą nuo molekulinės neurobiologijos iki pažinimo ir neurovaskulinių ligų.

Programa skatina studentus tobulinti savo individualų profesionalą, siūlantį pasirenkamųjų paskaitų ir laboratorijų rotacijos galimybių įvairovę kartu su individualių plėtros planų sudarymu. Dėl to studentai sukūrė įvairius projektus ir veiklą, pavyzdžiui, studentų valdomą informacinį biuletenį CNS , indėlį į mokslo pažangą, savarankiškai organizuojamas rekolekcijas, patariamąsias grupes programos plėtrai ir daugelį kitų.

121288_121084_4844_460x337.jpg

Universitetas Vieta

Berlynas yra jaudinanti ir spalvinga Vokietijos sostinė, pritraukianti žmones iš viso pasaulio. Kaip karšta mokslo vieta, Berlyne įsikūrę 13 universitetų, įskaitant Humboldto universitetą ir Berlyno universitetą. Charité - Universitätsmedizin Berlin yra abiejų šių prestižinių universitetų medicinos fakultetas. Be to, čia įsikūrusi daugybė neuniversitetinių tyrimų centrų, tokių kaip Max Delbrück molekulinės medicinos centras, Max Planck žmogaus vystymosi institutas, Leibniz molekulinės farmakologijos tyrimų centras ir Max Planck infekcijos biologijos institutas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Charité – University of Medicine Berlin

Magistro programa apima neuromokslo plotį nuo molekulinės ir ląstelių neurobiologijos iki sistemos neuromokslo ir pažinimo. Kadangi programa orientuota į transliacinius t ... [+]

Aprašymas / turinys

Magistro programa apima neuromokslo plotį nuo molekulinės ir ląstelių neurobiologijos iki sistemos neuromokslo ir pažinimo. Kadangi programa orientuota į transliacinius tyrimus, atnešančius rezultatus iš suoliuko į lovą, ypatingas dėmesys skiriamas patologiniams neurofiziologijos ir klinikinio neuromokslo aspektams.

Pabrėždamas praktinių eksperimentinių įgūdžių svarbą, 50% programos sudaro praktiniai laboratoriniai mokymai, įskaitant magistro darbą. Teorijos moduliams trečdalis laiko skiriama dėstyti klasėje, o du trečdaliai laiko skiriama savarankiškam mokymuisi.

Laipsnis: magistrantūra (su galimybe tęsti doktorantūros programą)Kurso vieta: BerlynasBendradarbiaujant su:„Freie Universität Berlin“„Humboldt-Universität zu Berlin“Einšteino neuromokslų centras„Erasmus Mundus“ programa „Neurasmus“„NeuroCure“ kompetencijos klasterisMax Delbrück molekulinės medicinos centrasLeibnizo molekulinės farmakologijos institutasBerlyno sveikatos institutasKalbos mokymasis: anglųKalbos: Visi kursai dėstomi anglų kalba.Programos trukmė: 4 semestraiPradžia: žiemos semestrasDaugiau informacijos apie studijų pradžią: Programa prasideda orientacijos savaite, paprastai pirmąją spalio savaitę.Paraiškų teikimo terminas: kiekvienų metų sausio 15 d. Kitam žiemos semestrui.Mokestis už mokslą per semestrą eurais: 2 500Kombinuota magistro / doktorantūros programa: TaipJungtinio / dvigubo laipsnio programa: NeKursų organizavimas1 semestrasNervų sistema: struktūra, funkcijos ir vystymasis (5 ECTS)Neurofiziologija (5 ECTS)Duomenys ir statistika (5 ECTS)Kritinis mąstymas atliekant mokslinius tyrimus (5 ECTS)Laboratorijos rotacijos 1 metodai (10 KP ECTS)2 semestrasNeuropatofiziologija (5 KP ECTS)Neurotransmiterių sistemos: farmakologija ir signalo perdavimas (5 ECTS)Neuronų sistemos (5 ECTS)Klinikinis neuromokslas (5 KP ECTS)Laboratorijos rotacijos 2 metodai (10 KP ECTS)3 semestrasPažangios neuromokslo problemos ir temos (5 ECTS)Individualus dėmesys (5 ECTS)Mokslinė komunikacija (5 ECTS)Eksperimentinis dizainas (5 ECTS)Laboratorijos rotacijos 3 metodai (10 KP ECTS)4 semestrasMagistro darbas (30 kreditų ECTS)... [-]
Vokietija Berlynas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Charité — Universtätsmedzin Berlin Charitéplatz 1
10117 Berlynas, Berlynas, Vokietija