Charité – University of Medicine Berlin

Įvadas

Oficialus aprašymas

Charité – University of Medicine Berlin

Charité yra viena didžiausių universitetinių ligoninių Europoje. Visą mūsų klinikinę priežiūrą, tyrimus ir mokymą teikia aukščiausio tarptautinio lygio gydytojai ir tyrėjai. Charité didžiuojasi tuo, kad pretenduoja į daugiau nei pusę visų Vokietijos Nobelio fiziologijos ar medicinos premijų laureatų, įskaitant Emilą von Behringą, Robertą Kochą ir Paulą Ehrlichą. Charité tarptautiniu mastu garsėja savo meistriškumu mokymo ir mokymo srityje.

121289_121083_about-us-medical-neurosciences_460x337.jpg

Medicinos neuromokslai daugiausia dėmesio skiria transliaciniams tyrimams. Pagrindinis tikslas yra užpildyti atotrūkį tarp sėkmės suole ir gydymo prie lovos. Mes integruojame pagrindinius laboratorinius tyrimus ir kliniką pagal fakulteto, studentų, kursų turinį ir infrastruktūrą. Programa apima visą neuromokslą nuo molekulinės neurobiologijos iki pažinimo ir neurovaskulinių ligų.

Programa skatina studentus tobulinti savo individualų profesionalą, siūlantį pasirenkamųjų paskaitų ir laboratorijų rotacijos galimybių įvairovę kartu su individualių plėtros planų sudarymu. Dėl to studentai sukūrė įvairius projektus ir veiklą, pavyzdžiui, studentų valdomą informacinį biuletenį CNS , indėlį į mokslo pažangą, savarankiškai organizuojamas rekolekcijas, patariamąsias grupes programos plėtrai ir daugelį kitų.

121288_121084_4844_460x337.jpg

Universitetas Vieta

Berlynas yra jaudinanti ir spalvinga Vokietijos sostinė, pritraukianti žmones iš viso pasaulio. Kaip karšta mokslo vieta, Berlyne įsikūrę 13 universitetų, įskaitant Humboldto universitetą ir Berlyno universitetą. Charité - Universitätsmedizin Berlin yra abiejų šių prestižinių universitetų medicinos fakultetas. Be to, čia įsikūrusi daugybė neuniversitetinių tyrimų centrų, tokių kaip Max Delbrück molekulinės medicinos centras, Max Planck žmogaus vystymosi institutas, Leibniz molekulinės farmakologijos tyrimų centras ir Max Planck infekcijos biologijos institutas.

Vietos

Berlynas

Address
Charité — Universtätsmedzin Berlin
Charitéplatz 1

10117 Berlynas, Berlynas, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis