Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Carl Remigius medicinos mokykla traukiniai specialistams ir vadovams, kurie yra reikalingi sveikatos priežiūros pramonėje. Tuo Frankfurte svetainių Maino, Hamburgo, Idstein, Kelnas, ir Miunchenas, mes turime bakalauras- ir magistrantūros studijų programos dieninės ir darbo laikas. Iki ir mūsų absolventai saugūs ir toliau plėtoti aukšto lygio sveikatos priežiūros Vokietijoje, mes kartu imasi socialinės atsakomybės.

Mūsų filosofija

Kartu su mūsų absolventai, mes manome, socialinę atsakomybę. Tai yra užtikrinti mūsų tikslą, aukšto lygio sveikatos priežiūros paslaugas Vokietijoje ir vystytis. Norėdami, kad mes padaryti Carl Remigius medicinos mokykloje kryptingai ir ateities ekspertai ir vadovai iš, kurios skubiai reikalingos pramonei.

Kaip strateginio švietimo partnerio sveikatos priežiūros kompanijų žmogiškųjų išteklių klausimais išvystyta Carl Remigius medicinos mokykla naujoviški ir tinkamų mokymo medicinos, sveikatos ekonomikos ir terapijos srityje. Tai yra nuolatinio dialogo su sprendimų priėmėjams iš pirmaujančių pramonės įstaigų rezultatas. Atsižvelgiant į demografinius pokyčius ir technologinę pažangą fone, mes analizuoti didėjantį darbo rinkos poreikius sveikatos priežiūros. Rezultatai yra įtrauktos į mūsų studijų programas.

Mūsų absolventai yra pasirengę didelio praktinio orientacijos tyrimo dėl rinkos iššūkių, jie dirba naujose, atitinkamų profesinių sričių ir prisiimti svarbius sąsajos pozicijas. Profesionalai Studentai sukurti Carl Remigius medicinos mokykloje su atitinkamu įgūdžių lavinimui, jų kitą karjeros žingsnį pagrindu. Jūs prisiimti atsakomybę už valdymą, kontroliuoti svarbius projektus įtampa tarp sveikatos ir ekonomikos srityje, arba vaidina svarbų vaidmenį kaitos valdymo.

Carl Remigius medicinos mokyklos kursai yra tarpdalykinio ir holistinį požiūrį; taip, kad jie atitiktų esminius reikalavimus, kuriuos turi atitikti sveikatos priežiūros specialistams. Mūsų instruktoriai yra patyrę specialistai, ateina iš daugelio įvairių sričių sveikatos priežiūros sektoriuje ir tokiu būdu didinti informuotumą apie skirtingų požiūrių ir požiūriais.

Kursai ir vietos

Be duoklė mūsų bendravardis gimtinė Frankfurtas yra didžiausia skaičiaus kursų vietą. Daugiau yra Hamburgo, Kelno ir Miunchene miestuose taip pat Idstein im Taunus. Taigi, mes esame labai gerai pasiruošę Vokietijoje. apie 18 2016 kovo prasideda Carl Remigius medicinos mokykloje su septynių kursai:

  • Gydytojo pagalba (bakalauro, dieninio)
  • Sveikata ir slaugos (bakalauro, dvigubos)
  • Sveikatos valdymas sveikatos priežiūros profesijoms (bakalauro, visą darbo dieną)
  • Medicinos Švietimo sistema (BA, ne visą darbo laiką)
  • Vadovavimas ir valdymas sveikatos priežiūros ir socialinio darbo (MA, neakivaizdinių) tarpdisciplininė terapija pediatrija (mgr visą darbo dieną)
  • Natūropatas & Papildoma Medicina (mgr visą darbo dieną)
Programos mokomos:
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Carl Remigius Medical School

Žinoma, gydytojų pagalba (bakalauro) yra Vokietijoje naujas, patraukli alternatyva medicinos mokykloje. Bakalauro programa atitinka jus pasinaudoti deleguotuosius medicin ... [+]

Žinoma, gydytojų pagalba (bakalauro) yra Vokietijoje naujas, patraukli alternatyva medicinos mokykloje. Bakalauro programa atitinka jus pasinaudoti deleguotuosius medicinos veiklą. Taigi, kad jūs esate svarbi grandis profesionalams dalyvaujančių pacientų priežiūrą, padidinti procesų efektyvumą ligoninėse ir padaryti vertingą indėlį į kokybės užtikrinimo kontekste.

Į Tyrimai Trukmė: 8 semestrus Pradinė rugsėjo Laipsnis: mokslų bakalauras

Apibendrintas mokymo turintys didelę medicininių žinių ir praktinių įgūdžių, leis jums dirbti įvairių medicinos sričių. Taikymo sritys pavyzdžiui, ligoninėse ir poliklinikose, klinikose, medicinos centrai, medicinos centrų ir kitų ambulatorinių paslaugų randama. Kaip Gydytojo padėjėjas Jie skiriami medicinos tarnybos, galutinė atsakomybė Gydytojo išlieka nepakitęs.... [-]

Vokietija Frankfurt Munich Hamburg Idstein Cologne  + 2 Daugiau
Spalis 2019
Vokiečių
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba