Cézanne Dental

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tapk Implantologist praktinių implantologijos kursų.

Sužinokite intensyvaus mokymo stovyklų, ekspertas žinios moderniausių dantų implantacijos. Paimkite jūsų šansai gydomąjį koncepcijas implanto gydymo savo pacientams sėkmingai planuoti ir įgyvendinti.

praktika Pur

Į mūsų stovyklose dalyvavimas mokymosi praktikoje. Daugiausia dėmesio skiriama praktiniam mokymui yra gyvas pacientams. Jie implantuoti nepriklausomai būdami vadovaujasi patyręs chirurgas ir remiamas.

Kompetencija

Negalima laukti ilgiau! Įdėk savo teorines žinias tiesiai į veiksmą. Per hands-on patirties ir pasitikėjimo bendraujant su pacientais, galite pradėti iš karto po savo kurso.

Iki šiol

Nesvarbu, kokio lygio patirtį jūs gaunate! Sužinokite naujausias chirurgines metodus greičiau nei kada nors anksčiau, ir jums bus ne kartą implantologijos specialistams.

konsultacija

Jie veikia nepriklausomai mažose grupėse ir yra visada lydi patyręs chirurgas. Įgyti pasitikėjimą ir sužinoti viską - nuo pagrindų įvaldyti technologiją.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Vokiečių

Matyti Health Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Mokymo implantologijos

Su bendrabučiu Dieninės Vokietija Berlin

Politiniame pareiškime Konsensuso konferencijoje implantologijos, mokslinių draugijų asociacija Vokietijoje, pabrėžia, kad burnos implantologijos svarbą šiuolaikinėje odontologijoje. [+]

7 moduliai jūsų praktikos sėkmės! užsakyti atskirai arba pakuotėje!

Politiniame pareiškime Konsensuso konferencijoje implantologijos, mokslinių draugijų asociacija Vokietijoje, pabrėžia, kad burnos implantologijos svarbą šiuolaikinėje odontologijoje. Čia, tendencija yra aiški: dantų implantacijai skaičius auga kasmet Vokietijoje 10-15%, vien 2012 metais buvo 1 mln įterpiami implantai Vokietijoje; vis daugiau ir daugiau pacientų pasidomėti apie šį metodą ir raginama tinkamą gydymą už funkcinių ir estetinių priežasčių. Didėjantis supratimas gyventojų taip šią tendenciją ir sustiprino jį.

kyla už jus iš šio didžiųjų būsimos plėtros galimybes savo praktikos ir ilgalaikių padidinti pardavimus potencialas - darant prielaidą, tu sėdi su garso srityje atskirai. Su gyvenimo implantologijos siūlome į Cézanne'a mokymo centro visapusišką ir sistemingą seriją kursų Berlyno centre, už kurią bus pateiktas patyrusių pranešėjų iš praktikos.... [-]


Kontaktai

Adresas Kurfürstendamm 119
10711 Berlin, Berlin, Vokietija
Telefonas undefined