University of Veterinary Medicine Budapest

Įvadas

Oficialus aprašymas

Naujausia informacija apie University of Veterinary Medicine Budapest , iš tikrųjų nekeliaujant į Budapeštą

Čia yra informacijos šaltinių, kurie jums gali būti naudingi, sąrašas:

  • Užsisakykite susitikimą internetu!
    Jei manote, kad universitetas susidomėjo, ir norėtumėte daugiau sužinoti apie priėmimo procesą, jums gali būti naudinga pabendrauti su vienu iš mūsų priėmimo pareigūnų. 20 minučių susitikimą su jais galite užsisakyti čia: href = "https://indico.univet.hu/e/admissioninfo .


  • Leiskis į virtualią kelionę po universitetą!
    Čia rasite nuorodą į virtualų turą universitete: href = "https://univet.hu/virttour/eng/ . Sekdami mažomis rodyklėmis ir informacijos taškais, galėsite pajusti mūsų stovyklą. faktiškai jo neapsilankę.

Daugiau internetinių informacijos kanalų (vaizdo įrašų, atsiliepimų, pristatymo internete, animacijos ir tt) galima rasti tinklalapyje www.univet.hu/lt

58742_lo_53.jpg

Veterinarinės medicinos universitetas yra vienintelė veterinarijos mokykla Vengrijoje. Tai yra valstybinė įstaiga, prižiūrima ir finansuojama Vengrijos Žmogaus gebėjimų ministerijos ir akredituota išduoti veterinarijos medicinos daktaro (DVM) diplomus ir antrosios pakopos filosofijos daktaro laipsnį veterinarijos moksluose. Universitetas turi nepertraukiamą dėstymo istoriją daugiau nei du šimtmečius, todėl yra viena seniausių veterinarijos mokyklų pasaulyje.

Trumpa veterinarijos mokymo Vengrijoje istorija

1787 m., Netrukus po pirmosios pasaulyje veterinarijos mokyklos (1762 m., Lionas) įkūrimo, Pesto (dabar Budapešto miesto sritis) Medicinos fakultete buvo įsteigta „Gydytojų kėdė“, skirta studentams teikti. medicinos ir chirurgijos mokslas, turintis pagrindinių žinių apie gyvūnų ligas ir jų valdymą, neatsiejama tuo metu bendrosios praktikos gydytojo veiklos dalis.

Kaip nepriklausomas universitetas, mokykla pelnė tarptautinę reputaciją XX amžiaus pirmoje pusėje.

2000 m. Vykdant visos šalies aukštojo mokslo pertvarkymą, universitetas tapo naujai įsteigto Szent István universiteto Veterinarijos fakultetu. Nuo 2016 m. Vasaros mūsų mokykla atgavo savo nepriklausomybę, taigi galioja ankstesnis pavadinimas - Veterinarijos universitetas.

58743_lo_59.jpg

Tarptautinė akreditacija

1995 m. Veterinarijos mokykla buvo tarptautiniu mastu akredituota Europos veterinarijos mokymo įstaigų asociacijos (EAEVE). Tolesnis vizitas įvyko 2004 m., Kurio rezultatai buvo teigiami. Budapešto veterinarijos mokyklos akreditaciją sustiprino EAEVE ir FVE (Europos veterinarų federacija). Akreditacijos ataskaitoje daroma išvada: " Veterinarijos universiteto universitetas gali užsitikrinti puikią poziciją tarp savo kolegų iš Europos. Jo jaunieji absolventai neturi bijoti konkuruoti su savo kolegomis iš Europos dėl savo žinių ir praktinių įgūdžių. "

Nuo 2004 m. Vengrija yra visateisė Europos Sąjungos narė, tai reiškia laipsnių priėmimą ES ir jų lygiavertiškumą su laipsniais iš kitų ES šalių. Budapešto diplomas priimamas kartu su kitomis ES šalimis ir keliose kitose šalyse. Baigę lentos egzaminą Kanadoje ar JAV, absolventai turi teisę į rezidentūrą ir praktiką Šiaurės Amerikoje.

Faktai ir skaičiai

University of Veterinary Medicine Budapest , kaip tinkama 10,5 milijono gyventojų turinčiai šaliai, yra vienintelė veterinarijos mokykla Vengrijoje. Šiuo metu studijuoja apie 100, 120 ir 120 studentų atitinkamai Vengrijos, Vokietijos ir Anglijos programose. Tai reiškia, kad veterinarijos mokykloje iš viso turime 1400 mokinių. Kaip ir visų šalies valstybinių universitetų atveju, universitetą oficialiai prižiūri Švietimo ministerija, o jo mokymo ir tyrimų programas taip pat remia Žemės ūkio ir regioninės plėtros ministerija bei Vengrijos mokslų akademija.

58744_fb_lo_69.jpg

Vietos

Budapeštas

Address
István u. 2
1078 Budapeštas, Vengrija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis