Oficialus aprašymas

Farmacijos fakultetas

Farmacijos fakultetas yra plačiai pripažįstamas farmacijos mokslo srityje, nes jų puikios mokymo, mokslinių tyrimų ir ekonominės veiklos, tiek Vengrijoje, tiek užsienyje. Atsižvelgiant į Farmacijos pagrindinių mokslinių tyrimų perspektyvoje fakulteto institutų. Studentai, baigę studijas čia yra prestižinį ir labai kvalifikuotų ekspertų.

Šiandien Semmelweis universitetas taikoma dviejų užsienio kalbų kursus vokiečių ir anglų unikali pasaulyje. Diplomas įgijėjas Vengrijos, anglų ir vokiečių programose turi galimybę, kad jie gali praktikuoti savo profesiją ES šalyse ir tam tikromis sąlygomis už Europos ribų.

Programa yra naudojamas mokymo vaistinė turi mokslinį ir medicininį žinias aukšto lygio aukštos kvalifikacijos specialistų. Vienas įgyja pagrindinių žinių apie farmacijos narkotikų gamybos, narkotikų kontrolės, narkotikų logistikos, medicinos centras informacija (pardavimų ir konsultavimo) ir dalyvavimą biologinių ir cheminių tyrimų, narkotikų prekyba ir sveikatos institucijų verslui. Mokymo rengia juos naujų užduočių tolimoje ateityje vaistinėje.

Dėl aukštos kvalifikacijos dėstytojai, Semmelweis universitetas ir Farmacijos fakulteto naudos. Tai lėmė iki aukščiausio norma akademinio personalo Farmacijos fakulteto.

Farmacijos reikšmingas mokslinių tyrimų fakulteto yra atlikta visų farmacijos srityje. Šios užduotys yra valdoma šešių institutų dėstytojų pagal savo specialybę. tai palaiko glaudžiai bendradarbiaudama su Vengrijos farmacijos kompanijų, akademinių tyrimų grupių ir kitų mokslinių tyrimų grupių vidaus ar užsienio universitetuose. Tyrimas portfelis fakulteto susijęs su projektavimu, sintezės ir atskirai galimus narkotikų molekulių, taip pat jų struktūros nustatymo ir struktūrinės analizės ištirta. In vitro ir in vivo metodų farmakologinių yra lygiai taip pat svarbu. Taip pat yra ir kiti veiksniai, kaip antai:

  • Farmakokinetika ir metabolizmas,
  • Narkotikų saugumo tyrimą,
  • Dozavimas sudaro planavimas ir formulavimas
  • Tyrimai siekiama naujos terapinės darbo plėtrai
  • ir metodiniai tyrimai, kurių tikslas yra išmatuoti narkotikų gydymo efektyvumą ir pagerinti.

Fakultetas padarė didelę patirtį paieškos ir plėtros organinės ir sintetinės gauto efekto reiškia srityje, taip pat jų sąveika su biomolekulių. Tokių vaistų kūrimas veda į asmens gijimo procesas yra palaikomas. Šis rezultatas yra gaunamas iš žmogaus genomo ir koncertavo su neinvazinių metodų. (Tai vadinama asmeninį vaistą) Dėl tarptautinės nuomonę įdarbintas fakulteto mokslinių tyrimų, patraukli savybė yra siūloma čia puikus vidaus ir užsienio konsorciumo organizacijos. Tyrimas taip pat didina konkurencingumą ir skatinti bendradarbiavimo ryšius.

Farmacijos Mokymas Semmelweis universiteto Budapešte atrodo atgal ant kelių šimtmečių istoriją.

Programos mokomos:
Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Semmelweis University Faculty of Pharmacy

Užsienio kalbų kursai yra siūlomi Farmacijos fakulteto Semmelweis universiteto Budapešte nuo 1989. Nuo 2011 rugsėjo buvo įvesta vokiečių kalba studijų programa. mokoma la ... [+]

Vokiečių-kalbančių vaistinė laipsnį Semmelweis universiteto Budapešte

ne Farmacijos fakultetas tuo Semmelweis universiteto Budapešte Užsienio kalbų kursai yra siūlomi nuo 1989. Nuo 2011 rugsėjo buvo įvesta vokiečių kalba studijų programa. mokoma laikantis tarptautinių standartų ir diplomas yra pripažįstamas visoje Europoje. Vokietijos konsultacinė galimybė yra prieinama Vokietijos studentai visais laikais. Tyrimas prisiima bendrą universitetą.

Tyrimas buvo surinkta galiojanti tuo Semmelweis universiteto mokymo programos, tačiau taip pat atsižvelgiama į Vokietijos licencijavimo taisyklių reikalavimus farmacininkų (Aappo) daugiausia.

Kurso struktūra leidžia studentams perkelti į Vokietiją po ketvirtosios semestrą. Pirmieji keturi semestrai studijų atitinka pirmajame skyriuje farmacijos išsilavinimą pagal Aappo.... [-]

Vengrija Budapest
Registracija galima
Dieninės
10 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome to Semmelweis University!