Mokyklos ir universitetai Ukrainoje

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Ukrainoje 2018/2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Ukraina. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Ukraina informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Ukraina ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Ukraina informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Ukraina tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Ukraina

National Technical University Of Ukraine

Bakalauras Ukraina Kyiv September 2018

Apie universitetąĮkurtas 1898 m. Kijevo politechnikos institutas (Igoris Sikorskis KPI) - yra vienas seniausių techninių universitetų Ukrainos, Europos ir pasaulio.Šiuo metu Igoris Sikorskis KPI yra nacionalinė autonominė valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, ty tyrimo rūšis.Greiti faktaiIgoris Sikorsky KPI moko studentus įvairiose ekonomikos ir socialinės srities srityse, iš viso 118 specialybių.Igoris Sikorsky KPI traukia kandidatus (doktorantūrą) ir gydytojus (daktaras) priorit… [+] etinėse srityse: energetika, inžinerija, informacinės technologijos, informacijos saugumas, elektronika, telekomunikacijos, kosminės sistemos, chemijos technologijos ir biotechnologijos.Mokymo procesą vykdo patyrę mokytojai ir gerai žinomi mokslininkai.Igor Sikorsky KPI sudarė 19 fakultetų, 10 institutų, 152 katedros.Igoris Sikorskio KPI mokosi daugiau nei 21 000 studentų.260 tūkstančiai absolventų buvo mokomi per savo 117 metų istoriją. [-]