Oficialus aprašymas

Pagal "Times" aukštojo mokslo pasaulinio universiteto reitingus 2018 m. " University of Dundee " University of Dundee yra vienas iš 200 geriausių pasaulio universitetų.

Mes taip pat turime Aukso apdovanojimą - aukščiausią įmanomą įvertinimą - 2017 m. "Teaching Excellence Framework", kurį JK vyriausybė pristatė, kad atpažintų ir apdovanotų puikų mokymąsi ir mokymą.

Mūsų kompaktiškas miestelio miestelis yra ideali vieta Dundee širdyje ir yra mažos pragyvenimo išlaidos, gražūs kraštovaizdžiai ir fantastiškos stipendijų galimybės. Tai puikiai tinka naujam studentų gyvenimui.

Sužinokite daugiau apie mus per šiuos puslapius arba atvykstame ir aplankykite mus patirti Dundee save.

Faktai ir skaičiai

  • "Dundee" tapo nepriklausomu universitetu 1967 m. Po 70 metų santykių su "St Andrews" universitetu
  • Universiteto kilmė prasidėjo 1881 m., Kai buvo įkurta Universiteto kolegija, Dundee
  • Universitete gyvena daugiau nei 17 000 studentų ir daugiau nei 3 000 darbuotojų, todėl Dundee Škotija yra labiausiai studentų draugiškas miestas.
  • 25% studentų, su kuriais mes užsiimame, yra už Jungtinės Karalystės ribų
  • "Dundee" yra vienas iš aukščiausių Didžiosios Britanijos universitetų, esančių Tarptautiniame studentų barometre - kasmetė studentų pasitenkinimo priemonė
  • Universitetas nuolatos vertinamas geriausiai Škotijoje kasmetinėje "Times" aukštojo mokslo studentų patirties apžvalgoje
  • Universitetas yra V steigėjas

Pasaulio 200 geriausių universitetų

Mes esame viena iš 200 populiariausių pasaulio universitetų ("Times Higher Education 2018") ir viena iš vienintelių 12 Jungtinėje Karalystėje, kuri taip pat surengs "Aukso apdovanojimą" 2017 m. "Mokymo kompetencijos plane".

Mes esame viena iš didžiausių Didžiosios Britanijos universitetų studentų patirties ir absolventų užimtumo, todėl Dundee yra viena iš geriausių vietų studijuoti Jungtinėje Karalystėje.

Pagrindinėse Jungtinės Karalystės lygų lentelėse per pastaruosius trejus metus užfiksuotas vidutiniškai 20 vietų, o kiekvienos iš jų - 30 geriausiųjų - "Sunday Times Good University Guide", "The Guardian University Guide" ir "Complete University Guide".

Mes taip pat vertiname tarp novatoriškiausių Europos universitetų, kurie priskiriami Didžiajai Britanijai į Gamtos inovacijų indeksą (2017 m.) Ir penkių geriausių "Reuters" "labiausiai novatoriškų universitetų", užfiksuotų tik "Cambridge", "Imperial", "Oxford" ir "Manchester".

Studentų gyvenimas Dandijoje

Mūsų kompaktiškas miesto kampelis yra ideali vieta, esanti Dundee širdyje, tik penkių minučių pėsčiomis nuo geriausių miesto parduotuvių, barų, menų ir laisvalaikio vietų, tačiau ji lieka rami ir atsipalaidavusi ir aprūpina visus studentų gyvenimo aspektus.

Dundee yra dinamiškas ir daugialypis miestas, kuriame yra tikras gandas. Neseniai ji buvo apibūdinta kaip "Didžiausias Didžiosios Britanijos miestas" (" GQ Magazine" ), ir mes džiaugiamės, kad šiuo metu vyksta daug pokyčių ir pokyčių.

Dandis yra ketvirtas pagal dydį miestas Škotijoje ir turi apie 150 000 gyventojų. Dundee žmonės yra labai draugiški ir atviri, o palyginti mažas dydis ir glaudžiai bendradarbiaujantis bendruomenė leidžia miestui ir gyventi, ir saugioje vietoje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

University of Dundee

Praleiskite pirmąją studijų pakopos dalį Dundyje, Škotijoje, kad įgytumėte savo įgūdžius ir žinias pažangiausioje biologijos teorijoje ir technikose prieš lankydamiesi Si ... [+]

Praleiskite pirmąją studijų pakopos dalį Dundyje, Škotijoje, kad įgytumėte savo įgūdžius ir žinias pažangiausioje biologijos teorijoje ir technikose prieš lankydamiesi Singapūro nacionaliniame universitete (reitingas Nr.1 universitete Azijoje ir Nr.11 pasaulyje, QS Reitingai 2019) 18 mėnesių, kad užbaigtumėte savo pagyrimo projektą. Jūs gausite vertingos tarptautinės patirties, taip pat dalyvausite dviejuose žinomiausiuose pasaulio biologinių ir biomedicinos mokslų universitetuose.

Jūs išnaudosite kiekvieno universiteto stiprybę biologijos mokslų srityje. Kursas suteiks tvirtą pagrindą biologiniams mokslams ir plėtos papildomą specializaciją viename iš šių dalykų:... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

University of Dundee

Padidinkite savo žinias, įgūdžius ir žinias, didindami savo klinikinę praktiką, suteikdami galimybę plėtoti slaugos praktiką ir pacientų priežiūrą. ... [+]

Šis kursas skirtas registruotoms slaugytojams iš visų specialybių.

Tai suteiks Jums palankią, tarptautinę mokymosi aplinką, kurioje jūs mokysitės kartu su slaugytojomis įvairiuose jų karjeros etapuose. Šis kursas suteiks jums puikią pagrindą JK keturiose "Praktikos ramsčiuose: klinikinės praktikos, mokymosi palengvinimo, lyderystės ir įrodymų, mokslinių tyrimų ir plėtros.

Šis visą darbo dieną dirbantis 12 mėnesių kursas yra University of Dundee Slaugos ir sveikatos mokslų mokyklos, veikiančios moksliniais tyrimais, mokykla. Mūsų darbuotojai ne tik naudojasi šiuolaikiniais slaugos moksliniais tyrimais, bet ir mūsų darbuotojai bei mūsų studentai kuria mokslinių tyrimų rezultatus, kurie formuoja esamą ir būsimą sveikatos priežiūrą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms.... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

University of Dundee

University of Dundee universiteto dantų sveikatos specialistai (MDPH) paruoš jūsų karjerą, skatindami ir gerindami burnos sveikatą gyventojų skaičiumi. ... [+]

Dundee MDPH kursas gali padėti praktinei arba akademinei karjerai remti Dantų visuomenės sveikatos plėtrą ir sumažinti dantų sveikatos nelygybę.

Šis kursas yra unikali Škotijai ir yra University of Dundee odontologijos mokykloje ir medicinos mokykloje veikianti tarptautiniu mastu žinoma Dental Health Services Research Unit (DHSRU) įmonė.

Naudojant Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) burnos sveikatos programos „mąstykime pasaulinį veiksmą vietos“, kursas suteiks jums reikiamų žinių, supratimo ir įgūdžių, kad galėtų plėtoti karjerą vyriausybinėse ir nacionalinėse dantų visuomenės sveikatos programose.

Ši programa taip pat orientuota į įrodymais pagrįstą odontologiją, kuria prisidėjo Davosio Ričardso (Derek Richards), Centre įrodymais pagrįstos odontologijos, ir profesoriaus Jano Clarksono, koordinatoriaus "Cochrane" oralinės sveikatos grupės redaktoriaus.... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 60 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Dundee

Plėtoti įgūdžius ir suprasti mokslinį pagrindą ir praktiką endodontijos ir tapti kompetentingu diagnozuoti ir gydyti sudėtingesnius atvejus. ... [+]

Šis kursas padės plėtoti dabartinius endodontinius įgūdžius šiuolaikinėje klinikinėje aplinkoje.

Stomatologijos mokykla buvo įkurta 1916 m. Mes išlieka mokslinių tyrimų, mokymo ir klinikinės odontologijos praktikos priešakyje. Mes atliekame nuosekliai aukštą universitetinių lygių stalų skaičių ir yra aukščiausia JK odontologijos mokykla.

Mes esame draugiška mokykla, turinti reputaciją, palaikanti ir puoselėjančią aplinką. Tai leidžia studentams įgyvendinti savo siekius ir pasiekti klinikinę bei akademinę kompetenciją. Mokykloje yra skirta speciali magistrantūros studija, vadinama „Hub“.

Išplėskite savo endodontinius įgūdžius... [-]
Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Dundee

Klinikiniu pagrindu pagrįstas laipsnis, apimantis ortopedinę chirurgiją klinikiniu ir mechaniniu požiūriu. Akredituotas Karališkasis Anglijos chirurgų koledžas. ... [+]

MCh Orth apima mokomus, klinikinius priedus ir tyrimo elementus, kurie ortopedijos chirurgams suteikia gilias žinias apie naujausius chirurginių ir biomechaninių metodų pasiekimus.

Yra keletas pagrindinių priežasčių, kodėl prašyti šio kurso:

Kursas akredituotas Karališkojo Anglijos chirurgų kolegijosMCh (Orth) Dundee apdovanota aukščiausiosios medicinos mokyklos Škotijoje ir tarp 5 geriausių medicinos mokyklų visoje Jungtinėje Karalystėje; nieko kito panašaus pavadinimo kurso neturi privilegijosGeriausias paskaitų fakultetas yra sudarytas iš specialistų visoje Jungtinėje KaralystėjeGeriausias klinikinės ir biomechanikos mokslinių tyrimų patirtis kartu su "Motion Analysis and Research Institute", viena iš pagrindinių biomechanikos ir judesio analizės priemonių visame pasaulyje.Susijusi klinikinė klinika su konsultantu ortopediniu chirurgu, nereikia GMC registracijosMūsų "MCh Orth" filosofija - įdarbinti plataus užmojo ortopedijos chirurgus, kurių karjeros siekiai apima lyderystę, akademinę kompetenciją ir aukščiausio lygio įgūdžius bei patirtį.Mūsų sėkmingi MCh Orth absolventai vertina išsilavinimą ir pripažįsta, kad reikia profesionalių refleksijų ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi, kad sustiprintų jų supratimą, stiprintų jų gebėjimus ir parengtų patikimą profesionalų sprendimą.... [-]
Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Dundee

Šis visuomenės sveikatos kursų magistras (MPH) rengia sveikatos priežiūros specialistus už lyderystę mokslinių tyrimų, mokslinių tyrimų ir valdymo vaidmenis visuomenės sv ... [+]

Mūsų Masters of Public Health kursas (MPH) teikia aukštos kokybės mokymus taikant epidemiologinius, statistinius ir elgesio metodus, naudojamus visuomenės sveikatos praktikoje ir moksliniuose tyrimuose. Mes turime studentų iš klinikinių ir su sveikata susijusių disciplinų iš Didžiosios Britanijos ir viso pasaulio.

Jūs turėsite galimybę tobulinti bendrus ir perduodamus įgūdžius ir galėsite tęsti karjerą mokslinių tyrimų ar visuomenės sveikatos srityje. Kursas taip pat yra ideali tramplinas tolesniam doktorantūros studijoms doktorantūroje.

Ruošiame jus

Dundee visuomenės sveikatos magistrai rengia studentus mokslinių tyrimų ir valdymo karjerą visuomenės sveikatos, taip pat įvairias medicinos ir su sveikata susijusias disciplinas. Jei jus domina viešosios sveikatos kursai Jungtinėje Karalystėje, tada Dundee pirmasis pasirinkimas!... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
9 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
University of Dundee Nethergate DD
Dundee, Škotija, Jungtinė Karalystė