Oficialus aprašymas

Medicinos ir veterinarijos kolegija susideda iš dviejų mokyklų. Tai yra Edinburgo medicinos mokykla ir Royal (Dick) veterinarijos studijų mokykla.

Kartu mes formuojame unikalią JK grupę, kurioje veterinarai, medikai ir biomedicinos mokslininkai bendradarbiauja ir tiria bendras ligų priežastis, kurios turi įtakos mūsų populiacijoms. Mūsų universitetai, mūsų struktūra ir mūsų laipsnių organizavimas užtikrina, kad turime žmones iš Royal (Dick) Veterinarijos studijų mokyklos ir Edinburgo medicinos mokyklos, kvėpuojančios tą patį orą, rengdami projektus kartu ir mokydami savo specialybės srityse.

Vet

Royal (Dick) veterinarijos studijų mokykla

Geriausia veterinarijos mokykla JK 2014 m. "Research Excellence Framework". "Royal (Dick) veterinarijos studijų mokykla yra pasaulinė veterinarijos švietimo, mokslinių tyrimų ir praktikos lyderė. Mes teikiame išskirtinį veterinarinį išsilavinimą, naudodamiesi apdovanojimų turinčia mokymo programa, naujoviškų mokymo metodų ir tarpdisciplininės aplinkos. 2008 m. Tyrimo vertinimo pratybų metu mes buvo pirmieji iš septynių JK veterinarijos mokyklų, kurios patvirtino išskirtinę tarptautinę mokyklos reputaciją. Mūsų klinikinės tarnybos - Ligoninė smulkiems gyvūnams ir didelių gyvūnų praktikai - yra viena iš įtakingiausių klinikinės priežiūros centrų Jungtinėje Karalystėje.

Edinburgo medicinos mokykla

Edinburgo medicinos mokykloje yra trys dekanados. Tai yra biomedicinos mokslai, klinikiniai mokslai ir molekuliniai, genetiniai ir gyventojų sveikatos moksliniai tyrimai.

Mokymas MBChB programai ir kitiems biomedicininiams bakalauro ir magistrantūros programoms vyksta trijose Deanery. Pritardami tinkamus asmenis, tiek klinikinius, tiek neklinikinius, mes katalizuojame ir kuria galimybes kurti įdomų darbą, kuris daro įtaką žmonių gyvenimui. Edinburgo medicinos mokykla pristato aukščiausios klasės pirmosios klasės pirmosios klasės mokslus.

Mes siūlome puikią patirtį aplinkoje, kurioje moksliniai tyrimai yra puoselėjami ir persekiojami. Moksliniai tyrimai yra svarbus kiekvieno mokinio gyvenimo elementas, nes tai yra supratimo apie mąstymą būdas, kuris leis jiems pasiekti teigiamų pokyčių žmonijai.

Edinburgo medicinos mokykla: biomedicinos mokslai

Atliekant naujausius mokslinius tyrimus, biomedicinos mokslai vykdo Kognityvinių ir neuroninių sistemų centrą, Integruotos fiziologijos centrą, Neuroregeneracijos centrą ir Infekcijų ir pėdsakų medicinos skyrių.

Mes taip pat prisidedame prie tarpdisciplininių tyrimų su šiais susijusiais centrais: Edinburgo infekcinėmis ligomis, Edinburgo neurologijos, Muir Maxwell epilepsijos centru, Patrick Wild centru ir farmakologija, toksikologija ir terapija.

Deaneryje vykdomos temos:

  • Genai ir vystymasis
  • Membranos biologija
  • Neuronų valdymo sistemos
  • Pažinimo, mokymosi ir sinaptinio plastiškumo
  • Neuropharmacology
  • Pagrindinė ir klinikinė virusologija
  • Bakterijų patogenezė ir chemoterapija

Deaneryje taip pat yra Biomedicinos mokymo organizacija (BMTO), kuri atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį bakalauro mokymo administravime, koordinavime ir įgyvendinime.

BMTO yra atsakinga už bakalauro medicinos mokslų programą kartu su daugybe apdovanojimų programų biologijos mokslų, medicinos mokslų ir veterinarijos mokslų, taip pat keturiolika biomedicinos mokslų kursų bakalauro.

Vet

Edinburgo medicinos mokykla: klinikiniai mokslai

Su ilgamete tarptautine mokslinių tyrimų aplinka Klinikiniai mokslai yra Širdies ir kraujagyslių mokslų centras, Klinikinių smegenų mokslų centras, Uždegimo tyrimų centras, Regeneracinės medicinos centras, Reprodukcinės sveikatos centras, Edinburgo antrosios pakopos dantų institutas ir skyrius. sveikatos mokslų.

Naujausiame "UK Research Assessing Exercise" klinikinėje medicinoje didžiausias dėmesys buvo skirtas 28 pastaboms visoje Jungtinėje Karalystėje.

Deanery daugiausia yra mažoje Prancūzijoje.

Mažojoje Prancūzijoje kanclerio pastatas, Karalienės medicinos tyrimų institutas ir regeneracinės medicinos centras turi naujausias mokymo ir mokslinių tyrimų priemones greta Edinburgo karališkosios ligoninės ir Biomedicinos tyrimų parko Edinburio BioQuarter.

Kitos Deanery vietos yra Edinburgo ligos vaikų ligoninė, Vakarų bendrosios ligoninės, Royal Edinburgh ligoninė ir Lauriston Place.

Edinburgo medicinos mokykla: molekulinės, genetikos ir gyventojų sveikatos mokslų

Molekulinės, genetinės ir gyventojų sveikatos mokslų sudaro MRC Genetikos ir molekulinės medicinos institutas, Usherio gyventojų sveikatos mokslų ir informatikos institutas, Edinburgo klinikinių tyrimų grupė ir patologijos skyrius.

MRC genetikos ir molekulinės medicinos institutas apima Žmogaus genetikos skyriaus MRC, Edinburgo vėžio tyrimų centro ir Genomikos ir eksperimentinės medicinos centro.

Usherio gyventojų sveikatos mokslų ir informatikos institutas yra Gyventojų sveikatos mokslų centras, Medicinos informatikos centras ir Pasaulio sveikatos tyrimų centras.

Deaneryje taip pat yra Edinburgo klinikinių tyrimų vienetas (ECTU), kuris neseniai buvo visiškai registruotas JK Klinikinių tyrimų konsorciume ir buvo apdovanotas MRC klinikinių tyrimų metodologijos centro būkle ir Patologijos skyriumi.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Šia programa siekiama skleisti žinias apie medicininę atvaizdą, įgūdžius ir supratimą, kad būtų galima veiksmingai ir efektyviai atlikti medicininės atvaizdų analizę, kur ... [+]

Programos aprašymas

Šia programa siekiama skleisti žinias apie medicininę atvaizdą, įgūdžius ir supratimą, kad būtų galima veiksmingai ir efektyviai atlikti medicininės atvaizdų analizę, kuri gali būti naudojama tiek klinikiniais, tiek komerciniais tikslais.

Apimant vaizdų ir susijusių technologijų fiziką, dėmesys skiriamas specializuotam turiniu, apimančiu vaizdo apdorojimą ir analizę.

Studentai taip pat galės naudotis MATLAB skaičiavimo aplinka ir programavimo kalba.

Ši programa panaudoja mūsų patirtį vaizdo apdorojimo ir analizės srityje, kuri leis besimokantiesiems mokytis šioje srityje per internetinę mokymosi aplinką.

Mokymasis internete... [-]
Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Pagerinkite savo vaizdo gebėjimus ir įgysite labai vertinamą magistro kvalifikaciją internetu nuotoliniu būdu, o dirbate savo srityje ir savo vietoje. ... [+]

Programos aprašymas

Skleisti vaizdines žinias, įgūdžius

Mūsų lanksčios, periodinės, neakivaizdinės, internetinės mokymosi (OL) programos tikslai:

pateikti vaizdavimo teorijos, technikos, analizės supratimąplėtoti tyrimų planavimąkad būtų galima aiškintisusieti vaizdo tyrimus su klinikiniais tyrimaisMokymasis internete

Pasiekite pasaulinio lygio mokymą Edinburgo universitete, išlaikydami savo vietos profesionalą

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa palaikomos interneto bendruomenės dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programos struktūra

Galite pasirinkti mokytis pagal pažymėjimą, diplomą ar magistro laipsnį.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Kombinuotosios positroninės emisijos tomografija (PET) ir magnetinis rezonansas (MR) yra vaizdo apdorojimo technologija, leidžianti informacijos apie metabolinę funkciją, ... [+]

Programos aprašymas

Kombinuotosios positroninės emisijos tomografija (PET) ir magnetinis rezonansas (MR) yra vaizdo apdorojimo technologija, leidžianti informacijos apie metabolinę funkciją, fiziologiją ir anatomiją rinkti per vieną nuskaitymo seansą diagnostikos ir tyrimų tikslais (pvz., Demencijos tyrimai

PET-MR skaitytuvai vis dažniau klijuojami ir tiriami, tačiau dabar šiuo metu treniruočių, kaip valdyti ir geriausiai naudoti tokius įrenginius, yra ribotos, dažnai reikia ilgai gyventi šalyje, nuo darbo ir asmeninių įsipareigojimų namuose.

Edinburgo universitetas yra vienas iš nedaugelio JK centrų su PET-MR skaitytuvu ir personalu, turinčiu patirties, kaip jį valdyti ir naudoti. Ši programa panaudoja mūsų patirtį vaizdo gavimo technologijose, kurios leis besimokantiesiems mokytis šioje srityje per internetinę mokymosi aplinką.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Programa platina žinių, įgūdžių ir supratimo apie vaizdus, ​​kad būtų galima efektyviai ir efektyviai panaudoti vaizdo klinikinius tyrimus ir pramonėje. ... [+]

Programos aprašymas

Skleisti neuromizuojančias žinias, įgūdžius ir supratimą, kad būtų galima efektyviai ir efektyviai panaudoti neuroimagingą tyrimą.

Mūsų lanksčios, periodinės, neakivaizdinės, internetinės mokymosi (OL) programos tikslai:

pateikti supratimą apie tyrimus, kuriuose naudojami neuroformavimo būdaiplėtoti tyrimų planavimąkad būtų galima aiškintisusieti neuroimagingus tyrimus su klinikiniais tyrimaisMokymasis internete

Pasiekite pasaulinio lygio mokymą Edinburgo universitete, išlaikydami savo vietos profesionalą

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa palaikomos interneto bendruomenės dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Šis magistro laipsnio pažymėjimas ir diplomas yra unikali galimybė studentams, kurie nori išnagrinėti žmogaus anatomijos aspektus per internetinio nuotolinio mokymosi pro ... [+]

Programos aprašymas

Šis magistro laipsnio pažymėjimas ir diplomas yra unikali galimybė studentams, kurie nori išnagrinėti žmogaus anatomijos aspektus per internetinio nuotolinio mokymosi programos lankstumą.

Visi kursai, kuriuose pateikiama programa, naudoja naujoviškus mokymo metodus, kurie suteikia studentams pagrindinius perduodamus įgūdžius, be to, jie turi tvirtą anatominių žinių pagrindą.

Mūsų anatominių mokslų programa pristatoma visiškai internete ir todėl priklauso nuo IT naudojimo, pavyzdžiui, naudojantis elektroniniu paštu, garso ir vaizdo medžiagomis, diskusijų forumuose ir kitais interaktyviaisiais ištekliais.

Tai medicinos, biomedicinos, sveikatos priežiūros specialistų ir holistinės praktikos specialistų, kurie domina žmogaus anatomija, antrosios pakopos studijas. Programa remiasi universiteto dėstytojais ir mokslo darbuotojais.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
12 - 48 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši ne visą darbo dieną dirbanti modulinė programa suteikia bendrųjų stomatologų magistro lygio išsilavinimą, ypatingą dėmesį skiriant stomatologijai. Laipsnio struktūra s ... [+]

Programos aprašymas

Atkreipkite dėmesį, kad ši programa anksčiau buvo reklamuojama kaip pirminė dantų priežiūra

Ši ne visą darbo dieną dirbanti modulinė programa suteikia bendrųjų stomatologų magistro lygio išsilavinimą, ypatingą dėmesį skiriant stomatologijai.

Studijų struktūra yra skirta patenkinti dantų specialistų poreikius iš viso pasaulio.

Programa kuria jūsų gebėjimą taikyti įrodymais grindžiamą požiūrį į klinikinę praktiką ir įvertinti ir teikti kokybišką pirminę dantų gydymą.

* (Persvarstyta vasario 20 d., Kad atspindėtų programos pavadinimo keitimą)

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši dvejų metų, ne visą darbo dieną magistrantūros programa yra siūloma Karališkosios koledžo Edinburgo chirurgų ir Edinburgo universiteto ir yra mokoma tik internete. Abi ... [+]

Programos aprašymas

Ši dvejų metų, ne visą darbo dieną magistrantūros programa yra siūloma Karališkosios koledžo Edinburgo chirurgų ir Edinburgo universiteto ir yra mokoma tik internete. Abiejose institucijose anksčiau buvo derėtasi, kad būtų galima gauti apdovanojimų gaunančią magistrantūros programą, skirtą ankstyvo chirurginio mokymo rėmimui ir kaip galingas chirurgijos prekės ženklas.

Jums bus mokomi patyrę dėstytojai - visi pirmaujančios jų srities gydytojai - ir turėsite galimybę susipažinti su gerai apibrėžtais ir valdomais mokymosi ištekliais bei mokymo medžiaga, įskaitant neprilygstamą internetinę bibliotekos įrangą.

Iliustraciniai atvejai apims techninius įgūdžius ir procedūras bei pagrindines žinias ir klinikinius įgūdžius.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši vienerių metų dieninė programa suteikia puikų pagrindą doktorantūros ar kitoms akademinėms studijoms biomedicinos moksluose. Jūs išmoksite vertingų mokslinių tyrimų įg ... [+]

Tyrimo profilis

Ši vienerių metų dieninė programa suteikia puikų pagrindą doktorantūros ar kitoms akademinėms studijoms biomedicinos moksluose. Jūs išmoksite vertingų mokslinių tyrimų įgūdžių, biomedicinos laboratorinių metodų ir platų kitų perkeliamų įgūdžių asortimentą, kuris suteiks jums pranašumą likusiai savo karjerai. Taip pat galite pasirinkti dvi temas, geriausiai atitinkančias jūsų interesus ir karjeros tikslus.

Programa apima seminarus, dėstė modulius ir du mokslinių tyrimų projektus mūsų pasaulyje pripažintose mokslinių tyrimų laboratorijose. Mes taip pat padengsime daugybę vertingų perkeliamų įgūdžių, įskaitant kritinę mokslinių darbų analizę, mokymosi rašyti projekto dotacijos paraišką ir literatūros apžvalgą bei duomenų pateikimą ir statistinę analizę.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši internetinė programa yra kartu siūloma Edinburgo universiteto ir Karališkojo Edinburgo chirurgų koledžo. Tai apima Jungtinės Karalystės tarpdalykinę chirurginę mokymo ... [+]

Programos aprašymas

Ši internetinė programa yra kartu siūloma Edinburgo universiteto ir Karališkojo Edinburgo chirurgų koledžo . Tai apima Jungtinės Karalystės tarpdalykinę chirurginę mokymo programą.

Ši programa suteikia pirmąją vietą pasirengimui Karališkojo chirurgo kolegijos (MRCS) egzaminui, papildomai pabrėžiant įgytas žinias ir jos taikymą.

Trejų metų magistrantūros studijų projektas taip pat yra galimybė plėtoti akademinę karjerą chirurgijoje.

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši neakivaizdinė programa daugiausia yra internetinis nuotolinis mokymas, tačiau potencialūs pareiškėjai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad Edinburgo odontologijos instit ... [+]

Programos aprašymas

Ši neakivaizdinė programa daugiausia yra internetinis nuotolinis mokymas, tačiau potencialūs pareiškėjai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad Edinburgo odontologijos institutas ketina vieną dieną per mėnesį numatyti klinikinius įsipareigojimus, jei jie įgis klinikinės patirties, suteikiant pacientams sąmoningą raminamąjį poveikį.

Jis skirtas odontologijos gydytojams, teikiantiems pagrindinę ar antrinę pagalbą, norintiems įgyti šio neįkainojamo įgūdžio praktikoje arba įforminti turimą mokymą ir patirtį. Tai vienintelė universitetinė dantų sedacijos programa Škotijoje.

Mokymasis internete

Internetinis komponentas yra pagrįstas virtualia mokymosi aplinka arba VLE ir yra visiškai interaktyvus, lengvai naršomas ir leidžia jums baigti akademinį kurso aspektą iš patogumo jūsų namuose ar darbo vietoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Mūsų programa suteikia absolventams mokslo žinias ir praktinius įgūdžius, kad būtų galima atlikti mokslinius tyrimus besiformuojančiose gyvūnų mokslo ir "Vienos sveikatos ... [+]

Programos aprašymas

Mūsų programa suteikia absolventams mokslo žinias ir praktinius įgūdžius, kad būtų galima atlikti mokslinius tyrimus besiformuojančiose gyvūnų mokslo ir "Vienos sveikatos" srityse, pateikiant pagrindines žinias apie gyvūnų organizmo veikimą. Mes nagrinėjame pagrindinių gyvūnų mokslų taikymą veterinarijos ir žmogaus medicinai, gyvulininkystės pramonei ir maisto saugumui.

Programa vyksta visame pasaulyje žinomame Roslin institutu, kuris yra įsikūręs modernioje "Easter Bush" miestelyje esančioje tyrimo įstaigoje, greta Royal (Dick) veterinarijos studijų mokyklos. Kaip instituto personalo narys, jūs gausite naudos iš mūsų pasaulinio lygio reputacijos moksliniams tyrimams aktyvios ir sėkmingos akademinės bendruomenės.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Šią programą organizuoja Edinburgo infekcinės ligos (EID), kurią priima Medicinos ir veterinarinės medicinos bei Mokslo ir inžinerijos kolegijos. Jame supažindinama su bi ... [+]

Tyrimo profilis

Šią programą organizuoja Edinburgo infekcinės ligos (EID), kurią priima Medicinos ir veterinarinės medicinos bei Mokslo ir inžinerijos kolegijos.

Jame supažindinama su biologų, medikų ir veterinarų tyrimų metodika. Mokymai taip pat suteikia galimybę pradėti doktorantūros studijas. Ankstesni studentai ėmėsi projektų šiose srityse:

atsparumas antibiotikams ir infekcijos ligoninėsenariuotakojų pernešėjų biologija ir pernešamosios ligosgyvūnų ir žmonių infekcijų epidemiologija ir matematinis modeliavimasmolekulinė diagnozė ir infekcinių ligų nustatymas priežiūros vietojebakterinių ir parazitinių infekcijų imunologija (įskaitant pagrindines tropines ligas, tokias kaip maliarija, trypanosomiasis ir schistosomiasis)atrajotojų infekcijų imunologija (pvz., Johne liga)virusinių ligų (gyvūnų ir žmonių, įskaitant herpesą ir ŽIV) patogenezėProgramos struktūra... [-]
Jungtinė Karalystė Edinburge
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Integruotosios neuromokslo tyrimų magistrantūra yra vienerių metų, dieninių tyrimų programa, apimanti visus šiuolaikinio neuromokslo lygius, todėl tai yra ideali programa ... [+]

Tyrimo profilis

Mokslinių tyrimų magistrantūros studijos integruotos neurologijos srityje yra vienerių metų dieninių tyrimų programa, apimanti visus šiuolaikinės neurologijos lygius, todėl ji yra ideali programa pasiruošti doktorantūros studijoms.

Mes įtraukiame molekulinius, ląstelinius, sisteminius, regeneracinius, pažintinius, klinikinius ir skaičiavimo neurologus. Mes taip pat leidžiame jums pasirinkti savo specialybę nuo pat pradžių, kad galėtumėte formuoti savo mokymąsi apie savo interesus ir karjeros tikslus.

Programos struktūra

Jūs pradedate nuo dėstomo komponento per pirmąsias 12 savaičių ir lankote temines savaites, kurios vyksta lygiagrečiai su pasirenkamaisiais kursais.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Šis magistras skirtas supažindinti studentus su įgūdžiais ir žiniomis, kurių reikia, kad jie būtų labai veiksmingi praktikai ir leistų jiems tapti lyderiais ir mentoriais ... [+]

Programos aprašymas

Veterinarija yra sparčiai besivystanti disciplina, kurią sudaro įvairios specializuotos sritys. Veterinarijos moksliniai tyrimai tiesiogiai susiję su naminių gyvūnų rūšių sveikatos ir gerovės gerinimu bei visuomenės sveikatos apsauga.

R (D) SVS turi tarptautinę reputaciją, o jos klinikinės paslaugos - smulkaus ir vidutinio gyvūnėlio ligoninė (šunų, kačių ir eksotizų, zoologijos sodų ir laukinės gamtos) bei didelių gyvūnų ligoninės (arkliai ir gyvuliai) - yra labiausiai įtakingų klinikinės priežiūros centrų Jungtinėje Karalystėje ir Europoje. Tai geriausia priemonė, padedanti tobulinti šio sektoriaus įgūdžius dėl pirminės, vidurinės ir tercio- ninės priežiūros medicinos ir chirurgijos įgūdžių, taip pat plati mokslinių tyrimų veikla visais veterinarinės medicinos aspektais.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši programa siūlo pažangiausią transliavimo neurologiją, orientuotą į kamienines ląsteles, neurodegeneracines ligas, regeneraciją ir modelius (tiek gyvūnus, tiek ląsteles ... [+]

Programos aprašymas

Demencija (įskaitant daugybę neurodegeneracinių ligų, tokių kaip Alzhaimerio liga) neseniai tapo pagrindine mirties priežastimi Jungtinėje Karalystėje. Kamieninės ląstelės yra nauja ir palyginti nauja mokslinių tyrimų sritis, kurioms būdinga ne tik terapija, bet ir galimybė tiksliai nustatyti šias aiškiai žmogaus ligas.

Ši unikali programa suteiks pacientams, globėjams, mokslininkams ir įvairiems sveikatos priežiūros specialistams, įskaitant pasaulinius neurologinių ligų poveikio ekspertus, realiosios perspektyvos.

Ši programa siūlo pažangiausią transliavimo neurologiją, orientuotą į kamienines ląsteles, neurodegeneracines ligas, regeneraciją ir modelius (tiek gyvūnus, tiek ląsteles). Be to, šioje programoje dažnai įtraukiami pacientai ir svarbiausia jų globėjai bei realus šių ligų poveikis asmenims, todėl tai tikrai unikali ir išskirtinai nauja.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši internetinė programa suteiks žinių ir supras pagrindinius klinikinių tyrimų plano, pristatymo ir analizės principus. Be žinių ir supratimo apie GSP principus ir jų pra ... [+]

Programos aprašymas

Internetinė programa suteiks žinių ir supratimu apie pagrindinius klinikinių tyrimų plano, pristatymo ir analizės elementus bei principus. Be žinių ir supratimo apie GSP principus ir jų praktinį įgyvendinimą klinikinių tyrimų metu.

Ši programa tinka absolventams medicinos, slaugos, farmacijos, gyvosios gamtos mokslų ir kitų susijusių disciplinų, dalyvaujančių klinikinių tyrimų.

Ši programa padės tinkamai kvalifikuotų tyrėjų, norinčių atlikti visų etapų klinikinius tyrimus, paklausą. Kiekvienas kursas yra padalintas į teminius skirsnius, kuriuose medžiaga pateikiama trumpų internetinių paskaitų, praktinių atvejų tyrimų, nukreiptų skaitymų, podcast'ų ir archyvuotų internetinių seminarų mišinyje. Diskusijų lentos užduotys ir gyvos ekspertų svečių paskaitos suteikia galimybę bendrai kritiškai diskutuoti ir aptarti aktualius klausimus vadovaujant ekspertų mokymo personalui.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši neakivaizdinė, visiškai internetinė programa pritraukia tarptautinę ir daugialypę studentų grupę ir suteikia unikalią galimybę tiesiogiai bendrauti su kitais, dirbanči ... [+]

Programos aprašymas

Edinburgo universitetas yra pripažintas pasauliniu mastu už savo mokslinius tyrimus, plėtrą ir inovacijas, ir studentams suteikė pasaulinio lygio išsilavinimą daugiau nei 425 metus. Anestezijos departamento siūlomų skausmo valdymo programų rinkinys, ypatingos svarbos priežiūros ir skausmo medicina, tęsia šią tradiciją, integruojant dabartinius klinikinius tyrimus su aukšto lygio akademiniu ir profesiniu požiūriu.

Kaip daugialypis reiškinys, labai svarbu, kad skausmas būtų valdomas per suplanuotas daugiadalykes iniciatyvas ir įnašus, kuriais siekiama palengvinti pacientų kančias ir pagerinti gyvenimo kokybę. Studijuojantis solidaus teorinio supratimo apie biologines, psichologines ir socialines koncepcijas, kurios skatina, vysto ir palaiko skausmą, studentai išnagrinės daugialypį skausmo pobūdį ir jo padarinius. Studentai gaus išsamų supratimą apie specializuotą skausmo valdymo sritį ir sukurs pagrindinius įgūdžius ir žinias, reikalingus pažengusiems skausmo praktikams.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

ChM sukurta remti pažangius akių dermatologijos stažuotojus Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu per mokymo programą, kurioje pripažįstami jų specialieji oftalmin ... [+]

Programos aprašymas

Ši nauja dvejų metų pusmečio magistrantūros studijų programa, kuria mokoma tik internete, yra Edinburgo universiteto ir Karališkosios Edinburgo chirurgų kolegijos, o vedama chirurgijos magistro laipsnį. Ji buvo sukurta remiant "NHS Education for Scotland" (NES).

ChM sukurta remti pažangius akių dermatologijos stažuotojus Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu per mokymo programą, kurioje pripažįstami jų specialieji oftalminiai interesai, rengiant egzaminą ir praktiką ligoninėje.

Mūsų programos suderintos su FRCSEd ir FRCOphth egzaminų Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje programomis, todėl šie laipsniai yra labai patraukli vietos ir tarptautiniams studentams.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Apsauginė medicina yra nauja disciplina, kuri nagrinėja sudėtingus santykius ir sąveiką tarp gyvūnų sveikatos, žmonių sveikatos ir ekosistemų sveikatos. Ši programa sutei ... [+]

Programos aprašymas

Apsauginė medicina yra nuolatinė sritis, kuri toliau vystosi, nes mes plečiame savo sugebėjimą tirti sudėtingus santykius ir sąveiką tarp gyvūnų sveikatos, žmonių sveikatos ir ekosistemų sveikatos. Tai atsirado devintajame dešimtmetyje kaip atsakas į poreikį sukurti labiau holistinį ir tarpdisciplininį požiūrį į biologinės įvairovės išsaugojimą. Visų pirma buvo plačiai pripažinta sveikatos svarba daugelyje išsaugojimo klausimų. Remdamasi išsaugojimo biologijos principais, konservavimo medicina apima sveikatos mokslų, ekologijos ir socialinių mokslų indėlius. Tai gali būti laikoma "One Health" taikymu biologinės įvairovės išsaugojimui.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Šią programą vykdo Universitetas kartu su Karališkuoju Edinburgo chirurgų koledžu ir skiria chirurgijos magistro (ChM) apdovanojimą. Jis veikia kartu su klinikiniu mokymu ... [+]

Programos aprašymas

Šią programą vykdo Universitetas kartu su Karališkuoju Edinburgo chirurgų koledžu ir skiria chirurgijos magistro (ChM) apdovanojimą. Jis veikia kartu su klinikiniu mokymu ir papildo mokymus darbo vietoje.

Remiantis JK tarpkultūrine chirurgijos programa, ji siūlo stažuotojus kraujagyslių ir endovaskulinės chirurgijos metu galimybę studijuoti temas, susijusias su specialybe, ir remia pasirengimą baigiamiems profesinio baigimo egzaminams, pvz., FRCS ir FEBVS. Tyrimas leis jums tobulinti savo įrodymais pagrįstas žinias ir pagerinti savo klinikinę praktiką.

Baigus šią programą, studentai galės:

parodyti išsamias žinias apie jų pasirinktą chirurginę sub-specialybę ir sugebėti pritaikyti šias žinias sistemingai vertinant ir valdant chirurginius pacientus pasirenkamoje, skubioje ir ekstremalioje situacijojepripažinti lyderio indėlį ir atsakomybę už sudėtingos chirurginės ligos tarpdisciplininį valdymąatsižvelgiant į naujausius pasiekimus, kritiškai atsižvelgia į kasdienę chirurginę praktiką ir atlieka kritinį dialogą su bendraamžiais ir kitų specialybių specialistaistaikyti klinikinių tyrimų dizaino, etikos ir statistikos bendruosius principus, siekiant kritiškai vertinti mokslinę literatūrą chirurginiuose tyrimuose ir priimti pagrįstus sprendimus dėl naujų ir kylančių chirurgijos klausimųvykdyti nepriklausomą chirurginę praktiką aukšto lygio savarankiškumą ir iniciatyvą profesinėje veikloje... [-]
Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

MSC kritinės priežiūros programa skirta sveikatos priežiūros specialistams, kurie kasdienėje praktikoje susiduria su kritiškai sergančiais suaugusiais (slaugytojai, mokyt ... [+]

Edinburgo universitetas yra pripažintas visame pasaulyje dėl savo mokslinių tyrimų, plėtros ir naujovių, ir jau daugiau nei 425 metus teikia studentams pasaulinio lygio išsilavinimą.

Remiantis šia tradicija, kritinės priežiūros magistro laipsnis buvo sukurtas bendradarbiaujant su Edinburgo karališkuoju koledžu ir yra universiteto klinikinių mokslų dekanate ir Medicinos ir veterinarijos medicinos kolegijoje. MSc yra įdomi nauja internetinė programa, kuri sujungia įrodymais pagrįstą kritinės priežiūros klinikinės specialybės tyrimą su klinikiniais tyrimais ir akademine praktika.

Nepriklausomai nuo jūsų klinikinio pagrindo, jūs išmoksite tiesiogiai iš entuziastingo ir patyrusio mokymo fakulteto, pasirinkto dėl jų patirties klinikinėje ar akademinėje temoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Medicinos mokslų magistrantūros programa yra vienintelė tokio pobūdžio programa JK ir yra įrodyta, kad ji suteikia absolventams konkurencinį pranašumą darbo rinkoje. Jis ... [+]

Tyrimo profilis

Medicinos mokslų magistrantūros programa yra vienintelė tokio pobūdžio programa JK ir yra įrodyta, kad ji suteikia absolventams konkurencinį pranašumą darbo rinkoje. Jis skirtas aukštos kvalifikacijos medicinos absolventams, norintiems ištirti medicininius tyrimus ir gauti naudos iš jų, galbūt siekiant doktorantūros ar mokslinių tyrimų karjeros.

Mes siūlome jums galimybę atlikti tyrimų projektą laboratorijoje ar skyriuje, atitinkančiame jūsų specialybę. Vykdytų mokslinių tyrimų projektų pasirinkimas yra platus - nuo stendinių tyrimų iki klinikinių tyrimų.

Užbaigtų projektų pavyzdžiai:

Terapinė hipotermija mažina intrakranijinį spaudimą esant sunkiai trauminei smegenų traumaiInkstų funkcija 1-osios tipo beta-hidroksisteteroidinės dehidrogenazės pelėseImuninių ląstelių populiacijos pelės plaučiuose RSV infekcijos metuDruskos apetitas sergant stabiliomis širdies ligomis ir sveikiems savanoriams... [-]
Jungtinė Karalystė Edinburge
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Medicinos praktika, ypač patologijos ir genetikos disciplinose, vis labiau priklauso nuo „Genomic“ technologijos. Šios programos tikslas - padidinti mokslo ir klinikinio ... [+]

Programos aprašymas

Medicinos praktika, ypač patologijos ir genetikos disciplinose, vis labiau priklauso nuo „Genomic“ technologijos. Šios programos tikslas - padidinti mokslo ir klinikinio personalo, naudojančio genetinius duomenis kasdieniame darbe, žinias ir galimybes. Tai leis absolventams užtikrintai įsitraukti į mokslines molekulinės patologijos ir genominės medicinos sąvokas ir panaudoti savo įgūdžius tobulinant pacientų priežiūrą. Programa taip pat galėtų suteikti pagrindą tiems studentams, kurie domisi klinikinės akademinės karjeros plėtra.

Edinburgo universitetas yra genomo technologijos priešakyje. Ši programa apims mokslinį pagrindimą ir klinikinį genomo technologijos pritaikymą, kad gydytojai ir mokslininkai galėtų suteikti didžiausią naudą pacientams.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Antrosios pakopos studijų pažymėjimas pasaulinėse sveikatos problemose yra neakivaizdinė, internetinė programa, naudojanti daugiadisciplininį požiūrį į tai, kaip suprasti ... [+]

Programos aprašymas

Programa yra skirta įrengti tuos, kurie jau dirba pasaulio sveikatos ir plėtros srityje, arba planuoja bendradarbiauti su tarptautinėmis ir nacionalinėmis sveikatos apsaugos agentūromis, turėdami įrankius, žinias ir įgūdžius, kad galėtumėte susidoroti su sudėtingomis problemomis, susijusiomis su teisingą ir teisingą sveikatą bei gerovę.

Tai taip pat bus nepaprastai vertinga tiems, kurie domisi pasauline plėtra ir pagalba, ir tiems, kurie domisi sveikatos žurnalistikos karjera ar dirba tarptautiniame versle sveikatos ir socialinės rūpybos srityse, taip pat įmonių socialinės atsakomybės ir tvarumo.

Programa panaudos ypatingą patirtį, kurią Edinburgo universitetas ir jo pasauliniai partneriai siūlo pasaulinei sveikatai, įskaitant medicinos, slaugos ir biomedicinos meistriškumą.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Programa remiasi paralelėmis, kurios egzistuoja tarp šių ligų, mokosi iš iškilusių iššūkių ir stengiasi priartinti žmones į pasaulinės praktikos bendruomenės pagrindus. M ... [+]

Programos aprašymas

Per pastaruosius kelis dešimtmečius kiekvienais metais atsiranda beveik viena nauja liga, o daugiau kaip 75 proc. Šių ligų atsiranda dėl zoonozės. Dabar yra daugiau investicijų ir tyrimų poreikio, kad galėtume geriau valdyti šias ligas.

Šia programa siekiama išspręsti problemas, sukeltą infekcinių ligų XXI amžiuje, suteikiant Jums kursus infekcinių ligų stebėjimui, profilaktikai ir kontrolei, taip pat įvertinti, kaip jie veikia visuomenės sveikatą.

Tai profesionalus biomedicinos, medicinos, visuomenės sveikatos ir veterinarijos specialistų pakopos diplomas, domisi visuotinėmis sveikatos ir infekcinėmis ligomis.

Programa remiasi paralelėmis, kurios egzistuoja tarp šių ligų, mokosi iš iškilusių iššūkių ir stengiasi priartinti žmones į pasaulinės praktikos bendruomenės pagrindus. Mūsų tikslas - suteikti aukščiausios kvalifikacijos biomedicinos, medicinos, visuomenės sveikatos ir veterinarijos specialistus. Kursas skirtas išmokyti studentus formuoti ir įgyvendinti strategijas ir programas, skirtas atnaujinti ir sustiprinti mokslo žinių plėtrą ir žmogiškojo kapitalo formavimąsi.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši trejų metų vakarinis magistrantūros studijų programa, kuria mokoma tik internete, yra Edinburgo universiteto ir Karališkosios Edinburgo chirurgų kolegijos. Ši programa ... [+]

Programos aprašymas

Ši nauja trejų metų vienos darbo dienos magistro programa, kuria mokoma tik internete, yra Edinburgo universiteto ir Karališkojo Edinburgo chirurgų kolegijos kartu siūloma magistrantūros studijų magistro laipsnį. Ji buvo sukurta bendradarbiaujant su NHS Škotijos švietimu (NES).

Ši programa pirmiausia skirta optometristai, siekiantiems formalaus antrosios pakopos studijų, skirtų bendruomenės klinikinei priežiūrai, ši programa taip pat labai svarbi medicinos ir chirurgijos stažuotojams, lankantiems specialiuosius mokymus oftalmologijoje.

Šis laipsnis suderintas su FRCSEd ir FRCOphth egzaminų Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje programomis, todėl labai patraukli vietos ir tarptautiniams studentams.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Mūsų programa yra vienerių metų, dieninių, universiteto magistrantūros mokslinių tyrimų programa (180 kreditų), suskirstyta į du laboratorinius tyrimus. Programa skirta s ... [+]

Programos aprašymas

Ką gausite iš magistrantūros pagal regeneracinės medicinos ir audinių remonto programą

Mūsų programa yra vienerių metų, dieninių, universiteto magistrantūros mokslinių tyrimų programa (180 kreditų), suskirstyta į du laboratorinius tyrimus. Programa skirta studentams, baigusiems bakalauro laipsnį ir (arba) profesionalams, norintiems siekti karjeros mokslinių tyrimų srityje, tiek akademinėje, tiek profesionalioje biotechnologijų pramonės srityje. Programos tikslas - išplėsti savo žinias apie kamienines ląsteles, regeneracinės medicinos ir audinių remonto koncepcijas, daug dėmesio skiriant tarpdisciplininiams ir transliaciniams tyrimams, kuriais grindžiama ši biomedicinos sritis.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši vienerių metų trukmės magistrantūros studijų programa siekiama supažindinti studentus su moderniais molekuliniais ir ląsteliniais biologiniais tyrimais reprodukcinių m ... [+]

Tyrimo profilis

Ši vienerių metų trukmės magistrantūros studijų programa siekiama supažindinti studentus su moderniais molekuliniais ir ląsteliniais biologiniais tyrimais reprodukcinių mokslų, reprodukcinės sveikatos ir reprodukcinės medicinos srityse stimuliuojančioje, iššūkių kupinoje ir gyvoje tyrimų atmosferoje, pagrindinio mokslo ir klinikinės paciento priežiūros sąsajoje.

Programa skirta aukšto lygio studentams, turintiems biologinius, medicinos ar veterinarijos pagrindus.

Prieš pateikdami paraišką, patariama susisiekti su programos direktoriumi dr. Richardu Smithu, kad įsitikintumėte, jog ši programa atitinka jūsų akademinius tikslus.

Pagrindiniai programos komponentai yra du 20 savaičių mokslinių tyrimų projektai, atlikti labai įvairiuose reprodukcijos mokslų srityse.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši programa turi populiarią tarptautinę apeliaciją ir daugelio tarptautinių organizacijų patvirtinta naujausia naujausių gyvūnų gerovės metodų ir praktikos supratimu ir t ... [+]

Programos aprašymas

Ši programa turi populiarią tarptautinę apeliaciją ir daugelio tarptautinių organizacijų patvirtinta naujausia naujausių gyvūnų gerovės metodų ir praktikos supratimu ir taikymu.

Mes teikiame studentams gyvūnų gerovės supratimą, kurį galima taikyti atliekant gyvūnų tyrimus, valdymą, priežiūrą, gamybą, tikrinimą, vertinimą ir teisės aktų rengimą.

Be pagrindinės mokymo komandos, turime daug svečių dėstytojų kasmet keliauti į Edinburgą, kad mokytume apie programą, kad galėtumėte pasinaudoti patirtimi ir žiniomis apie profesionalų, dirbančių gyvūnų elgesio ir gerovės bendruomenėje.

Kodėl studijuoti taikomąjį gyvūnų elgesį ir gyvūnų gerovę?Programos struktūra... [-]
Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Remdamasis tvirtu pagrindu biologinių, imunologinių, patologinių ir epidemiologinių principų, ši internetinė magistrantūra suteiks Jums įgūdžių, reikalingų nustatyti gyvū ... [+]

Programos aprašymas

Gyvuliai gyvybiškai svarbūs milijonams žmonių gyvenime, tačiau endeminės ir epideminės ligos, kurios daro įtaką gyvuliams, riboja produktyvumą ir sustiprina skurdą.

Ligos, kurias gali pernešti gyvūnai ir žmonės, taip pat kelia grėsmę gyvulių augintojų sveikatai, jų šeimoms ir jų bendruomenėms. Daugelyje besivystančių regionų ūkininkai ir gyvūnų sveikatos priežiūros specialistai dažnai yra nepakankamai pasirengę spręsti šią riziką.

Ši programa sutelkia patirtį iš viso universiteto, siekiant suteikti aukščiausio lygio mokymą ir mokslinius tyrimus šiems klausimams spręsti.

Remdamasis tvirtu pagrindu biologinių, imunologinių, patologinių ir epidemiologinių principų, ši internetinė magistrantūra suteiks Jums įgūdžių, reikalingų nustatyti gyvūnų ligas ir kontroliuoti jų ligas bei juos valdyti, taip pat patirtį, kaip spręsti XXI amžiaus tarptautinius gyvūnų sveikatos iššūkius.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši dvejų metų, neakivaizdinių magistrantūros studijų programa, kurią moko tik internete, siūlo Edinburgo universiteto Karališkoji koledžas ir Edinburgo universitetas, o v ... [+]

Programos aprašymas

Ši dvejų metų, neakivaizdinių magistrantūros studijų programa, kurią moko tik internete, siūlo Edinburgo universiteto Karališkoji koledžas ir Edinburgo universitetas , o vedama chirurgijos magistro laipsnį.

Remiantis JK tarpkultūrine chirurgijos programa, ChM traumoje ir ortopedijoje suteikia galimybę stažuotojams pasirinkti tuos pažangius modulius, susijusius su jų paskelbta specialybe, ir remia mokymąsi Karališkojo chirurgo koledžo (FRCS) egzaminų draugijoje.

Programa yra skirta kartu su klinikiniais mokymais ir papildyti darbo vietoje vertinimą.

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši dvejų metų pusmečio magistrantūros studijų programa, kurią moko tik internete, siūlo Edinburgo universiteto Karališkoji koledžas ir Edinburgo universitetas, o vedantis ... [+]

Programos aprašymas

Šią programą vykdo Universitetas kartu su Karališkuoju Edinburgo chirurgų koledžu ir skiria chirurgijos magistro (ChM) apdovanojimą. Jis veikia kartu su klinikiniu mokymu ir papildo mokymus darbo vietoje.

Remiantis JK tarpkultūrine chirurgijos programa, ji siūlo stažuotojus kraujagyslių ir endovaskulinės chirurgijos metu galimybę studijuoti temas, susijusias su specialybe, ir remia pasirengimą baigiamiems profesinio baigimo egzaminams, pvz., FRCS ir FEBU. Tyrimas leis jums tobulinti savo įrodymais pagrįstas žinias ir pagerinti savo klinikinę praktiką.

Baigę šią programą, stažuotojai galės:

parodyti išsamias žinias apie jų pasirinktą chirurginę sub-specialybę ir sugebėti pritaikyti šias žinias sistemingai vertinant ir valdant chirurginius pacientus pasirenkamoje, skubioje ir ekstremalioje situacijojepripažinti lyderio indėlį ir atsakomybę už sudėtingos chirurginės ligos tarpdisciplininį valdymąatsižvelgiant į naujausius pasiekimus, kritiškai atspindi kasdienę chirurginę praktiką ir atlieka kritinį dialogą su bendraamžiais ir kitų sričių specialistaistaikyti klinikinių tyrimų dizaino, etikos ir statistikos bendruosius principus, siekiant kritiškai vertinti mokslinę literatūrą chirurginiuose tyrimuose ir priimti pagrįstus sprendimus dėl naujų ir kylančių chirurgijos klausimųvykdyti nepriklausomą chirurginę praktiką aukšto lygio savarankiškumą ir iniciatyvą profesinėje veikloje... [-]
Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši programa skirta aukštųjų mokyklų absolventams, dalyvaujantiems vaikų klinikinėse avarijose. Tai idealiai tinka praktikantams pediatrijoje ir neatidėliotinoje medicinoj ... [+]

Programos aprašymas

Ši programa skirta aukštųjų mokyklų absolventams, dalyvaujantiems vaikų klinikinėse avarijose.

Tai idealiai tinka praktikantams pediatrijoje ir neatidėliotinoje medicinoje, taip pat labai svarbu anesteziologams, norintiems įgyti pediatrinės anestezijos ar intensyvios pediatrinės priežiūros įgūdžių.

Tai taip pat padės pirminės sveikatos priežiūros specialistams, dirbantiems atokiose ir kaimo vietovėse be pediatrinės paramos.

Diplomo metais studentai taip pat turi galimybę rinktis pediatrinės kritikos priežiūros medicinos kursus, skirtus susilpninti atotrūkį tarp gaivinimo ekstremalių situacijų skyriuje ir priėmimo į vaikų priežiūros centrą (įskaitant didelę priklausomybę ir intensyvią priežiūrą).... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Veterinarinė epidemiologija yra pagrindinė daugelio pasaulinių didelių iššūkių, susijusių su ligų kontrole, aprūpinimu maistu ir klimato kaita, sudedamoji dalis. Todėl bū ... [+]

Programos aprašymas

Veterinarinė epidemiologija yra pagrindinė daugelio globalių didžiausių iššūkių, susijusių su ligų kontrole, aprūpinimu maistu ir klimato kaita, sudedamoji dalis. Todėl būtina tobulinti mūsų gebėjimą suprasti, numatyti ir reaguoti į ligos modelius ir dinamiką bei kontroliuoti protrūkius.

Didžioji Britanijos veterinarijos ir žemės ūkio mokslų mokslinių tyrimų galia yra R (D) SVS ir SRUC partnerystė. Magistrantūra remiasi šia patirtimi ir mokslinių tyrimų patirtimi, norėdama suteikti mokslo žinių apie pagrindinius biologinius procesus (pvz., Elgesį, fiziologiją, imunologiją, ekologiją) ir aplinkos ir ūkininkavimo valdymo praktiką (pvz., Ūkininkavimą, mitybą, prekybą gyvūnais), skatinant ligų perdavimą, patvarumą , paplitimas ir plitimas gyvulininkystės sistemose. Tai leidžia išsamiai suprasti sudėtingus ligos aplinkos modelius, kurie padeda prognozuoti ligos riziką ir kontrolę. Šis daugiadisciplininis sisteminis metodas suteiks jums įgūdžių, kurie padės jūsų uždaviniams spręsti maisto saugos, klimato kaitos ir ligų kontrolės klausimus, kaip jūsų gyvūnų sveikatos specialisto.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Gyvūnų veterinariniame vadove gyvybiškai svarbu gerinti gyvūnų gerovę, taip pat leidžiant vykstančius pokyčius medicinos ir chirurgijos srityse, atliekant anesteziją (kad ... [+]

Programos aprašymas

Gyvūnų veterinariniame vadove gyvybiškai svarbu gerinti gyvūnų gerovę, taip pat leidžiant vykstančius pokyčius medicinos ir chirurgijos srityse, atliekant anesteziją (kad gyvūnai būtų be sąmonės, kad būtų galima atlikti procedūras) ir skausmą (skausmo mažinimas, kurį patiria gyvūnas).

Anestezijos žinios ir pažanga per pastaruosius 20 metų buvo didelės. Mes galime naudoti metodus, skirtus jutiklių blokavimui lokaliai arba per kūno vietovę, o ne tik bendrą sąmonės netekimą. Mes turime daugybę narkotikų ir narkotikų vartojimo būdų, kurie mums gali būti naudojami kovojant su skausmais. Anestezija visada buvo susijusi su rizika, o mes vis dažniau naudojame stebėjimo įrangą, kuri padeda mums stebėti kūno fiziologinę funkciją anestezijos metu, siekiant sumažinti mūsų gyvūnų mirtingumą ir mirtingumą.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ši internetinė programa suteiks jums išsamų supratimą apie bendras ligų, su kuriomis susiduriate bendrojoje medicinos praktikoje, procesus, tyrimo procedūras ir gydymo ga ... [+]

Programos aprašymas

Ši internetinė programa suteiks jums išsamų supratimą apie bendras ligų, su kuriomis susiduriate bendrojoje medicinos praktikoje, procesus, tyrimo procedūras ir gydymo galimybes.

Programa daugiausiai skirta ankstyviems doktorantams. Tai papildo mokymą, kurio reikia norint tapti Karališkuoju gydytojų koledžu, ir jis gali būti tinkamas kitų specialybių gydytojams arba slaugytojų konsultantai ir kiti paramedicinos specialistai, turintys didelę klinikinę patirtį.

Mes aprėpia pagrindinę fiziologiją, patofiziologiją, terapiją ir klinikinį valdymą, taip pat klinikinius įgūdžius, bendruosius gebėjimus (įskaitant rašymo ir tyrimo metodus), etikos ir nurodymų gebėjimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Mūsų MPH programa suteikia studentams supratimą apie tai, kaip skirtingos mokslo disciplinos gali būti naudojamos tirti ir tada plėtoti geriausią profesinę epidemiologijo ... [+]

Programos aprašymas

Visuomenės sveikatos magistro (MPH) internetinė programa yra pagrįsta senais Edinburgo universiteto akademinio mokymo ir visuomenės sveikatos tyrimo tradicijomis.

Visuomenės sveikata yra susijusi su ligų prevencija, gyvenimo pratęsimu ir sveikatos skatinimu per visuomenės pastangas. Nesvarbu, ar jūs jau esate šios srities profesionalus ar naujas dalykas, šis visuomenės sveikatos magistras (MPH) yra ideali programa tiems, kurie nori spręsti šiandienos visuomenės sveikatos problemas.

Mūsų MPH programa suteikia studentams supratimą apie tai, kaip skirtingos mokslo disciplinos gali būti naudojamos tirti ir tada plėtoti geriausią profesinę epidemiologijos, visuomenės sveikatos ir socialinių mokslų sveikatos srityje praktiką.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tai ideali programa, jei esate profesionalus ar naujas dalykas ir norite išspręsti šiandienos visuomenės sveikatos problemas. ... [+]

Programos aprašymas

Visuomenės sveikata yra užkirsti kelią ligoms, pratęsti gyvenimą ir skatinti sveikatą per visuomenės pastangas.

Tai ideali programa, jei esate profesionalus ar naujas dalykas ir norite išspręsti šiandienos visuomenės sveikatos problemas.

Ši programa yra mokoma universitetuose, tačiau mes siūlome ir ne visą darbo dieną MPH internetu nuotoliniu būdu, kuris gali tinka tiems, kurie nori tęsti darbą studijuodami arba kurie negali atvykti į Edinburgą.

Jūs gausite supratimą apie tai, kaip skirtingos mokslo disciplinos gali būti naudojamos tirti ir tada plėtoti geriausią profesinę epidemiologijos, visuomenės sveikatos ir socialinių mokslų, etikos ir sveikatos praktiką.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Edinburgo universitetas siūlo aukštos kokybės antrosios pakopos medicinos išsilavinimą per internetinį nuotolinio mokymosi formatą. Studentai yra iš įvairių šalių visame ... [+]

Programos aprašymas

Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) generalinis direktorius ragina šeimos gydytojus "mūsų kylančias ateities žvaigždes". Tai atspindi PSO atnaujintą įsipareigojimą kurti šeimos mediciną kaip specialybę visuose regionuose. Šeimos medicinos stiprinimas buvo pripažintas pagrindiniu visuotinio sveikatos aprėpties elementu, kuris yra tvaraus vystymosi tikslų dalis, kurią kiekviena šalis įsipareigojo paskutinėje Jungtinių Tautų Generalinėje asamblėjoje. Šio laipsnio tikslas - tobulinti pirminę sveikatos priežiūrą, plėtojant kompetentingus šeimos gydytojus, kurie yra įgalioti tapti šios profesijos ateities lyderiais ir advokatais.

Edinburgo universitetas teikia aukštos kokybės antrosios pakopos medicinos išsilavinimą per internetinį nuotolinio mokymosi formatą. Studentai yra iš įvairių šalių visame pasaulyje, kiekvienas iš jų suteikia unikalią patirtį, kad sukurtume gyvybingą pasaulinę mokymosi bendruomenę. Programa suteiks gydytojams būtiniausius medicinos žinių ir valdymo įgūdžius bendrai pristatant sveikatos problemas ir ištirti valdymą pagal šeimos medicinos principus, procesus ir praktiką. Programa leis studentams įgyti įgūdžių tapti ekspertais šeimos gydytojais, kurių požiūris užtikrins nuolatinę, koordinuotą, išsamią ir ekonomiškai naudingą sveikatos priežiūrą, pagrįstą paciento supratimu šeimos ir bendruomenės kontekste.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Šios programos tikslas yra suteikti jums platų biomedicininių tyrimų mokymą, daugiausia dėmesio skiriant širdies ir kraujagyslių mokslui. Tai apima įvadą į širdies ir kra ... [+]

Tyrimo profilis

Šios programos tikslas yra suteikti jums platų biomedicininių tyrimų mokymą, daugiausia dėmesio skiriant širdies ir kraujagyslių mokslui. Tai apima įvadą į širdies ir kraujagyslių vystymąsi, širdies ir kraujagyslių ligų vystymąsi, organų funkcijų ir disfunkcijų vystymąsi, širdies ir kraujagyslių sistemos reprodukciją ir uždegimą.

Iš pagrindinių ir klinikinių mokslininkų gausite integruotą širdies ir kraujagyslių sistemos fiziologijos ir patologijos vaizdą.

Programos struktūra

Dalyvausite tyrimų seminaruose ir vyresniųjų klinikų bei pagrindinių mokslininkų vadovėliuose ir vykdysite tris tyrimų projektus tarptautiniu mastu pripažintose Širdies ir kraujagyslių mokslo centro laboratorijose.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Mūsų programa siekiama tobulinti savo teorines ir praktines žmogaus anatomijos žinias per intensyvų kalbančių kalbančiųjų skaičių, taip pat plėtoti ir mokytis teorinių ir ... [+]

Programos aprašymas

Šioje programoje jūs:

Sužinokite anatomiją per skirstymąGaukite žinių ir patirties anatominio mokymoImtis papildomų modulių neuroanatomijai, embriologijai, anatomijos teisei ir etikai bei medicininiam vaizdavimui.Padėti atlikti pasaulinius anatominius ir (arba) biomedicininius tyrimus

Mūsų programa siekiama tobulinti savo teorines ir praktines žmogaus anatomijos žinias per intensyvų kalbančių kalbančiųjų skaičių, taip pat plėtoti ir mokytis teorinių ir praktinių anatomijos mokymo aspektų bakalauro ir magistro lygiu.

Ši programa turi dvi pagrindines kryptis. Vienas iš jų yra nuodugnus žmogaus kūno anatomijos tyrimas. Anatominės žinios bus išmoktos lygiu mokyti studentus ir magistrantus bei profesijas, susijusias su medicina. Ši kryptis bus susijusi su įstaigos išpjaustymu grupėmis iš trijų iki penkių studentų per du semestrus. Ši kurso dalis yra daugiausia savireguliacinė, reguliariai atliekama "operacija", kai mokytojai dalyvauja, kad atsakytų į klausimus ir padėtų studentams išskaidyti.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Edinburgh Dental Institute
Lauriston Building,
Lauriston Place
Edinburgh

Edinburgh, Škotija, EH3 9HA GB
Social Media