School of Dentistry - University of Dundee

Įvadas

Oficialus aprašymas

Dantų mokykla įsikūrusi pagrindinio universiteto universiteto centre, todėl dantų magistrantūros studentai yra arti mokslininkų ir mokslinių tyrimų galimybių kitose universiteto dalyse, taip pat bibliotekoje, rekreacinėse, kulinarijos ir sporto įstaigose.

Dantų magistrantų studentai Dandijoje naudoja pažangiausius mokslinius tyrimus nusistovėjusioje mokslinių tyrimų aplinkoje per visą jų studijų laikotarpį. Taip pat yra puiki klinikinė įranga tiems studentams, besimokantiems klinikinėms programoms. Magistrantūros studentai iš daugelio pasaulio šalių dirba glaudžiai bendradarbiaujančioje mokykloje, turinčioje aktyvią mokslinių tyrimų kultūrą

Be mūsų namų studentų iš įvairių Škotijos ir JK dalių, šiuo metu yra Saudo Arabijos, Egipto, Sirijos, Jordanijos, Irako, Bahreino, Nigerijos, Singapūro ir Naujosios Zelandijos doktorantūros studijų studentų, kurie dirba kartu su kolegomis iš visame pasaulyje, populiariame Prosthodontikų (MDSc) ir Vėžio tyrimų magistrantūros studijuotiems magistro kursams.


Dandės dantų mokykla siūlo šešias antrosios pakopos studijų programas, kad galėtumėte prisijungti. Tai apima MDSc in protezai, MRes in oralinis vėžys, MFOdont in teismo medicinos odontologija, ortodontijos magistras, oralinės biologijos magistras ir MDPH in dantų visuomenės sveikatos. MRes MFOdont, MDPH ir pristatomi kartu su mokyklos kolegomis. Dantų mokykloje dirba dinamiška studentų bendruomenė tiek dėstytojose, tiek mokslinių tyrimų programose, taip pat tarptautiniu mastu pripažintiems mokslo darbuotojams ir klinikų, dalyvaujančių studijų programose.

Antrosios pakopos studentų draugija

Naujai suformuota Dundee dantų aspirantūros studentų draugija (DDPSS) yra studentų aspirantinė visuomenė, kurios tikslas - suteikti studentams, besimokantiems dantų gydymo srityje, besimokantiems akademiniams ir socialiniams poreikiams.

DDPSS nariai yra visi antrosios pakopos studentai Dundee universiteto odontologų mokykloje, visą ir ne visą darbo dieną. Kaip grupė mes siekiame:

  • remti dantų mokyklos studentus
  • pateikti aspirantūros atstovą
  • teikti forumus vidaus ir išorės kalbėtojams
  • pasiūlyti įgūdžių tobulinimo galimybes; perleidžiami ir techniniai
  • sukurti neformalią atmosferą, kur mokytojai gali susitikti, kad galėtų aptarti savo projektus ir dalintis idėjomis ir metodais, kurie dažniausiai susiduria su problemomis, suteikiama galimybė studentams, baigusiems studijas, oficialiai pateikti tyrimų naujienas
  • skatinti mokslinę kultūrą, suteikiant studentams, besimėtinantiems progresyvais, galimybę socialiniu mastu ir tinkle su kitais mokslininkais dalyvauti Dantų mokykloje

Mes darome visa tai aukščiau, organizuojame seminarus, socialinius renginius, sporto varžybas ir dar daugiau.

Tikimės pamatyti jus kitame renginyje!

Vietos

Dundee

Address
Nethergate, Dundee DD1 4HN, United Kingdom
Dundee, Škotija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis