Queen Mary University of London

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Barto ir Londono“ istorija turi ilgą ir puikią istoriją. Medicinos mokykla mokė studentus nuo XVIII amžiaus ir visada buvo medicinos mokymo priešakyje

129941_blue-and-silver-stetoscope-40568.jpg

Pirmoji Anglijos medicinos mokykla

Medicinos koledžas Londono ligoninėje, pirmojoje Anglijoje sukurtoje medicinos mokykloje, atidaryta 1785 m., Pradėjęs naujojo tipo medicinos išsilavinimą, teikiantį teorijos ir klinikinių įgūdžių.

1791 m. Šv. Baltramiejaus ligoninėje buvo pastatytas specialiai pritaikytas paskaitų teatras. 1822 m. Valdytojai patvirtino medicininio švietimo teikimą ligoninėje. Abi Londono ir Šv. Baltramiejaus kolegijos tapo steigiamaisiais organais prie Londono universiteto 1900 m.

1911 m. Londone atidaryta odontologijos mokykla įsigijo naują odontologijos institutą ir padidino studentų skaičių septintajame dešimtmetyje.

Po Karališkosios medicininio švietimo komisijos 1968 m. Buvo užmegzti glaudūs ryšiai tarp dviejų medicinos kolegijų ir tuo pat metu buvo užmegzti nauji ryšiai su tuometine Karalienės Marijos kolegija. 1989 m. Ikiklinikinis mokymas dviejose medicinos kolegijose buvo sujungtas ir išdėstytas Pagrindinių medicinos mokslų pastate prie karalienės Marijos.

Tik 1995 m. Abi kolegijos oficialiai susijungė Queen Mary University of London .

130309_rsz_qm0156.jpg

Vietos

Londonas

Address
Mile End Rd, Bethnal Green
E1 4NS Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Viktorija

Address
Triq l-Arċisqof Pietru Pace
VCT 2520 Viktorija, Malta

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis