University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Medicinos ir odontologijos mokslų kolegija tuo Birmingemo universiteto yra pagrindinis tarptautinio centro mokslinių tyrimų ir švietimo medicinoje, medicinos mokslų, odontologijos, slaugos ir fizioterapijos. Suburti sveikatos priežiūra susijusių mokslinių tyrimų ir švietimo, kolegija susideda iš šių penkių mokyklų: Vėžys mokslai, Klinikinės ir eksperimentinės medicinos, odontologijos, sveikata ir gyventojų mokslai, ir atsparumas ir infekcijos.

Pagrindinis bazė Kolegijos slypi karto tarp pagrindinis Campus universiteto ir naują karalienės Elžbietos ligoninė, universitetinėse ligoninėse Birmingham NHS Foundation Trust. Kiti pagrindiniai NHS Trust pastatai taip pat yra tame pačiame universitete, įskaitant Birmingham Moterų ligoninės ir "The raugerškis (psichiatrijos) ligoninėje. Mes esame didžiausia iš penkių universiteto koledžų su daugiau nei 1400 darbuotojų.

švietimas Kolegija užtikrina įspūdingą portfelį bakalauro ir magistro mokė ir tyrimų programas. Programos visuose lygmenyse yra pristatomi kai kurie iš JK labiausiai gerbiamų gydytojų ir sveikatos priežiūros specialistų, suteikti jums geriausią įmanomą mokymosi patirtį. Platus toliau profesiniam tobulinimuisi (TPT) Mokymas taip pat galima rasti vos keletą valandų iki kelių savaičių į viršų iki savo įgūdžius ir žinias bei sustabdyti į priekį nuo žaidimo. Dauguma kursai yra siūlomi iš mūsų vietoje konferencijų salės, už profesinį tobulėjimą, kuris turi susitikimų, mokymų ir Mažose patalpose, moderniausių AV įrangos ir verslo objektų už delegatų asortimentą centras.

Kolegija turi glaudžius ryšius su nacionalinėmis sveikatos priežiūros tarnyba, labdaros, sporto organizacijų ir privataus sektoriaus sveikatos priežiūros. Tai palengvina tyrimus versti realiai pagerinti pacientų priežiūrą. Kolegija glaudžiai bendradarbiauja su daugeliu mokymo ligoninėse, pirminės sveikatos priežiūros fondų ir mokymo praktiką visoje anglų Vakarų Midlandas. Mokiniai yra skatinami plėsti savo žinias ir patirtį, dirbant įvairiose organizacijų ir patiria įvairių kultūrų ir demografija West Midlands.

Vietos

Birmingamas

University of Birmingham, College of Medical and Dental Sciences

Address
College of Medical and Dental Sciences
University of Birmingham
Edgbaston


B15 2TT Birmingamas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Telefonas
+44 121 414 3858

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

BSc
Bakalauras
Certificate
Diplomas
MSc