University of Stirling

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas ypatingas apie universitetą?

University of Stirling universiteto universitetas yra dažnai apibūdinamas kaip vienas gražiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje, unikalus. Įsikūręs 330 akrų turtuose su savo loch ir pilies, apsuptas gražioje Škotijos kaime. Tai sukuria ramią, ramią atmosferą. Su 11 000 mokinių jūs jaučiate didelę bendruomenės dalį.

"MacRobert" menų centras yra universiteto miestelio kultūros centras. Su savo valstybine meno kolekcija ir teatru, kur galite žiūrėti gyvų komedijų ir šokių spektaklių. Taip pat yra kino teatras, kuriame vaizduojami indie ir Holivudo filmai.

Ieškote įdomios vietos susitikti su draugais universiteto mieste? Yra trys kavinės ir dešimt restoranų ir barų, iš kurių galite rinktis. Mėgaukitės savitais patiekalais - pasirinkite italų, amerikiečių, britų ir tradicinius škotijos patiekalus. Žiūrėkite gyvus sportinius renginius, dalyvaukite iškilmių viktorinoje arba garsinkite karaoke!

Ne ryto žmogus? Jokiu problemu. Su 24/7 prieiga prie kompiuterių, esančių universiteto miestelyje, galite mokytis bet kuriuo metu, kad tiktų jums geriausiai. Kiekvienoje kavinėje yra WiFi prieiga, todėl galite pasiimti savo nešiojamąjį kompiuterį ir mokytis ten.

Universiteto bibliotekoje yra daugiau kaip 300 000 knygų, 46 000 elektroninių knygų ir 45 000 elektroninių žurnalų. Studijų zona suteikia 24/7 prieigą prie studijų erdvių, kompiuterių ir spausdinimo įrenginių - viskas, ko reikia sėkmingam studijoms! Karjeros ir įdarbinimo tarnyba siūlo specialistų konsultacijas iš fakultetų orientuotų karjeros ir įsidarbinimo galimybių konsultantų.

Reguliari mankšta yra puikus būdas išlaikyti laimę ir sveiką jūsų studijų metu. Turėsite prieigą prie 50 metrų plaukimo baseino, treniruoklių salės ir visiškai įrengto treniruoklių salės, lauko aikščių ir uždaro skvošo bei teniso kortų. Norite išbandyti savo rankas golfo žaidime? Vašingtonas ir devynių skylių golfo aikštynas supa "Airthery" pilį, kuria galėsite naudotis. Jūs pateksite į Stirlingą daugiau nei 50 sporto klubų ir visuomenių.

Reikia nusipirkti knygą? Organizuokite skrydį? Surinkti receptą? Jūs galite tai padaryti visur miesteliu. Apsipirkimo teritorijoje yra bankas, kelionių agentas, knygynas, prekybos centras ir vaistinė.

Pasiruošimas sėkmei

Studijuojantys JK gali skirtis nuo to, ką jūs naudojote. Nesijaudinkite, draugiški mokytojai padės jums prisitaikyti. Jie parodys, kaip atlikti tyrimus ir nurodyti savo šaltinius.

Jūs gausite daug praktikos ir paramos, rašydami akademines esė ir rengdami prezentacijas. Kai ateis laikas, būsite pasirengęs savo laipsniui.

Puiki vieta mokytis

Prisijunkite prie studentų bendruomenės iš daugiau nei 115 šalių. Kadangi tai universitetinis universitetas, atmosfera yra draugiška, draugiška ir glaudžiai susijusi. Stirlingas užėmė vietą "geroje vietoje" (ISB 2012).

Universitetas yra pasiryžęs užtikrinti geriausią studentų patirtį Jungtinėje Karalystėje. Jie glaudžiai bendradarbiauja su mokiniais, kad galėtų pristatyti geriausias paslaugas ir laipsnio programas. Štai kodėl jie įgijo 5 žvaigždučių kompetencijos apdovanojimą už mokymą, patogumus ir įtraukimą 2014 metų "QS Stars University" reitinguose.

Jums skirtas studijų centras

Into centre įsikūrę universiteto miestelio centre, vos kelios minutės nuo pagrindinio University of Stirling bibliotekos University of Stirling , sporto centro ir studentų sąjungos.

Susirūpinęs gyventi toli nuo namų? Nereikia būti. Kai norėsite pakalbėti su kuo nors, eikite į "INTO" centrą. Remiamos paslaugos yra ten. Jausmas, homesick? Problema su apgyvendinimu? Nepriklausomai nuo problemos, jie ten yra jums, kai jums to reikia.

Persikėlimas į naują šalį yra didelis žingsnis, tačiau jie padės jums įsikurti. Draugiškas pagalbinis personalas padės jums atidaryti JK banko sąskaitą ir užsiregistruoti pas gydytoją. Reikia pagalbos dėl vizos? Prisijunkite prie vienos iš vizų dirbtuvių, ir jie sugrupuos kartu.

Kaip susikurti draugus? Gyvenimas studentų apgyvendinimo priemonėje reiškia, kad jūs visuomet būsite veiksmų pagrindas. Jūs susikursite draugų nuo to momento, kai atvykstate į kampusie. Jūsų kolegos studentai negali laukti susitikti su jumis!

INTO centras organizuoja šiek tiek įdomių renginių ir kelionių jums ir jūsų naujiems draugams. Tai suteikia jums puikų ryšių laiką ne klasėje. Nepamirškite, galėsite prisijungti prie bet kurio iš 100 universiteto klubų ir visuomenių. Tai puikus būdas susirasti draugų, kurie dalijasi jūsų interesais.

INTO University of Stirling

Naujausia mokymo priemonė buvo atidaryta 2017 m. Rugsėjį. Centre yra:

  • Sveiki atvykę - atvira nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.30 iki 17.30 val.
  • Lecture theater - didelis, daugiafunkcinis kambarys, kuriame jūs turėsite paskaitų stiliaus pamokas.
  • Mokymo salės - 10 mokomųjų kambarių, įrengtų interaktyviais elektroniniais ekranais.
  • Socialinės erdvės - daug erdvės aplink centrą, kur galite atsipalaiduoti ir pasikalbėti su draugais.
  • Mokymosi išteklių centras (LRC) - prieigos studijų paramos medžiagos, pvz., Knygos, žurnalai ir laikraščiai, taip pat kompiuteriai ir spaustuvės.
  • "INTO Café" ir "Restaurant" - tai įvairių tarptautinių studentų gurkšniai.


Šiuolaikinės, interaktyvios klasės

Kiekvienoje klasėje yra naujausios mokymosi technologijos. Stalai turi įmontuotus kompiuterius, prijungtus prie interaktyvių lentų, todėl lengvai juos įsitraukti. Jūs ne tik sėdėsite ir klausysite kažkieno pokalbio - jūs mokysite per darbą. Jums patinka bendrauti su viskuo.


Mokymasis už klasės ribų

Jūs taip pat turėsite galimybę pasiekti sėkmingą universiteto virtualią mokymosi aplinką. Tai reiškia, kad galite perkelti paskaitų pastabas ir turinį. Ir jūs galite dalyvauti diskusijose internetu su vienos klasės draugais ir savo globėjais.

Mokymosi išteklių centras yra speciali mokymosi erdvė, kurioje yra studijų sritys ir daiktai skolintis. Ten rasite knygas, DVD, žurnalus, kompaktinius diskus ir laikraščius. Reikia spausdinti ar nuskaityti kažką? Prisijunkite prie Mokymosi išteklių centro.


Kavinės universitetuose

Studijuojant svarbu reguliariai nutrūkti. Laikui, kai reikia užpildyti degalus, rasite tris skirtingas kavines ir dešimt skirtingų vietų valgyti miesteliuose.

Visame kampelyje rasite lengvų patiekalų, tokių kaip sumuštiniai, salotos ir sriubos. Kai jums reikia kažko daugiau užpildymo, yra mėsainiai, picos, nachos ir shawarma antklodės. Jūs niekada nesate toli nuo šviežiai paruoštos kavos, pietų ar užkandžių.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Pirmosios pakopos Pathway programos » Matyti Magistro diplomai » Matyti Išlyginamosios studijos » Matyti Kursai »

Kontaktai

INTO University of Stirling

Adresas University of Stirling INTO University of Stirling Airthrey Castle
FK9 4LA Stirling, Scotland, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė https://www.intostudy.com/en-gb/universities/university-of-stirling