Oficialus aprašymas

Glazgo Kaledonijos universitetas yra išskirtinis, integracinis ir perspektyvus universitetas, kuris yra įsipareigojęs savo socialinei misijai skatinti bendrąjį gėrį. Mes tapome tarptautiniu aukštojo mokslo kompetencijos centru, skatindami įsidarbinimo galimybes ir pasaulinę pilietiškumą mūsų absolventuose. Mes laimėtume apdovanojimus už mūsų paramą ir įsipareigojimą mokinių patirčiai, kartu pristatydami inovacijas per pasaulinio lygio tyrimus pagrindinėse jėgos srityse. Turime tradiciją didinti talentingų asmenų aukštąjį išsilavinimą, neatsižvelgiant į jų kilmę, o mes naudojame savo intelektinį ir socialinį kapitalą bendruomenių, kurias teikia Škotijoje ir tarptautiniu mastu, naudai.

Glazgo Kaledonijos universitetas (GCU) yra gyvas, novatoriškas ir daugelio apdovanojimų turintis Universiteto bendras gerumas.

Mes siekiame prisidėti prie visuomenės tokiu būdu, kuris apima vis daugiau nei tradicinis universiteto vaidmuo. GCU "Bendrai gero" prisiimtų įsipareigojimų dėsto studentai ir darbuotojai iš akademinių mokyklų ir departamentų.

Sveiki atvykę į Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokyklą

Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokykla, viena iš trijų akademinių mokyklų GKU, susideda iš Gyvosios gamtos mokslų, psichologijos, socialinio darbo ir susijusių sveikatos mokslų bei slaugos ir bendruomenės sveikatos departamentų.

Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokykloje bendradarbiaujant su mūsų darbuotojais, studentais ir išorės suinteresuotosiomis šalimis sukurta vienijanti vizija, skirta įgyvendinti 2020 m. Universiteto strategiją, apimant kompetenciją, įtraukimą ir energiją į visus mokyklos gyvenimo aspektus.

Mūsų mokykla susideda iš Gyvosios gamtos mokslų, psichologijos, socialinio darbo ir susijusių sveikatos mokslų bei slaugos ir bendruomenės sveikatos departamentų. Tarpusavio bendradarbiavimas leidžia mokyklai pasiūlyti neprilygstamą mokymo programų spektrą ir lankstus pristatymo variantus, tyrimus, pritaikytus mokymo ir konsultavimo paslaugas visose sveikatos, socialinės rūpybos ir gyvosios gamtos mokslų srityse.

Mokykloje dirba daugiau nei 280 mokslininkų, įskaitant profesorius, skaitytojus, doktorantūros mokslo darbuotojus ir mokslininkų asistentus. Naujausioje Nacionalinėje studentų apklausoje gavome puikų 93% studentų pasitenkinimą. Mes turime daugiau nei 4000 studentų iš viso pasaulio, įskaitant JK, Kanadą, Mianmarą, Indoneziją, Kuveitą, Saudo Arabiją ir Bangladešą. Jie yra labai vertinami ir neatskiriama mūsų akademinės bendruomenės dalis.

Mes esame pasiryžę novatoriškais, įdomiais ir tarpprofesiniais mokymais visiems mūsų studentams. Tai remiasi mūsų pasaulinės klasės įrenginiais ir pažangiausiais tyrimais. Mūsų metodologijos sėkmę rodo mūsų išskirtiniai nacionaliniai studentų tyrimo rezultatai.

Tyrimų kompetencija

Tobulėjimas mokymo ir mokslinių tyrimų srityje, aukščiausi mokslininkai, palaikanti ir skatinanti mokymosi aplinka daugelyje sričių - nuo maisto biosciences iki slaugos.

Mūsų tyrimai

REF 2014 m. Įvertinome geriausius pasaulyje ir tarptautiniu mastu geriausius standartus sveikatos priežiūros srityje. Sužinokite apie mūsų apdovanojimus pelniusius mokslininkus ir gyvybingą mokslinių tyrimų bendruomenę.

Mūsų paslaugos

Mes siūlome studentams ir verslininkams prieigą prie naujausių mokymo ir mokslinių tyrimų priemonių visose mūsų skyriuose.

Mūsų departamentai

Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokyklos ir susijusios taikomosios sveikatos tyrimų instituto stipriosios pusės - tai mūsų profesinė patirtis, daugiadalykis komandinis aptarnavimas ir griežtai laikomasi reguliavimo standartų, reikalaujančių partnerystės su visuomene, komerciniais ir nevyriausybiniais organizacijos.

Mūsų mokyklos siekis tobulėti ir bendradarbiauti užtikrina, kad mes esame pirmaujančios bakalauro, magistrantūros ir mokslinių tyrimų praktikos bei žinios, įkvėptos individualaus ir kolektyvinio noro prisidėti prie sveikatos ir gerovės gerinimo.

Mūsų mokykla siūlo platų teorinių žinių, praktinių įgūdžių ir ugdymo užduočių, apimančių bendruomenę, skirtą verslui ir nakčiai, ir grįžti į bendruomenę, remiama nuolatinėmis investicijomis į mūsų žmones ir įstaigas.

Mokykla susideda iš trijų skyrių, suskirstytų į akademines dalykines grupes:

 • Slaugos ir bendruomenės sveikatos departamentas
 • Psichologijos, socialinio darbo ir susijusių sveikatos mokslų katedra
 • Gyvosios gamtos mokslų katedra

Praktikuoti akademinę karjerą

Mūsų politika, skirta remti praktiką / klinikinę akademinę karjerą visose disciplinose, yra svarbiausia Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokykloje. Tai yra įtvirtinta mūsų misijose bendrosios raiškos srityje ir yra pagrindas mūsų įsipareigojimui užtikrinti, kad klinikinė ir akademinė praktika skatintų mūsų mokymąsi ir mūsų mokslinius tyrimus.

Mūsų nuolatinis tikslas yra įsteigti mūsų mokyklą kaip nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintą kompetencijos centrą su klinikinių akademinių tyrimų karjeros ir praktikos ugdymo akademine karjera, kurie yra pagrindinis šios vizijos elementas.

Mokyklos klinikiniai akademiniai specialistai sėkmingai integruoja klinikines žinias, įgūdžius, mokslinius tyrimus ir išsilavinimą savo specialistams, norėdami pasinaudoti pacientų, klientų ir besimokančiųjų teikiamomis galimybėmis ir tobulinti paslaugų teikimą.

Per mūsų klinikinių akademinių tyrimų karjeros ir praktikos švietimo akademines karjeras, Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokyklos užsiima realiaisiais moksliniais tyrimais ir švietimu, siekdami atsakyti į tikrąsias dilemas praktikoje ir klausimus, kuriuos kelia paslaugų teikimo ir priežiūros tarnybos lyderiai. Praktika skatina mūsų mokymąsi ir mokslinius tyrimus, o mūsų tyrimai pateikia įrodymus, kurie praktiškai įgyvendinami siekiant naudos pacientams / klientams, bendruomenėms, sveikatos ir socialinės rūpybos paslaugoms.

Pagalbinė praktika akademinė karjera

Klinikiniai akademiniai tyrimai ir praktikos ugdymas Akademiniai specialistai atstovauja visoms Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokyklos disciplinoms ir yra Taikomųjų sveikatos tyrimų instituto mokslinių tyrimų grupių nariai su susijusiomis infrastruktūromis ir mokslinių tyrimų poveikiu. Jie atlieka pagrindinius vaidmenis formuojant svarbius mokslinių tyrimų klausimus iš praktikos ir siekdami užtikrinti, kad nauji įrodymai formuotų ir įtakotų paslaugų teikimą, taip pat sveikatos ir socialinės rūpybos politiką. Mokykla turi praktikų / klinikinių akademinių tyrimų praktikų ir praktikuojančių švietimo akademinių specialistų tokiose srityse:

 • Slauga
 • Socialinis darbas
 • Psichologija
 • Fizioterapija
 • Profesinė terapija
 • Podiatras
 • Radiologija
 • Vizijos mokslai - optometrija, ortopedija
 • Operacinės departamento praktika

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Baigę programą, jūs galėsite kreiptis dėl registracijos į Sveikatos ir rūpybos profesijų tarybą (HCPC). ... [+]

Nesvarbu, ar dirba ligoninėje, bendruomenėje, pramonėje, mokyklose, sporto, viešajame ar privačiame sveikatos priežiūros įstaigose, fizioterapeutai padeda žmonėms įveikti fizinius sunkumus, atstatydami judesį ir veikdami taip, kaip tik įmanoma. Fizioterapeutai yra pagrindiniai sveikatos priežiūros komandos nariai, dirbantys sunkioje ir naudingoje profesijoje.

Mūsų tikslas yra ugdyti absolventus, turinčius vertybes ir įgūdžius, kad taptų naujovėmis ir problemų sprendimo specialistais. Jūs sukursite mokslinę perspektyvą ir kovos su pacientais įvairiais būdais; nuo neurorehabilitacijos iki raumenų ir raumenų sistemos iki kvėpavimo priežiūros ir pramonės.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

GCU "Optometrija" programa skirta suteikti teorinį ir praktinį mokymą, kad absolventai aprūpintų pažangiausiais klinikiniais įgūdžiais, kuriuos jie naudosis dirbdami kaip ... [+]

GCU "Optometrija" programa skirta suteikti teorinį ir praktinį mokymą, kad absolventai aprūpintų pažangiausiais klinikiniais įgūdžiais, kuriuos jie naudosis dirbdami kaip nepriklausomi eyecare specialistai.

Optometristai yra akių priežiūros specialistai, kurie nustato regėjimo sutrikimus, nurodo ir tinka akinius, kontaktinius lęšius ir kitas vizualines priemones. Optometristai taip pat aptinka ir valdo įvairias akių sąlygas, tokias kaip glaukoma ir su amžiumi susijusi geltonosios dėmės degeneracija.

Škotijos optometristai turi išplėstą sveikatos priežiūros vaidmenį, palyginti su kitomis Jungtinėje Karalystėje. Pažangios žinios ir klinikiniai įgūdžiai, kuriuos optometristai turi atlikti šį vaidmenį, yra keturių metų optometrijos programos centre.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Šią programą patvirtina JK Chiropodists ir Podiatrų draugija ir Jungtinės Karalystės sveikata ... [+]

Pacientams, turintiems problemų dėl kojų ar apatinių galūnių, reikia specialios priežiūros ir dėmesio. Podiatrai yra nepriklausomi aukštos kvalifikacijos specialistai, galintys diagnozuoti ir gydyti problemas, turinčias įtakos kojų ir apatinių galūnių.

Mes siekiame kurti kūrybingus, novatoriškus ir kvalifikuotus podiatrinius gydytojus, turintys komunikacinį ir rūpestingą požiūrį į pacientus. Gausite praktinės patirties klinikinėje aplinkoje, stebėdami ir dirbdami kartu su kvalifikuotomis ir patyrusiais pasaulyje žinomais tyrėjais.

Šią programą patvirtina JK Chiropodists ir Podiatrų draugija ir Jungtinės Karalystės sveikata

JK yra vienintelė Podiatrijos programa, siūlanti HCPC patvirtintą tarptautinį akademinį mainus. Tai su "La Trobe" universitetu, Melburnu, Australija.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Mes siūlome vienintelę biomedicinos mokslų programą, kurioje įsikūrusi Glazge, kuri yra patvirtinta Sveikatos ir rūpybos profesijų tarybos (HCPC) ir akredituota Biomedici ... [+]

Akredituota: HCPC IBMS RSB

Biomedicinos mokslininkai atlieka laboratorinius tyrimus, skirtus bandiniams, kuriuos siunčia GPs ir kiti sveikatos priežiūros specialistai.

Biomedicinos mokslas yra gyvybiškai svarbus ligos klinikinei diagnozei ir tiksliam pacientų gydymui bei NHS ir kitų su sveikata susijusių pramonės šakų veikimui.

Mes siūlome vienintelę biomedicinos mokslų programą, kurioje įsikūrusi Glazge, kuri yra patvirtinta Sveikatos ir rūpybos profesijų tarybos (HCPC) ir akredituota Biomedicinos mokslų instituto (IBMS).

Jūs gausite žinias ir įgūdžius, reikalingus tapti biomedicinos mokslininku, įskaitant koroninę patologiją, klinikinę biochemiją, hematologiją ir klinikinę mikrobiologiją. Pagrindinis programos stiprumas yra darbo vieta, įsikūrusi Škotijos ligoninėje.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Ilgiausiai veikianti dietologijos programa Škotijoje, akredituota Britanijos dietologijos asociacijos ir sveikatos priežiūros specialistų tarybos (HCPC). ... [+]

Žmonių mityba ir dietologija yra mitybos mokslo taikymas ligų prevencijai ir gydymui bei sveikatos skatinimui.

GCU turi ilgiausiai veikiančią dietologijos programą Škotijoje. Tai suteikia išsamų supratimą apie mitybą ir medžiagų apykaitą, įgytą iš fiziologijos, biochemijos, farmakologijos ir maisto mokslo studijų, pripažinimą įtakojančius psichologijos ir sociologijos aspektus.

Programa turi didelę praktinę užduotį, nukreiptą į probleminį mokymąsi klasėje, mitybos laboratoriją ir klinikinį modeliavimo laboratoriją, taip pat į praktiką.

Programa yra akredituota Didžiosios Britanijos dietologijos asociacijos ir sveikatos priežiūros specialistų tarybos (HCPC). Tai lemia tinkamumą kreiptis dėl HCPC registracijos (studentai privalo baigti 1000 valandų kliniką, kad galėtų būti tinkami) ir laikosi pagrindinės mokymo programos, kurią nustatė Didžiosios Britanijos dietologijos asociacija.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Farmakologai atlieka svarbų vaidmenį atradę ir kurdami naujus vaistus, kurie naudingi žmonių ir gyvūnų sveikatai. ... [+]

Farmakologai atlieka svarbų vaidmenį atradę ir kurdami naujus vaistus, kurie naudingi žmonių ir gyvūnų sveikatai.

Ši programa apima didelę praktinio darbo dalį, įskaitant penkių dienų praktinę molekulinės biologijos darbo dirbtuvę, kuri sujungia teoriją ir praktiką, kad suteiktų jums laboratorinių įgūdžių, reikalingų darbdaviams. Jūs gausite supratimą apie tai, kaip kūnas veikia, kas blogėja ligų ir kaip narkotikai gali būti naudojami valdant šias ligotas valstybes.

Sėkmingai veikianti JK narkotikų pramonė dirba 70 000 žmonių ir sukuria dar 250 000 darbo vietų susijusiose pramonės šakose. Škotijoje su sveikata susijusių pramonės šakų ir biotechnologijų sektoriaus plėtra reiškia, kad šiuo metu absolventų paklausa šiuo metu viršija pasiūlą.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Lanksti programa, skirta slaugos specialistams, ieškantiems aukštesnės kvalifikacijos. ... [+]

Profesinio tobulėjimo programa, skirta kvalifikuotiems slaugytojams, siekiant tobulinti savo akademinę kvalifikaciją laipsnio ar pagyrimu; arba gauti aukštąjį išsilavinimą. Keli pristatymo būdai ir daugybė modulių variantų suteikia lankstumo, kad atitiktų įvairias namų ir tarptautines rinkas. Maršrutai į apdovanojimus gali būti pritaikyti, kad atitiktų individualių specialistų poreikius ir poreikius bei strateginius paslaugų vystymo poreikius.

Kodėl verta rinktis šią programą?

Mes esame ekspertai visose keturiose slaugos (suaugusiųjų, vaikų, mokymosi negalios ir psichinės sveikatos srityse), sveikatos priežiūros, akušerijos ir visuomenės sveikatos srityse.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

GCU yra didžiausia terapinės radiografijos mokymo Škotijoje teikėja. Mokymo komanda glaudžiai bendradarbiauja su NHS kolegomis. ... [+]

Terapiniai radiologai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie atlieka svarbų vaidmenį gydant vėžį sergančius pacientus. Jie aprūpina radioterapija, naudodama naujausią įrangą.

Radioterapijos radiografai dirba kaip sveikatos priežiūros komandos dalis ir dalyvauja priimant sprendimus dėl radioterapijos pacientų valdymo. Jie teikia pacientams ir jų šeimoms visą priežiūrą ir palaikymą.

GCU yra didžiausia terapinės radiografijos mokymo Škotijoje teikėja. Mokymo komanda glaudžiai bendradarbiauja su praktikos kolegomis NHS ir su savo profesine organizacija, kad užtikrintų, jog programa yra aktuali ir naujausi.

Jums reikės specialios spindulinės terapijos gydymo planavimo laboratorijos ir skaitmeninių vaizdų peržiūros įrangos. Praktinės praktikos pamokos suteiks jums patirties tiek dideliuose, tiek mažesniuose vėžio centruose.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

GCU diagnostikos vaizdavimo kvalifikacija yra pripažįstama visame pasaulyje ir leidžia jums užsiregistruoti Sveikatos ir rūpybos specialistų taryboje (HCPC) ir Radiografų ... [+]

Diagnostikos radiografai gamina ir interpretuoja žmogaus kūno vaizdus. Diagnostikos vaizdavimas yra svarbiausias sveikatos priežiūros klausimas ir yra labai svarbus traumos ir ligų diagnozavimui ir gydymui.

GCU diagnostikos vaizdavimo kvalifikacija yra pripažįstama visame pasaulyje ir leidžia jums užsiregistruoti Sveikatos ir rūpybos specialistų taryboje (HCPC) ir Radiografų draugijoje bei kolegijoje.

Dauguma Škotijos diagnostinių radiologų baigia GCU, kuriuose yra žinių, kompetencijų ir savybių, reikalingų šiuolaikinių sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos paslaugų praktikai. Turėsite prieigą prie specialaus rentgeno rinkinio, kuris imituoja praktiką.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Studijų ortoptika yra įdomi ir sudėtinga, o užimtumo galimybės yra puikus. Kvalifikacija pripažįstama visame pasaulyje. ... [+]

Ortopedai yra sąjungininkų sveikatos specialistai, kurie specializuojasi diagnozuojant ir valdant daugybę akių būklių.

Žvilgsnis į akis ir smegenų vaidmuo vizualinėje veikloje yra pagrindinis ortopedinis darbas. Ortopedai dirba sergant ir valdant pacientus, kuriems yra silpnas regos vystymasis ir smegenų pažeidimas, diabetas, insultas, silpnoji regėjimas ir glaukoma.

Ortopedai glaudžiai bendradarbiauja su oftalmologais ir optometrais, taip pat su pediatrais, neurologais, vaikų darželiais, sveikatos priežiūros specialistais, endokrinologais ir kitais giminingais sveikatos priežiūros specialistais.

Programa, skirta GCU, apima mokymą kartu su kitais sveikatos priežiūros specialistais, suteikiant studentams daugiadalykę patirtį per ketverius studijų metus. Ortoptika yra pritaikyta žmonėms, besidomintiems sveikatos apsauga, kurie mėgsta dirbti su žmonėmis, ypač su vaikais ir pagyvenusiais žmonėmis.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Absolventai turi teisę kreiptis dėl narystės Profesinių terapeutų koledže ir registracijos į Sveiką ... [+]

Profesijos terapeutai dirba su daugybe žmonių, kurie padeda jiems pasiekti savo potencialą ir įgyti tiek pat nepriklausomumo, kiek gali.

Asmenims, turintiems fizinių ar psichinių sveikatos sutrikimų, kasdienės užduoties gali būti sunku. Tačiau vykdant veiklą, profesinė terapija leidžia žmonėms gyventi produktyviau ir maloniau gyventi.

Kad atitiktų Pasaulio profesorių terapijos federacijos standartus, reikalaujama ne mažiau kaip 1000 praktikos praktikos valandų. Kaip vienas iš didžiausių kvalifikuotų profesionalių terapų teikėjų Škotijoje, GCU yra novatoriškas praktikoje praktikoje, todėl darbo vietų kūrimas yra naujas praktikos sritis.

Profesijos terapeutai dirba kaip komandos dalis, o trečdalis šios programos yra skirtos tarpžinybiniam tyrimui, kuriame mokytojai iš įvairių sveikatos ir socialinės rūpybos profesijų mokosi kartu.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Ši programa suteikia studentams unikalią galimybę studijuoti priežiūros paslaugas dviem praktikos, mokymosi negalios ir vaiko srityse. ... [+]

Slaugos priežiūra teikiama įvairiuose šiuolaikinėse sveikatos priežiūros įstaigose. Registruojamos slaugos bet kurioje praktikos srityje turi būti parengtos patenkinti pacientų, paslaugų naudotojų ir slaugytojų poreikius iki visuomenės tikėtino lygio, kad būtų galima reaguoti į iššūkius ir patenkinti šiuolaikinių ir sudėtinga sveikatos priežiūros sistema.

Ši programa suteikia studentams unikalią galimybę studijuoti priežiūros paslaugas dviejose praktikos srityse, mokymosi negalios ir vaiko srityse, ir yra sukurta siekiant suteikti jums daugybę teorijos ir praktikos modulių abiejose srityse.

Tai naujas ir novatoriškas Pathway ir kaip studentas slaugytoja, jūs išmoksite per įvairius metodus. 50% patirties bus klinikinė praktika; stiprios sąsajos ir integruotos praktikos mokymasis su vietiniais sveikatos priežiūros ir socialinės globos paslaugų teikėjais leis jums pritaikyti teoriją į praktiką ir plėtoti įvairias įgūdžius.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Labai konkurencinga BSc Hons mokymosi negalios slauga leidžia jums tapti registruotu slaugytoja ir dirbti su asmenimis ir šeimomis, kad pagerintumėte jų gyvenimo būdą ir ... [+]

Mokymosi negalios slauga apima bendradarbiavimą su asmenimis ir šeimomis, siekiant pagerinti savarankiškumą, skatinti sveikatą ir remti įtraukimą. Tai apima realų indėlį gerinant elgesį ir gyvenimo būdą, kurie padeda pasiekti geriausių sveikatos rezultatų.

Ši programa orientuota į visapusišką žmonių su mokymosi negalia poreikių tenkinimą. Jūs išnagrinėsite pagrindines temas šiuolaikinėje mokymosi negalios praktikoje, įskaitant sveikatos reikalavimų atitikimą, bendruomenės įsitraukimą, į žmones orientuotą planavimą, integraciją ir integraciją, sveikatos priežiūros skirtumus, teisės aktus, teismo medicinos praktiką, globos planavimą ir vertinimą, įrodymais pagrįstą praktiką, tyrimų metodus ir vertinimas... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Šis pagyrimas slaugos laipsniui trunka 4 metus ir suteikia jums praktinės patirties ir įgūdžių bei žinių, kurių jums reikia tapti psichinės sveikatos slaugytoja. ... [+]

Psichinės sveikatos slaugytojai, remdami individualias stipriąsias puses, psichinę gerovę ir nepriklausomybę, remia žmones, kuriems dėl psichinės sveikatos problemų sunku susidoroti su jų gyvenimo aspektais.

Ši programa orientuota į psichinės sveikatos problemų turinčių žmonių palaikymo ir gydymo šiuolaikinius metodus. Studentai vykdo praktikos mokymosi patirtį 50% kursų įvairiose NHS Greater Glasgow ir Clyde vietose. Tai apima NHS bendruomenę ir stažuotes, taip pat nepriklausomą ir savanorišką sektorių patirtį.

Šios praktikos metu mokiniai dalyvauja psichinės sveikatos slaugos veikloje, įskaitant vertinimą ir įvairių pacientų, susijusių su pasirinktu slaugos Pathway , vertinimą ir priežiūrą. Yra įvairių galimybių tarptautinėse praktikose ar patirtyse įvairiuose programos taškuose.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Bakalauro (Hons) suaugusiųjų slaugos laipsnis iš GCU. Yra labai konkurencinga, ir mūsų absolventai ketina mėgautis įvairiais karjeros NHS. Šis 4 metų laipsnis leidžia jum ... [+]

Suaugusiųjų slauga yra dinamiška, naudinga ir aukštos kvalifikacijos rūpestinga ir jaudinanti karjera. Jūs parengsite įvairius įgūdžius, pradedant nuo sveikatos išsilavinimo teikimo asmenims iš įvairių sričių, kad būtų teikiama kompleksinė priežiūra žmonėms, turintiems daugybę ūmių ar ilgalaikių sąlygų.

Šios programos tikslas - plėtoti slauges, galinčias teikti į žmones orientuotą, saugią ir veiksmingą globą, dirbant su kitomis profesijomis ir agentūromis nuolat besikeičiančioje ir sudėtingoje sveikatos priežiūros aplinkoje.

Jūs patirsite įvairias klinikines praktikas ir išmokysite naudoti įvairius metodus ir metodus. Klinikinę praktiką atliksite 50% kursų, bendruomenės ir stažuotojų, taip pat savarankiško ir savanoriško sektoriaus patirties.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Imkitės 4 metų bakalauro (Hons) vaikų slaugos laipsnio ir dalyvaukite praktinėse praktikose įvairiuose nustatymuose net tarptautinėse praktikose. Baigę galite užsiregistr ... [+]

Akredituota: NMC

Vaikų slaugytojai, dirba kaip neatskiriama sveikatos priežiūros komandos dalis, teikia specialią slaugos paslaugą vaikams ir jų šeimoms nuo gimimo iki jauno amžiaus. Vaikų slaugytojai praktikuoja įvairius parametrus - nuo intensyviosios terapijos skyrių ir šeimos namų iki globos globos visame pasaulyje kritinėse situacijose.

Tarpžinybinis mokymasis su daugybe sveikatos priežiūros specialistų kursų paskatins jūsų supratimą apie platesnės daugiadisciplininės komandos vaidmenis ir atsakomybę bei komandos įgūdžių ugdymą.

Būdama studento slaugytoja, jūs pradėsite praktiką įvairiose aplinkose, įskaitant naują Glazgo vaikų ligoninę, bendruomenės slaugymą ir mokyklos slaugymą. Ši patirtis bus remiama teorinėmis slaugos žiniomis ir praktine patirtimi, sukurta GCU naujausiame tarpprofesinio klinikinio simuliacinio centro.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Ši įdomi ir sudėtinga programa yra mokoma Glazgo dantų ligoninėje, Glazgo Kaledonijos universitete ir daugelyje informavimo centrų. ... [+]

Dantų higienistės / terapeutai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie dirba kaip dantų komandos dalis ir teikia pagalbą pacientams, kurie turi gerą dantų sveikatą.

Jie atlieka esminį vaidmenį užkertant kelią burnos ligoms, pvz., Dantenų ligoms, danties lūžiai ir burnos vėžiui. Jų įgūdžiai apima profilaktinę, periodonto ir restauracinę terapiją suaugusiųjų ir vaikų dantų klinikinio gydymo ir švietimo srityje.

Ši įdomi ir sudėtinga programa yra mokoma Glazgo dantų ligoninėje, Glazgo Kaledonijos universitete ir daugelyje informavimo centrų. Dantų mokyklos klinikinių įgūdžių laboratorijos turi puikius įrenginius ir naujausias mokymo technologijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

GCU yra vienintelis Škotijoje esantis universitetas, kuris siūlo studentams skirtą pripažintą GCU Vision Centre visą darbo dieną skirtą akių gydymo dozavimo valdymo progr ... [+]

Gydytojai yra akių priežiūros specialistai, tinkantys ir tiekianti akinius ir valdyti optines praktikas. Išpilstymo optikai gali plisti į kontaktinių lęšių montavimą ir specialių optinių prietaisų tiekimą.

GCU yra vienintelis Škotijoje esantis universitetas, kuris siūlo studentams skirtą pripažintą GCU Vision Centre visą darbo dieną skirtą akių gydymo dozavimo valdymo programą. Moderni, specialiai sukurta išpardavimo klinika, "Vision Center" yra ideali aplinka, skirta mokytis komercinės praktikos.

Suteikiant puikų, integruotą profesinį išsilavinimą, OCT bakalauras Oftalmijos dozavimo valdyme iš GCU atveria duris į profesines vietas, pateikdamas nuorodas į būsimus darbdavius ​​visoje Jungtinėje Karalystėje. Kai kurios bendradarbiavimo programos taip pat egzistuoja su tarptautiniais partneriais. Bakalauro oftalmologinio gydymo valdymas yra akredituotas Bendrosios optikos tarybos.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

BSc Paramedic Science yra pirmasis tokio pobūdžio bakalauro laipsnis Škotijoje. ... [+]

Šiuolaikiniai medicinos prietaisai gydo ir rūpinasi žmonėmis vietoje ar jų namuose, siekiant padėti sumažinti ligonių, kuriems galima išvengti ligoninių, taip pat kritines situacijas. Per šią sudėtingą ir įdomią programą išmoksite kartu su kitais sveikatos priežiūros specialistais, kurie atspindi bendradarbiavimo šiuolaikinėje sveikatos priežiūros sistemoje pobūdį.

BSc Paramedic Science yra pirmasis tokio pobūdžio bakalauro laipsnis Škotijoje. Mūsų moderniausia modeliavimo laboratorija, įskaitant aukšto tikslumo manekenus ir technologijas, suteiks jums autentišką mokymosi patirtį, kurią užtikrins puikūs dėstytojai iš įvairių klinikinių sričių.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Lanksti programa, skirta slaugos specialistams, ieškantiems aukštesnės kvalifikacijos. ... [+]

Profesinio tobulėjimo programa, skirta kvalifikuotiems slaugytojams, siekiant tobulinti savo akademinę kvalifikaciją laipsnio ar pagyrimu; arba gauti aukštąjį išsilavinimą. Keli pristatymo būdai ir daugybė modulių variantų suteikia lankstumo, kad atitiktų įvairias namų ir tarptautines rinkas. Maršrutai į apdovanojimus gali būti pritaikyti, kad atitiktų individualių specialistų poreikius ir poreikius bei strateginius paslaugų vystymo poreikius.

Kodėl verta rinktis šią programą?

Mes esame ekspertai visose keturiose slaugos (suaugusiųjų, vaikų, mokymosi negalios ir psichinės sveikatos srityse), sveikatos priežiūros, akušerijos ir visuomenės sveikatos srityse.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Ši programa orientuota į psichinės sveikatos problemų turinčių žmonių palaikymo ir gydymo šiuolaikinius metodus. ... [+]

Psichinės sveikatos slaugytojai, remdami individualias stipriąsias puses, psichinę gerovę ir savarankiškumą, remia žmones, kuriems dėl psichinės sveikatos problemų sunku susidoroti su jų gyvenimo aspektais.

Ši programa orientuota į psichinės sveikatos problemų turinčių žmonių palaikymo ir gydymo šiuolaikinius metodus. Studentai vykdo praktikos mokymosi patirtį 50% kursų įvairiose NHS Greater Glasgow ir Clyde vietose. Tai apima NHS bendruomenę ir stažuotes, taip pat nepriklausomą ir savanorišką sektorių patirtį.

Šios praktikos metu mokiniai dalyvauja psichinės sveikatos slaugos veikloje, įskaitant vertinimą ir įvairių pacientų, susijusių su pasirinktu slaugos Pathway , vertinimą ir priežiūrą. Yra įvairių galimybių tarptautinėse praktikose ar patirtyse įvairiuose programos taškuose.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Tapkite registruoto slaugytoja, turinti 3 metų trukmės suaugusiųjų slaugos bakalaurą iš GCU. Pasibaigus studijų laikui, jūs turite teisę registruotis kaip slaugytoja su S ... [+]

Suaugusiųjų slauga yra dinamiška, naudinga ir aukštos kvalifikacijos rūpestinga ir jaudinanti karjera. Jūs parengsite įvairius įgūdžius, pradedant nuo sveikatos išsilavinimo teikimo asmenims iš įvairių sričių, kad būtų teikiama kompleksinė priežiūra žmonėms, turintiems daugybę ūmių ar ilgalaikių sąlygų.

Šios programos tikslas - plėtoti slauges, galinčias teikti į žmones orientuotą, saugią ir veiksmingą globą, dirbant su kitomis profesijomis ir agentūromis nuolat besikeičiančioje ir sudėtingoje sveikatos priežiūros aplinkoje.

Jūs patirsite įvairias klinikines praktikas ir išmokysite naudoti įvairius metodus ir metodus. Klinikinę praktiką atliksite 50% kursų, bendruomenės ir stažuotojų, taip pat savarankiško ir savanoriško sektoriaus patirties.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Baigę mokyklą, įeinate į Slaugos ir akušerijos tarybos registrą kaip vaiko slaugytoją. ... [+]

Akredituota: NMC

Vaikų slaugytojai, dirba kaip neatskiriama sveikatos priežiūros komandos dalis, teikia specialią slaugos paslaugą vaikams ir jų šeimoms nuo gimimo iki jauno amžiaus. Vaikų slaugytojai praktikuoja įvairius parametrus - nuo intensyviosios terapijos skyrių ir šeimos namų iki globos globos visame pasaulyje kritinėse situacijose.

Tarpžinybinis mokymasis su daugybe sveikatos priežiūros specialistų kursų paskatins jūsų supratimą apie platesnės daugiadisciplininės komandos vaidmenis ir atsakomybę bei komandos įgūdžių ugdymą.

Būdama studento slaugytoja, jūs pradėsite praktiką įvairiose aplinkose, įskaitant naują Glazgo vaikų ligoninę, bendruomenės slaugą ir mokyklos slaugą. Ši patirtis bus remiama teorinėmis slaugos žiniomis ir praktine patirtimi, sukurta GCU naujausiame tarpprofesinio klinikinio simuliacinio centro.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Mokymosi negalios slauga apima bendradarbiavimą su asmenimis ir šeimomis, siekiant pagerinti savarankiškumą, skatinti sveikatą ir remti įtraukimą. ... [+]

Mokymosi negalios slauga apima bendradarbiavimą su asmenimis ir šeimomis, siekiant pagerinti savarankiškumą, skatinti sveikatą ir remti įtraukimą. Tai apima realų indėlį gerinant elgesį ir gyvenimo būdą, kurie padeda pasiekti geriausių sveikatos rezultatų.

Ši programa orientuota į visapusišką žmonių su mokymosi negalia poreikių tenkinimą. Išnagrinės pagrindines šiuolaikinės mokymosi negalios praktikos temas, įskaitant sveikatos reikalavimų atitikimą, bendruomenės įsitraukimą, į žmones orientuotą planavimą, integraciją ir integraciją, sveikatos priežiūros skirtumus, teisės aktus, teismo medicinos praktiką, globos planavimą ir vertinimą, įrodymais pagrįstą praktiką, tyrimo metodus ir vertinimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Diplomas

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Padarykite įtakos vaikų ir šeimų gyvenimui ir gerovei, tuo pačiu praturtindami savo karjerą su mūsų PgD specialisto Bendrijos visuomenės sveikatos slaugytoja. ... [+]

Padarykite skirtumą tarp vaikų ir šeimos gyvenimo bei gerovės, tuo pačiu pratęsdami savo karjerą mūsų PgD specialistų bendruomenės sveikatos priežiūros slaugai (SCPHN). Bendruomenės turi skirtingus poreikius ir iššūkius - ir mes sukūrėme programą, kuri jus pasirengs jiems susitikti.

Būdamas sveikatos priežiūros specialistas, turėsite galimybę kiekvieną dieną naudotis bendrais bruožais, skatindamas geresnę sveikatos būklę individo, grupės ir bendruomenės lygiu. Ir GKU, jūs gausite pasaulinio lygio išsilavinimą iš institucijos, kuri ilgą laiką mokėsi šioje srityje.

Mes padėsime jums tobulinti įgūdžius, reikalingus veiksmingai ir veiksmingai rūpintis, su vaiko ir šeimos požiūriu, kuris taip pat suteikia tiekėjams ir pacientams. Sutelkiant dėmesį į prevencinę ir ilgalaikę priežiūrą, atliksite unikalų vaidmenį sveikatos priežiūros tarnyboje, bendradarbiaudami ir skatindami naujus tėvus ir jų šeimos.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Doktorantūra

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Vienintelė tokio pobūdžio programa Škotijoje, DPsych sporto ir pratybų srityje plėtoja pažangius gydymo įgūdžius per tarpdisciplininį mokymąsi, mokymą ir mokslinius tyrim ... [+]

Sporto ir fizinių pratimų psichologija yra santykinai nauja ir vis labiau populiari JK taikomosios psichologijos sritis.

DPsych sporto ir pratybų psichologija yra vienintelė tokio pobūdžio programa Škotijoje, kurioje daug dėmesio skiriama nepaprastų gydymo įgūdžių ugdymui, tarpdisciplininiam mokymuisi, mokymui ir moksliniams tyrimams.

Sporto ir fizinių pratimų psichologai dirba visose sporto ir sporto srityse, ypač profesinėse ir olimpinėse sporto srityse, taip pat didina fizinę veiklą ir dalyvauja plačiajai visuomenei.

Jie yra patikima ir patikima sporto mokslo nuostata vietinio, nacionalinio ir olimpinio lygio sporto bei profesinio futbolo, regbio, golfo ir nacionalinių sporto institutų (Škotijos, Šiaurės Airijos, Velso ir Anglijos) struktūrų srityje.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Vienintelė tokio pobūdžio programa Škotijoje, DPsych GCU siūlo plačią klinikinę plėtrą ir mokymą, kuris perkelia jus į registruotą psichologo konsultavimo lygį. Dirbk su ... [+]

Akredituota: HCPC BPS

Pasiekite integruotą klinikinį rengimą ir išsamų profesinį tobulėjimą per DPCS DPC Konsultacinės psichologijos programą - vienintelę tokios rūšies programą Škotijoje. Konsultavimo psichologija yra sparčiai auganti taikomosios psichologijos sritis, o įvairiems skirtingiems nustatymams reikia aukštos kvalifikacijos HCPC registruotų konsultavimo psichologų.

Šioje doktorantūros studijų programoje Jūs išplėsite savo gebėjimą dirbti su sudėtingomis klientų grupėmis ir atlikti įtakingus psichinės sveikatos srities tyrimus.

Mes remiame savo santykius su aktyviaisiais specialistais, kad suteiktume jums pasaulinio lygio ir labai tinkamą išsilavinimą, turintį klinikinį treniruotę tiek humanistinėse (asmeniškai orientuotose), tiek kognityvinės-elgesio srityse. Mes priimsime visapusišką ir visapusišką požiūrį į mokymą, ir jūs išsiugdysite savo įgūdžius taikomoje psichologinėje teorijoje ir tyrimuose, taip pat pilnai atliksite klinikinių praktikų darbą.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 7 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Vienintelė tokio pobūdžio programa Škotijoje, DPsych Health in GCU sukuria gyvybines žinias ir įgūdžius, norint pasiekti BPS praktikanto psichologo statusą ir tapti kompe ... [+]

Pasak Britų psichologinės draugijos, sveikatos psichologijos tikslas yra moksliškai ištirti psichologinius sveikatos, ligų ir sveikatos priežiūros procesus.

Tikslas - taikyti sveikatos psichologiją sveikatos skatinimui ir palaikymui, sveikatos priežiūros sistemos ir sveikatos politikos formavimo, ligų bei negalios prevencijai ir ligonių ar neįgaliųjų rezultatų gerinimo analizei bei tobulinimui.

Sveikatos psichologija kaip disciplina yra sparčiausiai auganti psichologijos sritis Jungtinėje Karalystėje. Tačiau šiuo metu Škotijoje nėra Sveikatos psichologijos doktorantų. Atsižvelgiant į senėjančią ir obesogenic populiaciją, susijusią su ilgalaikėmis sveikatos būkle, paklausa elgesio sveikatai ir gerovei (ir todėl sveikatos psichologams) tik didėja.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Fizioterapijos daktaras (išankstinė registracija) (DPT) yra dieninė programa, teikiama naudojant novatoriškus mokymo metodus, kurie padeda mokytis ir juos kontekstualizuo ... [+]

Fizioterapijos daktaras (išankstinė registracija) (DPT) yra dieninė programa, teikiama naudojant novatoriškus mokymo metodus, kurie padeda mokytis ir juos kontekstualizuoti. Ši programa suteikia kvalifikaciją kaip fizioterapeutas, galintis kreiptis dėl HCPC registracijos kaip praktikuojančio fizioterapeuto. Modulius pristato patyrę dėstytojai, mokslininkai ir pakviesti akademiniai ir klinikiniai dėstytojai, kurie yra jų kompetencijos srities specialistai.

Mūsų glaudus ryšys su klinikų / praktikos specialistais leidžia mūsų studentams naudotis naujausia klinikine medžiaga, moksliniais tyrimais ir profesine patirtimi universitetų ir praktikos srityse.

DPT yra praktikoje ir mokslinių tyrimų vadovaujama, ir programa yra skirta gaminti absolventus, kurie yra pasirengę patenkinti dabartinius ir būsimus sveikatos poreikius ir iššūkius... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
42 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Skirta mokslininkams, MSc Biomedicinos mokslas yra vienintelis tokio pobūdžio miestas Glazge. ... [+]

Kaip NHS mokslininkas, jūs jau prisidedate prie bendro naudos - daro teigiamą poveikį prasmingam darbui. Dabar esate pasiruošęs žengti kitą žingsnį: esate pasirengęs vadovauti.

Skirta mokslininkams, MSc Biomedicinos mokslas yra vienintelis tokio pobūdžio miestas Glazge. Ši neakivaizdinė programa leidžia biomedicininiams mokslininkams, šiuo metu dirbantiems NHS patologijos tarnybos laboratorijose, įgyti daugiau patirties ir pereiti prie kito jų karjeros etapo.

GCU magistrantūros biomedicinos mokslų akreditavo Biomedicinos mokslų institutas (IBMS). Su neakivaizdiniu studijavimu programa trunka nuo dviejų iki trejų metų.

Per šią programą ligoninės laboratorijos darbuotojai gali pereiti prie "Changeover Bandings" ir patenkinti reikalaujamas kvalifikacijas, kad taptų Chartered Scientist (CSci).... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Mūsų labai vertinami magistrantūros biomolekulinės ir biomedicinos mokslų programa parengs jums praktinius įgūdžius, mokslinius tyrimus ir vertingą akademinių žinių žinia ... [+]

Biomolekuliniai ir biomedicinos mokslai yra sudėtingi, reikalaujantys entuziastingų, varomųjų studentų. Žinoma, šios pažangios sritys taip pat siūlo neįtikėtiną teigiamo poveikio potencialą ir prasmingą karjerą.

Biomedicinos mokslai suteikia vilties gydyti ligas ir gerinti žmonių sveikatą bei gerovę visame pasaulyje. Kiekvienas atradimas formuoja ateitį. Kiekvienas įnašas skatina bendrąjį gėrį.

Jungtinėje Karalystėje GCU yra įsitvirtinęs dvidešimtyje Jungtinių Valstijų sveikatos tyrimų, vykdomų pagal pasaulinius standartus ("Research Excellence Framework"). Mūsų labai vertinami magistrantūros biomolekulinės ir biomedicinos mokslų programa parengs jums praktinius įgūdžius, mokslinius tyrimus ir vertingą akademinių žinių žinias, informuotas pagal naujausius tyrimus šioje srityje.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

GCU "MSc Diabetes Care and Management" pasiruošs jums pasitikėti savo karjera ir padėti žmonėms savo bendruomenėje mėgautis sveikesniu, labiau įvykdomu gyvenimu. ... [+]

Diabetas visame pasaulyje didėja. Sveikatos priežiūros specialistai, turintys žinių apie diabeto gydymą, yra labai paklausūs. Darbas yra sudėtingas, bet naudingas, ir laukas reikalauja talentingų specialistų, kurie tikrai prisiima bendrąjį gerovę.

GCU magistrantūros diabeto gydymas ir priežiūra padės pasiruošti jūsų karjerai su pasitikėjimu ir padės jūsų bendruomenės žmonėms mėgautis sveikesniu, labiau įvykdomu gyvenimu.

Magistrantūros diabeto priežiūra ir valdymas yra daugialypis, susidedantis iš pagrindinių įžvalgų iš įvairių sričių. Su daugybe perspektyvų sužinosite geriausią diabeto priežiūros ir valdymo praktiką.

Suprasti ligos biologijąSužinokite apie diabeto prevenciją, diagnozavimą ir gydymąAtpažinti diabeto komplikacijasNaršykite naujausius šios srities mokslinius tyrimusApklausoje pateikiama naujausia valdymo ir priežiūros pažangaGaukite įgūdžių bendradarbiauti vykdant aktyvius mokslinius tyrimus... [-]
Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
16 - 36 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Kuriant mūsų klestinčią, įvairią ir pasauliniu mastu tinklinę mokslinių tyrimų bendruomenę, jūs ištirtumėte, kaip kūnas veikia ir kas blogai, kai liga prasiskverbia, ir s ... [+]

Iš inhaliatorių, kurie atpalaiduoja kvėpavimą į tabletes ir injekcijas, kurios sunaikina vėžį, farmakologija daro įtaką milijardams žmonių visame pasaulyje kaip galinga jėga. Mūsų magistrantūros farmakologijos programoje sužinosite, kaip panaudoti šią galią, kad išsaugotumėte ir pagerintumėte nesuskaičiuojamą gyvenimą.

GKU sukursite išsamų narkotikų mokslo ir jų poveikio žmogaus organizmui supratimą - ir įvaldysite pažangiausius metodus, laboratorinius įgūdžius ir kritinio mąstymo metodus, kurių jums reikia norint pasiekti sėkmės.

Kuriant mūsų klestinčią, įvairią ir pasauliniu mastu tinklinę mokslinių tyrimų bendruomenę, jūs ištirsite, kaip kūnas veikia ir kas blogai, kai liga prasiskverbia, ir sužinokite, kaip vaistų sukūrimo tikslas yra atvirkščiai pakeisti ir netgi užkirsti kelią įvairioms sveikatos būklėms.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Per GCU MSc Clinical Microbiology, jūs įgysite įgūdžių, reikalingų sėkmei šioje labai konkurencingoje ir svarbioje srityje. ... [+]

Nepaisant neįtikėtinų medicinos pažangos, 21-ajame amžiuje dar reikia daug nuveikti, kad būtų sukurtos sveikesnės bendruomenės visame pasaulyje - ir mikrobiologai pirmauja.

Tuberkuliozė ir cholera vis dar naikina populiacijas visame pasaulyje. Atsiranda naujų ir mirtinų gripo padermių. Zikos virusas sparčiai plinta esant šiltesnėms pasaulinėms temperatūroms, kaip ir kitos parazitinės ligos.

Beveik šimtmetį mes rėmėsi vakcinomis ir antibiotikais, kad užkirstų kelią ir gydytų infekcines ligas. Tačiau, atsiradus naujiems patogenams ir plintant antibiotikams atspariems vaistams, reikalingi novatoriški metodai. Mikrobiologų akcijos yra didesnės nei bet kada.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Ši programa skirta registruotoms slaugėms, norintiems remtis turimomis žiniomis ir ugdyti naujus įgūdžius. ... [+]

Padidinkite savo sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo gebėjimus ir išmokti išspręsti sunkių sudėtingų klinikinių situacijų problemas mūsų PgD pažangiosios praktikos srityje rajono slaugos specialistų kvalifikacijos. Ši programa skirta registruotoms slaugėms, norintiems remtis turimomis žiniomis ir ugdyti naujus įgūdžius.

Gaukite mokymus, kad geriau atitiktumėte politinius ir organizacinius rūpestingumo reikalavimus - ir siekti geriausios praktikos savo srityje. Pasinaudokite savo įsipareigojimu siekti bendro naudos, kad padarytumėte reikšmingą skirtumą vietos, nacionaliniu ar pasauliniu lygiu. Paruoškite sudėtingą ir naudingą karjerą kaip specialistą programoje, kurioje naudojamos įvairios dinaminės mokymosi galimybės.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Sužinokite naujausiuose įrenginiuose, studijuokite naujausius klinikinius tyrimus ir gaukite pažangiausius mokymus mūsų magistro fizioterapijos programoje. ... [+]

Sužinokite naujausiuose įrenginiuose, studijuokite naujausius klinikinius tyrimus ir gaukite pažangiausius mokymus mūsų magistro fizioterapijos programoje. GCU bendradarbiauja su pramone, siekdama išplėsti savo karjeros galimybes, siekdama išplėsti pažangiausius kineziterapeutų kursus. Programa pristatoma praktikuojančių specialistų, specialistų ir akademikų - ir informuojama apie naujausius įvykius šioje srityje.

Savo įgūdžius sužinosite draugiškoje, atviroje ir įvairiose aplinkose, kur mes orientuojamės į jūsų karjeros pažangą ir įsipareigoję visuotiniam įsitraukimui, socialinei atsakomybei ir tarnauti bendram labui. Gaukite pasaulinio lygio išsilavinimą, kuris remiasi kryžminiu funkciniu požiūriu, įtraukiant slaugos, podiatrijos, profesinės terapijos ir rentgenografijos, taip pat fizioterapijos, modulius, kuriuos moko svečių ekspertai ir patyrę dėstytojai iš visų GCU Sveikatos ir gyvenimo mokyklos Mokslai.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Pasinaudokite patirtimi ir žiniomis, kurių reikia norint prisijungti prie Chartered Society of Physiotherapy (CSP), užsiregistruoti Sveikatos ir rūpybos profesijų taryboj ... [+]

Jūs norite išspręsti problemas klinikiniu pajėgumu, pagalvokite apie savarankišką veiklą ir praktikuoti kaip pripažinta fizioterapeutė - ir esate pasiruošę greitai patekti į jį. Mūsų pagreitinta magistrantūros fizioterapija yra programa jums.

GKU programos yra labai svarbios jūsų karjerai - daugiausia dėmesio skiriama prasmingiems pokyčiams, kurie prisideda prie bendro gėrio. Jūs gausite žinių ir žinių, kurių reikia norint prisijungti prie Chartered Society of Physiotherapy (CSP), užsiregistruoti Sveikatos ir rūpybos profesijų taryboje (HCPC) ir tapti praktikuojančia fizioterapeuta.

Jūs sukursite naują įžvalgą neuromuskulinės ir raumenų sistemos, širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo terapijos srityse ir neurorehabilitaciją - derindami tradicinius tyrimus su išsamia praktine patirtimi klinikinės praktikos. Ir jūs turėsite klestinčią, draugišką ir įvairią GCU bendruomenę, kurią mokysitės.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Sukurta norint išmokti naujos kartos lyderių šioje srityje, mūsų magistrantūros diagnostikos vaizdavimo programa suteiks jums naujų žinių apie dabartinę ir geriausią prak ... [+]

Sukurta naujos kartos lyderių mokymui šioje srityje, mūsų magistrantūros diagnostikos vaizdavimo programa suteiks jums naujų žinių apie dabartinę ir geriausią praktiką - ir išmokys jus kurti realius ir prasmingus pokyčius. Jūs parengsite pažangius kritinio mąstymo įgūdžius, apibendrinsite daugelio tyrimų ir kitų šaltinių įrodymus bei remiame žinias apie pramonę ir klinikinę patirtį, kad informuotume profesines diskusijas ir diskusijas.

Kaip GCU klestinčios ir įvairios akademinės bendruomenės dalis, ne tik pasirinksite sėkmingą karjerą, bet ir naudokitės tuo, ko išmokote, siekdami tobulėti ir prisidėti prie bendros gerovės.

Galite pasirinkti tarp plačios MSc Diagnostic Imaging programos arba pasirinktinio Pathway būdingas jūsų praktikos sričiai, studijuoti.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Plėtoti savo žinias ... [+]

Pasukite visuomenės sveikatos teoriją į socialinius veiksmus ir sukurkite reikšmingus pokyčius vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, naudodami MPH visuomenės sveikatą. Jūs prisijungsite į praktikuojančius asmenis iš įvairių sričių šioje unikalaus ir labai svarbioje programoje. Plėtoti žinias ir įgūdžius, kurių reikia norint išplėsti savo karjerą ir pagerinti žmonių gyvenimą visame pasaulyje.

Naudodamiesi tradicinių mokymų, kuriuos palaiko internetinis tyrimas, susiejimo metodą, jūsų programa pasiruošusi teigiamai paveikti įvairius visuomenės sveikatos klausimus - užkirsti kelią ligoms ir sušvelninti jo pasekmes gyvenimo pratęsimui ir sveikatos gerovei. Mes sukūrėme įvairius įvertinimus - įskaitant raštiškas užduotis, projektų pasiūlymus, smulkaus masto tyrimus ir sistemingus peržiūrėjimus - siekdami įsitikinti, kad išnaudojate visas savo studijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

GCU MSc Medical Ultrasound suteikia jums teorinį pagrindą ir realaus pasaulio patirtį, kurią reikia tobulinti ne tik savo darbą, bet ir visą savo veiklą. ... [+]

GCU magistrantūros medicinos ultragarsas suteikia jums teorinį pagrindą ir realaus pasaulio patirtį, kurią reikia tobulinti ne tik savo darbą, bet ir visą savo sritį.

Naudodami state-of-the-art modeliavimo įrangą ("MedaPhor ScanTrainer") ir sonografinę įrangą (GES8), daugiadisciplininė akademinių ekspertų ir klinikų specialistų komanda padės jums saugiai ir efektyviai medicininei ultragarsinei praktikai. Savo įgūdžius pakartotinai nustatysite, kad paruoštų jus realaus pasaulio praktikai ir gautumėte tiesioginius atsiliepimus, susijusius su jūsų sritimi.

Akredituota konsorciumo akreditavimo sonografinio išsilavinimo (CASE), jūsų programa bus remiasi geriausios pramonės praktikos, kad mokymo programa, kuri yra pagrįsta įrodymais ir įvairi, - paskaitos, seminarai, modeliavimas, seminarai ir atvejų tyrimai, kurie padės jums išmokti. Ir GKU, jūs gausite pasaulinio lygio išsilavinimą, kuris taip pat prisidės prie bendros gerovės - kritiškai įvertins mokslinius tyrimus, profesines diskusijas ir diskusijas, skirtas padėti skatinti inovacijas šioje srityje.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Londono Podiatrijos koledže akredituota programa, siūloma bendradarbiaujant su Edinburgo Karalienės Margaret universitete. Ši neakivaizdinė programa rengia sėkmingą karje ... [+]

Sukurkite tvirtą akademinį pamatą sparčiai besikeičiančiame lauke su mūsų podioterapijos chirurgijos magistrantūros teorija. Londono Podiatrijos koledže akredituota programa, siūloma bendradarbiaujant su Edinburgo Karalienės Margaret universitete. Ši neakivaizdinė programa rengia sėkmingą karjerą pažangioje praktikoje ar podiatrinėje chirurgijoje.

Mes remiame daugybę dabartinių mokymo metodų ir sujungiame savarankišką darbą su komandos požiūriu į rūpestį, suteikiant jums naują perspektyvą kritiniam mąstymui, problemų sprendimo ir refleksinei praktikai šioje srityje. Jūsų programa padės jums įgyti įgūdžių ir įrankių, kurių reikia norint pagerinti kokybę ir išplėsti savo praktikos sritį - tobulinti savo karjerą, kai prisidedate prie bendros gerovės.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Patvirtinta Sveikatos ir rūpybos profesijų tarybos ir akredituota Profesinių terapų kolegijos ir Pasaulio profesinių gydytojų federacijos. ... [+]

Akredituota: HCPC

Įsivaizduokite malonumą, kad padėtumėte žmonėms pasiekti tikrąjį jų potencialą, kontroliuosite jų gyvenimą ir visapusiškai dalyvausite jų aplink pasaulyje. Su GCU magistrantūros profesine terapija, tai būtent tai, ką jūs darysite. Profesinės terapijos specialistai yra patyrę specialistai, kurie padeda kiekvieno amžiaus žmonėms atlikti sunkių fizinių ar psichinių ligų, negalios ar senėjimo veiklą.

Patvirtinta Sveikatos ir rūpybos profesijų tarybos ir akredituota tiek profesionalių gydytojų kolegijos, tiek Pasaulinės profesionalių gydytojų federacijos, mūsų programa padidins jūsų patirtį ir suteiks jums naujų žinių apie pacientų rūpinimąsi.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Mūsų magistrantūros slaugos: pažangiosios profesinės praktikos programa pasiruošusi jums vadovauti ir diegti naujoves pažengusios slaugos srityje, ar dirbate Jungtinėje K ... [+]

Žinių, įgūdžių ir savybių ugdymas yra būtinas, norint paremti profesinę praktiką. Magistrantūros slauga: profesinės praktikos tobulinimas suteikia registruotų slaugytojų karjeros plėtrai skirtą švietimo platformą, atliekant kryptingą studiją apie jų klinikinių žinių, įgūdžių ir savybių tobulinimą konkrečiose praktikos srityse.

Ši programa atpažįsta vis besikeičiančią sveikatos priežiūros sudėtingumą ir siūlo įvairias lanksčias ir pasirenkamas studijų galimybes, kurios mokosi reaguoti į JK politikos kryptį.

Prisidedantys darbuotojai magistrantūros slaugos srityje: Profesinės praktikos programos tobulinimas yra pagrindinis mokslinių tyrimų ir politikos formavimo procesas, bendradarbiaujant su tokiomis grupėmis kaip; Škotijos sveikatos apsauga; "Scottish Healthcare Associated Infection Institute"; Jungtinės Karalystės insulto savivaldos tinklas, pažangiosios praktikos pedagogų asociacija (AAPEUK).... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Magistrantūros slaugos studijos (išankstinė registracija) siūlo absolventams bet kokio pobūdžio fone galimybę perduoti savo absolventų įgūdžius slaugos. ... [+]

Šis naujas ir įdomus magistrantūros maršrutas suteikia absolventams bet kokio pobūdžio galimybę perduoti savo absolventų įgūdžius ir panaudoti juos tapti slaugytoja.

Pripažįstant kintantį sveikatos priežiūros kontekstą ir būtiną slaugytojų profilį, magistrantūros slaugos studijos siekia aprūpinti aukštesniojo išsilavinimo slaugytojus pažangiais kritinio mąstymo įgūdžiais, taip pat praktiniais įgūdžiais ir gebėjimais teikti palankią, kompetentingą, į žmogų orientuotą, veiksmingą, saugią ir aukštos kokybės sveikatos priežiūra.

Manoma, kad magistrantūros studijų absolventai labai prisidės prie gyvenimo tobulinimo individualiai, bendruomenėje ir pasauliniu mastu. Bendradarbiaudami su sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos specialistais, siekdami patenkinti pacientų, klientų ir paslaugų vartotojų poreikius, jie taip pat prisidės prie visuomenės sveikatos rezultatų vykdydami švietimo ir sveikatos priežiūros intervencijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
28 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Mūsų MSc Tyrimo Oftalmologija ir Vision Research suteikia akių priežiūros specialistams patinkančias akademines žinias ir praktinius įgūdžius, kurių reikia, kad būtų gali ... [+]

Mūsų magistrantūros tyrimo oftalmologija ir Vision Research suteikia akių priežiūros specialistams patinkančias akademines žinias ir praktinius įgūdžius, kurių jie turi prisidėti prie novatoriškų medicinos pasiekimų ir veiksmingai diagnozuoti ir gydyti įvairias akių sąlygas.

Nesvarbu, ar norite tęsti mokslinius tyrimus ar prisiimti naujas pareigas kaip pirminis globėjas, mūsų programa suteikia jums reikalingų klinikinių įgūdžių ir tyrimų patirties. Išplėskite savo karjerą ir turėsite prasmingą įtaką šios srities ateičiai.

Pagrindinių ir pasirenkamųjų modulių ir mokslinių tyrimų galimybių derinys, kai mokslinių tyrimų projektas sudaro vieną trečdalį programos, leidžia pritaikyti savo studijas pagal jūsų asmeninius interesus ir profesinius reikalavimus. Tai apima galimybę pasirinkti specializaciją, kurios dėka bus nurodytas laipsnis baigus disertaciją:... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Learning support from the School of Health and Life Sciences

Address
Cowcaddens Road
G4 0BA Glasgow, Scotland, Jungtinė Karalystė