Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Glazgo Kaledonijos universitetas yra išskirtinis, integracinis ir perspektyvus universitetas, kuris yra įsipareigojęs savo socialinei misijai skatinti bendrąjį gėrį. Mes tapome tarptautiniu aukštojo mokslo kompetencijos centru, skatindami įsidarbinimo galimybes ir pasaulinę pilietiškumą mūsų absolventuose. Mes laimėtume apdovanojimus už mūsų paramą ir įsipareigojimą mokinių patirčiai, kartu pristatydami inovacijas per pasaulinio lygio tyrimus pagrindinėse jėgos srityse. Turime tradiciją didinti talentingų asmenų aukštąjį išsilavinimą, neatsižvelgiant į jų kilmę, o mes naudojame savo intelektinį ir socialinį kapitalą bendruomenių, kurias teikia Škotijoje ir tarptautiniu mastu, naudai.

Glazgo Kaledonijos universitetas (GCU) yra gyvas, novatoriškas ir daugelio apdovanojimų turintis Universiteto bendras gerumas.

Mes siekiame prisidėti prie visuomenės tokiu būdu, kuris apima vis daugiau nei tradicinis universiteto vaidmuo. GCU "Bendrai gero" prisiimtų įsipareigojimų dėsto studentai ir darbuotojai iš akademinių mokyklų ir departamentų.

Sveiki atvykę į Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokyklą

Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokykla, viena iš trijų akademinių mokyklų GKU, susideda iš Gyvosios gamtos mokslų, psichologijos, socialinio darbo ir susijusių sveikatos mokslų bei slaugos ir bendruomenės sveikatos departamentų.

Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokykloje bendradarbiaujant su mūsų darbuotojais, studentais ir išorės suinteresuotosiomis šalimis sukurta vienijanti vizija, skirta įgyvendinti 2020 m. Universiteto strategiją, apimant kompetenciją, įtraukimą ir energiją į visus mokyklos gyvenimo aspektus.

Mūsų mokykla susideda iš Gyvosios gamtos mokslų, psichologijos, socialinio darbo ir susijusių sveikatos mokslų bei slaugos ir bendruomenės sveikatos departamentų. Tarpusavio bendradarbiavimas leidžia mokyklai pasiūlyti neprilygstamą mokymo programų spektrą ir lankstus pristatymo variantus, tyrimus, pritaikytus mokymo ir konsultavimo paslaugas visose sveikatos, socialinės rūpybos ir gyvosios gamtos mokslų srityse.

Mokykloje dirba daugiau nei 280 mokslininkų, įskaitant profesorius, skaitytojus, doktorantūros mokslo darbuotojus ir mokslininkų asistentus. Naujausioje Nacionalinėje studentų apklausoje gavome puikų 93% studentų pasitenkinimą. Mes turime daugiau nei 4000 studentų iš viso pasaulio, įskaitant JK, Kanadą, Mianmarą, Indoneziją, Kuveitą, Saudo Arabiją ir Bangladešą. Jie yra labai vertinami ir neatskiriama mūsų akademinės bendruomenės dalis.

Mes esame pasiryžę novatoriškais, įdomiais ir tarpprofesiniais mokymais visiems mūsų studentams. Tai remiasi mūsų pasaulinės klasės įrenginiais ir pažangiausiais tyrimais. Mūsų metodologijos sėkmę rodo mūsų išskirtiniai nacionaliniai studentų tyrimo rezultatai.

Tyrimų kompetencija

Tobulėjimas mokymo ir mokslinių tyrimų srityje, aukščiausi mokslininkai, palaikanti ir skatinanti mokymosi aplinka daugelyje sričių - nuo maisto biosciences iki slaugos.

Mūsų tyrimai

REF 2014 m. Įvertinome geriausius pasaulyje ir tarptautiniu mastu geriausius standartus sveikatos priežiūros srityje. Sužinokite apie mūsų apdovanojimus pelniusius mokslininkus ir gyvybingą mokslinių tyrimų bendruomenę.

Mūsų paslaugos

Mes siūlome studentams ir verslininkams prieigą prie naujausių mokymo ir mokslinių tyrimų priemonių visose mūsų skyriuose.

Mūsų departamentai

Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokyklos ir susijusios taikomosios sveikatos tyrimų instituto stipriosios pusės - tai mūsų profesinė patirtis, daugiadalykis komandinis aptarnavimas ir griežtai laikomasi reguliavimo standartų, reikalaujančių partnerystės su visuomene, komerciniais ir nevyriausybiniais organizacijos.

Mūsų mokyklos siekis tobulėti ir bendradarbiauti užtikrina, kad mes esame pirmaujančios bakalauro, magistrantūros ir mokslinių tyrimų praktikos bei žinios, įkvėptos individualaus ir kolektyvinio noro prisidėti prie sveikatos ir gerovės gerinimo.

Mūsų mokykla siūlo platų teorinių žinių, praktinių įgūdžių ir ugdymo užduočių, apimančių bendruomenę, skirtą verslui ir nakčiai, ir grįžti į bendruomenę, remiama nuolatinėmis investicijomis į mūsų žmones ir įstaigas.

Mokykla susideda iš trijų skyrių, suskirstytų į akademines dalykines grupes:

 • Slaugos ir bendruomenės sveikatos departamentas
 • Psichologijos, socialinio darbo ir susijusių sveikatos mokslų katedra
 • Gyvosios gamtos mokslų katedra

Praktikuoti akademinę karjerą

Mūsų politika, skirta remti praktiką / klinikinę akademinę karjerą visose disciplinose, yra svarbiausia Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokykloje. Tai yra įtvirtinta mūsų misijose bendrosios raiškos srityje ir yra pagrindas mūsų įsipareigojimui užtikrinti, kad klinikinė ir akademinė praktika skatintų mūsų mokymąsi ir mūsų mokslinius tyrimus.

Mūsų nuolatinis tikslas yra įsteigti mūsų mokyklą kaip nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintą kompetencijos centrą su klinikinių akademinių tyrimų karjeros ir praktikos ugdymo akademine karjera, kurie yra pagrindinis šios vizijos elementas.

Mokyklos klinikiniai akademiniai specialistai sėkmingai integruoja klinikines žinias, įgūdžius, mokslinius tyrimus ir išsilavinimą savo specialistams, norėdami pasinaudoti pacientų, klientų ir besimokančiųjų teikiamomis galimybėmis ir tobulinti paslaugų teikimą.

Per mūsų klinikinių akademinių tyrimų karjeros ir praktikos švietimo akademines karjeras, Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokyklos užsiima realiaisiais moksliniais tyrimais ir švietimu, siekdami atsakyti į tikrąsias dilemas praktikoje ir klausimus, kuriuos kelia paslaugų teikimo ir priežiūros tarnybos lyderiai. Praktika skatina mūsų mokymąsi ir mokslinius tyrimus, o mūsų tyrimai pateikia įrodymus, kurie praktiškai įgyvendinami siekiant naudos pacientams / klientams, bendruomenėms, sveikatos ir socialinės rūpybos paslaugoms.

Pagalbinė praktika akademinė karjera

Klinikiniai akademiniai tyrimai ir praktikos ugdymas Akademiniai specialistai atstovauja visoms Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų mokyklos disciplinoms ir yra Taikomųjų sveikatos tyrimų instituto mokslinių tyrimų grupių nariai su susijusiomis infrastruktūromis ir mokslinių tyrimų poveikiu. Jie atlieka pagrindinius vaidmenis formuojant svarbius mokslinių tyrimų klausimus iš praktikos ir siekdami užtikrinti, kad nauji įrodymai formuotų ir įtakotų paslaugų teikimą, taip pat sveikatos ir socialinės rūpybos politiką. Mokykla turi praktikų / klinikinių akademinių tyrimų praktikų ir praktikuojančių švietimo akademinių specialistų tokiose srityse:

 • Slauga
 • Socialinis darbas
 • Psichologija
 • Fizioterapija
 • Profesinė terapija
 • Podiatras
 • Radiologija
 • Vizijos mokslai - optometrija, ortopedija
 • Operacinės departamento praktika

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti BScs » Matyti MSc » Matyti Diplomai » Matyti Doktorantūros laipsniai » Matyti Magistro diplomai » Matyti Doktorantūros studijų sertifikatai » Matyti Sertifikatai » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Bsc (hons) Diagnostiniame Vaizdavime

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

GCU Diagnostikos vaizdavimo kvalifikacija yra pripažinta visame pasaulyje ir leidžia jums užsiregistruoti Sveikatos ir rūpybos profesijų taryboje (HCPC) ir Radiografų draugijoje bei koledže. [+]

Diagnostikos radiografai gamina ir interpretuoja žmogaus kūno vaizdus. Diagnostikos vaizdavimas yra svarbiausias sveikatos priežiūros klausimas ir yra labai svarbus traumos ir ligų diagnozavimui ir gydymui.

GCU Diagnostikos vaizdavimo kvalifikacija yra pripažinta visame pasaulyje ir leidžia jums užsiregistruoti Sveikatos ir rūpybos profesijų taryboje (HCPC) ir Radiografų draugijoje bei koledže.

Dauguma Škotijos diagnostinių radiologų baigia GCU, kuriuose yra žinių, kompetencijų ir savybių, reikalingų šiuolaikinių sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos paslaugų praktikai. Turėsite prieigą prie specialaus rentgeno rinkinio, kuris imituoja praktiką.... [-]


Bsc (hons) Farmakologijoje

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Farmakologai atlieka svarbų vaidmenį atradę ir kurdami naujus vaistus, kurie naudingi žmonių ir gyvūnų sveikatai. [+]

Farmakologai atlieka svarbų vaidmenį atradę ir kurdami naujus vaistus, kurie naudingi žmonių ir gyvūnų sveikatai.

Ši programa apima didelę praktinio darbo dalį, įskaitant penkių dienų praktinę molekulinės biologijos darbo dirbtuvę, kuri sujungia teoriją ir praktiką, kad suteiktų jums laboratorinių įgūdžių, reikalingų darbdaviams. Jūs gausite supratimą apie tai, kaip kūnas veikia, kas blogėja ligų ir kaip narkotikai gali būti naudojami valdant šias ligotas valstybes.

Sėkmingai veikianti JK narkotikų pramonė dirba 70 000 žmonių ir sukuria dar 250 000 darbo vietų susijusiose pramonės šakose. Škotijoje su sveikata susijusių pramonės šakų ir biotechnologijų sektoriaus plėtra reiškia, kad šiuo metu absolventų paklausa šiuo metu viršija pasiūlą.... [-]


Bsc (hons) Fizioterapijoje

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Baigę programą, jūs turėsite teisę kreiptis dėl registracijos į Sveikatos ir rūpybos profesijų tarybą (HCPC). [+]

Nesvarbu, ar dirba ligoninėje, bendruomenėje, pramonėje, mokyklose, sporto, viešajame ar privačiame sveikatos priežiūros įstaigose, fizioterapeutai padeda žmonėms įveikti fizinius sunkumus, atstatydami judesį ir veikdami taip, kaip tik įmanoma. Fizioterapeutai yra pagrindiniai sveikatos priežiūros komandos nariai, dirbantys sunkioje ir naudingoje profesijoje.

Mūsų tikslas yra ugdyti absolventus, turinčius vertybes ir įgūdžius, kad taptų naujovėmis ir sprendžia problemas praktikuojantiems asmenims. Jūs sukursite mokslinę perspektyvą ir kovos su pacientais įvairiais būdais; nuo neuro reabilitacijos iki raumenų sistemos iki kvėpavimo takų priežiūros ir pramonės.... [-]


Bsc (hons) Optometrijoje

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

GCU "Optometrija" programa skirta suteikti teorinį ir praktinį mokymą, kad absolventai aprūpintų pažangiausiais klinikiniais įgūdžiais, kuriuos jie naudosis dirbdami kaip nepriklausomi eyecare specialistai. [+]

GCU "Optometrija" programa skirta suteikti teorinį ir praktinį mokymą, kad absolventai aprūpintų pažangiausiais klinikiniais įgūdžiais, kuriuos jie naudosis dirbdami kaip nepriklausomi eyecare specialistai.

Optometristai yra akių priežiūros specialistai, kurie nustato regos sutrikimus, nurodo ir tinka akinius, kontaktinius lęšius ir kitas vizualines priemones. Optometristai taip pat aptinka ir valdo įvairias akių sąlygas, tokias kaip glaukoma ir su amžiumi susijusi geltonosios dėmės degeneracija.

Škotijos optometristai turi išplėstą sveikatos priežiūros vaidmenį, palyginti su kitomis Jungtinėje Karalystėje. Pažangios žinios ir klinikiniai įgūdžiai, kuriuos optometristai turi atlikti šį vaidmenį, yra keturių metų optometrijos programos centre.... [-]


Bsc (hons) Ortopatikoje

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Studijų ortoptika yra įdomi ir sudėtinga, o užimtumo galimybės yra puikus. Kvalifikacija pripažįstama visame pasaulyje. [+]

Ortopedai yra sąjungininkų sveikatos specialistai, kurie specializuojasi diagnozuojant ir valdant daugybę akių būklių.

Supratimas apie akis ir smegenų vaidmenį vizualinėje veikloje yra ortopedinio darbo raktas. Ortopedai dirba sergant ir valdant pacientus, kuriems yra silpnas regos vystymasis ir smegenų pažeidimas, diabetas, insultas, regėjimo sutrikimas ir glaukoma.

Ortopedai glaudžiai bendradarbiauja su oftalmologais ir optometriais, taip pat su pediatrais, neurologais, vaikų darželiais, sveikatos priežiūros specialistais, endokrinologais ir kitais sveikatos priežiūros specialistais, dirbančiais daugiadisciplininėje medicinoje.

Programa, skirta GCU, apima mokymą kartu su kitais sveikatos priežiūros specialistais, suteikiant studentams daugiadalykę patirtį per ketverius studijų metus. Ortoptika yra pritaikyta žmonėms, besidomintiems sveikatos apsauga, kurie mėgsta dirbti su žmonėmis, ypač su vaikais ir pagyvenusiais žmonėmis.... [-]


Bsc (hons) Podiatry

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Šią programą patvirtina Jungtinės Karalystės Chiropodists ir Podiatris ir UK Health & Care Professions Council (HCPC). [+]

Pacientams, turintiems problemų dėl kojų ar apatinių galūnių, reikia specialios priežiūros ir dėmesio. Podiatrai yra nepriklausomi aukštos kvalifikacijos specialistai, galintys diagnozuoti ir gydyti problemas, turinčias įtakos kojų ir apatinių galūnių.

Mes siekiame kurti kūrybingus, novatoriškus ir kvalifikuotus podiatrinius gydytojus, turintys komunikacinį ir rūpestingą požiūrį į pacientus. Gausite praktinės patirties klinikinėje aplinkoje, stebėdami ir dirbdami kartu su kvalifikuotomis ir patyrusiais pasaulyje žinomais tyrėjais.

Šią programą patvirtina Jungtinės Karalystės Chiropodists ir Podiatris ir UK Health & Care Professions Council (HCPC).... [-]


Bsc (hons) Profesinėje Terapijoje

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Absolventai turi teisę kreiptis dėl narystės Profesinių terapų kolegijoje ir įregistruoti sveikatos ir priežiūros profesijų taryboje (HCPC). [+]

Profesijos terapeutai dirba su daugybe žmonių, kurie padeda jiems pasiekti savo potencialą ir įgyti tiek pat nepriklausomumo, kiek gali.

Asmenims, turintiems fizinių ar psichinių sveikatos sutrikimų, kasdienės užduoties gali būti sunku. Tačiau vykdant veiklą, profesinė terapija leidžia žmonėms gyventi produktyviau ir maloniau gyventi.

Kad atitiktų Pasaulio profesorių terapijos federacijos standartus, reikalaujama ne mažiau kaip 1000 praktikos praktikos valandų. Kaip vienas iš didžiausių kvalifikuotų profesionalių terapų teikėjų Škotijoje, GCU yra novatoriškas praktikoje praktikoje, todėl darbo vietų kūrimas yra naujas praktikos sritis.

Profesijos terapeutai dirba kaip komanda, o trečdalis šios programos yra skirtos tarpdisciplininiam studijoms, kai mokiniai iš įvairių sveikatos ir socialinės rūpybos profesijų mokosi kartu.... [-]


Bsc (hons) Profesinėse Slaugos Studijose

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 6 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Lanksti programa, skirta slaugos specialistams, ieškantiems aukštesnės kvalifikacijos. [+]

Profesinio tobulėjimo programa, skirta kvalifikuotiems slaugytojams, siekiant tobulinti savo akademinę kvalifikaciją laipsnio ar pagyrimu; arba gauti aukštąjį išsilavinimą. Keli pristatymo būdai ir daugybė modulių variantų suteikia lankstumo, kad atitiktų įvairias namų ir tarptautines rinkas. Maršrutai į apdovanojimus gali būti pritaikyti, kad atitiktų individualių specialistų poreikius ir poreikius bei strateginius paslaugų vystymo poreikius.

Kodėl verta rinktis šią programą?

Mes esame ekspertai visose keturiose slaugos (suaugusiųjų, vaikų, mokymosi negalios ir psichinės sveikatos srityse), taip pat sveikatos priežiūros, akušerijos ir visuomenės sveikatos srityse.... [-]


Bsc (hons) Spindulinės Terapijos Ir Onkologijos

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

GCU yra didžiausia terapinės radiografijos mokymo Škotijoje teikėja. Mokymo komanda glaudžiai bendradarbiauja su NHS kolegomis. [+]

Terapiniai radiologai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie atlieka svarbų vaidmenį gydant vėžį sergančius pacientus. Jie aprūpina radioterapija, naudodama naujausią įrangą.

Radioterapijos radiografai dirba kaip sveikatos priežiūros komandos dalis ir dalyvauja priimant sprendimus dėl radioterapijos pacientų valdymo. Jie teikia pacientams ir jų šeimoms visą priežiūrą ir palaikymą.

GCU yra didžiausia terapinės radiografijos mokymo Škotijoje teikėja. Mokymo komanda glaudžiai bendradarbiauja su NHS profesionaliais kolegomis ir su savo profesine organizacija, siekdama užtikrinti, kad programa būtų aktuali ir naujausi.

Jums reikės specialios spindulinės terapijos gydymo planavimo laboratorijos ir skaitmeninių vaizdų peržiūros įrangos. Praktinės praktikos pamokos suteiks jums patirties tiek dideliuose, tiek mažesniuose vėžio centruose.... [-]


Bsc (hons) Taikomame Biomedicininiame Moksle / Biomedicininiame Moksle

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Mes siūlome vienintelę biomedicinos mokslų programą, kurioje įsikūrusi Glazge, kuri yra patvirtinta Sveikatos ir rūpybos profesijų tarybos (HCPC) ir akredituota Biomedicinos mokslų instituto (IBMS). [+]

Akredituota: HCPC IBMS RSB

Biomedicinos mokslininkai atlieka laboratorinius tyrimus, kuriuose paruošiami GP ir kiti sveikatos priežiūros specialistai.

Biomedicinos mokslas yra gyvybiškai svarbus ligos klinikinei diagnozei ir tiksliam pacientų gydymui bei NHS ir kitų su sveikata susijusių pramonės šakų veikimui.

Mes siūlome vienintelę biomedicinos mokslų programą, kurioje įsikūrusi Glazge, kuri yra patvirtinta Sveikatos ir rūpybos profesijų tarybos (HCPC) ir akredituota Biomedicinos mokslų instituto (IBMS).

Jūs gausite žinias ir įgūdžius, reikalingus tapti biomedicinos mokslininku, įskaitant koroninę patologiją, klinikinę biochemiją, hematologiją ir klinikinę mikrobiologiją. Pagrindinis programos stiprumas yra darbo vieta, įsikūrusi Škotijos ligoninėje.... [-]


Bsc (hons) žmogaus Mityba Ir Dietologija

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Ilgiausiai veikianti dietologijos programa Škotijoje, akredituota Britanijos dietologijos asociacijos ir sveikatos priežiūros specialistų tarybos (HCPC). [+]

Žmonių mityba ir dietologija yra mitybos mokslo taikymas ligų prevencijai ir gydymui bei sveikatos skatinimui.

GCU turi ilgiausiai veikiančią dietologijos programą Škotijoje. Tai suteikia išsamų supratimą apie mitybą ir medžiagų apykaitą, įgytą iš fiziologijos, biochemijos, farmakologijos ir maisto mokslo studijų, su pripažinimu įtakojančius psichologijos ir sociologijos aspektus.

Programa turi didelę praktinę užduotį, nukreiptą į probleminį mokymąsi klasėje, mitybos laboratoriją ir klinikinį modeliavimo laboratoriją, taip pat į praktiką.

Programa yra akredituota Didžiosios Britanijos dietologijos asociacijos ir sveikatos priežiūros specialistų tarybos (HCPC). Tai lemia tinkamumą kreiptis dėl HCPC registracijos (studentai privalo baigti 1000 valandų kliniką, kad galėtų būti tinkami) ir laikosi pagrindinės mokymo programos, kurią nustatė Didžiosios Britanijos dietologijos asociacija.... [-]


BSC (pagyrimai) Slaugos Studijose (vaikas)

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Imkitės 4 metų bakalauro (Hons) vaikų slaugos laipsnio ir dalyvaukite praktinėse praktikose įvairiuose nustatymuose net tarptautinėse praktikose. Baigę galite užsiregistruoti kaip vaiko slaugytoja. [+]

Akredituota: NMC

Vaikų slaugytojai, dirba kaip neatskiriama sveikatos priežiūros komandos dalis, teikia specialią slaugos paslaugą vaikams ir jų šeimoms nuo gimimo iki jauno amžiaus. Vaikų slaugytojai praktikuoja įvairius parametrus - nuo intensyviosios terapijos skyrių ir šeimos namų iki globos globos visame pasaulyje kritinėse situacijose.

Profesinis mokymasis su įvairiais sveikatos priežiūros specialistų kursais besimokančių studentų paskatins jūsų supratimą apie platesnės daugiadisciplininės komandos vaidmenis ir atsakomybę bei komandos įgūdžių ugdymą.

Būdama studento slaugytoja, jūs pradėsite praktiką įvairiose aplinkose, įskaitant naują Glazgo vaikų ligoninę, bendruomenės slaugą ir mokyklos slaugą. Ši patirtis bus remiama teorinėmis slaugos žiniomis ir praktine patirtimi, sukurta GCU naujausiame tarpprofesinio klinikinio simuliacinio centro.... [-]


BSC (pagyrimu) Slaugos Studijose (dvigubos Registracijos Mokymosi Negalia / Vaikas)

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Ši programa suteikia studentams unikalią galimybę studijuoti priežiūros paslaugas dviem praktikos, mokymosi negalios ir vaiko srityse. [+]

Slaugos priežiūra teikiama įvairiuose šiuolaikinėse sveikatos priežiūros įstaigose. Registruojamos slaugos bet kurioje praktikos srityje turi būti parengtos patenkinti pacientų, paslaugų naudotojų ir slaugytojų poreikius iki visuomenės tikėtino lygio, kad būtų galima reaguoti į iššūkius ir patenkinti šiuolaikinių ir sudėtinga sveikatos priežiūros sistema.

Ši programa suteikia studentams unikalią galimybę studijuoti priežiūros paslaugas dviejose praktikos srityse, mokymosi negalios ir vaiko srityse, ir yra sukurta siekiant suteikti jums daugybę teorijos ir praktikos modulių abiejose srityse.

Tai yra naujas ir novatoriškas būdas, ir kaip studento slaugytoja išmokysite įvairiais metodais. 50% patirties bus klinikinė praktika; stiprios sąsajos ir integruotos praktikos mokymasis su vietiniais sveikatos priežiūros ir socialinės globos paslaugų teikėjais leis jums pritaikyti teoriją į praktiką ir plėtoti įvairias įgūdžius.... [-]


BSC (pagyrimu) Slaugos Studijose (mokymosi Negalia)

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Labai konkurencinga BSc Hons Learning Disability Sursing leidžia jums tapti registruotoja slaugytoja ir dirbti su asmenimis ir šeimomis, kad pagerintumėte jų gyvenimo būdą ir sveikatą bei suteiktumėte jiems reikalingą pagalbą. [+]

Mokymosi negalios slauga apima bendradarbiavimą su asmenimis ir šeimomis, siekiant pagerinti savarankiškumą, skatinti sveikatą ir remti įtraukimą. Tai apima realų indėlį gerinant elgesį ir gyvenimo būdą, kurie padeda pasiekti geriausius sveikatos padarinius.

Ši programa orientuota į visapusišką žmonių su mokymosi negalia poreikių tenkinimą. Išnagrinės pagrindines šiuolaikinės mokymosi negalios praktikos temas, įskaitant sveikatos reikalavimų atitikimą, bendruomenės įsitraukimą, į žmones orientuotą planavimą, integraciją ir integraciją, sveikatos priežiūros skirtumus, teisės aktus, teismo medicinos praktiką, globos planavimą ir vertinimą, įrodymais pagrįstą praktiką, tyrimo metodus ir vertinimą.... [-]


BSC (pagyrimu) Slaugos Studijose (psichinė Sveikata)

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Šis pagyrimas slaugos laipsniui trunka 4 metus ir suteikia jums praktinės patirties ir įgūdžių bei žinių, kurių jums reikia tapti psichinės sveikatos slaugytoja. [+]

Psichinės sveikatos slaugytojai, remdami individualias stipriąsias puses, psichinę gerovę ir savarankiškumą, remia žmones, kuriems dėl psichinės sveikatos problemų sunku susidoroti su jų gyvenimo aspektais.

Ši programa orientuota į psichinės sveikatos problemų turinčių žmonių palaikymo ir gydymo šiuolaikinius metodus. Studentai vykdo praktikos mokymosi patirtį 50% kursų įvairiose NHS Greater Glasgow ir Clyde vietose. Tai apima NHS bendruomenę ir stažuotes, taip pat nepriklausomą ir savanorišką sektorių patirtį.

Per šią praktiką mokymosi patirtį, studentai dalyvauja psichinės sveikatos slaugos veikloje, įskaitant vertinimą ir įvairių pacientų, susijusių su pasirinktu slaugos keliu, priežiūrą. Yra įvairių galimybių tarptautinėse praktikose ar patirtyse įvairiuose programos taškuose.... [-]


BSC (pagyrimu) Slaugos Studijose (suaugusiems)

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Bakalauro (Hons) suaugusiųjų slaugos laipsnis iš GCU. Yra labai konkurencinga, ir mūsų absolventai ketina mėgautis įvairiais karjeros NHS. Šis 4 metų laipsnis leidžia jums užsiregistruoti kaip slaugytoja. [+]

Suaugusiųjų slauga yra dinamiška, naudinga ir aukštos kvalifikacijos rūpestinga ir jaudinanti karjera. Jūs sukursite įvairius įgūdžius, pradedant nuo sveikatos išsilavinimo teikimo žmonėms iš įvairių sričių, kad būtų teikiama kompleksinė priežiūra žmonėms, turintiems daugybę ūmių ar ilgalaikių sąlygų.

Šios programos tikslas - plėtoti slauges, galinčias teikti į žmones orientuotą, saugią ir veiksmingą globą, dirbant su kitomis profesijomis ir agentūromis nuolat besikeičiančioje ir sudėtingoje sveikatos priežiūros aplinkoje.

Jūs patirsite įvairias klinikines praktikas ir išmokysite naudoti įvairius metodus ir metodus. 50% kursų atliksite klinikinę praktiką bendruomenės ir stažuotės metu, taip pat nepriklausomą ir savanorišką sektorių patirtį.... [-]


Bsc, Skiriant Oftalmologinį Išpilstymą

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

GCU yra vienintelis Škotijoje esantis universitetas, kuris siūlo studentams skirtą pripažintą GCU Vision Centre visą darbo dieną skirtą akių gydymo dozavimo valdymo programą. [+]

Išparduodami optikai yra akių priežiūros specialistai, kurie tinkami ir tiekia akinius ir tvarko optines praktikas. Išpilstymo optikai gali plisti į kontaktinių lęšių montavimą ir specialių optinių prietaisų tiekimą.

GCU yra vienintelis Škotijoje esantis universitetas, kuris siūlo studentams skirtą pripažintą GCU Vision Centre visą darbo dieną skirtą akių gydymo dozavimo valdymo programą. Moderni, specialiai sukurta išpardavimo klinika, "Vision Center" yra ideali aplinka, skirta mokytis komercinės praktikos.

Suteikiant puikų, integruotą profesinį išsilavinimą, OCT bakalauras Oftalmijos dozavimo valdyme iš GCU atveria duris į profesines vietas, pateikdamas nuorodas į būsimus darbdavius ​​visoje Jungtinėje Karalystėje. Kai kurios bendradarbiavimo programos taip pat egzistuoja su tarptautiniais partneriais. Bakalauro oftalmologinio gydymo valdymas yra akredituotas Bendrosios optikos tarybos.... [-]


BSC In Oral Health Science

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Ši įdomi ir sudėtinga programa yra mokoma Glazgo dantų ligoninėje, Glazgo Kaledonijos universitete ir daugelyje informavimo centrų. [+]

Dantų higienistės / terapeutai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie dirba kaip dantų komandos dalis ir teikia pagalbą pacientams, kurie turi gerą dantų sveikatą.

Jie atlieka esminį vaidmenį užkertant kelią burnos ligoms, pvz., Dantenų ligoms, danties lūžiai ir burnos vėžiui. Jų įgūdžiai apima profilaktinę, periodonto ir restauracinę terapiją suaugusiųjų ir vaikų dantų klinikinio gydymo ir švietimo srityje.

Ši įdomi ir sudėtinga programa yra mokoma Glazgo dantų ligoninėje, Glazgo Kaledonijos universitete ir daugelyje informavimo centrų. Dantų mokyklos klinikinių įgūdžių laboratorijos turi puikius įrenginius ir naujausias mokymo technologijas.... [-]


Bsc In Paramedicine Sciences

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

BSc Paramedic Science yra pirmasis tokio pobūdžio bakalauro laipsnis Škotijoje. [+]

Šiuolaikiniai medicinos prietaisai gydo ir rūpinasi žmonėmis vietoje ar jų namuose, siekiant padėti sumažinti ligonių, kuriems galima išvengti ligoninių, taip pat kritines situacijas. Per šią sudėtingą ir įdomią programą išmoksite kartu su kitais sveikatos priežiūros specialistais, kurie atspindi bendradarbiavimo šiuolaikinėje sveikatos priežiūros sistemoje pobūdį.

BSc Paramedic Science yra pirmasis tokio pobūdžio bakalauro laipsnis Škotijoje. Mūsų moderniausia modeliavimo laboratorija, įskaitant aukšto tikslumo manekenus ir technologijas, suteiks jums autentišką mokymosi patirtį, kurią užtikrins puikūs dėstytojai iš įvairių klinikinių sričių.... [-]


BSC In Slaugos Studijos (suaugusiems)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Tapkite registruoto slaugytoja, turinti 3 metų trukmės suaugusiųjų slaugos bakalaurą iš GCU. Pasibaigus studijų laikui, jūs turite teisę slaugyti su Slaugos ir akušerijos taryba (NMC). [+]

Suaugusiųjų slauga yra dinamiška, naudinga ir aukštos kvalifikacijos rūpestinga ir jaudinanti karjera. Jūs sukursite įvairius įgūdžius, pradedant nuo sveikatos išsilavinimo teikimo žmonėms iš įvairių sričių, kad būtų teikiama kompleksinė priežiūra žmonėms, turintiems daugybę ūmių ar ilgalaikių sąlygų.

Šios programos tikslas - plėtoti slauges, galinčias teikti į žmones orientuotą, saugią ir veiksmingą globą, dirbant su kitomis profesijomis ir agentūromis nuolat besikeičiančioje ir sudėtingoje sveikatos priežiūros aplinkoje.

Jūs patirsite įvairias klinikines praktikas ir išmokysite naudoti įvairius metodus ir metodus. 50% kursų atliksite klinikinę praktiką bendruomenės ir stažuotės metu, taip pat nepriklausomą ir savanorišką sektorių patirtį.... [-]


BSC In Slaugos Studijos (vaikas)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Baigę mokyklą, įeinate į Slaugos ir akušerijos tarybos registrą kaip vaiko slaugytoją. [+]

Akredituota: NMC

Vaikų slaugytojai, dirba kaip neatskiriama sveikatos priežiūros komandos dalis, teikia specialią slaugos paslaugą vaikams ir jų šeimoms nuo gimimo iki jauno amžiaus. Vaikų slaugytojai praktikuoja įvairius parametrus - nuo intensyviosios terapijos skyrių ir šeimos namų iki globos globos visame pasaulyje kritinėse situacijose.

Profesinis mokymasis su įvairiais sveikatos priežiūros specialistų kursais besimokančių studentų paskatins jūsų supratimą apie platesnės daugiadisciplininės komandos vaidmenis ir atsakomybę bei komandos įgūdžių ugdymą.

Būdama studento slaugytoja, jūs pradėsite praktiką įvairiose aplinkose, įskaitant naują Glazgo vaikų ligoninę, bendruomenės slaugą ir mokyklos slaugą. Ši patirtis bus remiama teorinėmis slaugos žiniomis ir praktine patirtimi, sukurta GCU naujausiame tarpprofesinio klinikinio simuliacinio centro.... [-]


BSC Profesinėse Slaugos Studijose

Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Lanksti programa, skirta slaugos specialistams, ieškantiems aukštesnės kvalifikacijos. [+]

Profesinio tobulėjimo programa, skirta kvalifikuotiems slaugytojams, siekiant tobulinti savo akademinę kvalifikaciją laipsnio ar pagyrimu; arba gauti aukštąjį išsilavinimą. Keli pristatymo būdai ir daugybė modulių variantų suteikia lankstumo, kad atitiktų įvairias namų ir tarptautines rinkas. Maršrutai į apdovanojimus gali būti pritaikyti, kad atitiktų individualių specialistų poreikius ir poreikius bei strateginius paslaugų vystymo poreikius.

Kodėl verta rinktis šią programą?

Mes esame ekspertai visose keturiose slaugos (suaugusiųjų, vaikų, mokymosi negalios ir psichinės sveikatos srityse), taip pat sveikatos priežiūros, akušerijos ir visuomenės sveikatos srityse.... [-]


BSC Slaugos Studijose (mokymosi Negalia)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Mokymosi negalios slauga apima bendradarbiavimą su asmenimis ir šeimomis, siekiant pagerinti savarankiškumą, skatinti sveikatą ir remti įtraukimą. [+]

Mokymosi negalios slauga apima bendradarbiavimą su asmenimis ir šeimomis, siekiant pagerinti savarankiškumą, skatinti sveikatą ir remti įtraukimą. Tai apima realų indėlį gerinant elgesį ir gyvenimo būdą, kurie padeda pasiekti geriausius sveikatos padarinius.

Ši programa orientuota į visapusišką žmonių su mokymosi negalia poreikių tenkinimą. Išnagrinės pagrindines šiuolaikinės mokymosi negalios praktikos temas, įskaitant sveikatos reikalavimų atitikimą, bendruomenės įsitraukimą, į žmones orientuotą planavimą, integraciją ir integraciją, sveikatos priežiūros skirtumus, teisės aktus, teismo medicinos praktiką, globos planavimą ir vertinimą, įrodymais pagrįstą praktiką, tyrimo metodus ir vertinimą.... [-]


BSC Slaugos Studijose (psichinė Sveikata)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Ši programa orientuota į psichinės sveikatos problemų turinčių žmonių palaikymo ir gydymo šiuolaikinius metodus. [+]

Psichinės sveikatos slaugytojai, remdami individualias stipriąsias puses, psichinę gerovę ir savarankiškumą, remia žmones, kuriems dėl psichinės sveikatos problemų sunku susidoroti su jų gyvenimo aspektais.

Ši programa orientuota į psichinės sveikatos problemų turinčių žmonių palaikymo ir gydymo šiuolaikinius metodus. Studentai vykdo praktikos mokymosi patirtį 50% kursų įvairiose NHS Greater Glasgow ir Clyde vietose. Tai apima NHS bendruomenę ir stažuotes, taip pat nepriklausomą ir savanorišką sektorių patirtį.

Per šią praktiką mokymosi patirtį, studentai dalyvauja psichinės sveikatos slaugos veikloje, įskaitant vertinimą ir įvairių pacientų, susijusių su pasirinktu slaugos keliu, priežiūrą. Yra įvairių galimybių tarptautinėse praktikose ar patirtyse įvairiuose programos taškuose.... [-]


Diplomas

PgD in Specialist Community Public Health Nursing

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Padarykite įtaką vaikų ir šeimos gyvenimui ir gerovei, tuo pačiu praturtindami savo karjerą su mūsų PgD specialisto Bendrijos visuomenės sveikatos slaugytoja. [+]

Bendruomenės turi skirtingus poreikius ir iššūkius - ir mes sukūrėme programą, kuri jus pasirengs jiems susitikti.

Kaip sveikatos priežiūros lankytojas, jūs turėsite galimybę kasdien gerti bendrą gerovę, skatindama geresnę sveikatos būklę individo, grupės ir bendruomenės lygiu.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

Pagrindinis: 4000 svarų sterlingų RUK: 4000 svarų sterlingų ES: 4000 svarų sterlingų Tarptautinis: n / a

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.... [-]


Doktorantūra

DPsych in Counselling Psychology

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 7 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

[+]

Kad gautumėte D.Psych apdovanojimą, jūs daug pasiekiate 540 kreditų.

Programa turi būti įgyta ne trumpesnė kaip 450 valandų prižiūrima klinikinės praktikos patirtis, o praktinė praktika vyksta tęstinis ištisus metus.

Patekimo reikalavimai

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti įtraukiant į darbą. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

Tipiniai įvežimo reikalavimai

Jungtinės Karalystės apdovanojimų laipsnis 2: 1 (ar lygiavertis), kuris atitinka BPS standartus, susijusius su aukštųjų mokyklų pagrindu (GBC). Asmeninė brandumas ir įrodomoji patirtis, padedanti atlikti vaidmenį.... [-]


Dpsych in Sports and Exercise Psychology

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

[+]

Akademinis IELTS balas 7,0 (arba lygiavertis) be elemento žemiau 7,0.

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujiems tarptautiniams studentams orientavimo renginiai prasidės 2017 m . Rugsėjo 15 d . Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į Jungtinę Karalystę ir GCU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.... [-]


Dpsych Sveikatos Psichologijoje

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Vienintelė tokio pobūdžio programa Škotijoje, DPsych Health in GCU sukuria gyvybines žinias ir įgūdžius, norint pasiekti BPS praktikanto psichologo statusą ir tapti kompetentingu ir veiksmingu sveikatos psichologu. [+]

Pasak Britų psichologinės draugijos, sveikatos psichologijos tikslas yra moksliškai ištirti psichologinius sveikatos, ligų ir sveikatos priežiūros procesus.

Tikslas - taikyti sveikatos psichologiją sveikatos skatinimui ir palaikymui, sveikatos priežiūros sistemos ir sveikatos politikos formavimo, ligos bei negalios prevencijai bei ligonių ar neįgaliųjų rezultatų gerinimui bei analizei ir tobulinimui.

Sveikatos psichologija kaip disciplina yra sparčiausiai auganti psichologijos sritis Jungtinėje Karalystėje. Tačiau šiuo metu Škotijoje nėra Sveikatos psichologijos doktorantų. Atsižvelgiant į senėjančią ir obesogenic populiaciją, susijusią su ilgalaikėmis sveikatos būkle, paklausa elgesio sveikatai ir gerovei (ir todėl sveikatos psichologams) tik didėja.... [-]


Fizioterapijos Daktaras (išankstinė Registracija)

Su bendrabučiu Dieninės 42 mėnesių January 2019 Jungtinė Karalystė Glasgow

Fizioterapijos daktaras (išankstinė registracija) (DPT) yra dieninė programa, teikiama naudojant novatoriškus mokymo metodus, kurie padeda mokytis ir juos kontekstualizuoti. [+]

Fizioterapijos daktaras (išankstinė registracija) (DPT) yra dieninė programa, teikiama naudojant novatoriškus mokymo metodus, kurie padeda mokytis ir juos kontekstualizuoti. Ši programa suteikia kvalifikaciją kaip fizioterapeutas, galintis kreiptis dėl HCPC registracijos kaip praktikuojančio fizioterapeuto. Modulius pristato patyrę dėstytojai, mokslininkai ir pakviesti akademiniai ir klinikiniai dėstytojai, kurie yra jų kompetencijos srities specialistai.

Mūsų glaudus ryšys su klinikų / praktikos specialistais leidžia mūsų studentams naudotis naujausia klinikine medžiaga, moksliniais tyrimais ir profesine patirtimi universitetų ir praktikos srityse.

DPT yra praktikuojama ir moksliniais tyrimais vadovaujama programa, skirta parengti absolventus, kurie yra pasirengę patenkinti dabartinius ir būsimus sveikatos ir socialinės rūpybos praktikos bei tyrimų poreikius bei iššūkius. Kineziterapijos skyriuje yra akademinis personalas, kuris yra pripažintas ekspertas savo praktikos srityse.... [-]


MSc

Msc / Pgd / Pgc Medicinos Ultragarsu

Su bendrabučiu Ištęstinės 1 - 6 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

GCU MSc Medical Ultrasound suteikia jums teorinį pagrindą ir realaus pasaulio patirtį, kurią reikia tobulinti ne tik savo darbą, bet ir visą savo veiklą. [+]

GCU magistrantūros medicinos ultragarsas suteikia jums teorinį pagrindą ir realaus pasaulio patirtį, kurią reikia tobulinti ne tik savo darbą, bet ir visą savo sritį.

Naudodami state-of-the-art modeliavimo įrangą ("MedaPhor ScanTrainer") ir sonografinę įrangą (GES8), daugiadisciplininė akademinių ekspertų ir klinikų specialistų komanda padės jums saugiai ir efektyviai medicininei ultragarsinei praktikai. Savo įgūdžius pakartotinai nustatysite, kad paruoštų jus realaus pasaulio praktikai ir gautumėte tiesioginius atsiliepimus, susijusius su jūsų sritimi.

Akredituota konsorciumo akreditavimo sonografinio išsilavinimo (CASE), jūsų programa bus remiasi geriausios pramonės praktikos, kad mokymo programa, kuri yra pagrįsta įrodymais ir įvairi, - paskaitos, seminarai, modeliavimas, seminarai ir atvejų tyrimai, kurie padės jums išmokti. Ir GKU, jūs gausite pasaulinio lygio išsilavinimą, kuris taip pat prisidės prie bendros gerovės - kritiškai įvertins mokslinius tyrimus, profesines diskusijas ir diskusijas, skirtas padėti skatinti inovacijas šioje srityje.... [-]


Msc Biomolekulinės Ir Biomedicinos Mokslai

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Mūsų labai vertinami magistrantūros biomolekulinės ir biomedicinos mokslų programa parengs jums praktinius įgūdžius, mokslinius tyrimus ir vertingą akademinių žinių žinias, informuotas pagal naujausius tyrimus šioje srityje. [+]

Biomolekuliniai ir biomedicinos mokslai yra sudėtingi, reikalaujantys entuziastingų, varomųjų studentų. Žinoma, šios pažangiausios sritys taip pat siūlo neįtikėtiną teigiamo poveikio potencialą ir prasmingą karjerą.

Biomedicinos mokslai suteikia vilties gydyti ligas ir gerinti žmonių sveikatą bei gerovę visame pasaulyje. Kiekvienas atradimas formuoja ateitį. Kiekvienas įnašas skatina bendrąjį gėrį.

Jungtinėje Karalystėje GCU yra įsitvirtinęs dvidešimtyje Jungtinių Valstijų sveikatos tyrimų, vykdomų pagal pasaulinius standartus ("Research Excellence Framework"). Mūsų labai vertinami magistrantūros biomolekulinės ir biomedicinos mokslų programa parengs jums praktinius įgūdžius, mokslinius tyrimus ir vertingą akademinių žinių žinias, informuotas pagal naujausius tyrimus šioje srityje.... [-]


Msc Diabeto Priežiūroje Ir Valdyme

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 16 - 36 mėnesių September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

GCU "MSc Diabetes Care and Management" pasiruošs jums pasitikėti savo karjera ir padėti žmonėms savo bendruomenėje mėgautis sveikesniu, labiau įvykdomu gyvenimu. [+]

Diabetas visame pasaulyje didėja. Sveikatos priežiūros specialistai, turintys žinių apie diabeto gydymą, yra labai paklausūs. Darbas yra sudėtingas, bet naudingas, ir laukas reikalauja talentingų specialistų, kurie tikrai prisiima bendrąjį gerovę.

GCU magistrantūros diabeto gydymas ir priežiūra padės pasiruošti jūsų karjerai su pasitikėjimu ir padės jūsų bendruomenės žmonėms mėgautis sveikesniu, labiau įvykdomu gyvenimu.

Magistrantūros diabeto priežiūra ir valdymas yra daugialypis, susidedantis iš pagrindinių įžvalgų iš įvairių sričių. Su daugybe perspektyvų sužinosite geriausią diabeto priežiūros ir valdymo praktiką.

Suprasti ligos biologiją Sužinokite apie diabeto prevenciją, diagnozavimą ir gydymą Atpažinti diabeto komplikacijas Naršykite naujausius šios srities mokslinius tyrimus Apklausoje pateikiama naujausia valdymo ir priežiūros pažanga Gaukite įgūdžių bendradarbiauti vykdant aktyvius mokslinius tyrimus ... [-]

Msc Diagnostikos Vaizdavimo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Sukurta norint išmokti naujos kartos lyderių šioje srityje, mūsų magistrantūros diagnostikos vaizdavimo programa suteiks jums naujų žinių apie dabartinę ir geriausią praktiką ir išmokys jus kurti realius ir prasmingus pokyčius. [+]

Sukurta naujos kartos lyderių mokymui šioje srityje, mūsų magistrantūros diagnostikos vaizdavimo programa suteiks jums naujų žinių apie dabartinę ir geriausią praktiką - ir išmokys jus kurti realius ir prasmingus pokyčius. Jūs parengsite pažangius kritinio mąstymo įgūdžius, apibendrinsite daugelio tyrimų ir kitų šaltinių įrodymus, remdamiesi pramonės žiniomis ir klinikine patirtimi, kad informuotumėte profesines diskusijas ir diskusijas.

Kaip GCU klestinčios ir įvairios akademinės bendruomenės dalis, ne tik pasirinksite sėkmingą karjerą, bet ir naudokitės tuo, ko išmokote, siekdami tobulėti ir prisidėti prie bendros gerovės.

Galite pasirinkti tarp plačios MSc Diagnostic Imaging programos arba pasirinktinio pobūdžio, skirto jūsų praktikos sričiai, studijuoti.... [-]


Msc Farmakologijoje

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Kuriant mūsų klestinčią, įvairią ir pasauliniu mastu tinklinę mokslinių tyrimų bendruomenę, jūs ištirtumėte, kaip kūnas veikia ir kas blogai, kai liga prasiskverbia, ir sužinokite, kaip narkotikai yra sukurti taip, kad būtų išvengta įvairias sąlygas. [+]

Iš inhaliatorių, kurie atpalaiduoja kvėpavimą į tabletes ir injekcijas, kurios sunaikina vėžį, farmakologija daro įtaką milijardams žmonių visame pasaulyje kaip galinga jėga. Mūsų magistrantūros farmakologijos programoje sužinosite, kaip panaudoti šią galią, kad išsaugotumėte ir pagerintumėte nesuskaičiuojamą gyvenimą.

GKU sukursite išsamų narkotikų mokslo ir jų poveikio žmogaus organizmui supratimą - ir įvaldysite pažangiausius metodus, laboratorinius įgūdžius ir kritinio mąstymo metodus, kurių jums reikia norint pasiekti sėkmės.

Kuriant mūsų klestinčią, įvairią ir pasauliniu mastu tinklinę mokslinių tyrimų bendruomenę, jūs ištirsite, kaip kūnas veikia ir kas blogai, kai liga prasiskverbia, ir sužinokite, kaip vaistų sukūrimo tikslas yra atvirkščiai pakeisti ir netgi užkirsti kelią įvairioms sveikatos būklėms.... [-]


MSc in Biomedical Science

Su bendrabučiu Ištęstinės 2 - 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Skirta mokslininkams, MSc Biomedicinos mokslas yra vienintelis tokio pobūdžio miestas Glazge. [+]

Kaip NHS mokslininkas, jūs jau prisidedate prie bendros gerovės - daro teigiamą poveikį per prasmingą darbą. Dabar esate pasiruošęs žengti kitą žingsnį: esate pasirengęs vadovauti.

Skirta mokslininkams, MSc Biomedicinos mokslas yra vienintelis tokio pobūdžio miestas Glazge. Ši neakivaizdinė programa leidžia biomedicininiams mokslininkams, šiuo metu dirbantiems NHS patologijos tarnybos laboratorijose, įgyti daugiau patirties ir pereiti prie kito jų karjeros etapo.

GCU magistrantūros biomedicinos mokslų akreditavo Biomedicinos mokslų institutas (IBMS). Su neakivaizdiniu studijavimu programa trunka nuo dvejų iki trejų metų.

Per šią programą ligoninės laboratorijos darbuotojai gali pereiti prie "Changeover Bandings" ir patenkinti reikalaujamas kvalifikacijas, kad taptų Chartered Scientist (CSci).... [-]


MSc in Occupational Therapy (pre-reg)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Jungtinė Karalystė Glasgow

[+]

Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Tarptautiniai keliai

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimus, jums gali būti gauti anglų universitetų studijų programą.

Mokesčiai ir finansavimas

[-]

MSc in Physiotherapy

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

[+]

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti įtraukiant į darbą. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

Tipiniai įvežimo reikalavimai

JK apdovanojimai laipsniu 2: 2 (ar lygiavertis) fizioterapijoje. Kitu atveju - neakademinis laipsnis arba profesinis diplomas fizioterapijoje, turintis daugiau nei dvejų metų profesinę patirtį.

Papildoma informacija

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.... [-]


MSc in Physiotherapy (Pre-registration)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Jungtinė Karalystė Glasgow

Pasinaudokite patirtimi ir žiniomis, kurių reikia norint prisijungti prie Chartered Society of Physiotherapy (CSP), užsiregistruoti Sveikatos ir rūpybos profesijų taryboje (HCPC) ir tapti praktikuojančiu fizioterapeutu. [+]

Jūs norite išspręsti problemas klinikiniu pajėgumu, pagalvokite apie savarankišką veiklą ir praktikuoti kaip pripažinta fizioterapeutė - ir esate pasiruošę greitai patekti į jį.

Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Anglų kalba

Akademinis IELTS balas 7,0 (arba lygiavertis), be elemento žemiau 6,5.

Mokestis už mokslą 2018/19

Pagrindinis: 6835 svarai RUK: 6835 svarai ES: 6835 svarai Tarptautinė: 13600 svarų sterlingų ... [-]

MSc in Public Health

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 1 - 5 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

[+]

Studentas svarstys į žmogų orientuotą požiūrį, taip pat pagrindinius strateginius vietos, nacionalinius ir tarptautinius reikalavimus. Studentai prisiims atsakomybę už jų mokymąsi, nustatydami asmeninius ir profesinius mokymosi rezultatus. Modulis leidžia studentams parodyti apmąstymą ir motyvaciją, atsižvelgiant į konkretų visuomenės sveikatos aspektą. Galimos ilgesnės vietos, jei jos priskiriamos pasirinktai disertacijai.

Naujausių praktinių pavyzdžių pavyzdžiai yra praleisti laiką Nacionaliniame sveikatos ir socialinės rūpybos sistemos institute; Socialiniai veiksmai sveikatos srityje (savanoriška agentūra Londono rytinėje pabaigoje - www.safh.org.uk; "Health Action Partnership" tarptautinė organizacija (labdaros organizacija, atsakinga už pokyčius nacionaliniu ir pasauliniu mastu) ir Sveikatos centras Valensijoje, Ispanijoje.... [-]


MSc in Theory of Podiatric Surgery

Su bendrabučiu Ištęstinės 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

[+]

Absolventų perspektyvos

Gydytojai, įgiję mūsų podiustracijos chirurgijos magistrantūros teoriją, padės išplėsti savo karjerą operacijoje, raumenų ir kaulų praktikoje ar pažangioje klinikinėje aplinkoje - ar dirbate Jungtinėje Karalystėje ar užsienyje. Sėkmingas antrosios pakopos studijų diplomas (PgD) yra būtina sąlyga norint įgyti teisę į praktinį mokymą pagal psichiatrinį chirurgą.

[-]

Msc Klinikinėje Mikrobiologijoje

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Per GCU MSc Clinical Microbiology, jūs įgysite įgūdžių, reikalingų sėkmei šioje labai konkurencingoje ir svarbioje srityje. [+]

Nepaisant neįtikėtinų medicinos pažangos, 21-ajame amžiuje dar reikia daug nuveikti, kad būtų sukurtos sveikesnės bendruomenės visame pasaulyje - ir mikrobiologai pirmauja.

Tuberkuliozė ir cholera vis dar naikina populiacijas visame pasaulyje. Atsiranda naujų ir mirtinų gripo padermių. Zikos virusas sparčiai plinta esant šiltesnėms pasaulinėms temperatūroms, kaip ir kitos parazitinės ligos.

Beveik šimtmetį mes rėmėsi vakcinomis ir antibiotikais, kad užkirstų kelią ir gydytų infekcines ligas. Tačiau, atsiradus naujiems patogenams ir plintant antibiotikams atspariems vaistams, reikalingi novatoriški metodai. Mikrobiologų akcijos yra didesnės nei bet kada.... [-]


MSc Pažangioje Praktikoje Rajono Slaugos Specialistė Kvalifikaciją

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Ši programa skirta registruotoms slaugėms, norintiems remtis turimomis žiniomis ir ugdyti naujus įgūdžius. [+]

Padidinkite savo sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo gebėjimus ir išmokti išspręsti sunkių sudėtingų klinikinių situacijų problemas mūsų PgD išplėstinėje praktikoje rajono slaugos specialistams kvalifikacijos. Ši programa skirta registruotoms slaugėms, norintiems remtis turimomis žiniomis ir ugdyti naujus įgūdžius.

Gaukite mokymus, kad geriau atitiktumėte politinius ir organizacinius rūpestingumo reikalavimus - ir siekti geriausios praktikos savo srityje. Pasinaudokite savo įsipareigojimu siekti bendro naudos, kad padarytumėte reikšmingą skirtumą vietos, nacionaliniu ar pasauliniu lygiu. Paruoškite sudėtingą ir naudingą karjerą kaip specialistą programoje, kurioje naudojamos įvairios dinaminės mokymosi galimybės.... [-]


MSc Slaugos Srityje: Profesinės Praktikos Tobulinimas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Mūsų magistrantūros slaugos: pažangiosios profesinės praktikos programa pasiruošusi jums vadovauti ir diegti naujoves pažengusios slaugos srityje, ar dirbate Jungtinėje Karalystėje ar užsienyje. [+]

Žinių, įgūdžių ir savybių ugdymas yra būtinas, norint paremti profesinę praktiką. "MSc Slaugos": Profesinės praktikos tobulinimas suteikia registruotų slaugytojų karjeros plėtrai skirtą mokymo platformą, atliekant kryptingą studiją apie jų klinikinių žinių, įgūdžių ir savybių tobulinimą konkrečiose praktikos srityse.

Ši programa atpažįsta vis besikeičiančią sveikatos priežiūros sudėtingumą ir siūlo daugybę lanksčių ir pasirenkamų studijų galimybių, kurios švietimo požiūriu reaguoja į besikeičiančią JK politikos kryptį.

Prisidedantys darbuotojai magistrantūros slaugos srityje: Profesinės praktikos programos tobulinimas yra pagrindinis mokslinių tyrimų ir politikos formavimo procesas, bendradarbiaujant su tokiomis grupėmis kaip; Škotijos sveikatos apsauga; "Scottish Healthcare Associated Infection Institute"; Jungtinės Karalystės insulto savivaldos tinklas, pažangiosios praktikos pedagogų asociacija (AAPEUK).... [-]


Msc Slaugos Studijose Suaugusiesiems (išankstinė Registracija)

Su bendrabučiu Dieninės 28 mėnesių September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Magistrantūros slaugos studijos (išankstinė registracija) siūlo absolventams bet kokio pobūdžio fone galimybę perduoti savo absolventų įgūdžius slaugos. [+]

Šis naujas ir įdomus magistrantūros maršrutas suteikia absolventams bet kokio pobūdžio galimybę perduoti savo absolventų įgūdžius ir panaudoti juos tapti slaugytoja.

Pripažįstant kintantį sveikatos priežiūros kontekstą ir būtiną slaugytojų profilį, magistrantūros slaugos studijos siekia aprūpinti aukštesniojo išsilavinimo slaugytojus pažangiais kritinio mąstymo įgūdžiais, taip pat praktiniais įgūdžiais ir gebėjimais teikti palankią, kompetentingą, į žmogų orientuotą, veiksmingą, saugią ir aukštos kokybės sveikatos priežiūra.

Manoma, kad magistrantūros studijų absolventai labai prisidės prie gyvenimo tobulinimo individualiai, bendruomenėje ir pasauliniu mastu. Bendradarbiaudami su sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos specialistais, siekdami patenkinti pacientų, klientų ir paslaugų vartotojų poreikius, jie taip pat prisidės prie visuomenės sveikatos rezultatų vykdydami švietimo ir sveikatos priežiūros intervencijas.... [-]


Msc Tyrimo Oftalmologijoje Ir Vizijos Tyrimuose

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Mūsų MSc Tyrimo Oftalmologija ir Vision Research suteikia akių priežiūros specialistams patinkančias akademines žinias ir praktinius įgūdžius, kurių reikia, kad būtų galima veiksmingai diagnozuoti ir gydyti įvairias akių sąlygas. [+]

Mūsų magistrantūros tyrimo oftalmologija ir Vision Research suteikia akių priežiūros specialistams patinkančias akademines žinias ir praktinius įgūdžius, kurių jie turi prisidėti prie novatoriškų medicinos pasiekimų ir veiksmingai diagnozuoti ir gydyti įvairias akių sąlygas.

Nesvarbu, ar norite tęsti mokslinius tyrimus ar prisiimti naujas pareigas kaip pirminis globėjas, mūsų programa suteikia jums reikalingų klinikinių įgūdžių ir tyrimų patirties. Išplėskite savo karjerą ir turėsite prasmingą įtaką šios srities ateičiai.

Pagrindinių ir pasirenkamųjų modulių ir mokslinių tyrimų galimybių derinys, kai mokslinių tyrimų projektas sudaro vieną trečdalį programos, leidžia pritaikyti savo studijas pagal jūsų asmeninius interesus ir profesinius reikalavimus. Tai apima galimybę pasirinkti specializaciją, kurios dėka baigsite disertaciją, pavadintą laipsnį:... [-]


Ms Klinikine Mityba Ir Sveikata

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai August 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow

Ši programa tenkina specialių darbo specialistų poreikius - tarptautinius dietologus, gydytojus, gyvosios gamtos mokslų absolventus ir laipsnio sveikatos specialistus, kurie nori daugiau sužinoti apie klinikinę mitybą. [+]

Klinikinių mitybos ir sveikatos ekspertų visame pasaulyje auga paklausa. Šalys visame pasaulyje pripažįsta, kad svarbi mityba yra sveikos ir tvarios bendruomenės. Vyriausybės pirmenybę teikia mitybai ir mitybai savo nacionaliniuose sveikatos planuose.

Tačiau, nors bendruomenės visame pasaulyje nustatė poreikį, mažai išteklių turi savo ekspertų darbo jėgą.

GCU's MSc Clinical Nutrition and Health yra skirtos užpildyti šią spragą. Programos absolventai naudoja savo naujai įgytą patirtį mitybos srityje, kurdami sveikesnes bendruomenes ir prisideda prie bendros gerovės visame pasaulyje.

Naudojant dietos modelio analizę ir dietos kokybės indeksą, skirtą gyventojų grupės dietos kokybei įvertinti Tyrimai, kaip nėštumo metu nėštumo metu sergantis diabetas veikia kūdikių augimą Vertinant, kaip kūdikių maitinimas ir makroelementų suvartojimas turi įtakos ankstyvojo augimo modeliui Maisto pramonės ir maisto pramonės įmonės Universiteto ir pramonės tyrimai Ką mokysi ... [-]

MS Sveikatos Ir Socialinės Rūpybos Srityje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Glasgow + 1 daugiau

Su mūsų novatoriškomis ir lanksčiomis magistrantūros sveikatos ir socialinės globos paslaugomis galite pritaikyti programą, kad atitiktumėte savo interesus ir karjeros tikslus. Paruoškite prisidėti prie naujų pokyčių ir iniciatyvų šioje srityje. [+]

Su mūsų novatoriškomis ir lanksčiomis magistrantūros sveikatos ir socialinės globos programomis, pritaikysite programą, kad atitiktumėte savo interesus ir karjeros tikslus. Paruoškite prisidėti prie naujų pokyčių ir iniciatyvų šioje srityje.

Informuosime apie esamą viešąją politiką, pažangiausius mokslinius tyrimus ir glaudų ryšį su pramonės sektoriumi, mes jus išmokysime analizuoti ir kritiškai mąstyti apie sveikatos ir socialinės rūpybos srities priešakyje esančias problemas, taigi galite ir toliau plėtoti savo karjerą ir remti viskas gerai.

Mūsų platų studentų orientuotų mokymo ir vertinimo metodų derinys yra plati ir išsami programa. Jūs išmokysite suprasti ir įvertinti naujausius mokslinius tyrimus ir literatūrą apie sveikatą ir socialinę rūpybą bei taikyti įrodymais grindžiamą teoriją į realią praktiką. Tradicinių kursų ir praktinių projektų derinys gilins jūsų supratimą.... [-]


Vaizdo įrašai

Learning support from the School of Health and Life Sciences