FutureLearn

Įvadas

Oficialus aprašymas

Į FutureLearnNorime įkvėpti mokytis visą gyvenimą. Štai kodėl mes siūlome įvairių atrankos nemokamai, aukštos kokybės internetinius kursus ir turinį iš kai kurių pirmaujančių pasaulio universitetų ir kitų neišspręstų kultūros įstaigų.

Mūsų tikslas yra sujungti mokinius iš viso pasaulio su aukštos kokybės pedagogų ir vienas su kitu. Mes tikime, mokymasis turėtų būti maloni, socialinė patirtis, su daug galimybių aptarti ir apmąstyti tai, ką studijavo, siekiant parengti naujus atradimus ir formos naujas idėjas.

Kursai pristatomi vieną žingsnį metu ir yra prieinama mobiliajame telefone, planšetiniame ir darbalaukyje, todėl jūs galite pritaikyti mokymosi aplink savo gyvenimą, o ne savo gyvenimą aplink mokymąsi.

Mes esame privati ​​įmonė visiškai priklauso Atvirojo universiteto, su daugiau nei 40 metų apie savo patirtį nuotolinio mokymo ir internetu švietimo labui. Mūsų partneriai yra daugiau nei 80 geriausių JK ir tarptautinių universitetų, taip pat institucijų su didžiule archyvo kultūros ir švietimo medžiagą, įskaitant Britų taryba, Britų biblioteka, ir Britų muziejus.

Kodėl tai veikia

FutureLearn siūlo jums naują ir galingą būdas išmokti internete. Kiekvienas kursas buvo sukurta pagal principus veiksmingo mokymosi, per pasakojimo, diskusija, matomos mokymosi ir naudojantis Bendrijos paramą švęsti pažangą.

Mokymasis pasakojimo

Kiekvienas partneris universiteto sukūrė visą mokymosi patirtį, kurią pristatė pirmaujančių mokslininkų savo srityje. Užuot transliuojamas ilgų klasėje paskaitos, idėjos pristatė per aukštos kokybės vaizdo įrašus ir straipsnius. Tada galite aptarti tai, ką išmokote, išbandyti savo naujas žinias su interaktyviomis viktorinos, kurios siūlo naudingų atsakymus ir galimybę išbandyti dar kartą, jei atsakymas yra klaidingas. Kiekvienas kursas pasakoja, žingsnis po žingsnio, su iššūkiais ir naudingų patarimų kelyje, išbandyti ir kurti savo supratimą.

Diskusijos mokymosi

Mes geriausiai mokosi, kai mes dalintis ir diskutuoti idėjomis su kolegomis besimokančiųjų, suprasti savo skirtingą patirtį ir perspektyvas ir užpildyti spragas mūsų pačių žiniomis. Tačiau ne visi mėgsta socialinės, todėl, o ne siųsti savo mokinius ne į atskirų diskusijų forumai, galite pridėti savo komentarus kartu su turiniu.

Galite pradėti skaityti, ką kiti žmonės turi pasakyti apie šią temą, o tada prisijungti, kai esate pasiruošę. Jei ypač patinka komentarą, jūs galite pasirinkti sekti savo Autorius taip, kad jūs galite lengvai rasti žmones ir komentarus, kurie yra labiausiai jus sudominti.

Mes statysite ant šių "diskusijų kontekste" sąvokomis ir "po" per ateinančius mėnesius, kad socialinio mokymosi jaučiasi mažiau kaip priverstinio pokalbį ir daugiau kaip kalbėtis su draugais apie savo idėjas ir tai, ką išmokote.

matoma mokymosi

Vienas iš būdų pagerinti mokymąsi yra, kad procesas matomas, todėl, kad jūs žinote, kas bus kitą, kur esate kurso ir kiek turite ateiti. To Do sąrašas suteikia jums kurso apžvalga, nurodant veiklą kiekvieną savaitę, ir išlaikyti tai, ką baigsite rekordą.

Profilio puslapis suteikia savo veiklos santrauką, įskaitant jūsų kursus ir komentarus, kuriuos padarė. Mes turi būti išplėsti jų tolesnes ženklais už kursą ir nuorodų savo pažangą.

Bendrija remia mokymosi

Intensyvus mokymas modelis gali neveikti masinis masto nemokami kursai, todėl mes turime pasiūlyti online pagalbą be didelio tinklo kuratorių. Tirpalas yra panaudoti bendruomenės, kur besimokantieji gali padaryti nedelsiant naudoti savo naujai įgytus įgūdžius dalijantis savo žinias su savo bendraamžiais galią.

Po kitus besimokančiuosius yra dalis galinga sistema statome, kuris leis jums pripažinti gerus įmokas ir skatinti žmones, kurie siūlo naudingų patarimų, ir kurti savo reputaciją. Tokiu būdu, sėkmė ateina ne tik iš artimųjų užduotį ir užbaigti kursą, bet taip pat nuo priėmimo indėlį į FutureLearn bendruomenė.

Masyvi masto socialinio mokymosi

Visi šie metodai turi dirbti su dideliais kiekiais besimokančiųjų, kad komentarai ne tik mirksi praeitį, ir reputacija gali būti pastatytas per tam tikrą laiką. Štai kodėl mes nusprendėme sukurti naują masinis masto socialinio mokymosi platformą, remiantis patirtimi iš Atvirasis universitetas, BBC, socialinės žiniasklaidos dizainerių, taip pat mūsų FutureLearn Partneriai. Tai naujas būdas mokytis.

Pastabos

Matoma mokymasis įkvėpė John Hattie darbą, sužinoti daugiau, apsilankykite visible-learning.org.

Mūsų principai

Dešimt principai, vadovauti, kaip mes suprojektuoti ir pastatyti FutureLearn.

Atidaryta

Kur tik įmanoma, mes skatiname mūsų partnerius pateikti kurso turinys atvira ir randamas, susieti dėmesį į geriausias internete ir dalyvauti interneto diskusijoje. Mes siekiame, kad kurso turinys prieinamas kaip daugelyje prietaisų, kaip įmanoma ir visiems lankytojams. Mes dalinamės mūsų vystymosi procesą ir motyvus mūsų verslo sprendimus per kanalus, pavyzdžiui, mūsų interneto dienoraštyje.

Klausyti mūsų besimokančiųjų

Atsiliepimai iš mūsų besimokančiųjų yra mūsų vystymosi proceso centre: tiek kurso turinio ir funkcijų platformos. Mes nuolat kartoti ir gerinti remiantis atsiliepimais ir stebėdami, kaip žmonės mokosi. Mes išleisti funkcijas, kaip greitai, kaip įmanoma ir mokytis iš kiek realūs žmonės juos naudoti. Ir tada mes juos geriau.

pasakoti istorijas

Pasakojimas yra labai svarbi. Mes norime įkvėpti mūsų mokiniams eiti į kelionę ir nežinote, kur jie yra ir kur eiti toliau. Pasakojimas apima kartų žiūrėti, klausytis ir skaityti, erdvė pokalbio akimirkas ramioje apmąstymams ir kulminacijų vertinimo. Mes naudojame pasakojimas bendrauti idėjas įdomus ir patrauklus būdais. Ir mes visada tegul mokiniai pasivyti.

išprovokuoti pokalbį

Pokalbis vyksta ir yra neatsiejama mokymosi patirtį. Socialiniai sąveika yra atvira pagal nutylėjimą paskatinti svetimo mokymąsi ir sudaryti sąlygas visiems gauti naudos iš diskusijų. Mes kviečiame visus būti bendraujantis, nes vienas iš geriausių būdų išmokti yra per kalbėti su kitais.

Embrace masinis

Mes išnaudoti galimybes, kad daug žmonių mokosi kartu suteikia: specializuotų žinių, kad egzistuoja grupės; žmonių skaičius internete kartu vienu metu; būdą idėjų srautą aplink tinklą; ir kaip minios gali padėti paviršiaus geriausią turinį. Ir mes mokomės žiūrėti kaip didelė grupė mokinių elgtis.

Sukurti jungtys

Mes skatiname mokinius užmegzti ryšius teikti abipusę paramą, mesti iššūkį savo idėjas ir pašalinti nuotolinio mokymosi vienatvę. Mes sukurti erdves mažoms grupėms ateiti kartu ir pasiekti bendrus susitarimus.

Daryk paprastai

Mes stengiamės, kad būtų išvengta sudėtingumo, kur tik įmanoma. Mes naudojame žemyn į žemę kalbą ir padaryti patirtis draugiški ir svetingi kaip galime, ir skatinti mūsų partnerius į tą patį. Mes projektuojame už bendrojo naudojimo atvejais. Jei funkcija yra naudinga, tačiau tik nedaugelis, mes atsispirti pagundai jį įtraukti, siekiant išlaikyti platforma lengva naudotis visi.

Mokytis iš kitų

Mes skolintis iš geriausių transliavimo, žaidimų ir socialinės žiniasklaidos sukurti įdomi ir maloni mokymosi patirtį. Atkreipiame ant didžiulės žinių ir patirties, kad egzistuoja Atvirojo universiteto ir tarp mūsų konsorciumo partneriais, kurie taip pat dalijasi savo turtus patirties, kaip pedagogų tarpusavyje, sukurti geriausią įmanomą galutinį produktą.

Švęskite pažangą

Mes motyvuoti savo mokinius išmušant kelionę į mažus žingsnius. Kiekvienas žingsnis yra kąsnio dydžio padaryti mokymosi matomi, padėti mokiniams matyti pažangą greitai ir reguliariai apgalvoti, ko jie išmoko. Mes švenčiame kiekvieną pažangos žingsnį, mažų ir didelių. Nėra tokio dalyko, kaip nebaigusių: mes skatinti mokinius imtis iš patirties, nes mažai arba tiek, kiek jie nori.

Embrace FutureLearners

Mes norime sukurti besimokantiems visą gyvenimą bendruomenės, ir suteikti atspirties iš vienos kelionės į kitą. Mūsų lankytojai FutureLearners, o ne studentai tam tikrą universitetą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Health Kursai » Matyti Online Kursai » Matyti Law Kursas »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Antibiotikų pasipriešinimo iššūkiai: gramneigiamos bakterijos

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Gramos neigiamos bakterijos (GNB) yra bakterijų grupė, kuri gali sukelti infekciją ir toksinę reakciją pacientams, tačiau dėl jų struktūros sunku diferencijuoti ir gydyti antibiotikais. [+]

Gramos neigiamos bakterijos (GNB) yra bakterijų grupė, kuri gali sukelti infekciją ir toksinę reakciją pacientams, tačiau dėl jų struktūros sunku diferencijuoti ir gydyti antibiotikais.

Šis internetinis kursas, kurį vadovauja britų antimikrobinės chemoterapijos draugijos ekspertai (BSAC), nagrinėja šį iššūkį. Jūs ištirti gramneigiamų bakterijų mikrobiologiją ir sužinokite, kaip identifikuoti, klasifikuoti, diagnozuoti ir gydyti GNB infekcijas.

Jūs taip pat peržiūrėsite GNB ir antibiotikų pasipriešinimo pasaulyje pasireiškimus ir suprasite jų poveikį sveikatai ir ekonominiams padariniams.

Kokias temas apimsite?Gram Negative Bacterium mikrobiologija, leidžianti diagnozuoti infekcijasKlinikinių infekcijų, susijusių su bendromis Gram Neigiamomis bakterijomis, nustatymas ir klasifikavimasAtsparumo atsiradimas - epidemiologija ir pagrindiniai atsparumo mechanizmai vietoje ir visame pasaulyjePagrindiniai gydymo tikslai ir principai, įskaitant neigiamas pasekmesGydymo agentų tinkamumasGNB infekcijos našta ir poveikis sveikatai ir ekonominiams padariniamsKą gausite?Parodyk pagrindinį supratimą apie gramneigiamų bakterijų mikrobiologijąĮvertinkite atsparumo atsiradimą - epidemiologiją ir pagrindinius atsparumo mechanizmus lokaliai ir visame pasaulyjeNustatyti ir klasifikuoti klinikines infekcijas, susijusias su bendromis Gram Neigiamomis bakterijomisGram Neigiamų Bakterijų infekcijų našta ir įtaka sveikatai ir ekonominiams padariniams įvertintiPalyginkite pagrindinius gydymo būdų tikslus ir principus, įskaitant neigiamas pasekmesIšnagrinėkite pagrindinius mikrobiologinius reikalavimus diagnozuoti GNB infekcijasĮvertinkite gydymo agentų tinkamumą - valdyti GNB infekcijasApibendrinkite dabartines gydymo galimybesKas yra kursas?... [-]

Apsauga kursą į Zika virusas: suprasti ir kontroliuoti Aedes uodai

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Anglų subtitrai, ispanų ir portugalų bus prieinama kiekvienam vaizdo. Tai galima rasti paspaudę ant piktogramos apatiniame dešiniajame grotuvo lango. [+]

Ateikite ir sužinokite pas mus! | Venha mokytis teisės saugomos Kontaktai!

Anglų subtitrai, ispanų ir portugalų bus prieinama kiekvienam vaizdo. Tai galima rasti paspaudę ant piktogramos apatiniame dešiniajame grotuvo lango. PDF transkripcijos ir vertimai puslapių skaidres, taip pat bus prieinami "Atsisiuntimai / kreipimusi" skyriuje. Diskusijos ir kurso pranešimai, siunčiami į savaitės pradžioje bus tik anglų kalba.

Versões COM Legendas em inglês E estarão Português Em todos os disponíveis vaizdo įrašus. Norėdami pakeisti, spustelėkite informatika ne daina pasirodo ne Direito da audinio. PDF, skaidrės ir Kai nedideli materiais traduzidos estarão também na seção disponíveis atsisiųsti atitinkamą etapą. Discussões, įspėjimai ir išsiuntė turizmo informacija nėra kiekvieną savaitę Serao pradžia tik anglų kalba.... [-]


Autizmo supratimo kursas

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite daugiau apie autizmą, įskaitant diagnozę, autizmo spektrą ir gyvenimą autizmu, šį internetinį kursą. [+]

Pirma, nustatyta prieš 70 metų, autizmas yra visą gyvenimą trunkanti vystymosi negalia, daranti įtaką tam, kaip žmogus bendrauja su kitais ir susijęs su kitais, ir kaip jie supranta pasaulį. Tai spektro būklė; visi spektro žmonės turi tam tikrų sunkumų, tačiau jų būklė įtakoja juos skirtingais būdais.

Jungtinėje Karalystėje apie 700 000 žmonių yra 1 iš 100 žmonių. Nėra kraujo tyrimo ar smegenų skenavimo, kuris aptiks autizmą - tai ką mes apie tai kalbame? Ar autizmas iš tikrųjų egzistuoja?

Kokias temas apimsite?Kas yra autizmas ... ar jis egzistuoja?Socialinio bendravimo įgūdžiaiJautrumas ir pasikartojantis elgesysBendros sąlygosAutizmo spektro žmonių sunkumai ir sunkumaiGyvi žmonių patirtis dėl autizmo spektroKą gausite?... [-]

Course in Exploring Cancer Medicines

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Šis kursas supažindins Jus su chemoterapija nuo vėžio tema, ir kaip veiksmingų vaistų kūrimas vėžio gydymo išlieka didelė problema, kad mokslininkai.

Jūs tirsite vėžio vaistų vartojimą ir vystymą, daugiausia dėmesio skiriant chemoterapijai.

[-]

Course in Improving Your Image: Dental Photography in Practice

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

[+]

Laikas, praleistas JK dantų specialistams Šis kursas bus laikomas ne patikrinamą SPD.

[-]

Gyvūnų virusų kursas: jų perdavimas ir ligos, kurias jie gamina

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip svarbūs gyvūnų virusai perduodami tarp gyvūnų ir žmonių, ir suprasti jų gaminamas ligas. [+]

Suprasti, kas atsitiks su gyvūnais, kai jie yra paveikti virusų

Šiame nemokamame internetiniame kurse jūs sužinosite apie gyvūnų virusus, kurie turi įtakos naminiams gyvūnėliams, paukščiams, avims, galvijams, kiaulėms ir arkliams ir sukelia svarbias ligas. Šios gyvūnų ligos gali sukelti ūkininkams didelių ekonominių nuostolių ir gyvulių savininkams sukelti didelę emocinę aklavietę. Jie gali būti perduodami žmonėms, jiems kyla svarbių klausimų apie jų paplitimą ir kontrolę. Kursą sukūrė Madrido Complutense universiteto komanda, turinti patirties mokant virusologiją ir infekcines ligas Madrido ir Alforto veterinarijos mokyklose.

Kokias temas apimsite?Įvadas į gyvūnų virusus, jų forma ir struktūra (arba morfologija) ir savybės. Pagrindinė informacija, padedanti suprasti gyvūnų ir žmonių virusines ligas.Fekalinės ir peroralinės transmisijos pavyzdys: naudojant parvovirusus ir šunų parvovirozę.Atviros žaizdos: daugiausia dėmesio skiriama pasiutligei ir kitiems zoonoziniams virusams, kurie sukelia žmonių ir gyvūnų ligas.Perdavimas nariopatomis: virusai, kuriuos perneša vabzdžiai ir erkės, ir įvežami tiesiogiai į kraują.Aviacijos perdavimas: gripas, kuris gali būti perduodamas iš paukščių ir kiaulių į žmones.Kitos infekcijos sunkiai kontroliuojamos, nes jos yra patvarios: pagaminamos viruso, kuris lieka šeimininke, įskaitant herpes virusą ir retrovirusą.Ką gausite?... [-]

Kepenų ligos kursas: rūpestis dėl kepenų

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip veikia kepenys, kaip jį prižiūrėti ir kaip sukeliama kepenų žala, mokoma ir gydoma visame pasaulyje. [+]

Šiuo metu mes patiriame tarptautinį kepenų ligos sprogimą, kuris daro didžiulę įtaką sveikatos priežiūros sistemoms ir visuotinei sveikatai. Didžiojoje Britanijoje nuo 2000 m. Mirčių nuo kepenų ligos atvejų skaičius padidėjo 20%, o šis modelis atspindi pasaulinę padėtį.

Priešingai lūkesčiams, šis didelis kepenų ligos padidėjimas neapsiriboja tik alkoholio vartojančiais pacientais, o kepenų vėžys yra trečiausia dažniausia su vėžiu susijusių mirčių priežastis. Daugelis paveldimų būklių ir įgytų infekcijų taip pat gali sukelti kepenų ligas, o kepenų liga, kaip nutukimo ir dietos pasekmė, tampa ypač reikšminga.

Šis kursas išmokys jus apie neįtikėtinus kepenų vaidmenis, kad išlaikytų jus sveiką, ir parodys, kaip šiomis funkcijomis kyla pavojus, kai kepenys yra pažeistos. Mes pabrėšime priežastis, dėl kurių didėja kepenų liga, ir parodysime keletą puikių naujų gydymo galimybių, kad galėtume spręsti pasaulines kepenų ligos problemas. Galiausiai mes taip pat parodysime keletą paprastų veiksmų, kurių galite imtis, kad prižiūrėtumėte kepenis, kad išvengtumėte kepenų ligos.... [-]


Kursai dėl žmogaus ligų priežasčių: mityba ir aplinka

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Ištirkite, kaip mitybos ir aplinkos veiksniai, įskaitant gyvenimo būdą, daro įtaką jūsų galimybei susirgti žmogaus ligomis. [+]

Šiuo atveju jūs žvelgsite į mitybos svarbą žmonių sveikatai ir ištirkite, kas atsitiks su kūnu, kai jis negauna tinkamų maistinių medžiagų. Jūs sutelksite dėmesį į nepakankamą mitybą ir nutukimą ir kaip jie prisideda prie ligų, tokių kaip diabetas, vystymosi. Jūs sužinosite, kaip maistas gali sukelti sveikatos sutrikdymą, veždamas patogenus, kurie sukelia apsinuodijimą maistu. Naudodamiesi Lidso universiteto tyrimais, išnagrinėsite, kaip toksinai yra susiję su tokiomis ligomis kaip vėžys. Tuomet ištirsite aplinkos veiksnius, įskaitant oro taršą ir jo įtaką žmonių ligoms.

Kokias temas apimsite?Vitaminų ir mineralų svarba žmonių sveikatai.Baltymų ir energijos nepakankama mityba (PEM): priežastys, fiziniai ir fiziologiniai simptomai.Nutukimas: jo pateikimas, priežastys ir pasekmės.Maisto toksinai ir rizika sveikatai.Aplinkos toksinų įtaka ir susiejimas su žmonių ligomis.Vandenilio toksinai ir poveikis sveikatai.Oro tarša ir jos įtaka širdies ir kraujagyslių ligoms. [-]

Kursas, antimikrobinio gydymo priežiūra: valdymo atsparumą antibiotikams

Internetinės Ištęstinės 6 savaites February 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Antimikrobinis Stewardship yra sparčiai auganti lauke, kad siekiama spręsti šį klausimą valdymo mūsų antibiotikų sulėtinti arba sumažinti atsparumą antimikrobinėms medžiagoms atsiradimą. [+]

Suprasti, antimikrobinio gydymo priežiūra

Antimikrobinis Stewardship yra sparčiai auganti lauke, kad siekiama spręsti šį klausimą valdymo mūsų antibiotikų sulėtinti arba sumažinti atsparumą antimikrobinėms medžiagoms atsiradimą.

Skirtas sveikatos priežiūros specialistams, tai šešių savaičių kursas bus jums pranešti apie - ir suteikti jums suteikti - saugaus, aukštos kokybės naudoti antibiotikų.

Jūs bendrauti su kolegomis visame pasaulyje, suprasti, ką reiškia atsparumas antibiotikams - ir kodėl Pasaulio ekonomikos forumas ją greta terorizmu ir klimato kaitos savo pasaulinės rizikos registrą.

Kas temos bus jums padengti? Atsparumas antibiotikams ir jo bendras poveikis Santykiai tarp atsparumo antibiotikams ir gydytojams Kas antimikrobinio gydymo priežiūra ir kaip jis gali būti įgyvendintas ligoninėje Kodėl matavimas yra svarbus valdymu: kaip jis gali pagerinti antibiotikų išrašymo Kaip romanas diagnostika gali padėti klinikinių sprendimų priėmimo dėl antibiotikų parinkimą Kad, elgesio kaitos mokslas vertės supratimą, siekiant pagerinti antibiotikų išrašymo Pavyzdžiai sėkmingai antibiotikais valdymu iš viso pasaulio Ką pasiekti? Suprasti ir įvertinti elgsenos pokyčius mokslo vertę antimikrobinio Stewardship įgyvendinimo besimokančiųjų savo vietos Įvertinti atsparumo antibiotikams grėsmę besimokančiojo vietą ir savo praktikoje Įvertinti naudojant tam tikrus strategijas / Įrankiai / intervencijas, antimikrobinio gydymo priežiūra vairuoti pagerėjimą besimokančiojo vietą ir praktikos efektyvumą Suprasti matavimo antimikrobinio gydymo priežiūra vertę: kaip apskaičiuoti DDD ir naudoti punktas Prevelance tyrimus, pradėjo nustatyti, kaip jomis pasinaudoti jų vietą ir praktiškai vairuoti gerinti antibiotikų parinkimą Įvertinti naujų diagnostikos klinikinių sprendimų priėmimo reikšmę optimaliam antibiotikų parinkimą Suprasti elgsenos pokyčius mokslo vertę sėkmingai antimikrobinio valdymu: vertinant klausimus apie kultūros ir konteksto besimokančiųjų bus ištirti, kaip galima taikyti šiuos įrodymus savo aplinkoje bus teikiama pavyzdžiai sėkmingai... [-]

Kursas: "Lancet Maternal Health Series": pasauliniai tyrimai ir įrodymai

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Išgirsk naujausius "Lancet Maternal Health Series" ekspertų duomenis ir sužinokite, ką galite padaryti, kad pagerintumėte motinos sveikatos priežiūros paslaugas. [+]

Gerinti motinų sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieigą prie jų.

Įsivaizduokite moteris, esanti tolimoje kaimo vietovėje, galbūt Afrikoje ar Pietų Azijoje. Ji gimdo namuose su giminaičiu. Negalėdama patekti į narkotikus ar transportą, ji gali mirti. Nors moterų mirčių skaičius per pastaruosius 25 metus visame pasaulyje sumažėjo beveik perpus, dėl to, kad vis dažniau vartojamos motinystės paslaugos, pažanga nėra visuotinė.

Šis internetinis kursas nagrinėja motinos sveikatos būklę visame pasaulyje, remiantis "Lancet Maternal Health Series". Peržiūrėsite naujausius ekspertų įrodymus ir sužinokite, ko reikia, kad būtų užtikrinta kokybiška, moterims skirta moterų sveikatos priežiūra visiems.... [-]


Kursas: Digital Health for Cancer Management: Smart Health Technologies sudėtingose ​​ligomis

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip naujos skaitmeninės sveikatos technologijos keičia vėžio valdymą su šiuo kursu sveikatos priežiūros specialistams. [+]

Suprasti naujų vėžio valdymo technologijų potencialą

Naujausi vėžio gydymo ir valdymo pažanga skatina vėžį gyvenančius žmones ilgiau nei bet kada anksčiau; dabar sveikatos priežiūra turi pradėti apsvarstyti, kaip padėti žmonėms, sergantiems vėžiu, sveikai gyventi.

Šio kurso metu jūs išnagrinėsite ir aptarsite, kaip naujos skaitmeninės sveikatos technologijos, pvz., Nešiojamieji kompiuteriai, socialinės žiniasklaidos priemonės ir namų jutikliai, pradeda keisti vėžio valdymą. Ar jie yra naudingi šimtai programų žmonėms, sergantiems vėžiu? Ar dėvimi prietaisai gali skatinti sveikesnį gyvenimo būdą pacientams, sergantiems vėžiu? Atėjo laikas sužinoti.... [-]


Kursas: Kalbėjimas apie vėžį: rizikos mažinimas, ankstyvas aptikimas ir mitingavimas

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

1 iš 2 žmonių išgyvens vėžį jų gyvenime. "Cancer Research UK" norime, kad žmonės kalba apie vėžį ir sveikatą. [+]

Pasinaudokite patarimais, įrankiais ir pasitikėjimu, kad galėtumėte išsaugoti gyvenimus

Kalbant apie vėžį, gali būti sunku. Galbūt jus nerimauja, kad pasakysite neteisingą dalyką arba kad jūs tiesiog nepakankamai žinote apie temą.

Šis kursas remiasi "Cancer Research UK" ekspertų žiniomis. Mokymasis atliekamas per viktorinas, straipsnius, diskusijas ir vaizdo įrašus, kuriuose demonstruojamos pokalbių dos ir klaidos.

Per 3 savaites jūs sužinosite, kaip paskatinti žmones keisti sveiką gyvenimo būdą, naudotis vietinėmis paslaugomis arba nedelsiant apsilankyti savo gydytojui, jei pastebėsite, kad jie keičia savo kūną.

Kokias temas apimsite?Svarbiausi faktai ir sveikatos pranešimai apie vėžio prevenciją, atranką ir ankstyvą diagnozę bei jų paaiškinimą.Pasitikėjimas, kad vyksta pokalbiai apie vėžį, kurie padeda kitiems imtis pozityvių veiksmų.Gyvenimo būdo pasikeitimo ar gydytojo pastebimų kliūčių nustatymas.Komunikacijos metodai, kurie įveikia kliūtis ir neleidžia kurti gynybos ir baimės.Klausimų, kurie padeda žmonėms priimti sprendimus sau, metodai.Nustatyti, kaip mūsų pačių jausmai gali paveikti pokalbius.Vadovaudamiesi žmonėmis į reikiamas vietas patarimams ir paramai.Kurti veiksmų planą kalbėti apie vėžį.Ką gausite?... [-]

Kursas: Klinikinė priežiūra: vertinimas ir atsiliepimų teikimas

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Išnagrinėkite darbo vietoje grindžiamus vertinimo metodus ir kaip juos efektyviai panaudoti praktikoje su šiuo kursu klinikų vadovams. [+]

Išbandykite naujus modelius, kad pateiktumėte atsiliepimus ir remtumėte savo studentus ir stažuotojus

Šiame internetiniame kurse daugiausia dėmesio bus skiriama darbo vietoje atliekamo vertinimo principams ir dažnai naudojamoms darbo vietoje grindžiamoms vertinimo priemonėms. Tai parodys, kaip juos taikyti kaip savo klinikinės priežiūros dalį.

Jūs sužinosite, kaip svarbu įvertinti savo studentų ir stažuotojų kompetenciją ir pažangą.

Taip pat žiūrėsite į modelius, kad stebėtumėte našumą ir pateiktumėte veiksmingus atsiliepimus bei išnagrinėtų sunkumų patiriančių besimokančiųjų nustatymo ir paramos strategijas.

Kokias temas apimsite?Darbo vietoje atliekami vertinimaiWPBAs: vadovas ir praktikantų perspektyvosKompetencijaSuteikti atsiliepimusBesimokantys sunkumųKą gausite?... [-]

Kursas: mažėja: probleminis cheminės medžiagos naudojimas vėliau

Internetinės Dieninės Ištęstinės 5 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Sužinokite daugiau apie problemas, su kuriomis susiduria vyresnio amžiaus žmonės dėl problemiškos medžiagos naudojimo. [+]

Vyresnio amžiaus žmonės susiduria su specifiniais problemomis, susijusiomis su medžiagų naudojimu. Demografija ir vis senėjanti visuomenė supranta jų svarbą. Tačiau vyresnio amžiaus žmonių problemos yra labiau nematomos tiek priežiūros, tiek medžiagų naudojimo paslaugose.

Šis internetinis kursas kartu kelia šias problemas iš sveikatos, socialinės globos, neoficialaus globėjo ir visuomenės sveikatos. Ji remiasi JK, Naujosios Zelandijos, Australijos ir JAV ekspertų tarptautinėmis perspektyvomis, siekdama palyginti ir dalytis žiniomis, įgūdžiais ir geriausia praktika su bendruomene.

Kokias temas apimsite?Įvadas į problemas, susijusias su vyresnio amžiaus žmonių problematikomis, kontekstas, priežastys, pripažinimas.Palyginimas ir dalijimasis žiniomis, įgūdžiais ir žiniomis skirtingose ​​disciplinose, taip pat tarptautiniu mastu.Nustatyti intervencijas ir geriausią praktiką spręsti problemas ir skatinti sveikatą bei gerovę senėjančioje visuomenėje.Bendruomenės kūrimas praktikoje ir tinklų kūrimas šiais klausimais.Ką gausite?... [-]

Kursas: Pasirengimas tarptautinei sveikatos pasirinktinai: ištyrimas pasaulio sveikatos, etikos ir saugos

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Paruoškite imtis tarptautinės sveikatos pasirinkimo, šis kursas sukurtas bendradarbiaujant su King's College London [+]

Tarptautinės sveikatos pasirenkamosios (IHE) yra labai skirtingos, studentų organizuojamos praktikos, kurios suteikia svarbių galimybių studentų mokymuisi apie sveikatą ir sveikatos priežiūrą nepažįstamuose kontekstuose. Jie leidžia medicinos ir sveikatos priežiūros specialistams prisiimti atsakomybę už savarankišką mokymąsi ir išnagrinėti su būsimomis profesijomis susijusias interesų sritis.

Tačiau yra įrodymų, leidžiančių manyti, kad tarptautiniai sveikatos pasirenkamieji dalykai ne visuomet užtikrina numatomus mokymosi rezultatus ir kad pasirenkamasis mokymasis gali padėti užtikrinti vertingą ir produktyvią patirtį. Šis nemokamas internetinis kursas, sukurtas bendradarbiaujant Londono Karališkojo koledžo ir Šv. Džordžo universiteto Londone, skirtas besimokantiesiems, kurie šiuo metu mokosi medicinos ar sveikatos priežiūros disciplinų srityje, ir atsižvelgia į tai, ar yra naudojamas IHE. Kursu jūs sužinosite, kaip išvengti neigiamos patirties ir užtikrinti, kad IHE būtų tiek vertingas, tiek produktyvus, jei nuspręstumėte atlikti pasirenkamuosius.... [-]


Kursas: rūpinimasis pagyvenusiais žmonėmis: partnerystės modelis

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kai mūsų gyvenimo trukmė didėja, vis daugiau ir daugiau iš mūsų susiduria su klausimu: kaip mes galime geriau rūpintis vyresnio amžiaus žmonėmis? [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Deakino universitetas sukūrė partnerystės modelį, kuriuo siekiama sukurti stipresnius ir naudingesnius vyresnio amžiaus žmonių ir tų, kurie juos rūpintųsi, santykius. Partnerystės modelio tikslas - užtikrinti, kad sveikatos priežiūros paslaugos labiau atitiktų vyresnio amžiaus žmonių poreikius ir pageidavimus įvairiose priežiūros įstaigose.

Šiame kurse pristatysime jums partnerystės modelį ir suteiksime jums keletą praktinių priemonių ir strategijų, kaip sukurti savo priežiūros planą.

Sužinokite, kaip partnerystės modelis padeda vyresnio amžiaus žmonėms

Mes pradėsime pristatydami jus į partnerystės modelį, išnagrinėję vyresnio amžiaus žmonių rūpestingumo bendram požiūriu tikslą, reikšmę ir pagrindimą. Pažiūrėsime, kaip šis modelis veikia ir kokia nauda yra vyresnio amžiaus žmonėms, jų šeimos nariams ir sveikatos priežiūros komandoms.... [-]


Kursas: supratimas apie depresiją ir jaunimo silpnumą

Internetinės Dieninės Ištęstinės January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Supraskite, kaip suprasti paauglių depresiją ir žemą nuotaiką ir išmokti padėti. [+]

Sužinokite, kaip atpažinti ir padėti mažinti jaunų žmonių depresiją ir žemą nuotaiką

Depresija paaugliams gali būti ilgalaikis ir turi didelį poveikį. Tokių sunkumų nustatymas anksti ir tinkamos paramos teikimas yra pagrindinis veiksnys, kad jauni žmonės galėtų padaryti teigiamų pokyčių. Tačiau tėvai ir specialistai ne visada žino pagrindinius depresijos požymius ir simptomus arba ką reikia daryti, kai paaugliams kyla tokių sunkumų.

Šis kursas padės jums suvokti žemos nuotaikos ir depresijos paauglius, suprasti CBT - įrodymais pagrįstą gydymą, atrasti praktinius metodus, padedančius padėti jauniems žmonėms ir gauti papildomų patarimų šaltinius.... [-]


Kursas: sėkmingo senėjimo strategijos

Internetinės Dieninės Ištęstinės January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Sužinokite, kaip likti laimingas, sveikas, socialiai susietas ir aktyvus, gali padėti jums sėkmingai amziausti su šiuo nemokamu internetiniu kursu. [+]

Kaip manote apie senėjimą? Kokiais būdais stengiatės išlikti laimingais, sveikais, socialiai susietais ir aktyviais, kai jūs amžiaus?

Per šį penkių savaičių kursą išskirtiniai akademikai ir gydytojai "Trinity College Dublin" pristatys pasaulinius sėkmingo senėjimo tyrimus, kurie gali iššūkis daugeliui prielaidų, susijusių su senėjimu.

Sužinokite apie sveiko ir aktyvaus senėjimo strategijas ir patarimus

Kaip besimokančiųjų bendruomenė aptarsime, ką darai, kad išlaikytumėte savo sveikatą, padidintumėte savo gerovę, palaikytumėte draugystę ir pereitumėte į gyvenimo iššūkius.

Kartu su daugybe vyresnio amžiaus suaugusiųjų įgūdžių, talentų ir svajonių ieškome daugybės asmeninio augimo ir bendruomenės kūrimo galimybių.... [-]


Kursas: Vėžys XXI amžiuje: genominė revoliucija

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip ši genetiškai modifikuota vėžio aptikimo ir gydymo priemonė yra šis nemokamas internetinis kursas. [+]

"Cancer Research UK" duomenimis, 1 iš 2 žmonių Jungtinėje Karalystėje jų vėžys bus nustatytas vėžiu. Tai yra liga, kuri tam tikru metu turi įtakos daugumai žmonių gyvenimų. Taigi supratimas, kad vėžys ir naujų gydymo būdų kūrimas yra esminis visų mūsų rūpestis.

Šis nemokamas internetinis kursas yra skirtas visiems, nors jis skirtas asmenims, kurie anksčiau domėjosi biologija, įskaitant dabartinius bakalauro studentus, slaugytojus ar medikus, kurie nori toliau tobulinti savo žinias šioje srityje.

Per šešias savaites mes išnagrinėsime tris pagrindinius klausimus apie vėžio diagnostiką ir gydymą:

Iš kur mes atvykome?Kur mes dabar?Kur mes einame?... [-]

Kursas: žmogaus ligų priežastys: vėžio ir genetinių ligų tyrimas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Ištyrinėkite, kaip genetinio kodo išskleidimas paskatino gilesnį genetinių ligų ir vėžio supratimą. [+]

Suprasti genų vaidmenį vėžio ir genetinės ligos

Plačiai žinoma, kad kai kurios ligos vyksta šeimose. DNR struktūros atradimas ir genetinio kodo išskleidimas paskatino gilesnį šių ligų supratimą. Dabar mes žinome daugiau apie genetinį vėžio pagrindą ir apie tai, kaip vėžinės ląstelės yra formuojamos ir dauginamos. Šio kurso metu jūs išnagrinėsite DNR struktūrą, jos procesus ir sužinosite, kaip genetinė liga atsiranda dėl DNR pokyčių. Jūs atidžiai išnagrinėsite šių pokyčių pobūdį, priežastis ir rizikos veiksnius - tai labai svarbu vėžio atveju, nes prevencija pasirodė esanti veiksminga šios ligos valdymo priemonė.

Kokias temas apimsite?DNR, genų ir chromosomų cheminė struktūra.DNR svarba suprasti genetinių ligų priežastis.DNR replikacija ir ląstelių reprodukcija.Genų ir baltymų vaidmuo valdant ląstelės veiklą ir ląstelių ciklą.Kaip genai ir chromosomos gali būti nuolat keičiami, kai DNR replikacijos metu atsiranda klaidų.Įvairių agentų, galinčių sukelti vėžį, įvairovė.Skirtumai tarp normalių ląstelių ir vėžio ląsteliųGenetinės ligos priežastys.Skirtingi genetinių ligų tipai ir kaip jie gali kilti.Ką gausite?... [-]

Kursas EKG vertinimas: Įvadas už sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai

Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šis internetinis kursas bus išmokyti jus su įvadine supratimo EKG vertinimo ir aiškinimo, kuris rems tolesnes hands-on mokymo, kuris būtinas norint kvalifikuotai atlikti EKG testą klinikinėje praktikoje. [+]

EKG įvertinimo kursas: sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas

Elektrokardiografas (taip pat žinomas kaip elektrokardiogramos) arba EKG yra neinvazinis diagnostikos procedūra, dažniausiai naudojamas įvertinti žmonių su žinoma ar įtariama širdies liga, į sveikatos priežiūros įvairius parametrus.

Kompetentinga įrašymo, skaitymo ir aiškinimas yra itin svarbus siekiant užtikrinti saugų ir veiksmingą priežiūrą, tačiau EKG paprastai imtis nekvalifikuoto ir jaunesniųjų štabo, kurie gauna mažai mokymus.

Pelnas įvadas į EKG vertinimo ir aiškinimo

Šis internetinis kursas bus išmokyti jus su įvadine supratimo EKG vertinimo ir aiškinimo, kuris rems tolesnes hands-on mokymo, kuris būtinas norint kvalifikuotai atlikti EKG testą klinikinėje praktikoje.... [-]


Kursas EKG vertinimas: Įvadas už sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai

Internetinės Ištęstinės 2 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas bus išmokyti jus su įvadine supratimo EKG vertinimo ir aiškinimo, kuris rems tolesnes hands-on mokymo, kuris būtinas norint kvalifikuotai atlikti EKG testą klinikinėje praktikoje. [+]

Elektrokardiografas (taip pat žinomas kaip elektrokardiogramos) arba EKG yra neinvazinis diagnostikos procedūra, dažniausiai naudojamas įvertinti žmonių su žinoma ar įtariama širdies liga, į sveikatos priežiūros įvairius parametrus.

Kompetentinga įrašymo, skaitymo ir aiškinimas yra itin svarbus siekiant užtikrinti saugų ir veiksmingą priežiūrą, tačiau EKG paprastai imtis nekvalifikuoto ir jaunesniųjų štabo, kurie gauna mažai mokymus.

Pelnas įvadas į EKG vertinimo ir aiškinimo

Šis internetinis kursas bus išmokyti jus su įvadine supratimo EKG vertinimo ir aiškinimo, kuris rems tolesnes hands-on mokymo, kuris būtinas norint kvalifikuotai atlikti EKG testą klinikinėje praktikoje.... [-]


Kursas gripo: Kaip gripo pastos ir vystosi

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Gripas yra liga, kuri trenkia į dvi formas. Sezoninis gripas grįžta kiekvieną žiemą, žuvo iki pusės milijono žmonių blogų metų ir sukelia daug kančių. Pandeminis gripas, priešingai, retai - atsižvelgdamas įvyko tik keletą kartų sauja per pastarąjį šimtmetį - ir daug blogiau nei sezoninio gripo, dažnai žuvo daug milijonų visame pasaulyje. Blogiausia pandemija Visų "ispaniškasis gripas" 1918, žuvo daugiau nei dvigubai daugiau žmonių Pirmojo pasaulinio karo - kai kuriais duomenimis, yra dar didesnis. [+]

Gripas yra liga, kuri trenkia į dvi formas. Sezoninis gripas grįžta kiekvieną žiemą, žuvo iki pusės milijono žmonių blogų metų ir sukelia daug kančių. Pandeminis gripas, priešingai, retai - atsižvelgdamas įvyko tik keletą kartų sauja per pastarąjį šimtmetį - ir daug blogiau nei sezoninio gripo, dažnai žuvo daug milijonų visame pasaulyje. Blogiausia pandemija Visų "ispaniškasis gripas" 1918, žuvo daugiau nei dvigubai daugiau žmonių Pirmojo pasaulinio karo - kai kuriais duomenimis, yra dar didesnis.

Nuo 1918, mūsų supratimas apie gripo viruso nuėjo ilgą kelią. Dabar mes galime atsekti, kaip per pastaruosius šimtą metų pandemijos kilęs paukščių gripo ir kiaulių gripo, ir mes galime modeliuoti viruso raidą iš metų į metus, prisidėjimas vakcinos dizainą. Mes taip pat turime keletą antivirusinių vaistų, kurie gali būti naudojami ekstremalių situacijų, ir mes suprantame, daugiau apie tai, kaip gripas yra perduodamas ir būdai užkirsti kelią jos plitimui.... [-]


Kursas histologijoje: naudojant mikroskopą studijuoti anatomiją ir nustatyti ligą

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Nagrinėjami audiniai ir nustatoma liga histologiškai ir histopatologiškai. Histologija yra pagrindinė šiuolaikinės medicinos dalis - ji padeda mums tyrinėti ląsteles ir audinius mikroskopiniame lygyje ir tiksliai diagnozuoti tokias ligas kaip vėžys. [+]

Nagrinėjami audiniai ir nustatoma liga histologiškai ir histopatologiškai. Histologija yra pagrindinė šiuolaikinės medicinos dalis - ji padeda mums tyrinėti ląsteles ir audinius mikroskopiniame lygyje ir tiksliai diagnozuoti tokias ligas kaip vėžys.

Šis internetinis kursas pristato lauką. Jis prasideda nuo pagrindinių šviesos mikroskopijos principų, prieš sutelkiant dėmesį į žmogaus audinių struktūrą ir funkciją bei jų tarpusavio santykius.

Jūs naudosite virtualų mikroskopą, kad palygintumėte įprastus audinius su patologiniais (ar susirgimais) ir naudotų histopatologiją, kad nustatytumėte ir diagnozuotumėte kiekvieną ligą.

Kursas buvo parengtas palaikant Dangoor Education.... [-]


Kursas internete dalykų aktyvaus senėjimo

Internetinės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Daiktų internetas (DI) apima daug naujų skaitmeninių sveikatos technologijas, iš apps į nešiojami prietaisų į namų jutikliai - prietaisų, kurie turėtų iš esmės pakeisti sveikatos artimiausioje ateityje. Bet kai jie taps tikrai naudinga ir naudoti tiems, kurie labiausiai pavojuje: vyresnio amžiaus žmonės su keliais medicininių problemų? Tai tik vienas iš klausimų, mes spręsti dėl šio kurso. [+]

Daiktų internetas (DI) apima daug naujų skaitmeninių sveikatos technologijas, iš apps į nešiojami prietaisų į namų jutikliai - prietaisų, kurie turėtų iš esmės pakeisti sveikatos artimiausioje ateityje. Bet kai jie taps tikrai naudinga ir naudoti tiems, kurie labiausiai pavojuje: vyresnio amžiaus žmonės su keliais medicininių problemų? Tai tik vienas iš klausimų, mes spręsti dėl šio kurso.

Gauk įvadas į geriatrijos priežiūros

Geriau technologija dažnai gali ateiti iš didesnio supratimo. Apie šį kursą jūs sužinosite apie tai, kaip vyresnio amžiaus žmonėms ir gydytojai valdyti sveikatos problemas ir sveikata skausmo taškus, ir kaip patikrinti iš anksto už realias problemas senjorams reikia technologinę pagalbos sprendžiant.... [-]


Kursas kokybės gerinimas Sveikatos apsaugos: Pokyčių Byla

Internetinės Dieninės Ištęstinės 6 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šis internetinis kursas rodo, kad pagrindinė priežastis yra kompleksiškumas. Sveikatos ir socialinės apsaugos sistemos yra per daug sudėtingi, su daug tarpusavyje susijusių veiklų ir procesų, todėl sunku įvertinti, analizuoti, keisti ir tobulinti. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Kodėl kokybės pagerėjimas sveikatos ir socialinės apsaugos sistemų taip sunku? Kodėl taip sudėtinga pritraukti naujų ir geresnių būdų organizavimo sveikatos ir socialinės priežiūros paslaugas?

Daug priežasčių buvo pateikti: dėl pinigų trūkumo; tinkamo ar visišką žinių stoka; per didelis ir galbūt nereikalingų taisyklės; ir įtvirtinti profesinę nuomonę ir interesus.

Šis internetinis kursas rodo, kad pagrindinė priežastis yra kompleksiškumas. Sveikatos ir socialinės apsaugos sistemos yra per daug sudėtingi, su daug tarpusavyje susijusių veiklų ir procesų, todėl sunku įvertinti, analizuoti, keisti ir tobulinti.... [-]


Kursas mitybos moksle

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Susipažinkite su mitybos mokslu. Tyrinėkite maisto biologiją, chemiją ir fiziką ir tai, kaip mūsų organai jį suvirškina. [+]

Ar kada nors pažvelgėte į maisto produktų etiketę ir sužinojote, kas iš tikrųjų reiškia kilokalorijas? Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie riebalus, baltymus ar angliavandenius ir kaip mūsų kūnai jas apdoroja?

Šis internetinis mitybos kursas pateikia atsakymus. Jūs ištirti biologiją, sužinoti, kaip mūsų virškinimo sistema ir kraujotakos procesas bei maisto transportas. Jūs naudosite fiziką, kad galėtumėte išsiaiškinti, kiek maisto energijos yra. Ir per chemiją, jūs atrasite vaidmenį, kurį rūgštis ir fermentai vaidina virškinimui.

Pagaliau jūs atsižvelgsite į mokslą dėl mitybos patarimų ir kodėl mes susiduriame su nutukimo epidemija visame pasaulyje.... [-]


Kursas mitą diabetu

Internetinės Ištęstinės 2 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Diabetas yra pripažinta kaip sparčiausiai augančių pasaulyje lėtinė liga, su apskaičiuota 422 milijonų žmonių, gyvenančių su juo visame pasaulyje. [+]

Diabetas yra pripažinta kaip sparčiausiai augančių pasaulyje lėtinė liga, su apskaičiuota 422 milijonų žmonių, gyvenančių su juo visame pasaulyje.

Šis internetinis kursas remiasi up-to-data mokslinių tyrimų ir realaus gyvenimo patirtis gydytojams ir diabetu sergantiems žmonėms, atsakyti į klausimą: "Kas yra diabetas" jums ištirti istoriją, rūšys, priežastys ir gydymas diabetu ir gauti nemokamą skonį Deakin universiteto magistro laipsnį diabetu švietimo, kuris gali būti atliekamas tik nuo FutureLearn.

Kas temos bus jums padengti?

Šis kursas teikiama besimokantiesiems su supratimo:

epidemiologija diabeto diagnozuoti ir klasifikavimo cukriniu diabetu įvairių tipų diabeto ir jų gydymo metodai insulino vaidmuo normaliai medžiagų apykaitai Ką pasiekti? Nustatyti dažnį ir pasaulinį platinimo diabetu Sukurti iš skirtingų formų diabetu skirtumų supratimą Nustatyti simptomus ir pasekmes diabetu Sukurti ryšį tarp pratimų, mitybos ir gliukozės kiekį kraujyje santykių supratimą Paaiškinkite, insulino funkcija ir atsparumą insulinui Kas už kursas? ... [-]

Kursas mitų ir realybės asmeninį medicinoje: genetinė revoliucija

Internetinės Ištęstinės 5 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Asmeninės vaistas. Tikslios vaistas. Individualizuota medicina. Individualus vaistas. Tikslinės vaistas. Visi pastaraisiais metais žyminčius žodžius, kad sužadinti, painioja ir įsiutinti visuomenei, mokslininkams ir sveikatos priežiūros specialistus. Apskritai, šie terminai visi susiję su siuvimo režimą atskiriems pacientams, remiantis jų genetinio kodo idėją. [+]

Asmeninės vaistas. Tikslios vaistas. Individualizuota medicina. Individualus vaistas. Tikslinės vaistas. Visi pastaraisiais metais žyminčius žodžius, kad sužadinti, painioja ir įsiutinti visuomenei, mokslininkams ir sveikatos priežiūros specialistus. Apskritai, šie terminai visi susiję su siuvimo režimą atskiriems pacientams, remiantis jų genetinio kodo idėją.

Ką visa tai reiškia, ir kodėl jums turėtų rūpėti?

Šis internetinis kursas bus aptarti tiek hype ir viltį aplink genetinę revoliuciją ir asmeninį vaistą. Iš asmeninį medicinoje poveikis klinikinėje praktikoje greičiausiai duos didelę naudą pacientams, tačiau ji kelia rimtų etinių ir teisinių problemų dėl sveikatos priežiūros specialistų, pacientų ir bendruomenės skaičių.... [-]


Kursas perioperacinės medicinos veikloje

Internetinės Ištęstinės January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Ištirkite perioperacinį vaistą ir kaip galite pagerinti didelės rizikos chirurginio paciento priežiūrą. Prisijunkite prie šio RCoA patvirtinto kurso. [+]

Per daug pacientų miršta arba patiria ilgalaikes komplikacijas po operacijos.

Perioperacinis vaistas yra naujas daugiadisciplinis požiūris, kuris sprendžia šį klausimą, optimizuojant didelės rizikos chirurginių pacientų priežiūrą. Tai apima disciplinas, įskaitant anestetikų, chirurgijos, slaugos, pagyvenusių žmonių priežiūros, fizioterapijos ir sveikatos priežiūros valdymą.

Šis RCoA patvirtintas kursas - sukurtas anesteziologų universiteto kolegijos Londone (UCL) ligoninėse - apima visus dalykus perioperacinės medicinos. Jūs sužinosite pagrindines sąvokas, kurių reikia norint pagerinti pacientų saugumą ir sumažinti sveikatos priežiūros išlaidas.... [-]


Kursas pratybų recepto prevencijos ir gydymo ligos

Internetinės Ištęstinės 2 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Per pastaruosius kelis dešimtmečius fiziniai pratimai jau tapo gerai žinomi kaip priemonė užkirsti kelią ir gydyti ligą. Suvokimas, kaip sveikatos priežiūros sektoriuje pratybų ir jos recepto, kaip gydymo pasikeitė dramatiškai per pastaruosius metus. [+]

Per pastaruosius kelis dešimtmečius fiziniai pratimai jau tapo gerai žinomi kaip priemonė užkirsti kelią ir gydyti ligą. Suvokimas, kaip sveikatos priežiūros sektoriuje pratybų ir jos recepto, kaip gydymo pasikeitė dramatiškai per pastaruosius metus.

Suprasti pratybų recepto raidą ir jos naudojimą šiandien

Į šį nemokamą internetinį kursą įrodymų pratybų vaidmenį klinikinių gyventojų, įskaitant žmonėms su širdies ir kraujagyslių ligos, psichikos sveikatos problemų įvairovė gydymo, pediatrijos sąlygos ir vėžys bus tiriamas.

Daugiau kaip dvi savaites atrasti mankštos naudą tiek ligų prevencijai ir gydymui ir stiprinti savo pasitikėjimą pratybų recepto, kaip gydyti.... [-]


Kursas vaistų mokslas

Internetinės Ištęstinės 6 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online

auga pasaulio gyventojų susiduria su dideliais sveikatos problemas, o vaistai yra pagrindinis ramstis nesukeliantį geresnę sveikatą. Sužinokite daugiau apie pagrindinių vaistų, vartojamų valdyti širdies liga, depresija, cukrinis diabetas, skausmo kontrolę ir mesti rūkyti mokslas. [+]

auga pasaulio gyventojų susiduria su dideliais sveikatos problemas, o vaistai yra pagrindinis ramstis nesukeliantį geresnę sveikatą. Sužinokite daugiau apie pagrindinių vaistų, vartojamų valdyti širdies liga, depresija, cukrinis diabetas, skausmo kontrolę ir mesti rūkyti mokslas.

Matyti vienas sveikatos būklę per paciento akis

Kiekvieną savaitę jums bus mokytis naują vaistą ir sveikatos srityje, pradedant, žiūrėdamas per nukentėjusią paciento akis. Jūs išmoksite ligos mechanika ir kaip ji daro įtaką pasaulio gyventojų. Tada pasinerti į medicinos mokslo ištirti šio vaisto chemija, kaip ji veikia organizme ir kodėl ji yra suformuluota tam tikru būdu tapti medicina matote vaistinės lentynoje.... [-]


Kurso metu vėžys: kaip genai įtakoja vėžio vystymąsi

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Suprasti, kaip genetika daro įtaką vėžio vystymuisi ir plitimui, šį nemokamą įvadinį internetinį kursą. [+]

Koks yra vienas dalykas, kad visi vėžio atvejai yra bendri? Jie prasideda kaip mutacijos ar sukilėlių ląstelės! Šiame kurse mes išnagrinėsime, kaip vėžio genetikos ir epigentikos pokyčiai leidžia šioms ląstelėms nekontroliuojamai augti, išnaudojant mūsų kraujagysles ir imuninę sistemą kartu su kitais sisteminiais pokyčiais.

Galiausiai aptarsime, kaip mūsų supratimas apie genetiką padėjo supaprastinti tradicinius gydymo būdus, tokius kaip radiacija ir chemoterapija, ir informuoti apie naujų gydymo būdų, kurie gali nukreipti specifinius baltymus vėžio ląstelėse.

Kokias temas apimsite?

Kas yra vėžys ir kodėl mes jį gauname?

Kaip elgiasi nesąžiningi ląstelės: onkogenai, navikų slopinamieji genai ir apoptozė vėžio vystyme... [-]


Mokslinės atradimo kursas: pasauliniai iššūkiai

Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Ar chemija gali padėti maitinti augančią populiaciją ar įveikti didėjantį atsparumą bakterijoms? [+]

Sužinokite, kaip Penicilino klasė antibiotikų buvo proveržius pacientų gydymui. Tačiau, jei bakterijos vystosi veiksmingus antibiotikų gydymo būdus, sužinokite, kaip mokslininkai gydo pacientus, sergančius atsparių bakterijų sukeltomis infekcijomis.

Pasaulio gyventojai artėja prie aštuonių milijardų žmonių, todėl didėja mūsų sugebėjimas pašerinti kiekvieną. Išnagrinėkite šiuo metu kuriamas strategijas ir chemijos vaidmenį ieškant maisto saugos sprendimų.

Kokias temas apimsite?Penicilino atsiradimas ir antibiotikų vystymosi tyrimas.Kaip penicilinai žudo bakterijas.Įvadas į penicilinų molekulinę struktūrą ir kaip jų struktūra grindžiama jų antibakterinėmis savybėmis.Kaip tam tikros bakterijų rūšys gali tapti atsparios antibiotikams.Klinikiniai tyrimai, skirti infekcinės ir kelioninės medicinos konsultantams.Problemos, susijusios su žmonių ugdymu tinkamame antibiotikų vartojime.Kaip chemikai prisideda prie bakterijų atsparumo problemos sprendimo.Etiniai klausimai, susiję su galingais vaistais, ir tinkamas jų naudojimas.Užduotys: paruoškite pokalbio klausimus, norėdami parodyti mokslo klausimais etikos klausimus.Chemijos naudojimas sprendžiant augančios populiacijos maitinimosi problemas.Cheminių augalų apsaugos agentų vaidmuo ir agrocheminių medžiagų vystymas.Agrocheminių produktų atradimas ir dizainas.Pasaulio dažniausiai naudojamo fungicidinio agento, Azoksistrobino, atradimas.Tarpdisciplininis naujų biologiškai aktyvių molekulių atradimo pobūdis.Natūralių augalų ir jų genetiškai modifikuotų alternatyvų naudojimas.Tvarios galimybės greitai augančiam gyventojui maitinti.Alternatyvūs žemės ūkio metodai, papildantys cheminių augalų apsaugos agentų naudojimą.Užduotys: recenzuojamas užduotis rašyti tinklaraščio įrašą apie mokslinę temą.Ką gausite?... [-]

Motinystės globos kursas: santykių užmezgimas iš tiesų gali išgelbėti gyvybes

Internetinės Ištęstinės 3 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip kokybiniai motinų, akušerių ir kitų sveikatos priežiūros specialistų santykiai pertvarko motinystės globą ir išgelbsti gyvybes. [+]

Sukurkite santykius motinystės globos ir gelbėkite gyvenimus

Moksliniai tyrimai vienareikšmiai rodo, kad moterys, turintys tą pačią akušerę prieš gimdymą, gimdymo metu ir po gimdymo, sukelia mažiau ankstyvą gimdymą, vaisiaus mirtį ir kitas komplikacijas.

Šis kursas paaiškina, kodėl motinystės paslaugoms reikalinga santykinė priežiūra. Jūs sužinosite, kaip sukurti sėkmingus santykius ir kaip tai duoda geresnių rezultatų motinai, kūdikiui ir akušerei.

Jūs sužinosite apie organizacinius sveikatos priežiūros modelius ir ką jūs ir jūsų vietos bendruomenė gali padaryti, kad prisidėtumėte prie motinystės globos transformacijos visame pasaulyje.

Kokias temas apimsite?Dabartinė motinystės priežiūra ir jos poveikis moterims, kūdikiams ir šeimoms, taip pat akušerėms, kitiems sveikatos priežiūros specialistams ir sveikatos priežiūros tarnybomsReformos pavyzdys - kodėl perėjimas prie santykiu pagrįsto motinystės priežiūros modelio gerokai padidina rezultatus visose srityseRemiantis santykiu pagrįstos motinystės priežiūros veiksmingumu įrodyta, kad iš tiesų išgelbsti gyvybesKokios su vaikais susijusios paslaugos - pagrindiniai principai ir tai, ką reiškia motinystės globos konteksteRyšių sistemos (organizacinio modelio), geriausiai palengvinančio kokybišką santykius pagrįstą priežiūrą, apžvalgaRemiantis santykių motinystės globos praktikaPoveikis pokyčiams iš pagrindinio lygio - asmenų ir grupių jėgaKaip jūs galite padėti - praktiniai būdai, kaip padėti jūsų vietovėje naudotis tarpusavio ryšiaisKą gausite?... [-]

Sveikatos duomenų ir analizės kursas

Internetinės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Išnagrinėkite pagrindines duomenų analizės, sistemų teorijos ir informacijos valdymo sąvokas ir pritaikykite jas sveikatos priežiūros sprendimų priėmimui. [+]

Šis internetinis kursas nagrinėja duomenų analizės ir sveikatos priežiūros susikirtimą. Iki kurso pabaigos žinosite, kaip taikyti bendrąsias sistemas ir pagrindines duomenų analizės, sistemų teorijos ir informacijos valdymo sąvokas.

Kursas prasideda tiriant sveikatos priežiūros duomenų rinkimą ir saugojimą. Toliau nagrinėjama, kaip duomenų analizėje naudojami informacijos valdymo metodai, mašinų mokymasis ir duomenų vizualizacija.

Jūs išmokysite panaudoti duomenų analizės priemones ir metodus, kad geriau informuotumėte apie sveikatos priežiūros sprendimus.

Ką gausite?

Iki kurso pabaigos galėsite ...

Išnagrinėkite sveikatos priežiūros duomenis ir supraskite pagrindines terminologijas ir sąvokas.Nustatykite pagrindinius duomenų iššūkius, su kuriais šiuo metu susiduria sveikatos priežiūra.Nustatykite dabartines tendencijas ir metodus sprendžiant iššūkius ir apribojimus, susijusius su sveikatos priežiūros duomenimis.Išnagrinėkite, kaip pastovus duomenų centrų sveikatos sistemų pritaikymas gali būti įtrauktas į tokias sistemas sveikatos priežiūros ir sveikatos analizės tobulinimui.Įvertinti įtampą tarp konkuruojančių suinteresuotųjų šalių interesų ir poreikių, susijusių su sveikatos priežiūros duomenų analizavimu.Nustatyti pokyčius medicinoje per pastaruosius 20 metų.Įvertinkite individualizuotos medicinos tikslus ir tai, kaip duomenų agregavimas daro įtaką jo vystymuisi.Aptarkite skaitmeninės sveikatos ir vartojimo sveikatos priežiūros duomenų santykį.Sukurkite projekto pasiūlymą, kuriame nustatoma problema, ir išspręskite pagrindinius problemos sprendimo tikslus. [-]

Vaikų ir vaikų pirmosios pagalbos kursas

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite apie gyvenimo gelbėjimo įgūdžius, kad galėtumėte gydyti užsimerkimą, nudegimus, žaizdas ar širdies sustojimą vaikams per šį nemokamą pirmosios pagalbos kursą. [+]

Kiekvienais metais apie 830 000 vaikų miršta dėl netyčinio sužalojimo - nuo kelių eismo įvykių, nuskendusių, nudegimų, kritimo ar apsinuodijimų.

Kai nėra medicinos specialisto, šeimos nariai, globėjai ir mokytojai turi būti pirmieji, kurie reaguoja į nelaimingus atsitikimus. Tai yra jų laiku parengti ir veiksmingi veiksmai, gelbsti gyvybes.

Sužinokite pirmosios pagalbos būdus, kurie padės sutaupyti vaikų gyvenimą

Šiame nemokamame internetiniame kursuose jūs išmokysite pirmąją pagalbą, įskaitant CPR, veiksmingai taikyti penkių labiausiai paplitusių vaikų sužalojimų priežasčių:

SustingimasKraujavimasBurnsŽaizdos ir įbrėžimaiŠirdies sustojimas.... [-]

Žinoma, demystifying tikslinių vėžio gydymo

Internetinės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Atraskite mokslą tikslinių vėžio gydymo būdų, kurie keičia paciento priežiūros kraštovaizdį šiame nemokamame internetiniame kursuose [+]

Dėl pastarųjų 20 metų atliktų naujausių tyrimų buvo parengti nauji, labiau tikslingi gydymo būdai, kuriais keičiamas vėžio gydymas ir pacientams teikiama nauja viltis. Prisijunkite prie mūsų ir susipažinkite su mokslu, susijusiu su šiomis procedūromis, ir mokykitės per testus, interviu, straipsnius ir pacientų atvejų tyrimus. Kiekvieną savaitę turėsite galimybę diskutuoti su kitais besimokančiais pagrindiniais klausimais. Jūs sužinosite iš šios srities specialistų ir gilinsite supratimą apie tai, kaip tikslinė vėžio gydymas veikia jūsų pacientams.

Kas temos bus jums padengti? Kokie yra tiksliniai gydymo būdai ir kaip jie naudojami šiandien Biologinės koncepcijos, skirtos tiksliniam vėžio gydymui Ląstelių komunikacija ir vėžys Kietų navikų, blokuojančių ląstelių ryšio būdus (monokloniniai antikūnai ir kinazės inhibitoriai), gydymas Bendravimas su pacientais apie tikslinius vėžio gydymo būdus Gydymo šalutinis poveikis ir jo įtaka pacientų gyvenimo kokybei Unikalios kraujo vėžio savybės ir tikslinė terapija, naudojama jų gydymui Ryšys tarp vėžio ir imuninės sistemos Įvairios imunoterapijos strategijos, įskaitant kontrolinės pastabos inhibitorius, įtinkliųjų ląstelių pernešimo ir vėžio gydymo vakcinas Kaip pranešama apie imunoterapiją naujienose ir pacientų lūkesčius gydant Atsparumo vaistams iššūkiai ir biomarkerių testų įgyvendinimas Tikslinė vėžio gydymo ateitis Ką pasiekti? ... [-]

Žinoma, dėmesingas gerovei ir didžiausiam veikimui

Internetinės Dieninės Ištęstinės 6 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šis praktinis šešių savaičių kursas tyrinėja mokslas, praktika ir filosofiją atidumas. Jūs išmoksite, kaip įtraukti atidumas praktiką į savo gyvenimą, siekiant sumažinti stresą, pagerinti psichinę sveikatą, ir padidinti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą. [+]

Sužinokite atidumas metodus, siekiant sumažinti stresą ir pagerinti veiklos rezultatus

Pabrėžė šiuolaikinio gyvenimo tempas? Atidumas gali būti atsakymas. Tyrimai rodo, kad kai esate ne sąmoningai atkreipti dėmesį į kažką, jūsų smegenys eina į numatytąjį režimą sukelia padidėjusį nerimą ir blogą bendravimą. Atidumas gali padėti nutraukti šią neproduktyvų elgesį. Šioje interneto Žinoma, jūs sužinosite, kaip įtraukti atidumas praktiką į savo gyvenimą, sumažinti stresą ir pagerinti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Kas temos bus jums padengti? Iš unmindfulness problema Tyrimai atidumas Prisimindama streso mažinimo ir valdymo emocijos Gerinti darbo ir studijų rezultatus Atidumas atminties ir mokymosi Kultivavimo savarankiškai užuojauta ir emocinė sveikata prisimindama komunikacijos Santykiai ir empatija Atidumas kaip gyvenimo būdas Ką pasiekti? Nustatyti streso priežastis jūsų gyvenime Eksperimentuokite su atidumas metodų diapazonas Sukurti atidumas metodus, kurie yra veiksmingi jūsų gyvenime asortimentą Įvertinti tam atidumas įvairiais metodais poveikį Apmąstyti savo patirtimi asmeninio susitelkusius žurnale Modeliuoti daugiau prisimindama požiūrį į darbą, studijų ir gyvenimo Kas už kursas? ... [-]

Žinoma, gerinant moterų, vaikų ir paauglių sveikatą: nuo įrodymų iki veiksmų

Internetinės Dieninės Ištęstinės 6 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šis internetinis kursas pristato naujausias duomenų, prioritetus ir debatus apie paauglių motinų, naujagimių ir vaikų sveikatai prieinamu būdu, kad kiekvienas turi galimybę bendradarbiauti su klausimais. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Tuo pasaulio susirūpinimą atsiranda infekcinių ir lėtinių ligų metu, svarbu prisiminti, kad milijonai moterų ir vaikų ir toliau kasmet miršta nuo sąlygų, kurios yra lengvai išvengiamas ir gydomas.

Šis internetinis kursas pristato naujausias duomenų, prioritetus ir debatus apie paauglių motinų, naujagimių ir vaikų sveikatai prieinamu būdu, kad kiekvienas turi galimybę bendradarbiauti su klausimais.

Naršyti visą gyvenimą nuo gimimo iki pilnametystės

Žinoma, bus paleisti per šešias savaites, tyrinėti visą gyvenimą nuo gimimo iki pilnametystės, pažvelgti paauglio, reprodukcinės, motinos, naujagimio ir vaiko sveikatai.... [-]


Žinoma, maistas kaip vaistas: vaisingumas ir nėštumas

Internetinės Dieninės Ištęstinės November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Padėkite savo pacientams naudoti maisto produktus ir mitybą, kad padėtumėte sukurti ir pasiekti gerus nėštumo rezultatus. [+]

Suprasti maisto ir mitybos vaidmenį vaisingumo ir nėštumo metu

Šio kurso metu sveikatos priežiūros specialistai aptars naujausius duomenis apie mitybos vaidmenį vaisingumo ir nėštumo rezultatams. Jūs sutelksite dėmesį į dvi pagrindines temas: maisto produktus ir vaisingumą, maisto produktus ir nėštumą.

Maistas ir vaisingumas didžiausias dėmesys bus skiriamas mitybos optimizavimui vaisingumui ir išankstiniam sampratui, įskaitant tokias temas kaip maisto poveikis reprodukcinei sveikatai ir dietos rekomendacijos vaisingumui pagerinti. Maistas ir nėštumas išnagrinės temas, įskaitant reikalavimus nėštumo metu, ir optimaliai nėštumo svorio padidėjimą.

Kas temos bus jums padengti? Ryšys tarp maisto ir vaisingumo Maisto ir dietos priespaudos poveikis Svoris ir vaisingumas Mitybos rekomendacijos, kaip pagerinti ovuliaciją ir vaisingumą Nėštumo ir maistingųjų medžiagų apykaitos fiziologija Svorio reguliavimas nėštumo metu Maistingumo reikalavimai nėštumo metu Maistinės rekomendacijos nėštumo metu Ką pasiekti? ... [-]

Žinoma, norint tapti vaistinė Auklėtojai

Internetinės Ištęstinės 4 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online

Geri stažuotės programos yra svarbu mokyti sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai taip pat - štai kodėl veiksmingos vaistinė preceptors, mokytojai, vadovas studentams per savo farmacijos mokymu, yra labai svarbi. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Geri stažuotės programos yra svarbu mokyti sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai taip pat - štai kodėl veiksmingos vaistinė preceptors, mokytojai, vadovas studentams per savo farmacijos mokymu, yra labai svarbi.

Šis kursas suteiks tiems, kurie nori būti stažuotės preceptors, farmacine švietimo kontekste, su pagrindinių žinių apie farmacijos precepting.

Suprasti pagrindinius principą precepting

Apie šį kursą, jūs gausite įvadas į vaistinę precepting, pažymėdamas, tipiškas atsakomybę ir pareigas Auklėtojai turi prisiimti.

Sužinokite, kaip sukurti gerai organizuotą mokymosi patirtį

Kartu su klinikinių įgūdžių, geras auklėtojas turi žinoti, kaip kurti gerai struktūrizuoti mokymosi patirtį ir kaip vertinti mokinius. Jūs pažvelgti tiek iš šių sričių ir plėtoti savo įgūdžius kiekvienam.... [-]


Žinoma, pasiruošimas tarptautinei sveikatos rinkimo sričiai: pasaulinės sveikatos, etikos ir saugos tyrimai

Internetinės Dieninės Ištęstinės November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Paruoškite imtis tarptautinės sveikatos pasirinkimo, šis kursas sukurtas bendradarbiaujant su King's College London [+]

Tarptautinės sveikatos pasirenkamosios (IHE) yra labai skirtingos, studentų organizuojamos praktikos, kurios suteikia svarbių galimybių studentų mokymuisi apie sveikatą ir sveikatos priežiūrą nepažįstamuose kontekstuose. Jie leidžia medicinos ir sveikatos priežiūros specialistams prisiimti atsakomybę už savarankišką mokymąsi ir išnagrinėti su būsimomis profesijomis susijusias interesų sritis.

Tačiau yra įrodymų, leidžiančių manyti, kad tarptautiniai sveikatos pasirenkamieji dalykai ne visuomet užtikrina numatomus mokymosi rezultatus ir kad pasirenkamasis mokymasis gali padėti užtikrinti vertingą ir produktyvią patirtį. Šis nemokamas internetinis kursas, sukurtas bendradarbiaujant Londono Karališkojo koledžo ir Šv. Džordžo universiteto Londone, skirtas besimokantiesiems, kurie šiuo metu mokosi medicinos ar sveikatos priežiūros disciplinų srityje, ir atsižvelgia į tai, ar yra naudojamas IHE. Kursu jūs sužinosite, kaip išvengti neigiamos patirties ir užtikrinti, kad IHE būtų vertingas ir produktyvus, jei nuspręstumėte atlikti pasirenkamuosius.... [-]


Žinoma, priimant kūdikius 21-ajame amžiuje

Internetinės Ištęstinės 6 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas žiūri šešių skirtingų sričių pagalbinio apvaisinimo ir tyrinėja tiek mokslo ir poveikį jie daro. Žinoma, yra sudaryta kaip kelionę, atsižvelgiant kaip atskaitos taško asmuo ar pora, kurie gali pasinaudoti technologijos siekiant pastoti. [+]

Šis kursas žiūri šešių skirtingų sričių pagalbinio apvaisinimo ir tyrinėja tiek mokslo ir poveikį jie daro. Žinoma, yra sudaryta kaip kelionę, atsižvelgiant kaip atskaitos taško asmuo ar pora, kurie gali pasinaudoti technologijos siekiant pastoti. Žinoma, taip pat žiūri į naujus galingus genetinių metodų, kurie naujų galimybių I reprodukcijos srityje.

Suprasti pasirinkimus, kurie supa pagalbinio apvaisinimo

Asmuo ar pora gali eiti per padeda vaisingumui naudojant savo spermos ir kiaušinių, ir tokiu atveju kelionė būtų gana paprasta. Šis kursas apima tuos atvejus, kai pasirinkimai gali būti sunkiau, o kur daugiau minties nereikia. Šie pasirinkimai yra, ar:... [-]


Žinoma: mityba ir gerovė

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Parodykite sudėtingus ir prieštaringus pranešimus, kuriuos šiandien girdime apie mitybą, sveikatą ir gyvenimo būdą, naudodami šį nemokamą internetinį kursą. [+]

Gaukite įgūdžių įvertinti maistinę informaciją ir pritaikyti savo mitybai

Šis kursas padės suprasti mokslinį žmogaus mitybos pagrindą, dabartines mitybos sąvokas ir ginčus.

Kiekvieną savaitę mes žiūrime į kitą temą:

"Sveika mityba": kokie jūsų dietos komponentai gali skatinti gerovę ir sumažinti ligų riziką? Kodėl valgome tai, ką valgome? Kokie yra "vairuotojai", kurie įtakoja mūsų maisto pasirinkimą? Maistas ir ligos: Ar galite iš tikrųjų valgyti savo kelią į sveikatą? Mitybos įpročiai, mitai ir paprastoji tiesa: ar mūsų genai yra kaltinami dėl mūsų dabartinių mitybos įpročių? Kas temos bus jums padengti?

Pasibaigus kursui besimokantieji galės:... [-]


Žinoma: raumenų ir kaulų sistema: mokslas aktyviai gyventi senatvėje

Internetinės Dieninės Ištęstinės November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Išbandykite senėjimo procesą ir sužinokite, kaip mūsų kasdienis elgesys gali turėti įtakos ilgalaikei raumenų ir skeleto sveikata. [+]

Šis nemokamas internetinis kursas buvo sukurtas "MRC-Arthritis Research" JK integruotų raumenų ir skeleto senėjimo tyrimų centro, bendradarbiaujančio tarp Liverpulio, Šefildo ir Niukaslio universitetais. Šio kurso metu sužinosite, kodėl mūsų kaulai, sąnariai ir raumenys veikia mažiau, kaip mes senėjame, ir sužinome, kaip geriausiai gyventi gerai, kai mes senesni.

Kas temos bus jums padengti? [-]

Žinoma: sukurti džiaugsmo momentus žmonėms su Alzheimerio liga

Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Sužinokite, kaip padėti žmonėms, sergantiems Alzheimerio liga, gyventi kiek įmanoma, naudodami praktinius patarimus ir patarimus. [+]

Kai kas nors turi trumpalaikę atminties praradimą, jo gyvenimas susideda iš akimirkų. Tai reiškia, kad ne visada galime sukurti nuostabią dieną, bet mes galime sukurti nuostabų momentą.

Šiame kurse jūs sužinosite, kaip skatinti ir mėgautis tokiomis nuostabiomis akimirkomis. Jūs gausite praktinių patarimų, kaip sušvelninti kasdienius Alzheimerio ligos sunkumus su jais gyvenantiems žmonėms ir tiems, kurie jiems padeda. Galiausiai jūs sužinosite, kaip pažvelgti į ligos iššūkius ir sutelkti dėmesį į tai, kaip sukurti geriausią gyvenimo būdą tiems, kurie gyvena su Alzheimerio liga.

Kas temos bus jums padengti? Suprasti asmenį Koks amžius yra jų protas? Gyvenk savo tiesa aš noriu eiti namo Sustokite juos ištaisyti Jūsų nuotaika veikia nuotaiką Rūpintis laikinais Ką pasiekti? ... [-]

Žinoma: sveikatos priežiūros gerinimas klinikiniais tyrimais

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šiame nemokamame internetiniame kursuose sužinokite, kaip medicinos gydymas buvo aptiktas, išbandytas ir įvertintas, siekiant pagerinti sveikatos priežiūrą visiems. [+]

Viskas, ką mes darome sveikatos priežiūros srityje, turi būti atrasta ir nuodugniai išbandyta, kol ji bus įgyvendinta praktikoje. Šiame kurse jūs ištirsite klinikinius tyrimus - jo iššūkius ir didžiulę naudą šiuolaikinei sveikatos priežiūrai. Atliksite atvejų tyrimus ir išnagrinėsite, kaip moksliniai tyrimai prisideda prie pagrindinių ligų, pavyzdžiui, vėžio ir demencijos, gydymo, tyrimo atlikimo proceso ir iškeltų etikos klausimų. Jūs sužinosite, kaip mokslinių tyrimų komandos nariai, mokslininkai ir klinikinių tyrimų dalyviai prisideda prie šio atradimo proceso.

Kas temos bus jums padengti? Pagrindiniai mokslo proceso principai ir jų svarba užtikrinant, kad klinikiniai tyrimai teiktų tikslią informaciją ir atsakymus. Klinikinių tyrimų pradžia ir kaip laikas suprasti, kaip atlikti klinikinius tyrimus. Kaip atliekami šiuolaikiniai klinikiniai tyrimai, šališkumo mažinimo svarba ir tokių metodų kaip randomizacija ir kontrolė, placebos ir silpninimas vaidmuo. Skaitmeninės revoliucijos poveikis ir dideli duomenys apie klinikinius tyrimus ir jų galimybes bei iššūkius. Tai, kad svarbu užtikrinti, kad klinikiniai tyrimai būtų etiški, ir pagrindiniai principai, būtini siekiant užtikrinti, kad klinikiniai tyrimai būtų nustatyti ir atliekami etiškai patikimai. Klinikinių tyrimų metu svarbu vaidinti pagarbą ir kaip mes galime užtikrinti, kad moksliniai tyrimai būtų atliekami taip, kad būtų gerbiami dalyviai. Kaip klinikiniai tyrimai yra reglamentuojami Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu. Informuoto sutikimo svarba, pagrindinės sąvokos, susijusios su mokslinių tyrimų dalyvių galiojančio sutikimo įgijimu, ir informacijos apie sutikimą įgijimo procesas. Kaip mokslinių tyrimų rezultatai įgyvendinami praktikoje. Kaip pranešama apie tyrimų rezultatus ir apie juos pranešama platesniam pasauliui, taip pat svarbu analizuoti klinikinių tyrimų žiniasklaidos kritiką. Kaip finansuojami klinikiniai tyrimai. Ateities kryptys, galimybės ir iššūkiai klinikiniams tyrimams. Ką... [-]

Žinoma anatomija: žinoti savo pilvą

Internetinės Ištęstinės January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas padės jums nustatyti organų pozicijas per pilvo ir supažindins Jus su bendru anatominiu terminologija. [+]

Šis kursas padės jums nustatyti organų pozicijas per pilvo ir supažindins Jus su bendru anatominiu terminologija.

Jūs pažvelgti į priekinės (priekyje) pilvo sienos, tyrinėti, kaip "ABS", yra laikoma, susijusių su sveikata ir grožiu. Tada jums judėti į priekį pažvelgti į virškinimo traktą sudėtį. Dėmesys dėl bendrų problemų, kurios gali atsirasti šiame trakto, išgirsite iš pilvo chirurgas apie darbą jis daro gydyti ir išgydyti tokias problemas.

Kas temos bus jums padengti? Organų pozicijas pilvo Bendroji anatominę terminijos, susijusios su organų ir jų padėtis vienas kito atžvilgiu, Priekinę pilvo sieną: kaip "ABS", yra vertinami atsižvelgiant į sveikatos ir grožio Virškinamojo trakto struktūra Dažni Virškinimo problemos ir padaryti ją gydyti ar išgydyti juos darbas Ką pasiekti? Nustatyti, kur yra pilvo organų. Nustatyti pagrindinį anatominę terminus pagal nuoroda į žodynėlį. Naršyti pagrindines funkcijas ir raumenis priekinę pilvo sieną. Aptarti įvairias atliktų priekinę pilvo sieną raumenimis funkcijas. Moksliniai tyrimai ir svarstome, kaip pilvo yra nurodyta žiniasklaida. Aptarti savo mokymąsi dėl pagrindinio padėtis ir funkcijos virškinimo trakto, iš stemplės iki tiesiosios žarnos. Nustatyti virškinimo trakto poziciją ir susieti ją su kaimyninių organus. Naršyti Dažni Virškinimo problemos ir kaip jie gydomi. Mokslinių tyrimų ir aptarti faktai apie virškinimo trakto. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma atrasti odontologija

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Kaip svarbu yra šypsena? Kada nors susimąstėte, ką visi tie raidės ir skaičiai stomatologas kreipiasi per savo check-up reiškia? Kaip skirstomi dantys fiksuotas, arba kaip dantų protezai yra pagaminti? Prisijunkite Dr Christopher Stokes nuo klinikinės odontologijos mokykla Šefildo universiteto mokymosi kelionę ištirti dantų profesija ir poveikis odontologija yra visų mūsų gyvenime. [+]

Kaip svarbu yra šypsena? Kada nors susimąstėte, ką visi tie raidės ir skaičiai stomatologas kreipiasi per savo check-up reiškia? Kaip skirstomi dantys fiksuotas, arba kaip dantų protezai yra pagaminti? Prisijunkite Dr Christopher Stokes nuo klinikinės odontologijos mokykla Šefildo universiteto mokymosi kelionę ištirti dantų profesija ir poveikis odontologija yra visų mūsų gyvenime.

Per šį kursą jūs išgirsite iš, ir bendrauti su, ekspertai iš visų dantų profesijų kampų atrasti odontologija.

Pradedant nuo visuomenės suvokimo odontologijos, kad kartais siaubingas istorijos profesijos, mes ištirti odontologijos kontekstą šiandien. Per interaktyvius pratimus mes paprastai paaiškinti įvairius vaidmenis ir veiklą per odontologinės praktikos, ir ištirti išsamiai, kaip bendri dantų ligos ir problemos traktuojamos kalbėti su ekspertais ir žiūrėti juos dirbti. Mes ištirsime, kaip dirbtiniai dantys ir dantų vainikėliai yra pagaminti, ir imtis žvilgsnis į ateitį žiūri į naujausias technologijas 3D atspausdintų dantų.... [-]


Žinoma demencija priežiūros: palaikyti ryšius ir gerai gyvena

Internetinės Ištęstinės 3 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online

Kai jis ateina į supratimą ir remti asmuo gyvena su demencija, šeimos globėjai yra labai dažnai labiausiai kvalifikuotų ir gerai. Tačiau, jūs žinosite, kad globėjai gali susidurti su tikrai stresinių situacijų, kad gali būti sunku susidoroti su skaičių. [+]

Jei esate globėjas asmeniui gyventi su demencija tai yra žinoma, jums.

Kai jis ateina į supratimą ir remti asmuo gyvena su demencija, šeimos globėjai yra labai dažnai labiausiai kvalifikuotų ir gerai. Tačiau, jūs žinosite, kad globėjai gali susidurti su tikrai stresinių situacijų, kad gali būti sunku susidoroti su skaičių.

Gaukite patarimų, kaip prijungti su ir rūpinimasis žmogumi, su demencija

Šis kursas suteiks jums žinių ir patarimų, kurie gali padėti jums susisiekti su ir rūpintis kažkas gyvena su demencija. Mes daugiausia dėmesio bus skiriama kasdienių patirčių, kurie matė, kaip ypač sudėtingas ir įtemptas, pavyzdžiui, derinant darbo su rūpinimasis žmogumi, gyventi su demencija.... [-]


Žinoma gerinant moterų, vaikų ir paauglių sveikatai: nuo įrodymų veiksmų

Internetinės Ištęstinės 6 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online

Tuo pasaulio susirūpinimą atsiranda infekcinių ir lėtinių ligų metu, svarbu prisiminti, kad milijonai moterų ir vaikų ir toliau kasmet miršta nuo sąlygų, kurios yra lengvai išvengiamas ir gydomas. [+]

Tuo pasaulio susirūpinimą atsiranda infekcinių ir lėtinių ligų metu, svarbu prisiminti, kad milijonai moterų ir vaikų ir toliau kasmet miršta nuo sąlygų, kurios yra lengvai išvengiamas ir gydomas.

Šis internetinis kursas pristato naujausias duomenų, prioritetus ir debatus apie paauglių motinų, naujagimių ir vaikų sveikatai prieinamu būdu, kad kiekvienas turi galimybę bendradarbiauti su klausimais.

Naršyti visą gyvenimą nuo gimimo iki pilnametystės

Žinoma, bus paleisti per šešias savaites, tyrinėti visą gyvenimą nuo gimimo iki pilnametystės, pažvelgti paauglio, reprodukcinės, motinos, naujagimio ir vaiko sveikatai.

Kiekvieną savaitę dėmesys bus skiriamas kitoje srityje, kviečiame aptarti naujausius duomenis ir dabartinės politikos, programų ir mokslinių tyrimų diskusijas, praneša veiksmų, siekiant pagerinti sveikatos priežiūros rezultatus.... [-]


Žinoma iššūkiai atsparumo antibiotikams: taškų paplitimo tyrimai

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Sužinokite, kaip naudoti punktų paplitimo tyrimus (PPS), kad išmatuotų antibiotikų vartojimą ir kovotų su atsparumu antimikrobinėms medžiagoms. [+]

Vietos paplitimo tyrimai (PPS) yra svarbi sveikatos priežiūros specialistų priemonė, skirta vertinti ir tobulinti antibiotikų išrašymą vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu.

Šis internetinis kursas, kurį vadovauja britų antimikrobinės chemoterapijos draugijos ekspertai (BSAC), nagrinėja jų naudojimą. Jūs sužinosite, kaip svarbu įvertinti antibiotikų vartojimą ir kaip gali padėti PPS.

Pažvelgsite į veiksmus, reikalingus PPS vykdymui, įskaitant tai, kokius duomenis rinkti ir kodėl, kaip analizuoti, pristatyti ir mokytis iš jo. Jūs taip pat įvertinsite PPS apribojimus.

Kas temos bus jums padengti? Matavimo svarba antimikrobinės priežiūros programose. PGS pranašumai. Surinktų duomenų tipai. Atsiliepimų apie rezultatus svarba pagerinti antibiotikų skyrimą. Svarbiausi sėkmės istorijų pranešimai visame pasaulyje. Ką pasiekti? ... [-]

Žinoma klinikinėje priežiūros su pasitikėjimu

Internetinės Ištęstinės 2 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Esate naujas klinikinių ar švietimo vadovas? Ar jums rasti keletą klinikinių priežiūra sudėtinga sritis? Ar jums reikia atnaujinti savo priežiūros įgūdžius? Jei taip, tai nemokamas internetinis kursas yra skirtas Jums. Tai padės jums pagerinti savo žinias ir įgūdžius, tapti efektyvesnis vadovas. [+]

Prižiūrėti medicinos studentai ir praktikantai veiksmingai Šis internetinis kursas, idealiai tinka klinikinių ir švietimo institucijos.

Esate naujas klinikinių ar švietimo vadovas? Ar jums rasti keletą klinikinių priežiūra sudėtinga sritis? Ar jums reikia atnaujinti savo priežiūros įgūdžius? Jei taip, tai nemokamas internetinis kursas yra skirtas Jums. Tai padės jums pagerinti savo žinias ir įgūdžius, tapti efektyvesnis vadovas.

Idealiai tinka užimtiems sveikatos priežiūros specialistams

Pristatyta internetu per dvi savaites, šis kursas yra idealus, jei jūs esate užsiėmę bendrosios praktikos, konsultantas ar kitas medicinos ar sveikatos priežiūros specialistas, kuris diena iš dienos priežiūros atsakomybę už medicinos studentų, Jaunesnysis gydytojų ar antrosios pakopos medicinos stažuotojų, ligoninėje ar bendruomenės nustatymai.... [-]


Žinoma maisto kaip vaistas

Internetinės Ištęstinės 3 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis kursas supažindina su maisto, medicinos koncepciją. Jūs ištirti, kaip maistas gali būti svarbus tiek prevencinės sveikatos ir kaip į tam tikrų lėtinių ligų valdymo šiandien pagalbą, praeityje ir ateityje. Jūs taip pat sužinoti apie tai, kas iš maisto produktų, kurie suteikia jai galimybę pagerinti mūsų sveikatą ir kaip atpažinti, kokių tipų maisto produktai yra labai svarbus sveikatai ir gerovei, ir kaip maistas gali vaidinti svarbų vaidmenį gydant / užkirsti kelią ligoms. [+]

Šis kursas supažindina su maisto, medicinos koncepciją. Jūs ištirti, kaip maistas gali būti svarbus tiek prevencinės sveikatos ir kaip į tam tikrų lėtinių ligų valdymo šiandien pagalbą, praeityje ir ateityje. Jūs taip pat sužinoti apie tai, kas iš maisto produktų, kurie suteikia jai galimybę pagerinti mūsų sveikatą ir kaip atpažinti, kokių tipų maisto produktai yra labai svarbus sveikatai ir gerovei, ir kaip maistas gali vaidinti svarbų vaidmenį gydant / užkirsti kelią ligoms.

Kas temos bus jums padengti? Istorija maisto kaip vaistas Maisto ir jos vaidmuo profilaktikai ir gydymui Makroelementų, mikroelementų, fitocheminių ir antioksidantai Mityba sudėtingumo ir nesutarimų, ir įrodymų svarbą Maisto ir žarnyno Maisto ir smegenys Maisto produktai, vaisingumo ir nėštumas Maisto ir svoris Maisto ir mūsų genomas Visuomenės sveikata mitybos gairės Ką pasiekti? Apibūdinkite, ką reiškia sąvoka "maisto kaip vaistas" ir sąrašas iš pavyzdžių, kaip maisto produktai buvo naudojami kaip medicinos praeityje skaičių. Nustatyti, kaip ir kokiais rūšių maisto produktų, yra labai svarbūs sveikatai ir gerovei, ir vaidina svarbų vaidmenį gydant / užkirsti kelią ligoms. Nustatyti esamus nepagrįsti pagrįstas, mityba susijusių visuomenės sveikatos gaires ir juos taikyti siekiant pagerinti asmeninius mitybos įpročius ir mitybos norma. Nustatyti maisto produktai / komponentus maisto produktų, kurie turi įtakos įvairių organizmo sistemų, svoris ir apetitas, vaisingumo ir nėštumo, ir genomo poveikį. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma pasaulinėje aklumo: planavimo ir valdymo Akių priežiūros paslaugos

Internetinės Ištęstinės 6 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online

Visame pasaulyje 285 milijonų žmonių yra akli arba silpnaregiai. 75% tai yra išvengiamos ir 90% yra mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse. Šioje interneto, žinoma, mes išryškinti pagrindinius faktus apie išvengiamų aklumo ir pasaulines iniciatyvas spręsti ją. [+]

Visame pasaulyje 285 milijonų žmonių yra akli arba silpnaregiai. 75% tai yra išvengiamos ir 90% yra mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse. Šioje interneto, žinoma, mes išryškinti pagrindinius faktus apie išvengiamų aklumo ir pasaulines iniciatyvas spręsti ją.

Kas temos bus jums padengti? Epidemiologiniai duomenys apie priežastis ir paplitimą aklumo ir regėjimo VIZIJA 2020: Teisė žvilgsnio Globalus veiksmų planas 2014-2019 Pagrindiniai visuomenės sveikatos strategijas kataraktos ir refrakcijos klaidos Sveikatos sistemos stiprinimas Planavimo proceso pagrindai akių priežiūros programas Stebėsenos ir vertinimo principai Ką pasiekti? Apibūdinkite mastą ir priežastis, dėl aklumo ir regėjimo sutrikimų, tiek visame pasaulyje ir vietoje. Įvertinti pagrindinius visuomenės sveikatos kontrolės strategijas, stiprinti paslaugų teikimą kataraktos ir refrakcijos klaidų savo vietos nustatymas. Taikyti planavimo proceso esmė įgyvendinti savo aplinkoje. Įvertinti Vision 2020 aktualumą: teisę akyse iniciatyva ir pasaulinių veiksmų plano 2014-2019 m taikymą savo vietos nustatymas. Interpretuoti stebėjimo ir vertinimo svarbą veiksmingai valdyti akių ligų priežiūros paslaugas. Kas už kursas? ... [-]

Žinoma per daug veidų demencijos?

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šiuo nemokamai internete žinoma jūs atrasite keletą pagrindinių klausimų demencija priežiūros ir tyrimų tyrinėti per nukentėjusiems žmonėms su sąlyga akis keturis mažiau paplitusias demencija ir pasaulyje pirmaujančių ekspertų UCL. Parodysime, kaip tyrimai požymius, etapais, simptomus ir priežastis mažiau paplitusių formų gali priartėti prie pergalės demencijos tikslas. [+]

Naršyti pagrindinius klausimus demencija priežiūros ir tyrimų, per keturis mažiau paplitusių formų

Demencija yra vienas iš svarbiausių prioritetų pasaulinės sveikatos ir yra apskaičiuota, kad įtakos daugiau nei 44 mln žmonių visame pasaulyje. Tai turi didžiulę įtaką asmenims ir visuomenei, todėl patobulinimai suprasti, priežiūros ir gydymo desperatiškai reikia. Šioje interneto, žinoma, jūs atrasite svarbiausius klausimus demencija priežiūros ir mokslinių tyrimų. Jūs ištirti keturis mažiau paplitusias demencija, per nukentėjusiems žmonėms jų akis. Pasaulio pirmaujančių ekspertai UCL parodys, kaip tyrimai požymius, etapais, simptomus ir priežastis šių formų galima priartėti prie pergalės demencija.... [-]


Žinoma profesinės sveikatos besivystančiose šalyse

Internetinės Ištęstinės 6 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Šis internetinis kursas suteikia įvadas į profesinės sveikatos - yra visuomenės sveikatos dalis, kuri yra apleistas daugelyje besivystančių šalių, kuriose pramoninė veikla vis didėja, tačiau sveikatos ir saugos darbuotojų vargu ar aptarti. [+]

Šis internetinis kursas suteikia įvadas į profesinės sveikatos - yra visuomenės sveikatos dalis, kuri yra apleistas daugelyje besivystančių šalių, kuriose pramoninė veikla vis didėja, tačiau sveikatos ir saugos darbuotojų vargu ar aptarti.

Žinoma, bus išmokyti jus pagrindinių žinių apie profesinės sveikatos ir kaip išvengti ligų ir traumų, kurias sukelia darbo sąlygas besivystančiose šalyse kūrimą.

Po kurso, jūs suprasite:

pagrindinės sąvokos profesinės sveikatos; uždaviniai ir struktūra profesinės sveikatos tarnybų; svarbiausi rizikos veiksniai ligos ir traumų darbo vietose visame pasaulyje; pagrindiniai profesinių ligų; atskirų etapų rizikos vertinimo darbe; tarp darbo vietos poveikio ir padarinių sveikatai asociacija; ir pagrindiniai etapai, užkirsti kelią poveikio pavojų sveikatai darbo aplinkoje. Suprasti skirtingų veikėjų vaidmuo darbuotojų sveikatos ... [-]

Žinoma skubios ir neatidėliotinos priežiūros vaikams: Survival Guide

Internetinės Ištęstinės 3 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Ši nemokama, trijų savaičių internetinis kursas bus parodyti jums, kaip atpažinti ir gydyti kai dažniausiai pasitaikančių sveikatos sutrikimų, kurie turi įtakos vaikams. [+]

Ši nemokama, trijų savaičių internetinis kursas bus parodyti jums, kaip atpažinti ir gydyti kai dažniausiai pasitaikančių sveikatos sutrikimų, kurie turi įtakos vaikams.

Mes naudosime trumpų paskaitų, vaizdo modeliavimas ir vadovaujasi grupines diskusijas derinys, supažindinti jus su tam tikrų sąlygų, įskaitant diapazonas:

karščiavimas kvėpavimo Sunkumo Galvos trauma Pilvo skausmas konfiskavimas išbėrimas Dehidratacija liga Mažosios Žalos

Kiekvienai ligai, mes pažvelgti, kaip vaikai pristatys, kas yra svarbu valdyti juos už ligoninės aplinkoje, ir ką kiti dalykai gali sukelti panašius simptomus.

Sužinokite su patyrusiais konsultantais ir paramedikai ... [-]

Žinoma suprasti nerimas, depresija ir CBT

Internetinės Dieninės Ištęstinės 5 savaites Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Tai penkių savaičių kursas bus pagerinti savo supratimą ir žinias apie depresijos ir nerimo, išsklaidyti kai kuriuos mitus apie šių sutrikimų, ir supažindinti jus su viena iš pirmaujančių, veiksmingą gydymą abiem sutrikimų, vadinama Kognityvinė elgesio terapija (arba "KET" trumpas). [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Liūdesys ar nerimas tam tikru metu savo gyvenime yra labai normalu ir dažnai gali būti išspręsta su draugais ar šeima pagalba. Tačiau kartais šie jausmai gali virsti ilgalaikiu psichikos sveikatos problemų, įskaitant nerimo ir depresijos. Maždaug ketvirtadalis gyventojų kasmet yra tiesiogiai paveikti psichikos sveikatos problemų, kurias reikia daugiau specialistų pagalba ir parama. Šis kursas suteikia įžvalgų dviejų dažniausiai diagnozuojama psichikos sveikatos problemų: nerimas ir depresija.

Tai penkių savaičių kursas bus pagerinti savo supratimą ir žinias apie depresijos ir nerimo, išsklaidyti kai kuriuos mitus apie šių sutrikimų, ir supažindinti jus su viena iš pirmaujančių, veiksmingą gydymą abiem sutrikimų, vadinama Kognityvinė elgesio terapija (arba "KET" trumpas).... [-]


Žinoma į genomikos Era: genetikos ateitis medicinos

Internetinės Dieninės Ištęstinės 5 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šis internetinis kursas suteiks sveikatos priežiūros specialistus su pagrindinio įžeminimo genomo medicinoje. Jis supažindins Jus su naujų genomo technologijas, kurios yra revoliucija vyksta medicinoje ir, laikui bėgant, pateikite pacientų diagnostikos, gydymo ir ligų prevencijos ramstis. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Šis internetinis kursas suteiks sveikatos priežiūros specialistus su pagrindinio įžeminimo genomo medicinoje. Jis supažindins Jus su naujų genomo technologijas, kurios dėka revoliucija vyksta medicinoje ir, laikui bėgant, pateikite pacientų diagnostikos, gydymo ir ligų prevencijos ramstis.

Atraskite genetiką sveikatos potencialą

Žinoma, bus suteikti jums apie genomo technologijas sąmoningumą ir duomenų, kuriuos jos kurti. Su laisvai naudotis genomo duomenų pažadėjo pertvarkos NHS iniciatyvomis, kaip antai 100000 genomų projektas, genomikos duomenys bus neatsiejama visų medicinos sektoriuose.

Iki kurso pabaigoje, jums bus suprasti galią ir iššūkius, susijusius su šių naujų technologijų ir duomenų, leidžia jums padaryti atitinkamus referalų ir įrodymais pagrįstus valdymo sprendimus, ir naudoti genomo rezultatus už pacientų naudai, nepakenkiant paciento saugumą.... [-]


Žinoma širdies sveikatai: širdies ir kraujagyslių ligų pradedančiųjų vadovas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 savaites November 2018 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Šis keturių savaičių kursas siekiama pagerinti savo žinias apie tai, kaip širdis dirba, širdies ligų pasekmės ir ką galite padaryti, siekiant išvengti. Mes ištirti širdies anatomiją, paaiškinti, kaip veikia kraujotakos sistema, ir tai, ką ji daro. [+]

Kodėl prisijungti prie kurso?

Jūsų širdis plaka maždaug 100000 kartų per dieną, siurblinės kraują aplink savo kūną pristatyti deguonį ir maistines medžiagas, o neatimtų atliekų produktus.

Kai jūsų širdis nesveika, ji negali taip efektyviai atlikti šį svarbų uždavinį. Tai gali sukelti rimtas sveikatos problemas - širdies ligos yra vienos iš didžiausių žudikų Jungtinėje Karalystėje ir maždaug 17 milijonų žmonių miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų kasmet pasaulyje.

Širdies ligos yra kažkas, kad paliečia daugybę gyvybių, tačiau gali būti sunku suprasti.

Įvadas į širdies sveikatai

Šis keturių savaičių kursas siekiama pagerinti savo žinias apie tai, kaip širdis dirba, širdies ligų pasekmės ir ką galite padaryti, siekiant išvengti. Mes ištirti širdies anatomiją, paaiškinti, kaip veikia kraujotakos sistema, ir tai, ką ji daro.... [-]


Kontaktai
Socialiniai tinklai