Brunel Medical School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nuo 2021 m. Rugsėjo mėn. Džiaugiamės galėdami pristatyti 5 metų medicinos bakalauro laipsnį, suteikiantį medicinos bakalauro, chirurgijos bakalauro (MBBS) apdovanojimus. Naujoji „ Brunel Medical School yra Sveikatos ir gyvybės mokslų kolegijos dalis. Mūsų 5 metų MBBS medicinoje gali naudotis studentai iš JK ir ES. Kai tik bus galimybė, mes diskutuosime su Anglijos sveikatos mokymo švietimu ir studentų biuru, kad artimiausioje ateityje galėtume pasiūlyti savo medicinos laipsnį studentams iš JK ir ES (turi būti patvirtinta).

Kodėl verta studijuoti mediciną Brunelyje?

Klinikinės praktikos, apimančios Londoną ir Anglijos pietryčius

 • Medicininių studijų „Brunel“ metu atliksite daugybę klinikinių praktikų. Čia ne tik stebėsite, kad turėsite galimybę pritaikyti savo klinikines žinias realaus gyvenimo klinikinėse situacijose.

Stipendijos

 • Brunel Medical School paskirs 10 stipendijų, skirtų MBBS medicinai, 2021/22. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite stipendijų tinklalapyje.

Dėmesys bendruomenės medicinai

 • Jaudinantis mūsų MBBS medicinos aspektas yra tai, kaip pritaikysite savo klinikines žinias mūsų vietinėse bendruomenėse. Žvelgdami į „didesnį vaizdą“ sužinosite, kaip užtikrinti gerą sveikatą visiems, o ne tik vieno paciento sveikatą. Ši vertinga patirtis, įgyta vietoje, gali būti pritaikyta viso pasaulio bendruomenėms.

Išmokite medicinos mokslą ir „meną“

 • Čia, Brunelyje, nemokome gamtos mokslų atskirai. Turėsite žinoti, kodėl mokotės. Sužinosite apie medicinos mokslą - kaip gydytojai pasitelkia naujausius mokslinius tyrimus, kad padėtų priimti sprendimus. Taip pat išmoksite medicinos „meną“ - kaip įrodymais pagrįstas vaistas pritaikomas kiekvienam pacientui, kurį matysite.

Pasiruoškite „pasauliniam“ vaistui

 • Mes suteiksime specialistų patarimų, palaikymo ir patarimų norintiems pasinaudoti USMLE ar MCCEE .
 • Sužinosite apie XXI amžiaus iššūkius, su kuriais susiduriame, jo poveikį sveikatai ir kaip tai susiję su slaugos pacientais praktika. Sužinosite prevencijos, visuomenės sveikatos, reabilitacijos ir kitų klinikinės medicinos aspektų svarbą pasauliniu mastu. Mes paruošime jus praktikuoti mediciną ne tik JK ir jūsų gimtojoje šalyje, bet ir visame pasaulyje.
 • Sukurtas „skaitmeninis“ pasaulis - naudodamiesi mūsų novatoriška mokymo programa, jūs patirsite daugybę technologijų, pvz., Dirbtinį intelektą, robotiką, virtualią realybę ir virtualių konsultacijų teikimą.
 • Besivystantis pasaulis - būsite išmokyti praktikuoti mediciną atsižvelgiant į paciento požymius ir simptomus, be daugelio šiuolaikinių technologijų aspektų. Kai kuriais atvejais be elektros!

Pirminė medicinos kvalifikacija

 • JK medicinos laipsnis yra pripažintas visame pasaulyje. Jūs baigsite pirminės medicinos kvalifikaciją, kuri suteikia jums laikiną registraciją GMC ir licenciją verstis praktika 1 fondo metų / 1 rezidentūros metų etatuose.

Būkite mūsų tarptautinės bendruomenės dalimi

 • Pasaulio studentai vadina „Brunel“ namus, tuo, kuo mes ypač didžiuojamės. Tiesą sakant, „Brunel“ atstovaujama 150 pasaulio šalių, o tai suteikia jums galimybę gyventi ir studijuoti kaip įvairiapusės, globalios bendruomenės dalimi.

Garantuojamas studentų apgyvendinimas mūsų Vakarų Londono miestelyje

 • Mūsų mieste yra daugiau nei 4500 modernių, patogių ir saugių kambarių su įvairiomis apgyvendinimo galimybėmis.

130580_Box-image-x700.jpg

„Mes didžiuojamės savo pasaulinės klasės medicinos mokykla„ Brunel “, kurios tikslas - paruošti jus XXI amžiaus medicinai įvairiose klinikinėse ir visuomenės gyvenimo vietose. Visų pirma, mes įdėsime žinių ir supratimą apie integruotas priežiūros sistemas, kuriose yra tiek fizinės, tiek psichinės. sveikatos priežiūra vis labiau teikiama bendruomenėje, palaikoma skaitmeninių technologijų teikimo pažangos. Mes parengsime gydytojus, turinčius žinių, įgūdžių, lankstumo ir orientuotų į pacientą, kad jie praktikuotų mediciną visame pasaulyje. “

Profesorius Paulius Hellewellas

Sveikatos ir gyvybės mokslų kolegijos viceprovokatas ir dekanas

Vietos

Uxbridge

Address
Brunel University London,
Kingston Lane

UB8 3PH Uxbridge, Anglija, Jungtinė Karalystė