Tampere University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Žmogiškasis potencialas neribojamas.

Tampere University yra vienas iš daugialypių universitetų Suomijoje. Mūsų universitete atstovaujama beveik visose tarptautiniu mastu pripažintose studijų srityse.

Naujasis pamatinis Tampere University yra buvusio Tampere University technologijos universiteto ir Tampere University susijungimas. Tamperės universitetas pirmą kartą buvo įkurtas 1925 m. Ir Tampere University technologijos Tampere University 1965 m. Taigi, Tampere University turi daugybę dešimtmečių universitetų studentų švietimo patirtį.

Daugiau kaip 30 magistrantūros studijų programų anglų kalba

Tampere University siūlo platų magistrantūros studijų programų spektrą, vykdomą tik anglų kalba.

Mes ugdomi ateities formuotojai - asmenys, kurie supranta žmones, nustato technologines galimybes ir yra jau įstoję į bendradarbiavimo kultūrą.

Studentai gali lanksčiai planuoti savo studijas ir užbaigti juos per nustatytą laiką. Jie gali susipažinti su naujausia informacija apie jų studijų eigą ir jų įgūdžių lygį. Doktorantūros ir mokslinių tyrimų karjera yra akademinės kompetencijos pagrindas.

Visi laipsniai apima bendrus teminius mokymosi rezultatus, susijusius su skaitmeninimu, tarptautiškumu, bendravimo įgūdžiais, verslumu ir tvariu vystymusi.

127721_marihesnowperson120216JR34.jpg 127718_Tampere_DSC1903.jpg

Moksliniai tyrimai Universitete

Tampere University moksliniai tyrimai ypač orientuoti į technologijas, sveikatą ir visuomenę. Mūsų bendruomenėje veikia daugybė mokslinių tyrimų grupių ir tinklų, atliekančių daugiadisciplininius ir įvairius tyrimus organizacinėse ribose.

Mūsų Ekscelencijos centruose (CoE) atlikti tyrimai apima nuo žaidimų kultūros tyrimus iki naviko genetikos.

Mūsų misijos mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų srityje yra išlaikyti teisingą ir dalyvaujamąją visuomenę, skatinti visų gyventojų grupių sveikatą ir gerovę, kurti veiksmingą ir saugią aplinką ir užtikrinti, kad socialinė atsakomybė būtų gerbiama ir neramumų metu dėl skaitmeninimo ir darbo transformavimo.

127719_Tampere_DSC2462.jpg 127720_Tampere_DSC3654.jpg

Campus gyvenimas

Tamperė yra žinoma dėl aktyvaus studentų gyvenimo. Studentai dalyvauja daugelyje kultūrinių renginių, organizuoja renginius ir apskritai juda ratai. Tamperėje yra beveik 40 000 studentų ir jie tikrai patys jaučiasi! Tamperė yra puikus miestas mokytis ir beveik kiekvienas penktasis asmuo, gyvenantis Tamperėje, yra studentas. Pagal kelis nacionalinius tyrimus, Tamperė yra populiariausias miestas gyventi ir mokytis Suomijoje.

Mūsų universitetai teikia paslaugas ir lankstų erdvę trijose skirtingose vietose: City Centre, Kauppi ir Hervanta.

114924_kampus-talvi-1345.jpg 114925_tay140916JR02.jpg

Vietos

Tamperė

Address
Tamperė, Suomija