Universal Caribbean University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki

UCU žada panaudoti naujas naujoves ir aukštųjų technologijų mokymosi priemones, kad geriau išmokytų ir apmokytų būsimus jaunus gydytojus, tyrėjus ir mokslininkus XXI amžiuje.

130651_130482_CoverUCUImage-2.jpg

© Universal Caribbean University

Kodėl verta rinktis UCU?

 • Įperkamas išsilavinimas, skirtas tiesiog jums.
 • Aukštos kvalifikacijos profesoriai, turintys medicinos mokslų daktaro laipsnį / antrąjį laipsnį, turintys patirties mokant medicinos studentus atitinkamose srityse.
 • 1:10 Mokytojo ir studentų santykis. Vienas prieš vieną mokoma studentų sėkmingai išlaikyti USMLE 1 ir 2 pakopų egzaminus.
 • Tyrimų galimybės klinikiniais metais susijusiose ligoninėse ir kitose tyrimų įstaigose.
 • UCU teiks pagalbą ieškant ir užtikrinant nuolatinę rezidenciją JAV tinkamiems studentams.

Fakultetas ir studentai bendradarbiaus kurdami tvirtą pagrindą, į kurį įeis:

 1. Aktyvus mokymasis ir kritinis mąstymas.
 2. Efektyvūs bendravimo įgūdžiai.
 3. Mokymas, skirtas studentams, įgijusiems medicininį išsilavinimą ir išmanantiems reikalingus licencijų egzaminus JAV, Kanadoje, Indijoje
 4. Studentai bus tinkamai pasirengę tiek pagrindiniams, tiek klinikiniams mokslams.
 5. Įsipareigojimas skatinti bendruomenės, kurioje jie tarnauja, sveikatą ir gerovę.

Kaip Universal Caribbean University siekia šių tikslų:

 1. Universitetas sieks nacionalinio ir tarptautinio populiarumo per profesionalumą, įvairovę, savalaikiškumą, strateginį augimą
 2. Be įprastų klasių mokymų ir laboratorijų, kurias mokė savo srities medicinos profesoriai, Švietimo departamentas bus atsakingas už:
  1. Didaktinės paskaitos, orientuotos į problemų sprendimo įgūdžius
  2. Grupinės diskusijos ir kuravimas
  3. Įgūdžių stotys ir aktyvaus mokymosi programos
  4. Kompiuterizuotas ir virtualus praktinis mokymasis

Photo captured during office hours of a company in Brazil.Lucasas Vasquesas / Unsplashas

Kodėl Sent Kitsas?

 • Netoli JAV žemyno.
 • Rojaus sala
 • Nepaprastai saugu
 • Draugiški žmonės
 • 1 JAV doleris = 2,70 EB dolerio (Rytų Karibų doleris)

Matėme poreikį geresnei medicinos mokyklai, kuri iš tikrųjų rūpintųsi studentų ateitimi.

Kaip nauja medicinos mokykla, UCU įgis visą būtiną akreditaciją, kad mūsų universitetas būtų sėkmingas, todėl mūsų studentai gali didžiuotis sakydami: „Mes Universal Caribbean University “. UCU programoje bus naudojamos naujos naujovės ir aukštųjų technologijų mokymosi priemonės, siekiant geriau šviesti ir mokyti būsimus jaunus gydytojus, tyrėjus ir mokslininkus XXI amžiuje.

Augant, augs ir mūsų universitetas.

Mūsų įstaigoje yra įrengta moderniausia klasė jos mokytojams ir mokiniams, kurioje vienu metu gali gyventi iki 30 mokinių. Mūsų klasėse yra 60 colių televizoriai, kad galėtumėte ne tik klausytis paskaitų, bet ir studentai žiūrėtų interaktyvius mokymosi vaizdo įrašus. Manome, kad švietimas turėtų būti malonus.

Pabrėžiame prevencinio medicinos mokymą ir kitas specialias programas, skirtas mokyti studentus, kurie ilgainiui taps pasaulinės klasės, kompetentingais gydytojais pacientams bet kurioje aplinkoje, nesvarbu, ar tai būtų kaimo ligoninė, nuotolinė bendruomenė, privati praktika, ar didelis medicinos centras.

Siūlome keletą programų mūsų Sent Kitso medicinos mokykloje, kurios pagrindinis ofisas yra Floridoje, klinikinių patarimų tikslais. Mūsų programos apima keturių metų MD programas

Jei ieškote kokybiško medicininio išsilavinimo užsienyje ir jaučiatės kaip namuose, Universal Caribbean University yra tinkama vieta jums.

Misija

Mūsų tikslas UCU medicinos mokykloje yra paruošti savo studentus būti naujos kartos medicinos specialistais per išsilavinimą, kuris skatina lyderystę, kompetenciją ir mokymąsi visą gyvenimą.

Fakultetas ir studentai kartu sukurs tvirtą pagrindą, aktyvų mokymąsi ir kritinį mąstymą, efektyvius bendravimo įgūdžius, įsipareigojimą skatinti visuomenės, kuriai jie tarnauja, sveikatą ir gerovę.

Ar tu žinai

Iki 2030 m. Jungtinėse Valstijose trūks iki 120 000 gydytojų. Trūkumas bus suskirstytas į keturias plačias kategorijas: pirminės sveikatos priežiūros, medicinos specialybės, chirurgijos ir kitos specialybės. Trūksta 14 800–49 300 pirminės sveikatos priežiūros specialistų ir ne pirminės sveikatos priežiūros specialybių, tarp 34 000–70 000 gydytojų.

130652_130484_CoverUCUImage.jpg

© Universal Caribbean University

Vietos

Basteras

Address
C.A Paul Southwell Industrial Park,
Caraibes Plaza unit # B2,
Bird rock

KN0101 Basteras, Saint George Basseterre parapija, Sent Kitsas ir Nevis

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis