Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į universiteto medicinos ir sveikatos mokslų

Valstybinė-of-the-art Karibų medicinos mokykla maitinimo individualius poreikius savo studentams. UMHS siekia tobulumo, daugiausia dėmesio skiriant mažos klasės dydžių, aukštos studento išlaikymas ir milžinišku rezultatus, kurie padeda studentams pasiekti savo svajones.

UMHS miesteliai

Medicinos ir sveikatos mokslų universitetas (UMHS) miesteliu Universitetas turi gyvą atmosferą, žadina kolegialų aplinką. Studentai, dėstytojai ir darbuotojai visi skirta medicininį išsilavinimą. Egzotiškas rojus, Sent Kitsas išsiskiria kvapą gamtos grožį. Pasigirti kristalinių vandenis, smėlėti paplūdimiai, minkštas nepaliesti ekosistemas, atogrąžų miškai, ir įspūdingas neveikiantis ugnikalnis. Sent Kitsas siūlo kažką kiekvienam.

St Kitts apgyvendinimu

Studentai užbaigti savo pagrindinių mokslo programa tuo UMHS miesteliu Karibų sala Sent Kitsas. Per pirmuosius keturis semestrus apie Sent Kitsas studentai atsiduria modelio mokymosi aplinką, kuri nustato, kad šiuolaikinės medicinos mokslo standartą.

Technologijų pagrindu apgyvendinimu

UMHS veikia vienas iš naujausių ir technologijų pažangių universitetų. Campus pasigirti technologinės pažangos dėl pažangiausius sveikatos priežiūros instrukcija. Bevielio ir tinklinės miesteliu yra pagrindinė sudedamoji dalis, siekiant užtikrinti, kad studentai yra gerai pasirengę baigti mokymo programą. Panaudojimas ir supratimas švietimo programinės įrangos ir auto-pamoka mokymosi pabrėžiama visoje mokymosi procesą.

Visi klasėse ir laboratorijose yra įrengta moderniausių garso ir vaizdo įranga ir turėti bevielį ryšį studentams pasiekti fakultetas PowerPoint "pateiktis ir klasės užrašus. Norėdami padidinti mokymąsi, studentai privalo atsinešti nešiojamas / planšetiniai kompiuteriai klasei.

Akreditacijos ir patvirtinimai

UMHS studentai turi teisę sėdėti už Jungtinių Amerikos Valstijų medicinos licencijavimo egzaminų kaip Imed ir kas Avicena aukcionai rezultatas.

Be to, kad Sent Kitsas akreditacija, medicinos ir sveikatos mokslų (UMHS) universitetas taip pat turi visą šešerių metų akreditaciją nuo akreditavimo komisijos kolegijų Medicina (ACCM). Tarptautiniu mastu pripažintas akreditavimo įstaiga, ACCM (accredmed.org) taip ryšių komiteto medicinos išsilavinimą (LCME) standartų akreditacijos. LCME yra įgaliota JAV Švietimo departamentas, kaip JAV Akredityvas ir Kanados medicinos mokyklose.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

M.D.

University of Medicine and Health Sciences

Pereiti su medicinos daktaro laipsnis (MD), studentai turi sėkmingai užbaigti pagrindinius ir klinikinius mokslo programų ir perduoti Jungtinių Amerikos Valstijų medicino ... [+]

Mūsų vizija yra turėti boutique medicinos mokyklą mokiniams, kurie nusipelno ir paklausos kokybišką išsilavinimą mažame mokyklos aplinkoje. Mūsų fakultetas yra labai akredituoto ir įdarbino pirmiausia iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Jie mėgsta mokyti ir skirti beveik 100% savo laiko studentams.

Pagrindinis Mokslinė programa, semestrai 1-4, yra mūsų state-of-the-art miesteliu gražus Karibų saloje Sent Kitsas. Mūsų tradicinės medicinos mokyklos mokymo palygina su daugeliu JAV medicinos mokyklose. Studentai išbandyta bloko formato visoje semestrą. Tinkamumo egzaminai, kurie imituoja mini USMLE stiliaus egzaminus, taip pat integruoti į akademinę programą. Ikiklinikiniai poveikis prasideda pirmą semestrą ir tęsiasi visą pagrindinio mokslo programos.... [-]

Sent Kitsas ir Nevis Basseterre Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba