Mokyklos ir universitetai Sent Kitse ir Nevije

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Sent Kitse ir Nevije 2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Sent Kitsas ir Nevis. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Sent Kitsas ir Nevis informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Sent Kitsas ir Nevis ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Sent Kitsas ir Nevis informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Sent Kitsas ir Nevis tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

2 Rezultatai Sent Kitsas ir Nevis

International University Of The Health Sciences

M.D. Kursai Sent Kitsas ir Nevis Basseterre

IUHS uses a innovative, low cost solution to transform the learning experience and underlying economics of medical education, with the goal of addressing the global shortage, inequitable distribution, and demographic representation of healthcare professionals, especially in primary care.


University of Medicine and Health Sciences

M.D. Sent Kitsas ir Nevis Basseterre Jungtinės Amerikos Valstijos New York

Welcome to University of Medicine & Health Sciences, a state-of-the-art Caribbean medical school catering to the individual needs of its students. UMHS strives for excellence, with a focus on small class sizes, high student retention and tremendous outcomes that help students reach their dreams.