Batterjee Medical College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Batterjee Medical College

Nuo pat įkūrimo 2005 m. Batterjee Medical College buvo atsidavęs įsipareigojimui perduoti svarbų pranešimą, turėdamas omenyje kompetenciją.

Siekdamas šio tikslo, BMC deda visas pastangas vykdydamas savo misiją ir siekdamas tikslų, išlaikydamas aukštą kokybės lygį, griežtai laikydamasis Švietimo ministerijos nustatytų akreditavimo standartų.

BMC visada domėjosi mokymosi iš sėkmingos kitų patirties patirtimi ir nacionalinių bei tarptautinių gerbiamų universitetų žiniomis. Sudarydamas sutartis ir bendradarbiaudamas su prestižiniais universitetais visame pasaulyje, tokiais kaip BMC ir Mastrichto universiteto susitarimas.

Nepaisant gana trumpos istorijos, atrodo, kad BMC žengia į priekį žengiant užtikrintus žingsnius, nes 2010 m. Jam buvo įteiktas Geriausio švietimo projekto apdovanojimas Viduriniuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje, jį pripažino Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir jis buvo įtrauktas į IMED - apgaulė.122522_pexels-photo-356040.jpeg „Pixabay“ / „Pexels“

Batterjee Medical College mokslo ir technologijos Batterjee Medical College buvo įkurta 2005 m.

Universiteto miestelis yra Šiaurės Obhoure, Jeddah, Saudo Arabijoje. Jis buvo pastatytas priimti iki 5000 studentų. BMC yra laikomas vienu iš pirmųjų privačių specializuotų medicinos koledžų, siūlančių įvairius stambius kursus Saudo Arabijoje, ir vienu iš naujausių ir didžiausių privačių medicinos kolegijų Viduriniuose Rytuose.

BMC siekia pasiekti medicininio išsilavinimo kompetencijos gerai suplanuotomis mokymo programomis, atitinkančiomis tarptautinius standartus. Siekdamas šio tikslo, jis sukūrė aukštųjų technologijų universiteto miestelį, kuriame yra pilnai įrengtos naujausios technologijos, palengvinančios mokymąsi ir mokymą.

Į ją taip pat įeina virtuali ligoninė, suteikianti studentams klinikinių įgūdžių, būtinų norint susidoroti su pacientais, naudojant naujausius atrankos metodus ir gydymo modeliavimą ant sudėtingų, labai jautrių (į žmogų panašių) lėlių.

BMC taip pat priklauso odontologijos klinikos, aprūpintos naujausia odontologijos įranga ir priemonėmis, tokiomis kaip visą gyvenimą trunkančios manekenai. Kolegija teikia gerai prižiūrimas privačias apgyvendinimo įstaigas studentes.

Misija

Prisidėti prie visuomenės svarbos teikiant neprilygstamą medicininį švietimą, bendruomenės tarnybą ir mokslinius tyrimus išlaikant islamo vertybes.

Vizija

Tapti žinomu naujoviško ir puikaus medicininio išsilavinimo etalonu.

Vietos

Džida

Address
Prince Abdullah Al-Faisal Street
21442 Džida, Mekos provincija, Saudo Arabija