Oficialus aprašymas

Saint James School of Medicine medicinos mokykla yra tarptautinė medicinos mokykla su dviem miesteliais Angilijos, Švento Vincento ir Grenadinų Karibų salose. Mūsų studentai studijuoja pagrindinius mokslus vienoje iš mūsų Karibų universitetų, tada studijuoja klinikinius mokslus klinikinių rotacijų programos metu JAV ligoninėse.

Saint James School of Medicine buvo įkurta 2001 m. Jungtinių Amerikos Valstijų ir Europos universitetų bei koledžų medicinos pedagogų ir gydytojų konsorciumu.

Nuo to laiko, kai buvo įkurta mokykla, šimtai studentų baigė Šv . Šiuo metu dirba apie 1000 studentų .

Mūsų tikslas yra pasiūlyti studentams iš JAV ir Kanados aukštos kokybės ir prieinamą medicinos išsilavinimą . " Saint James " mokymo programa rengia studentus Jungtinių Amerikos Valstijų medicinos licencijavimo egzaminui (USMLE), o mūsų absolventai turi teisę praktikuotis kaip gydytojai JAV ir Kanadoje .

Mūsų misija

Saint James School of Medicine misija yra padėti motyvuotiems studentams suprasti savo svajonę apie medicininę karjerą, neatsižvelgiant į jų etninę, religinę ir kultūrinę kilmę. Mes naudojame novatoriškus mokymo metodus, kad suformuotume savo studentų protus ir dvasius ir padėtume juos paversti labdaringais žmogaus kūno ir proto gydytojais. Mūsų studentai yra apmokyti siekti savo profesijos su pasitikėjimu, subalansuota su nuolankumu ir užuojautu.

Dešimt priežasčių pasirinkti Saint James

 1. Gaukite tokį pat aukštos kokybės medicinos išsilavinimą ir galimybes, kaip ir JAV ir Kanados medicinos mokyklose, už 1/3 išlaidų
 2. Akredituotas CAAM-HP, pripažintas Kanados medicinos tarybos. Mūsų medicinos mokykla yra įtraukta į Pasaulio medicinos mokyklų katalogą, kuriame yra ECFMG® rėmėjo pastaba. Rėmėjų pastaboje nurodytais mokslo metais mūsų studentai ir absolventai turi teisę kreiptis į ECFMG dėl ECFMG sertifikavimo ir USMLE® kaip žingsnį link ECFMG sertifikavimo.
 3. Mes esame pirmoji Karibų medicinos mokykla, teikianti USMLE 1 žingsnio garantijos garantiją.
 4. Mažiausia mokykla tarp visų akredituotų medicinos mokyklų, mokama nuo 6 100 USD per semestrą
 5. Stipendijos ir paskolos galimybės
 6. MCAT neprivaloma
 7. Trys registracijos metai per metus. Pradėkite mokytis, kai pasirenkate
 8. Mažas studentų ir dėstytojų santykis
 9. Klinikiniai posūkiai yra garantuojami ACGME patvirtintose JAV ir Kanados ligoninėse
 10. Aukšta rungtynių norma. Mūsų absolventai šiuo metu dirba JAV ir Kanados ligoninėse daugybe specialybių.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

M.D.

Saint James School of Medicine

Mes siūlome jums prieinamą medicinos išsilavinimą, kad pasiruoštumėte ilgalaikei ir naudingam medicinos karjerai. Mūsų top MD programa apima pagrindinius ir klinikinius m ... [+]

Mes siūlome jums prieinamą medicinos išsilavinimą, kad pasiruoštumėte ilgalaikei ir naudingam medicinos karjerai. Mūsų top MD programa apima pagrindinius ir klinikinius mokslus. 10 semestrų programa truks jums per 1-ąjį ir 2-ąjį žingsnius iš USMLE, kad baigtumėte su savo medicinos daktaras (MD).

Pagrindiniai mokslai Karibų jūros regione

Jūs praleidžiate penkis semestrus (20 mėnesių) pagrindinių mokslų studijas vienoje iš mūsų dviejų Karibų medicinos mokyklų miestelių, Saint James Anguilla ar Saint James St Vincent. Mūsų saugūs ir draugiški miesteliai siūlo teigiamą mokymosi aplinką ir glaudžius palaikymo bendruomenes, kuriose mokoma vieni kitam, mentorizavimas, galimybės bendrauti su mokiniais, studentų klubai ir veikla.... [-]

Sent Vinsentas ir Grenadinai Arnos Vale
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba