Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Grigore T. Popa“ medicinos ir farmacijos universitetas iš Iasi, Rumunija yra viena seniausių ir prestižiškiausių institucijų šalyje, priskiriama Pažangiųjų tyrimų ir švietimo universitetui. Universitetas yra „Agence Universitaire de la Francophonie“ narys ir aukštai įvertintas „Top Shanghai 500“, „Times Higher Education“, „Top 25 U-Multirank“. Keturiuose universiteto fakultetuose studijuoja daugiau kaip 9000 studentų Rumunijoje ir iš daugiau nei 80 pasaulio šalių. Švietimo proceso prioritetas yra išskirtinių ekspertų, turinčių tvirtą teorinį ir praktinį išsilavinimą, mokymas įveikti bet kokias varžybas nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Medicinos bioinžinerijos fakultetas nuolat adaptuoja savo mokymo programas prie darbo rinkos poreikių. Atsižvelgiant į didėjantį gerai parengtų biomedicinos mokslų srities specialistų poreikį, Medicinos bioinžinerijos fakultetas siūlo partnerystę, kurioje yra galimybė tiems, kurie žino, kaip ja naudotis. Mes norime, kad turėtumėte drąsos paimti savo gyvenimą į rankas pasitelkę bioinžinieriaus jėgą, turėdami kineziterapeuto įgūdžius, pasitikėjimą savo protu ir išsilavinimą bei dvasią, kad suteiktumėte galimybių pakelti jus į aukščiausias pasaulio viršūnes. išsipildžiusių svajonių laimė.


Baigę fizioterapiją , dirbate medicinos paslaugų srityje, tiesiogiai susijusioms su pacientų funkcijų, vaikų ar suaugusiųjų reabilitacija ir optimizavimu, siekiant prisidėti prie jo integracijos į konkrečią gyvenimo veiklą.

Kineziterapeutai nustato individualių terapinių planų etapus, remdamiesi statinės ir dinaminės mankštos programomis, pagal klinikinę diagnozę ir taiko fizinės terapijos metodus, kinetinę, profilaktinę pagalbą ir motorinės reabilitacijos metodus.
Žingsnis į FASSIININKĄ Fizioterapijos universitetą!

Nedvejodami susisiekite su mumis:
bioinginerie@umfiasi.ro
anca.galaction@umfiasi.ro


Daugiau informacijos: https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/physiotherapy/

Bioinžinerijos specializacijos absolventai dirba ligoninėse, akademiniuose institutuose, narkotikų kompanijose, protezų kompanijose ir vyriausybinėse įstaigose.

Medicinos bioinžinerijos specialistai dirba su sudėtinga medicinine įranga, projektuoja, kuria ar testuoja medicinos prietaisus, kartu su medicinos personalu aktyviai dalyvaudami sveikstant pacientams.

Medicinos bioinženieriai naudoja biologijos, fizikos, matematinių modelių ir kompiuterinio modeliavimo žinias, kad galėtų kurti naujas terapijas ir medicinos biotechnologijas.

Pažvelkite į ateitį su "BIOENGINEER" galia!

Nedvejodami susisiekite su mumis:
bioinginerie@umfiasi.ro
anca.galaction@umfiasi.ro
ancagalaction@yahoo.com
Daugiau informacijos: https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/biomedical-engineering/

Vietos

Jaši

Address
Strada Universității,nr. 16
700115 Jaši, Iaşi apskritis, Rumunija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis