Oficialus aprašymas

Sukurta 1872 ir pagrįsta esantys Lionas, Prancūzija, su keliais tarptautinių miesteliai, em Lionas verslo mokykla yra aukščiausio Europos verslo mokykla skirta mokymuisi visą gyvenimą ir tarptautinio verslo vadybos. Įstaiga yra suskirstytos į 100 geriausių pasaulyje Global Įsidarbinimo (# 2 verslo mokyklos Prancūzijoje # 64 pasaulyje) pagal Times Higher Education ir išsiskiria iš nedaugelio verslo mokyklų visame pasaulyje apdovanotas tris tarptautines akreditacijas (AMBA, EQUIS ir AACSB).

Su-line remiantis ankstyvojo gamintojos "koncepcija, kur studentai yra labai skatinamos parengti savo verslumo dvasią ir eksperimentuoti, EMLYON verslo mokykla yra vieta, kur Jūs ugdyti savo idėjas, kad juos realybe. Šiandien, būdamas virimo aparatas reiškia kontroliuoti savo likimą, yra aktorius ir verslininkas savo egzistavimą, ir pereinant nuo Do-it-yourself daryti-it-kartu įgyvendinti bendradarbiavimo dvasia. Ši koncepcija atspindi EMLYON verslo mokyklos viziją verslininko: individo, kuris nutraukė, eksperimentai, daro klaidas, vėl pradeda ir mokosi, kaip jie keliauja. Verslininkas iš EMLYON verslo mokykloje yra virimo aparatas ir anksti iniciatorių. Jis anksti virimo aparatas.

Jo žinios mokymo pagrįstas tiek teorijos ir dieną į dieną įmonės valdymas.

Jo skiriamojo kokybė grindžiama mokymo inovacijų ir verslumo požiūrį į vadybos išsilavinimą.

5 miesteliai

  • Em Lionas verslo mokykla yra malonių kaimo apylinkėse vos 15 minučių nuo Liono centre. Šiuolaikinės įsikūręs dideliame 18 akrų parko pastatai teikti 30,000m² biuro ir mokymo erdvė įrengta WIFI tinklo.
  • Šanchajus Campus - ekonominis bumas Kinijoje, pasaulyje 3. Didžiausias ekonominė galia ir laipsniškai integruoti Azijos ekonominių ir kultūrinių modelių globalizacijos proceso drastiškai pakeisti tradicinį Vakarų suvokimą.
  • Ultra prijungtas ir novatoriškas svetainė, Paryžiaus miesteliu yra dalis Em Lionas verslo mokyklos 's globalizacijos approach.The 5500 m² Haussmann stiliaus miesteliu yra įsikūręs Paryžiaus centre, šalia Gare de Lyon "traukinių stotis.
  • Em Lionas verslo mokykla taip pat turi miesteliu įsikūręs Saint Etienne, Prancūzijoje ir Kasablanka, Marokas.

Be to, kultūros nuorodos Europoje ir angliškai kalbančiame pasaulyje yra Kinija susiduria su vertybių ir požiūrių, kurie yra visiškai skirtingos. Išlaikyti šias pastabas galvoje, tai miesteliu siekiama atskleisti studentų į kinų kultūrą, ypač ir Rytų Azijos kultūrą apskritai.

Fakultetas sudėtis ir organizavimas

Fakultetas yra sudaryta iš 113 dieninio profesoriai ir organizuota 4 departamentų:

  • Rinkos ir inovacijų
  • Strategija ir organizacija
  • Ekonomika, finansai, valdymas
  • Valdymas, teisė ir žmogiškieji ištekliai
Mokyklų reitingai:

"The Times Higher Education # 2 Verslo mokykla Prancūzija # 64 pasaulyje Pasaulinis Įsidarbinimo universitetų reitingavimo 2015

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

emlyon business school

Ši programa išmokys jus galingas metodikas, skirtas naujoviškiems ir bendradarbiavimo projektams valdyti, suteikti jums tvirtas žinias ir judrumą, kai kalbama apie skaitm ... [+]

Tapkite specialistu, galinčiu naršyti šiandieninėje pramonėje, kurią paveikė dirbtinis intelektas ir skaitmeninė transformacijaStudentams, turintiems minimalų bakalauro laipsnį bet kurioje srityjeMSc patvirtino konferencijos des Grandes EcolesĮtraukta 18 mėnesių, 6 mėnesių trukmės stažuotėMokoma anglų kalbaPristatyta Lione18 mėnesių gauti techninius ir valdymo įgūdžiusGauti įgūdžių, kad galėtumėte valdyti sudėtingus projektus: ši programa padės išmokyti efektyvių metodikų, skirtų naujoviškiems ir bendradarbiavimo projektams valdyti, suteikti jums tvirtas žinias ir judrumą, kai kalbama apie skaitmenines technologijas: duomenis, internetą, dirbtinį intelektą ir sutelkti dėmesį į atsakomybę už iššūkius šios ekosistemos ir jos įvairių suinteresuotųjų šalių.Sukurti pasaulinę taikymo sritįSuprasti specifinius šios pramonės poreikius: naujovių perkėlimas ekosistemoje tapo pagrindiniu iššūkiu įmonėms, konsultacinėms įmonėms, pradedantiesiems visuose veiklos sektoriuose, tačiau sveikatos sektoriui būdingi pagrindiniai ypatumai. Sukurti mąstyseną, kuri padės jums keisti šį sektorių per novatorišką mokymosi kelią.Programa... [-]
Prancūzija Lyon Kinija Shanghai Paris Jungtinė Karalystė Lancashire Vokietija Munich  + 5 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Discover the emlyon learninghub

We are early makers

Location address
emlyon business school
Lyon-Ecully Campus
23, av. Guy de Collongue

Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, 69134 FR
Location address
emlyon business school Asian Campus
2F, Global Education Center, East China Normal University
N°3663 Zhong Shan North Road

Shanghai, Shanghai, 200062 CN
Location address
emlyon business school
Paris Campus
15 Boulevard Diderot

Paris, Île-de-France, 75012 FR