Oficialus aprašymas

Bordo universitetas buvo naujai įsteigtas 2014 m., Sujungus tris universitetus. 2011 m. Prancūzijos vyriausybė buvo apdovanota Prancūzijos aukščiausiųjų universitetų akademinių kursų ir mokslinių tyrimų kokybe.

Daugiafunkcinis švietimo pasiūlymas

Bordo universitetas siūlo 245 magistro ir 125 bakalauro studijų programas. Keturios pagrindinės mokslo sritys yra: Mokslas ir technologijos / Teisė, Politikos mokslai, Ekonomika, Vadyba / Gyvenimas ir sveikatos mokslai / Socialiniai ir humanitariniai mokslai.

Maždaug 12% studentų iš Bordo universiteto yra tarptautiniai. Universitetas sukūrė daugybę tarptautinių studijų programų, kurios mokomos anglų (ar kitomis kalbomis) ir kurios suteikia studentams galimybę studijuoti užsienyje ir / ar baigti jungtinius ar dvigubus laipsnius. Bordo universitetas yra vienas iš pirmaujančių Prancūzijos universitetų, dalyvaujančių Erasmus Mundus programoje, siūlo 9 ES pažymėtas studijų programas.

Vienas iš pirmaujančių tarptautinių mokslinių tyrimų universitetų

Moksliniai tyrimai organizuojami apie tris departamentus: Mokslas ir technologijos / Gyvenimo ir sveikatos mokslai / Socialiniai mokslai ir humanitariniai mokslai.

Aštuoni doktorantai užtikrina doktorantų paramą ir konsultacijas. Mokslinių tyrimų departamentai susideda iš 70 mokslinių tyrimų laboratorijų, kurios yra bendrai prižiūrimos su nacionalinėmis mokslinių tyrimų organizacijomis.

Meistriškumo grupės

Vienas iš pagrindinių Bordo universiteto prioritetų yra skatinti teminių mokslinių tyrimų, mokymo ir žinių perdavimo kompetencijų grupių plėtrą šiose srityse: neurologijos, medicininės vizualizacijos, aplinkos / klimato, pažangių medžiagų, archeologijos, lazerių / optikos, skaitmeninis sertifikavimas, sveikata ir visuomenė bei kardiologija.

Programos mokomos:
Anglų
Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

University of Bordeaux

Ši tarptautinė magistro programa suteikia studentams teorines ir praktines žinias apie analitinę kontrolę augalinių vaistų ir sveikatos produktų. ... [+]

Ši tarptautinė magistro programa suteikia studentams teorines ir praktines žinias apie analitinę kontrolę augalinių vaistų ir sveikatos produktų.

Programos kontūrai

Šis antrosios pakopos magistro laipsnis leidžia studentams gilinti savo teorines ir praktines žinias apie vaistų ir sveikatos produktų, kurie yra pagrįsti augalais, analitinę kontrolę. Jame daugiausia dėmesio skiriama tokių sveikatos produktų kokybės kontrolei, palyginti su tarptautiniais standartais.

Magistro laipsnis taip pat siekia padidinti terapinių produktų, kurie yra pagrįsti augalais, saugumą, todėl jie nėra susiję su farmacijos grandinės kontrole. Taigi programa yra stipri tarpdisciplininė dimensija, įtraukiant farmacijos mokslus, techninius mokslus ir teisinę sritį.... [-]

Prancūzija Bordeaux Pessac Talence
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Tomorrow's success...starts today

Welcome to the University of Bordeaux