ESO Paris - École Superieure d'Osteopathie (SUPOSTEO)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Aukštosios mokyklos ir osteopatija gimė 1990 balandžio jos dabartinis pirmininkas ir direktorius Roger Caporossi studijų osteopatas baigė Mokymo Bendrovės Tyrimai ir Metodai Osteopathic tyrimų ekspertas mokymo ir susiję su šios disciplinos praktika.

Steigimas, registruotą į Créteil akademijos rektorius privataus aukštojo mokslo - kanclerio universitetų, Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintu 2007 m rugpjūčio 9 d dekretu, iš ESO misija yra formuoti išskirtines specialistai, vadybininkai ir kompetentinga pagal Tarptautinės draugijos osteopatija ir Pasaulio sveikatos profilaktikos ir sveikatos išsaugojimo organizacijos rekomendacijas.

ESO yra istorinis mokykla osteopathic rengimą po bakalauro Prancūzijoje. Iš tiesų, nuo pat jos įkūrimo, įmonė užima pirmtako požiūrį į mokymo osteopatija yra pirmoji į:

atleisti Prancūzijoje, po vidurinio mokslo baigimo atestato arba lygiavertį dokumentą, pilnas kursas universiteto tipo, 5 metų pradinio mokymo dieniniame osteopatija, paprašyti Sveikatos ir socialinių reikalų direktoratas pradinio osteopathic mokymo teisėtumo po bakalauro (1990) kreiptis dėl registracijos ir jos aukštojo mokslo veiklą su Švietimo ir mokslo ministerija (1992) formatas mokymo prie Europos Sąjungos nustatytus Bolonijoje standartus (2001) inicijuoja atrankos peržiūrą pirmojo metų kurso pabaigoje, integruota parengiamasis (2003) už baigimo įtraukimo, Prancūzijos Osteopatija laipsnis, Nacionalinė Vertėjų sertifikatai (diplomas sertifikuota lygis 2009 balandžio 10 II dekretas - OL Balandžio 21, 2009). 2014, ESO buvo patvirtinta A lygyje I (2014 sausio Ministro dekretu 20) laipsnį įtrauktį.

ESO taip pat ir ypač pirmasis mokykla osteopatija būti sertifikuota pagal ISO 9001 2003 gegužės už savo mokymą, jo organizaciją ir jos valdymo kokybė Lloyd Register Quality Assurance, Nr 1 pasaulyje organizavimas sertifikavimui į tarptautinius kokybės standartus. Šis sertifikatas patvirtina Prancūzijos akreditavimo komisijos (COFRAC) 2003 gegužės 13 d. Siūlomo kurį ESO, organizavimo, turinio ir trukmės mokymo programą kokybė yra šiandien profesijos nuoroda pradinio mokymo osteopatija, standartinis kurios institucijos yra įkvėpimas reiklesni Prancūzijoje ir Europoje.

Įsikūręs universiteto Campus Marne-la-Vallée širdyje, aukštoji mokykla Osteopatija yra privilegijuota vieta, kuri leidžia jos prancūzų ir užsienio studentai imtis aukštojo mokslo studijas ramioje ir žalios nors netoliese Paryžius (Charles de Gaulle Roissy oro uosto ir "Orly" 30 min., Paris Gare de Lyon 20 minučių. iki RER A). ESO džiaugiasi 600 studentų per metus, visus švietimo lygmenis. Atstumas iki kitų kolegijų miesteliu skatina tarp žmonių iš skirtingų sluoksnių keistis.

Kursai yra dėstomi pagal 120 mokytojų Fakultetas: osteopatų Prancūzijos ir užsienio specialistai medicinos ekspertų, mokslininkų, akademikų, mokslininkų, žinoma, padėjėjų, TD ir TP.

Kodėl ESO

Nurodykite tinkamą mokyklą osteopatija yra labai svarbus.

Kriterijai ESO

Erdvūs kambariai, modernūs ir pritaikyti prie osteopatija mokymą.
Istorinio pirmojo mokykloje Prancūzijoje stažą sudaro išskirtines osteopatų daugiau nei 20 metų tarptautinio formato po dėžę.
Laipsnis registruotas RNCP, lygis I antraštinėje
Tikros osteopathic klinikoje prižiūrint specialistams, kad būtų užtikrinta gydymo "Real" pacientus 4 metų studijų buvimą.
Akademiniai partnerystės (Reimsas, Evry).
Nekilnojamasis ištekliai moksliniams tyrimams osteopatija (laboratoriniai grupės).
Turtingas ir intensyvus studentišką gyvenimą.
Profesionalus įterpimo beveik 100%.

ESO skaičiais

6000 m2 patalpose, universiteto centre Cité Dekarto širdį.
160 suinteresuotosios šalys: osteopatų, sveikatos specialistai, mokslininkai.
40 konsultacijų IA kambariai integruota kliniką.
80 Išorės kursai (ligoninė, poliklinika, verslo, sporto klubas ...).
10% studentų dvigubas laipsnis kursas Master.
1 tyrimų padalinys
1 dokumentacijos centras (biblioteka, žiniasklaida biblioteka).
2 studentų rezidencijos 150 kambarių ir 190 kambariai.

Vietos

Paryžius

École Superieure d'Osteopathie

Address
Cité Descartes, 8 rue Alfred Nobel
Champs-Sur-Marne

77420 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 1 64 61 66 21