Oficialus aprašymas

Pranešimas iš dekano

Sveiki atvykę į ISCTE verslo mokyklą.

IBS yra pionierių vadybos ir verslo mokslų mokykla, o pirmoji - tai autonominė sritis, o ne ekonomikoje dėstomas dalykas. Nuorodos į verslo pasaulį yra išskirtinė mūsų mokyklos ypatybė. Nuo pat pradžių IBS rėmėsi kviestinių fakultetų parama iš verslo pasaulio, kurių bendradarbiavimas suteikė vertingos informacijos mūsų mokymo programoms. Todėl nenuostabu, kad, neatsižvelgiant į ekonominę aplinką, vienos kartos studentų kartos turėjo 100% įsidarbinimo lygį. Dar svarbiau yra tai, kad įmonės pripažįsta aukštą IBS studentų mokymo kokybę, o šį pasitikėjimą skatina fakulteto narių ir mokslininkų atlikto tyrimo apimtis ir kompetencija. Internacionalizacija yra antrasis mūsų mokyklos išskirtinis bruožas. IBS ne tik moko kursus bendradarbiaujant su Azijos, Afrikos ir Pietų Amerikos universitetais, bet ir Portugalijos universiteto pagrindu IBS taip pat pradėjo kurti "Erasmus" studentų paramos biurą. Šis modelis, kuris veikia kartu su universitetais visame pasaulyje, pritraukė tiek daug užsienio studentų, kad mes negalėjome pasiekti visiško abipusiškumo, nepaisant to, kad vis daugiau IBS studentų gauna mokymus užsienyje. Gebėjimą dirbti tarptautinėje aplinkoje aiškiai parodo užsienyje dirbančių absolventų skaičius, daugelis iš jų turi lyderio pozicijas tarptautinėse kompanijose. Trečioji mūsų mokyklos ypatybė yra inovacijos ir verslumas. Pedagoginės naujovės paskatino atnaujinti mokymo programas ir įdiegti naujus mokymo metodus; tai apima atvejų tyrimus ir programinės įrangos palaikymą valdymo ir nuotolinio mokymosi priemonėms. Neatsitiktinai daugelis informacinių tekstų įvairiuose valdymo srityse parašė IBS fakultetas. Galiausiai reikia atkreipti ypatingą dėmesį į glaudžius ryšius, kuriuos IBS dėstytojai ir darbuotojai plėtoja su mūsų moksleiviais ir rūpinasi jų gerove, nes tai yra lemiamas veiksnys aukštam studentų akademiniam pasiekimui. Intelektualus griežtumas klasėje, komandinio darbo skatinimas ir realių atvejų analizių poveikis leidžia IBS kurti vertę mūsų studentams ir garantuoti, kad jie teigiamai prisideda prie nacionalinės ir pasaulinės bendruomenės vystymosi.

José Paulo Esperança dekanas ISCTE verslo mokykla

ISCTE verslo mokykla

ISCTE verslo mokykla ISCTE -IUL suteikia savo studentams su dideliu aplinkos mokytis, taip pat galimybių atsipalaiduoti. Be auditorijų ir klasių, kur studentai vykdo savo klases, yra daug privačių ir grupinių studijų vietų, kuriose gali būti atliekamas tyrimas. Universitete taip pat yra penki kavinukai / barai, du restoranai ir daug erdvės atsipalaiduoti. "IBS" studentams visame miestelyje veikia belaidis internetas.

IBS biblioteka, kurią teikia ISCTE IUL, siūlo paslaugą visiems universiteto studentams - knygų verslo studijų, socialinių mokslų ir technologinių mokslų srityse. Kolekcija susideda iš 80 000 pavadinimų (įskaitant monografijas, žinynus, disertacijas ir disertacijas) bei 30 000 periodinių leidinių popieriuje ir skaitmeniniu būdu. "Financial Lab" teikia išsamią finansinių duomenų bazių ir informacijos šaltinių, įskaitant "Bloomberg", "Reuters Xtra / Knowledge", "Compustat", "Datastream / Worldscope", "Thomson One Banker", CRSP, "Eventus" ir WRDS, rinkinį. Studentai turi prieigą prie puikių internetinių bibliografinių priemonių, tokių kaip internetinė žinių biblioteka (su daugiau nei 16 000 viso teksto mokslo žurnalų) Žinių tinklas ir JSTOR (verslo, matematikos ir statistikos kolekcijos) bei ABI / Inform Global.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

Vadybos magistras siekia tęsti 1-ojo ciklo mokymo vadybą, papildydamas ir gilinant įgytas žinias vadybos ir susijusių sričių. ... [+]

Vadybos magistras siekia tęsti 1-ojo ciklo mokymo vadybą, papildydamas ir gilinant įgytas žinias vadybos ir susijusių sričių.

Vadybos magistras suteikia dalyviams viziją, koncepcijas ir priemones sprendžiant pagrindinius 21-ojo amžiaus įmonių uždavinius visame pasaulyje augančiame, vis labiau konkurencingame pasaulyje.

Vadybos magistrantūra parengia studentus atlikti sudėtingiausius ir sudėtingiausius uždavinius įvairiuose verslo valdymo srityse, neprarandant bendro požiūrio, užtikrinant pakankamą lankstumą, kad būtų užtikrintas gilinimas specializacijos srityse, atsižvelgiant į jų interesus. kiekvienas studentas, pasiūlė platų pasirinktinių kėdžių spektrą įvairiose valdymo srityse.... [-]

Portugalija Lisbon
Rugsėjis 2019
Portuguese (Portugal)
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Lisbon, Lisbon, PT