Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Inžinerijos mokyklos yra aktyvi tradicinių sričių inžinerijos, taip pat atsiranda ir unikalių srityse nacionaliniu lygiu. Ji pasižymi stipria mokslinių tyrimų komponentas, jo ugdymo projektus, internacionalizacijos ir sąveikos su visuomene kompetencija. Tai palaikoma daugiau nei 300 daktaro profesoriai, maždaug 400 tyrėjų ir dėstytojų yra daugiau nei 90 techninių ir administracinių darbuotojų.

Yra vienuolika mokslinių tyrimų centrai, 70% iš jų buvo klasifikuojami kaip labai gerai arba puikiai. Tai tarptautiniu mastu pripažintas centrai dėka įvairių apdovanojimų priskirtų profesorių ir tyrėjų inžinerijos mokyklos ir svarbių mokslinių tyrimų partnerystes su nacionaliniais ir tarptautiniais universitetais. Bendradarbiavimas su MIT, Carnegie Mellon universiteto ir Teksaso universiteto, pagal Portugal_MIT ir Portugal_CMU / AT programas, taip pat verti dėmesio.

Ačiū tarptautinei mobilumo programas, kaip "Erasmus Mundus", mokymo projektai turi labai didelę paklausą nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis. Yra maždaug 6.000 studentų iš skirtingų ciklų tyrimais, apie 700 priklausanti 3 ciklą.

Inžinerijos mokyklos yra orientuotos į visuomenę, kur jos veiksmų aktualumas yra akivaizdus daugelio partnerystę su nacionalinėmis ir tarptautinėmis kompanijomis.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Portuguese (Portugal)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

University of Minho - School of Engineering

PHD Žinoma siekiama suteikti studentams mokomąją aplinką, kuri leidžia jiems ugdyti gebėjimą prisidėti prie mokslo ir technologijų pažangos per kūrybinę ir savarankiška m ... [+]

Doktorantūros programa audinių inžinerijos Regeneracinės medicinos ir kamieninių ląstelių

PHD Žinoma siekiama suteikti studentams mokomąją aplinką, kuri leidžia jiems ugdyti gebėjimą prisidėti prie mokslo ir technologijų pažangos per kūrybinę ir savarankiška mokslinių tyrimų įvairių sričių srityse, siekiant galiausiai surasti gydomąjį sprendimus į regeneracinės medicinos srityje.

Žinoma, yra naujoviškas įmonę, kalbant apie ugdymo turinį, pasinaudojant unikaliomis kompetencijos (mokslinės kompetencijos, gebėjimas pritraukti studentus, laboratorijų infrastruktūros, ryšių su tarptautinėmis mokslinių grupių ir institucijų) galima rasti Minho universitetas. Šio daktaro užbaigimas reiškia mokymo programos komponentas su 60 ECTS ir disertacijos. Iš ugdymo komponentas išvada suteikia studentui Aukštesniųjų studijų diplomą terminuotųjų & SC.... [-]

Portugalija Guimaraes
Spalis 2019
Anglų,Portuguese (Portugal)
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Minho - School of Engineering

Pagrindinis tikslas Doktorantūros programa Biomedicininės inžinerijos (PDEBIOM), pasiūlė kartu pramoninės elektronikos, biologinės inžinerijos, mechanikos inžinerijos, po ... [+]

Pagrindinis tikslas Doktorantūros programa į biomedicininės inžinerijos (PDEBIOM), Pasiūlė kartu pramoninės elektronikos, biologinės inžinerijos, mechanikos inžinerijos, polimerų inžinerijos ir informatikos mokyklos inžinerijos universiteto Minho departamentų, teikti švietimo aplinką, kuri skatina studentus ugdyti gebėjimą prisidėti prie technologijų pažangos per nepriklausoma ir kūrybingi moksliniai tyrimai Biomedicininės inžinerijos srityje.

Mokslo sritis šiame doktorantūroje Biomedicininė inžinerija, tai doktorantūros programą sudaro mokymo programos komponentu, su 60 ECTS, ir apie disertaciją paruošimo. Iš ugdymo komponentas išvada bus suteikti iš aukštesniųjų studijų Biomedicininės inžinerijos laipsnį, su galutinio pažymio, gauto iš kursų, kad yra savo studijų planą reitingų. ... [-]

Portugalija Braga
Spalis 2019
Anglų,Portuguese (Portugal)
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

EEUM Institutional