Atlântica University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Atlântica !

Mes pasiruošę atvykti ir mes labai džiaugiamės, kad nusprendėte prisijungti prie mūsų.

Sveikinimo dienos sukurtos siekiant kuo sklandžiau pereiti prie " Atlântica ir universitetinio gyvenimo. Kai lankotės "Welcome Days", rasite daugybė įvairių seansų, renginių ir socialinių susitikimų, kad galėtumėte geriau pažinti Atlântica ir miestą.

Rasti atsakymus į savo klausimus ir susirasti naujų draugų. Norime, kad jus linksminkitės ir sužinotumėte apie savo naują namą. Pasinaudokite mūsų "Welcome Days"!

Sveikinimo dienos - 2018 m. Rugsėjo 24-27 d

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Portuguese (Portugal)

Matyti Magistras » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Diplomą Kritinių Ligų

Su bendrabučiu Ištęstinės 7 mėnesių October 2018 Portugalija Barcarena

Atlântica sukūrė kritinės ligos Magistras, žinoma, kuria siekiama specialistų specializuojasi skubiais ir kritinėse situacijose. Šiuo metu Integruota Avarinis Medicinos kartu su ligoninės skubios pagalbos kambarių restruktūrizavimo, su individualizuoto įvedimo palatoje ir reanimacijos, taip pat globos vienetų, sergantiems pažengusia gyvybės palaikymo ir Greenways apibrėžimą, lėmė poreikis skubiai apmokyti gydytojai ir slaugytojai pagal bendras plotas kritinės paciento. [+]

Modulio aprašas

Atlântica sukūrė kritinės ligos Magistras, žinoma, kuria siekiama specialistų specializuojasi skubiais ir kritinėse situacijose. Šiuo metu Integruota Avarinis Medicinos kartu su ligoninės skubios pagalbos kambarių restruktūrizavimo, su individualizuoto įvedimo palatoje ir reanimacijos, taip pat globos vienetų, sergantiems pažengusia gyvybės palaikymo ir Greenways apibrėžimą, lėmė poreikis skubiai apmokyti gydytojai ir slaugytojai pagal bendras plotas kritinės paciento.

Medicina Kritinis Netinkamas ateina gerai palaikoma pagrindinių bendrų vardiklių: mokslinės, techninės ir pedagoginės ir logistikos, reanimacijos ir paramos gyvybinių funkcijų šį paciento tipą.... [-]