Elevate Health

Įvadas

Oficialus aprašymas

Elevate Sveikatos siūlo platų internetinių medicinos kursus mokslininkų ir sveikatos priežiūros specialistams. Kursai gali būti tiriamas tik internete, ar kaip dalis mišraus plano, kad funkcijos akis į akį sesijas be nuotolinio mokymo būdu. Tačiau galite pasirinkti studijuoti, jums tai padaryti savo, kur esate pasaulyje - viskas, ko jums reikia, yra interneto ryšys.

Elevate siūlo daugiau nei interneto mokymosi galimybes; ji yra interaktyvi versija, kuri leidžia visuotines sveikatos specialistams susitikti internete dalytis žiniomis, ieškoti naujų idėjų ir analizuoti naują mokslą. Tai reiškia, kad, kai jūs baigėte savo interneto sveikatai kursus, jūs ne tik gauti tarptautiniu mastu akredituotos diplomą Utrechto universiteto - užėmė # 1 Nyderlanduose ir # 46 pasaulyje, bet ir bendraamžių tinklas, galite skambinti į kaip jums sukurti savo karjerą profesionaliai.

Mūsų tikslas yra padidinti žinias ir supratimą apie sveikatos mokslų tarp sveikatos priežiūros specialistų ir medicinos mokslininkų. Tai darydami, mes tikimės, kad, siekiant pagerinti bendrą savijautą ir sumažinti į standartus medicininę priežiūrą tarp šalių skirtumus.

Ką mes stovėti?

√ El mokymosi patirtis

Mūsų patogumui komanda e-mokymosi kūrėjams ekspertai e-mokymosi. Mes turime tvirtą ir patikimą internetinę mokymo filosofija ir praktika, asmeninį požiūrį į mokymąsi, daugiausia dėmesio skiriant sąveikai ir siūlome nuolatinį švietimo pagalbą visą kursą.

√ Dėmesys medicinos sektoriuje

Mes orientuojamės tik į medicinos (mokslinių tyrimų) sektoriuje. Tai leido mums sukurti atitinkamą žinių šioje srityje. Ji taip pat leido mums sukurti platų tarptautinį akademinį tinklą. Kaip, pavyzdžiui, mes žinome iš naujausių pokyčių ir iššūkių Mūsų partneriai susiduria.

√ užtikrinti geresnę prieigą prie geros kokybės sveikatos priežiūros paslaugas visame pasaulyje

Elevate Sveikata yra ne tik dar vienas internete medicininį išsilavinimą teikėjas. Tiesą sakant, mes esame socialinė įmonė siekia suteikti geresnę prieigą prie švietimo sveikatos priežiūros visame pasaulyje - su tikslu, kad kuo daugiau žmonių visame pasaulyje naudotis geros kokybės sveikatos priežiūrą.

Kaip tai veikia?

√ Nurodykite kursą

Elevate siūlo sunku pritapti iš įvairių temų. Naršyti kurso pjūvis šios svetainės gauti daugiau informacijos apie įvairių kursų siūlome.

√ patvirtinimas

Gavę Jūsų prašymą stoti, Elevate patikrins, ar jūs patenkinti kurso stojamuosius reikalavimus. Jūs gausite elektroninį laišką, patvirtinantį savo vietą.

√ Studijavimas

Galite naudoti mūsų internetinę mokymosi aplinką savo studijų. Šis portalas suteikia jums galimybę bendrauti su savo bendraamžiais ir prieigos įkvepiančių paskaitų ir kitų aukštos kokybės medžiagų.

√ nagrinėjimas

Pasibaigus kurso pabaigoje bus egzaminas, kuris gali būti baigtas per savo šalyje, ne vieno iš mūsų švietimo partneriais įsteigimo.

√ sertifikatas

Gausite tarptautiniu mastu akredituotos diplomą Utrechto universiteto, užėmė # 1 Nyderlanduose, po sėkmingai apdailos kursą.

10547187_420815584727575_4352506952356059003_o

Vietos

Nyderlandai internete

Address
Elevate
Heidelberglaan 8
Utrecht, The Netherlands

3584 CS Nyderlandai internete, Olandija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis