Oficialus aprašymas

Akademija Grupė Naujoji Zelandija yra vienas iš Naujosios Zelandijos labiausiai pripažintų privačių švietimo teikėjų siūlo platų asortimentą mokymosi programos lygmenyse 1-5 nuo Naujosios Zelandijos kvalifikacijų sąrangos.

Akademija Naujoji Zelandija siūlo hands-on praktinės mokymosi priimti jus į kitą etapą savo karjeroje. Gavome mokymo studentams nuo 1987, o mūsų patirtis yra tai, kas daro mus sėkmingas.

Mūsų studentai naudos iš mūsų stiprios bendruomenės ir pramonės ryšiai su mokyklomis, darbdaviai, Pramonės šaka ir Vyriausybinės agentūros, Vienas iš mūsų pagrindinių direktyvų yra užtikrinti vietos darbovietėse reikalavimai yra tenkinami.

Kaip dalis akademijos programą, mes teikiame sudėtingas patirtimi, kad padėtų sukurti pasitikėjimo, jums reikės, kad atitiktų didelis iššūkis: rasti ir išlaikyti darbą. Jūsų laikas pas mus bus suteikti jums imtis iniciatyvos ir imtis šansai. Mes matome sėkmę kasdien, ir suprasti savo galią motyvuoti.

Mūsų Tarptautiniai studentaiMes siūlome Farmacijos specialisto programa - 5 lygmuo, kuris yra NZQA patvirtintas kvalifikacijos reikia tapti Farmacija ambulatorija technikas. Pabaigęs mokymosi programą, akademijos studentai bus apdovanoti atitinkamas NZQA vieneto standartus ir nacionalinius sertifikatus, teikia valstybės pripažintą sertifikavimo įgūdžių ir standartų pasiekti.

Čia Akademija Naujoji Zelandija turime vieningą dėmesio visoms mūsų programas; padėti visiems mūsų studentams įgyti vertingos, kokybės kvalifikaciją ir įgūdžius visoje įdomių ir įvairių pramonės šakų. Mūsų vertybės yra iš visko, ką darome širdies ir šie principai padeda akademija Naujoji Zelandija būti pirmasis pasirinkimas, kai mokosi mūsų siūlomų dalykų.

"Akademija Naujoji Zelandija absolventas turi žinių, realaus pasaulio įgūdžių ir profesinių ir asmeninių savybių padaryti skirtumą" - Mūsų absolventas Pažadai

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Certificate

Academy New Zealand

Naujosios Zelandijos farmacijos pažymėjimas (Farmacijos specialisto) - 5 lygmuo yra NZQA patvirtinta kvalifikacija reikalinga norint tapti vaistinė ambulatorija technikas ... [+]

Savo karjerą farmacijos pramonės prasideda čia

Naujosios Zelandijos farmacijos pažymėjimas (Farmacijos specialisto) - 5 lygmuo yra NZQA patvirtinta kvalifikacija reikalinga norint tapti vaistinė ambulatorija technikas.

Mūsų kursas moko jus visus reikiamus techninius įgūdžius ir farmacijos žinios tapti Farmacijos specialisto ir Akademijos Naujoji Zelandija yra viena iš nedaugelio mokyklų Naujosios Zelandijos siūlančių tai pareikalavimą kvalifikaciją.

Yra apkrovų darbo vietų Naujojoje Zelandijoje kvalifikuotiems Farmacijos technikai ir mes didžiuojamės, kad turime 93% mūsų absolventų, dirbančių pramonėje.

Kurso turinys Apdirbimas receptų - Skaičiavimai - Darbas farmacijos produktus - Teisės aktai - Sudėties - konsultuoja klientus - vaistų - Žmogaus Biologija Studentai atliks ambulatorija darbo patirtį su kai Naujosios Zelandijos pirmaujančių vaistinėse ir mes esame pasiryžę padėti absolventams į farmacijos karjerą. Karjeros galimybės Farmacijos specialisto - Farmacijos Mažmeninė asistentas - Farmacijos Mažmeninė Pirkėjas - Farmacijos atstovas - gamyba Farmacijos specialisto Sertifikatai NZ sertifikatas farmacijos specialisto lygio 5 - NZ sertifikatas farmacijos specialisto lygio 4 - NZ farmacijos pažymėjimas (Įvadas į farmacijos praktika) 3 lygis Įėjimo kriterijai ... [-]
Naujoji Zelandija Auckland
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
54 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba