Mokyklos ir universitetai Mergelių salose

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Mergelių salose 2018/2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Mergelių salos. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Mergelių salos informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Mergelių salos ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Mergelių salos informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Mergelių salos tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Mergelių salos

University of the Virgin Islands

BSc Mergelių salos Charlotte Amalie Jungtinės Amerikos Valstijos September 2018

Kodėl padaryti Mergelių salos jūsų universiteto pirmojo pasirinkimo universitetas? Mokslą yra labai prieinamos. UVI siūlo įvairias studijų programas. UVI siūlo tęstinio mokymo non-laipsnį ir sertifikatų kursus per Bendrijos dalyvavimas ir Mokymosi visą gyvenimą (Cell) centras. UVI yra akredituota pagal Komisijos aukštojo mokslo Artimuosiuose narių asociacija. Vidutinis klasės dydis yra pakankamai mažas, kad mokiniai galėtų prasmingai dalyvauti ir gauti individualų dėmesį … [+] reikalingą sėkmei. UVI yra technologiškai pažangi ir turi keletą mokslo ir kompiuterių laboratorijas studentų naudojimui. UVI siūlo on-campus būstą Šv Thomas ir St Croix (dviviečiai ir vienviečiai apgyvendinimo) salų. UVI yra dalis nacionalinės Studentų birža (NSE) programą su daugiau nei 170 institucijų dėl JAV žemyne. UVI taip pat dalyvauja studentų mainų programas su Emory universiteto Atlantoje, GA, Oksfordo koledžo Atlanta, GA.; Valstybinė universiteto Niujorke New Paltz, New Paltz, NY; Universidad Internacional (UNINTER) Kuernavaka, Meksika. UVI siūlo sveiko universiteto aplinką. Ji akademiškai orientuotas, studentas vadovavimas, atletiškas ir religinės organizacijos. Taip pat yra broliai su priežastį (BWC) organizavimo ir sororities nacionalinę apdraustas. Nors mažas dydis ir geografiškai atskirtas nuo JAV žemyne, UVI yra studentų gyventojų, tarptautinė makiažo ir visuotinė perspektyva. UVI siūlo kokybišką švietimą, naudojant inovatyvius mokymo metodus ir state-of-the-art kompiuterinę įrangą individualiems ir vaizdingos nustatymus. UVI misija Misijos ataskaita Mergelės salos universitetas yra besimokantįjį institucija, skirta savo studentams sėkmės ir įsipareigoję stiprinti iš JAV Mergelių salos žmonėms ir platesnės Karibų gyvenimą per puikus mokymo, novatorišką mokslinių tyrimų ir reaguoja viešaisiais darbais. Vizija Mergelės salos universitetas bus išskirtinis JAV aukštojo mokslo institucija Karibų skirta studentų sėkmė įsipareigojusi kompetencijos, ir pažadėjo stiprinti socialinę ir ekonominę transformaciją JAV Mergelių salos. [-]