Queen Mary University of London, Barts and The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Įvadas

Oficialus aprašymas

3-ioji vieta JK medicinoje (Guardian University Guide 2018)

Didžiosios Britanijos "Russell Group" universitetas Londone įsikūrusiame karalienės Marijos universitete (QMUL) atidarė medicinos studentų miestelį Maltoje, Europoje. Mes priimame paraiškas iki 2018 m. Rugsėjo mėn., O paraiškų pateikimo terminas - 2018 m . Birželio 30 d . Mes siūlome:

  • Penkerių metų medicina MBBS Malta (medicinos bakalauro, chirurgijos bakalauro) bakalauro studijų programa.

Stipendijos bus pateiktos 2018 m. 2018-1919 m.

Programa yra mokoma "Barts" ir "Londono medicinos ir odontologijos mokyklos" - pirmaujančios JK medicinos mokyklos, kuri yra QMUL fakultetas. "Barts" ir "The London" buvo suformuotos iš seniausių Europos ligoninių, 1123 m. Įkurtos Šv. Baltramiejaus (žinomos kaip "Barts") ir 1785 m. Atidarytos Anglijos pirmosios medicinos mokyklos "The London".

Ši medicinos programa yra tokia pati mokymo programa, kaip ir QMUL programa, kuria mokoma Londone, o Maltoje jus mokys QMUL darbuotojai, taip pat vietos mokytojai, kuriuos moko mokykla.

Apie Maltą

Programa bus grindžiama Gozo, viena iš trijų salų, sudarančių Maltos Respubliką. Malta turi apakinti istoriją, apimančią 7000 metų: salose yra trys UNESCO pasaulio paveldo objektai (įskaitant visą Maltos sostinę, Valetą). Dar neseniai jūs galbūt matėte Maltą televizoriuje: salose yra keletas apsvaiginimo taškų, skirtų Sergimųjų žaidimui.

Mokestis už mokslą

35 000 eurų per metus

Paraiškos procesas

Kandidatai tiesiogiai kreipiasi į universitetą , o ne per JK standartinę paraiškų teikimo sistemą UCAS.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Health Bakalauras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bachelor of Medicine, chirurgijos bakalauras (MBBS)

Su bendrabučiu Dieninės 5 metų September 2019 Malta Victoria

Programa buvo sukurta siekiant suteikti studentams medicinines žinias, klinikinius įgūdžius ir profesinį požiūrį, reikalaujantį tapti kompetentingu Fondo metų (FY1) daktaru. [+]

Karalienės Marijos universiteto Londone (QMUL) siūlo penkerių metų bakalauro medicinos, chirurgijos bakalauro (MBBS) programą, mokomąsi Maltos Respublikos Viduržemio jūros salose. MBBS dėsto Barts ir Londono medicinos ir odontologijos mokykla, fakultetas QMUL, Russell grupės pirmaujančių mokslinių tyrimų vadovaujančių JK universitetų narys.

Programa buvo sukurta siekiant suteikti studentams medicinines žinias, klinikinius įgūdžius ir profesinį požiūrį, reikalaujantį tapti kompetentingu Fondo metų (FY1) daktaru. Mūsų spiralės mokymo programa mokoma modulių serijoje, kuri remiasi kūno sistemomis, kurios savo ruožtu apima įvairias mokslines ir medicinines temas. Programa yra tokia pati kaip MBBS Londono programa pagal jos pagrindinę mokymo programą, pristatymo metodą ir atrankos kriterijus.... [-]


Vaizdo įrašai

Study undergraduate medicine in Malta with a top UK medical school

Kontaktai

Adresas Sir M.A. Refalo Sixth Form Fortunato Mizzi Street, Victoria, Gozo
Victoria, Malta

Adresas Garrod Building, Turner Street, Whitechapel
E1 2AD London, England, Jungtinė Karalystė
Telefonas undefined