Oficialus aprašymas

Melaka Manipal medicinos kolegija (MMMC) yra žinoma privati ​​medicinos įstaiga, turinti akademinės kompetencijos bruožą ir užsiminanti patirtį teikiant kokybišką medicinos išsilavinimą. Medicinos ir stomatologijos programos MMMC vykdomos bendradarbiaujant su gerbiamu Manipalo universitetu, Indija (anksčiau vadinama Manipal aukštojo mokslo akademija), įsteigta 1993 m. Liepos mėn., Kai jos profesinės kolegijos buvo suteiktos universiteto statusu, todėl tapo pirmuoju privačiame institute Indijos vyriausybė pripažįsta, kad universitetas yra pripažintas.

MMMC yra įsipareigojusi kurti mokymo programas, kurios siūlo įvairias mokymosi galimybes. Mokiniai kuria platų žinių, įgūdžių ir požiūrių, reikalingų medicinoje. Gerai suplanuota ir labai efektyvi mokymo programa, kurią moko specialūs dėstytojai, pabrėžia pagrindinių mokslų ir klinikinių mokslų mokymo koreliaciją. MMMC metu įsipareigojimas meistriškumui yra tas, kurį įkvėpė gyvenimas ir griežta etiška tarnyba tautai ir žmonijai.

MMMC yra pageidaujama institucija, nes studentai įgyja geriausius abu pasaulius medicininio išsilavinimo ir sveikatos priežiūros srityje:

 • Puikus techninis ir profesinis išsilavinimas
 • Kvalifikuoti, patyrę ir skirti dėstytojai ir darbuotojai
 • Indijoje praleistas laikas suteikia studentui stiprią bazinių mokslų ir sergamumo modelių, susijusių su kitos šalies socialine ekonomine padėtimi ir kultūrine praktika, poveikį.
 • Gyventi daugiadisciplininiame Universiteto miestelyje Manipale ir suteikti studentui unikalią tarpkultūrinę patirtį ir stiprinti pasitikėjimą bei nepriklausomybę.
 • Tapti gerbiamos tarptautinės reputacijos švietimo sistemos dalimi ir absolventai iš viso pasaulio
 • Malaizijos vyriausybinių ligoninių klinikinis etapas, kuriame studentai dirba su skirtingų etninių grupių ligoniais ir darbuotojais, kurie yra panašūs į savo. Tai leidžia efektyviai bendrauti ir bendrauti bei vientisą susijungimą į Malaizijos sveikatos pristatymo sistemą.
 • MBBS ir BDS laipsnis, pripažintas Malaizijos medicinos tarybos, PSO ir IMED
 • Studentų rengimas pasaulinei konkurencijai.
 • Kokybė ir prieinamas švietimas
 • Šiuolaikinės, specialios paskirties akademinės bazės ir gerai prižiūrimas išteklių centras
 • Tiksliai pastatytas dešimties aukštų pastatas, skirtas BDS programai būsto stomatologijos klinikos ir kitų objektų.
 • Gera mokymo ir mokymosi infrastruktūra
 • Platus poilsio vietų pasirinkimas
 • Į studentą orientuotas mokymasis
 • Gera nakvynės namai
 • Dinaminė akademinė patirtis

Mes atnešime geriausius iš abiejų pasaulio!

Tai yra vienintelė priežastis, dėl kurios mes skiriame nuo kitų.

Ikimokyklinio ugdymo Manipal universitete (mūsų Manipal Campus) bus užtikrinta, kad mūsų studentas gaus BEST teorijos medicinos dalį (MBBS) ir dantų (BDS) išsilavinimą. Šios puikios teorijos žinios bus labai naudingos, kai jie grįš į Melaka Campus kitą savo mokymo etapą. Jokia kita vieta žemėje negali pasiūlyti geresnių galimybių įgyti žinių apie žmogaus anatomiją, fiziologiją, biochemiją, farmakologiją, patologiją, mikrobiologiją ir teismo mediciną bei klinikinius įgūdžius, tokius kaip Manipalo universitetas.

"Tai greičiau suprasti įgūdžius (praktinius), jei žinote, kodėl tai darote (teorija)"

Kita vertus, klinikinis mokymas Melako miestelyje suteiks mūsų studentui naujausius klinikinius įgūdžius, būtinus jiems tapti geriausiu gydytoju ar dantų gydytoju. Studentai išmokys visą discipliną medicinoje ir odontologijoje sukdami. Mūsų MBBS studentai buvo siunčiami į vietinę (Malaizijos) vyriausybinę ligoninę, o mūsų BDS studentas mokosi mūsų pačių dantų klinikoje (universiteto teritorijoje), siekdamas tobulinti savo įgūdžių rinkinį.

"Mes stengiamės pagaminti geriausią gydytoją ir odontologą!

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Melaka-Manipal Medical College

Penkių metų dantų chirurgijos bakalauras (BDS) programa vykdoma Manipalo miestelyje, Indijoje - I etape ir Melaka miestelyje, Malaizijoje - II etapui. Pastangos yra tikr ... [+]

Įvadas į BDS programą

Penkių metų dantų chirurgijos bakalauras (BDS) programa vykdoma Manipalo miestelyje, Indijoje - I etape ir Melaka miestelyje, Malaizijoje - II etapui. Pastangos yra tikras Manipalo vizijos atspindys ugdant studentus su stipriomis asmenybėmis ir stiprinant "Manipal" pagrįstą mokymąsi.

Suprasti, kaip svarbu susieti kultūrą, žinias, humanitarinę veiklą ir profesionalumą, BDS programa yra skirta studentams, kurie naudosis abiem šalimis, siekdami paskatinti aukštąjį mokslą ir sveikatą.

Stomatologijos fakultetas (FOD) pritaria tradicinei mokymo programai kaip mokymo ir mokymosi metodui.

... [-]
Malaizija Malacca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Melaka-Manipal Medical College

I etapas (Manipal Campus, Indija) 2,5 metų ikiklinikiniai tyrimai ... [+]

Apžvalga I etapas

I etapo katedros sąrašas (Manipal Campus)

Anatomijos katedra

Anatomijos katedra yra didžiausia šios institucijos įstaiga ir daugiausia dėmesio skiriama medicinos magistrantams skirtos geros mokymosi aplinkos užtikrinimui.

Biochemijos katedra

Biochemijos katedra labai prisideda prie biochemijos švietimo skatinimo ir padeda įvertinti daugiafaktorinių ligų, tokių kaip diabetas ir miokardo infarktas, rizikos veiksnius.

Mikrobiologijos katedra

Melaka Manipal medicinos kolegijos mikrobiologijos katedra siūlo antrųjų metų medicinos studentų studijų programą, skirtą įgyti žinių ir įgūdžių, susijusių su infekcinėmis ligomis ir imunologija, kurios yra būtinos medicinos praktikai.... [-]

Malaizija Malacca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba