International Medical University

Įvadas

Oficialus aprašymas


TJU - geresnės sveikatos priežiūros ateitis


International Medical University (IMU) yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos mokslų universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau nei 24 metų dėmesio skiriama sveikatos priežiūrai. Universitetas yra pirmasis Malaizijos universitetas, kuriame siūlomi įprasti ir papildomi medicina, visi po vienu stogu. Universitetas, įsteigtas 1992 m., Turi tarptautinę reputaciją ir užtikrina aukštą ikimokyklinio, bakalauro, magistrantūros ir tęstinio profesinio tobulėjimo lygį. Jos bakalauro studijų programos susideda iš vietinių maršrutų (IMU laipsnis), taip pat iš tarptautinių partnerių trasų (partnerių universitetinis laipsnis).


TJI sukūrė pirmąją pasaulyje partnerių medicinos mokyklos programą, leidžiančią studentui pradėti išsilavinimą Malaizijoje, baigdama ir užsidirbdama diplomą tarptautiniame universitete. Per pastaruosius 24 metus IMU išaugo iš medicinos kolegijos su 5 partnerių universitetais 1992 m. Į tarptautiniu mastu pripažintą aukštojo mokslo įstaigą, kurioje dalyvavo daugiau nei 30 pasaulinio lygio universitetų partnerių Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Kanadoje, JAV, Airijoje, Kinijoje ir JK. . Per šį bendradarbiavimą, IMU suteikė galimybę daugiau nei 3500 studentų baigti savo laipsnius šiuose prestižinėse universitetuose.


Pagrindinis IMU miestelis yra Bukito Jalil, Kuala Lumpūras, Malaizija. Nuo 1999 m. TJU įsteigė klinikinius universitetus Serembane ir Kuala Pilahe (Negeri Sembilan, Malaizija), taip pat Batu Pahat ir Kluang (Džohoras, Malaizija). Šiuo metu Universitete yra daugiau kaip 3400 studentų pagal įvairias savo programas, iš jų apie 2880 studentų yra įsikūrę "Bukit Jalil", o dar 420 - klinikiniuose universitetuose. TJU taip pat dalyvavo daugiau kaip 200 tarptautinių studentų, atstovaujančių daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje.

Iki šiol IMU siūlo ikimokyklinio ugdymo programą: "Fondas moksle", įvairių medicinos ir sveikatos mokslų bakalauro programų: medicinos, stomatologijos, farmacijos, farmacijos chemijos, slaugos, slaugos, dietos, mitybos, psichologijos, biomedicinos mokslų Medicinos biotechnologijos, chirapraktikos, kinų medicinos, taip pat magistro laipsniai: magistrantūros ir medicinos mokslų daktaro laipsnį medicinos ir sveikatos mokslų (mokslinių tyrimų), visuomenės sveikatos, farmacijos praktikos magistro, analitinės ir farmacijos chemijos magistro ir molekulinės medicinos magistro. TJU mokymo programos, skirtos jos bakalauro studijoms, buvo vertinamos pagal tarptautinius standartus, o tarptautiniai partnerių universitetai ją priėmė kreditų perkėlimui į atitinkamas programas.


TJU mokymosi modelis grindžiamas jo pagrindinėmis vertybėmis, kurios skatina studentų plėtrą į kompetentingus ir kompetentingus sveikatos priežiūros specialistus, kurie yra kritiniai mąstytojai, atspindintys ir vis tiek aktyvūs. Tikslas - sukurti sveikatos priežiūros absolventus, kurie yra įsipareigoję mokytis visą gyvenimą ir turi gerą pilietiškumą, lyderystę ir etišką elgesį.

Nuolat tobulėjant akademinei kompetencijai, moksliniai tyrimai buvo natūralus progresavimas, atliekant medicininius ir su sveikatos priežiūra susijusius mokslinius tyrimus, o medicininis švietimas - pagrindinis dėmesys. Numatoma, kad TJU moksliniai tyrimai bus dar labiau patobulinti, kai Tyrimų, vystymo ir inovacijų institutas (IRDI) pradėtas vykdyti 2012 m. Rugsėjo mėn.

2010 m. Universitetas turėjo didelį laimėjimą, pradėdamas savo sveikatos priežiūros centrus, kurie leido TJU darbuotojams ir studentams gauti ir gydyti pacientus. Sveikatos priežiūros centrai, kurie tarnauja kaip mokymo vieta TJU studentams, kartu su vienu stogu sudaro alopatinės (vakarinės) medicinos ir papildomos ir alternatyvios medicinos disciplinas.


Šiandien IMU yra integruotas medicinos ir sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti švietimo, sveikatos priežiūros ir mokslinių tyrimų bendradarbiaujant su kai kuriais geriausiais pasaulyje medicinos ir sveikatos priežiūros specialistais ir universitetais.


Vizija

TJU yra novatoriškas pasaulinis mokymosi ir mokslinių tyrimų kompetencijos centras, remiamas mokslininkų ir specialistų, siekiančių tarnauti visuomenei, bendruomenė, propaguojanti studentų plėtrą, kad jie iš tiesų galėtų tapti kompetentingais, etikos, rūpestingais ir įdomiais piliečiais ir vaizduotės lyderiais.

TJU yra įsipareigojusi siekti akademinės laisvės ir lygių galimybių principų siekdama ir taikant žinias, aukščiausius intelektinės, švietimo ir mokslinių tyrimų produktyvumo standartus; ir besimokančio asmens, kuris gerbia individą, steigimas.


Švietimo misija

Kaip švietimo institucija, mūsų misija yra:

 • Toliau stiprinti TJU kaip centro kompetenciją medicinos, farmacijos ir kitų sveikatos mokslų bakalauro studijų programoms
 • Sukurti TJU kaip aukštojo mokslo centrą, kuris teikia mokymus per daugiadisciplines programas
 • Sukurti TJU kaip antrosios pakopos studijų ir tęstinio profesinio mokymo centrą
 • Gebėti parengti kompetentingus ir kvalifikuotus profesionalus, turinčius aukštus etikos standartus, kurie bus skirti tarnauti ir gerinti bendruomenės gyvenimo kokybę
 • Mokyti kompetentingus specialistus, naudojančius pažangias žinių technologijas, ypač IRT, mokymo procese


Kokybės politika

Mes siekiame būti naujovišku mokymosi ir mokslinių tyrimų kompetencijos centru, kuriame gaminami kompetentingi, rūpintojai ir etikos specialistai, kurie mokosi visą gyvenimą. Mes esame įsipareigoję siekti aukščiausių intelektinės, švietimo ir mokslinių tyrimų produktyvumo standartų.


8 mokymosi rezultatų sritis

TJU priima visais savo programomis pagrįstas studijų programas. Tai reiškia, kad visi TJS absolventai patenkina visus pageidaujamus rezultatus, kuriuos jis tikėjosi iš programos. Šie rezultatai yra skirti užtikrinti, kad absolventas yra pasiruošęs darbovietėje. Yra aštuoni generiniai rezultatų sritis, kurios yra tokios:

 • Bazinių mokslų taikymas profesijos praktikoje
 • Psichomotoriniai įgūdžiai
 • Šeimos ir bendruomenės sveikatos priežiūros klausimai
 • Ligos prevencija ir sveikata
 • Bendravimo įgūdžiai
 • Kritiškas mąstymas, problemų sprendimas ir tyrimai
 • Savarankiškas mokymasis visą gyvenimą su įgūdžiais informacijos ir išteklių valdymo srityje
 • Profesionalumas, etika ir asmeninis tobulėjimas

Individualios programos taikys minėtus domenus, kad būtų galima tobulinti konkrečius švietimo rezultatus. Šie rezultatai paskatins visus mokymo programos aspektus, susijusius su turiniu ir organizavimu, pristatymu ir švietimo nustatymu, įvertinimu ir kokybiška veikla.

Vietos

Kvala Lumpūras

Address
IMU MAIN CAMPUS,
BUKIT JALIL
No.126, Jalan Jalil Perkasa 19,
Bukit Jalil,


57000 Kvala Lumpūras, Kvala Lumpūro federalinė teritorija, Malaizija

Serembanas

Address
IMU CLINICAL SCHOOL,
SEREMBAN
Jalan Rasah,

70300 Serembanas, Negeri Sembilan, Malaizija

Batu Pahat

Address
IMU CLINICAL SCHOOL,
BATU PAHAT
No.12, Jalan Indah,
Taman Sri Kenangan,

83000 Batu Pahat, Johor, Malaizija

Kluangas

Address
IMU CLINICAL SCHOOL,
KLUANG
No. 19 & 20,
Jalan Seri Impian 1/1,
Taman Seri Impian

86000 Kluangas, Johor, Malaizija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis