Oficialus aprašymas


TJU - geresnės sveikatos priežiūros ateitis


International Medical University (IMU) yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos mokslų universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau nei 24 metų dėmesio skiriama sveikatos priežiūrai. Universitetas yra pirmasis Malaizijos universitetas, kuriame siūlomi įprasti ir papildomi medicina, visi po vienu stogu. Universitetas, įsteigtas 1992 m., Turi tarptautinę reputaciją ir užtikrina aukštą ikimokyklinio, bakalauro, magistrantūros ir tęstinio profesinio tobulėjimo lygį. Jos bakalauro studijų programos susideda iš vietinių maršrutų (IMU laipsnis), taip pat iš tarptautinių partnerių trasų (partnerių universitetinis laipsnis).


TJI sukūrė pirmąją pasaulyje partnerių medicinos mokyklos programą, leidžiančią studentui pradėti išsilavinimą Malaizijoje, baigdama ir užsidirbdama diplomą tarptautiniame universitete. Per pastaruosius 24 metus IMU išaugo iš medicinos kolegijos su 5 partnerių universitetais 1992 m. Į tarptautiniu mastu pripažintą aukštojo mokslo įstaigą, kurioje dalyvavo daugiau nei 30 pasaulinio lygio universitetų partnerių Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Kanadoje, JAV, Airijoje, Kinijoje ir JK. . Per šį bendradarbiavimą, IMU suteikė galimybę daugiau nei 3500 studentų baigti savo laipsnius šiuose prestižinėse universitetuose.


Pagrindinis IMU miestelis yra Bukito Jalil, Kuala Lumpūras, Malaizija. Nuo 1999 m. TJU įsteigė klinikinius universitetus Serembane ir Kuala Pilahe (Negeri Sembilan, Malaizija), taip pat Batu Pahat ir Kluang (Džohoras, Malaizija). Šiuo metu Universitete yra daugiau kaip 3400 studentų pagal įvairias savo programas, iš jų apie 2880 studentų yra įsikūrę "Bukit Jalil", o dar 420 - klinikiniuose universitetuose. TJU taip pat dalyvavo daugiau kaip 200 tarptautinių studentų, atstovaujančių daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje.

Iki šiol IMU siūlo ikimokyklinio ugdymo programą: "Fondas moksle", įvairių medicinos ir sveikatos mokslų bakalauro programų: medicinos, stomatologijos, farmacijos, farmacijos chemijos, slaugos, slaugos, dietos, mitybos, psichologijos, biomedicinos mokslų Medicinos biotechnologijos, chirapraktikos, kinų medicinos, taip pat magistro laipsniai: magistrantūros ir medicinos mokslų daktaro laipsnį medicinos ir sveikatos mokslų (mokslinių tyrimų), visuomenės sveikatos, farmacijos praktikos magistro, analitinės ir farmacijos chemijos magistro ir molekulinės medicinos magistro. TJU mokymo programos, skirtos jos bakalauro studijoms, buvo vertinamos pagal tarptautinius standartus, o tarptautiniai partnerių universitetai ją priėmė kreditų perkėlimui į atitinkamas programas.


TJU mokymosi modelis grindžiamas jo pagrindinėmis vertybėmis, kurios skatina studentų plėtrą į kompetentingus ir kompetentingus sveikatos priežiūros specialistus, kurie yra kritiniai mąstytojai, atspindintys ir vis tiek aktyvūs. Tikslas - sukurti sveikatos priežiūros absolventus, kurie yra įsipareigoję mokytis visą gyvenimą ir turi gerą pilietiškumą, lyderystę ir etišką elgesį.

Nuolat tobulėjant akademinei kompetencijai, moksliniai tyrimai buvo natūralus progresavimas, atliekant medicininius ir su sveikatos priežiūra susijusius mokslinius tyrimus, o medicininis švietimas - pagrindinis dėmesys. Numatoma, kad TJU moksliniai tyrimai bus dar labiau patobulinti, kai Tyrimų, vystymo ir inovacijų institutas (IRDI) pradėtas vykdyti 2012 m. Rugsėjo mėn.

2010 m. Universitetas turėjo didelį laimėjimą, pradėdamas savo sveikatos priežiūros centrus, kurie leido TJU darbuotojams ir studentams gauti ir gydyti pacientus. Sveikatos priežiūros centrai, kurie tarnauja kaip mokymo vieta TJU studentams, kartu su vienu stogu sudaro alopatinės (vakarinės) medicinos ir papildomos ir alternatyvios medicinos disciplinas.


Šiandien IMU yra integruotas medicinos ir sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti švietimo, sveikatos priežiūros ir mokslinių tyrimų bendradarbiaujant su kai kuriais geriausiais pasaulyje medicinos ir sveikatos priežiūros specialistais ir universitetais.


Vizija

TJU yra novatoriškas pasaulinis mokymosi ir mokslinių tyrimų kompetencijos centras, remiamas mokslininkų ir specialistų, siekiančių tarnauti visuomenei, bendruomenė, propaguojanti studentų plėtrą, kad jie iš tiesų galėtų tapti kompetentingais, etikos, rūpestingais ir įdomiais piliečiais ir vaizduotės lyderiais.

TJU yra įsipareigojusi siekti akademinės laisvės ir lygių galimybių principų siekdama ir taikant žinias, aukščiausius intelektinės, švietimo ir mokslinių tyrimų produktyvumo standartus; ir besimokančio asmens, kuris gerbia individą, steigimas.


Švietimo misija

Kaip švietimo institucija, mūsų misija yra:

 • Toliau stiprinti TJU kaip centro kompetenciją medicinos, farmacijos ir kitų sveikatos mokslų bakalauro studijų programoms
 • Sukurti TJU kaip aukštojo mokslo centrą, kuris teikia mokymus per daugiadisciplines programas
 • Sukurti TJU kaip antrosios pakopos studijų ir tęstinio profesinio mokymo centrą
 • Gebėti parengti kompetentingus ir kvalifikuotus profesionalus, turinčius aukštus etikos standartus, kurie bus skirti tarnauti ir gerinti bendruomenės gyvenimo kokybę
 • Mokyti kompetentingus specialistus, naudojančius pažangias žinių technologijas, ypač IRT, mokymo procese


Kokybės politika

Mes siekiame būti naujovišku mokymosi ir mokslinių tyrimų kompetencijos centru, kuriame gaminami kompetentingi, rūpintojai ir etikos specialistai, kurie mokosi visą gyvenimą. Mes esame įsipareigoję siekti aukščiausių intelektinės, švietimo ir mokslinių tyrimų produktyvumo standartų.


8 mokymosi rezultatų sritis

TJU priima visais savo programomis pagrįstas studijų programas. Tai reiškia, kad visi TJS absolventai patenkina visus pageidaujamus rezultatus, kuriuos jis tikėjosi iš programos. Šie rezultatai yra skirti užtikrinti, kad absolventas yra pasiruošęs darbovietėje. Yra aštuoni generiniai rezultatų sritis, kurios yra tokios:

 • Bazinių mokslų taikymas profesijos praktikoje
 • Psichomotoriniai įgūdžiai
 • Šeimos ir bendruomenės sveikatos priežiūros klausimai
 • Ligos prevencija ir sveikata
 • Bendravimo įgūdžiai
 • Kritiškas mąstymas, problemų sprendimas ir tyrimai
 • Savarankiškas mokymasis visą gyvenimą su įgūdžiais informacijos ir išteklių valdymo srityje
 • Profesionalumas, etika ir asmeninis tobulėjimas

Individualios programos taikys minėtus domenus, kad būtų galima tobulinti konkrečius švietimo rezultatus. Šie rezultatai paskatins visus mokymo programos aspektus, susijusius su turiniu ir organizavimu, pristatymu ir švietimo nustatymu, įvertinimu ir kokybiška veikla.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

International Medical University

Trejų metų IMU biomedicinos mokslo programa pabrėžia klinikinių laboratorinių įgūdžių ir žmogaus organų sistemas; įdomi ir dinamiška sritis, kuri labai svarbi žmonių ligų ... [+]

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros švietime. TJU pasiekė "SETARA-2017" 6 lygio būseną ("Outstanding") pagal "Mature" universiteto kategoriją.

Trejų metų IMU biomedicinos mokslo programa pabrėžia klinikinių laboratorinių įgūdžių ir žmogaus organų sistemas; įdomi ir dinamiška sritis, kuri labai svarbi žmonių ligų supratimui ir gydymui. Studentai taip pat turi galimybę baigti visą trejų metų programą TJU arba studijų programos dalį TJU ir perduoti vienam iš universiteto partnerių Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Kiekvienais metais - liepos ir rugsėjo - yra 2 suvartojamos energijos.... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Medical University

IMU farmacinė chemija yra baigta per 3 metus (6 semestrus) ir yra visiškai vykdoma IMU, Malaizijoje. Tai yra pirmoji Malaizijos programa, kuri teikia išsamų ir specializu ... [+]

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros švietime. TJU pasiekė "SETARA-2017" 6 lygio būseną ("Outstanding") pagal "Mature" universiteto kategoriją.

IMU farmacinė chemija yra baigta per 3 metus (6 semestrus) ir yra visiškai vykdoma IMU, Malaizijoje. Tai yra pirmoji Malaizijos programa, kuri teikia išsamų ir specializuotą farmacijos chemijos mokymą. Mokymo programa pradedama nuo fundamentinių mokslų ankstyvoje fazėje ir apima vėlesnėje fazėje taikomas žinias ir įgūdžius, susijusius su vaistų kūrimo veikla. Praktika ir tyrimai yra pagrindiniai šios programos mokymo elementai. Ši programa yra akredituota Royal Society of Chemistry, UK.... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Medical University

Keturių metų IMU bakalauras (Hons) Kinijos medicinos programoje pabrėžia Kinijos medicinos ir vakarų medicinos mokslų integraciją. Tai suteikia absolventams profesionalią ... [+]

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros švietime. TJU pasiekė "SETARA-2017" 6 lygio būseną ("Outstanding") pagal "Mature" universiteto kategoriją.

Keturių metų IMU bakalauras (Hons) Kinijos medicinos programoje pabrėžia Kinijos medicinos ir vakarų medicinos mokslų integraciją. Tai suteikia absolventams profesionalią pradinio lygio praktiką akupunktūra ir kinų vaistažolių. TJU taip pat suteikia kreditų pervedimo galimybę mūsų partnerių universitetuose Australijoje ir Kinijoje. Kiekvienais metais yra 2 suvartojimai - vasaris... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Medical University

Mūsų ketverių metų IMU dietos su mityba programa buvo specialiai sukurta tiems studentams, kurie yra labai suinteresuoti maistu, žmonėmis, mokslu ir medicina. Jūs išmoksi ... [+]

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros švietime. TJU pasiekė "SETARA-2017" 6 lygio būseną ("Outstanding") pagal "Mature" universiteto kategoriją.

Mūsų ketverių metų IMU dietos su mityba programa buvo specialiai sukurta tiems studentams, kurie yra labai suinteresuoti maistu, žmonėmis, mokslu ir medicina. Jūs išmoksite gyvenimo ir mitybos mokslus, tyrinėdami dietos ir mitybos vaidmenį ligų prevencijos ir gydymo srityje. Tuo pačiu metu mes taip pat siūlome kreditų pervedimo variantą mūsų partnerių universitetuose Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Medical University

Medicinos biotechnologija yra nustatyta daugiadalykė medicinos mokslinė medžiaga, kuri naudoja gyvūnų ir augalų ląsteles, taip pat mikroorganizmus, siekiant kurti diagnos ... [+]

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros švietime. TJU pasiekė "SETARA-2017" 6 lygio būseną ("Outstanding") pagal "Mature" universiteto kategoriją.

TJU trejų metų medicinos biotechnologijos studijų programa suderinta su Malaizijos biotechnologijų prioritetais ir sukurta siekiant atitikti aukštus tarptautinius standartus, ir ją patvirtina Australijos Niukaslio universitetas dėl kredito pervedimo į savo programą.

Medicinos biotechnologija yra biotechnologijų pogrupis, kuris moko mus naudoti visus gyvus organizmus, ypač ląsteles ir ląsteles, gaminti farmacijos ir diagnostikos produktus, kad padėtų mums gyventi ilgiau ir produktyviau. Šis pagrindas suteikia studentams gilų supratimą apie pagrindinius mokslus, kuriais grindžiamas biotechnologija medicinos pažangai. Tvirta medicinos biotechnologijų mokymo programa TUI dėsto ir rengia studentus taikyti dabartines biotechnologijos technologijas realiose aplinkose, ypač vykdant pramonės mokymus biotechnologijų įmonėse, vyriausybinėse įstaigose ir tarptautinėse institucijose.... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Medical University

Mes esame pirmasis ir vienintelis Universitetas, teikiantis išsamią chiralotvarkos programą Malaizijoje ir visoje Pietryčių Azijoje. Programa susideda iš 4 metų akademini ... [+]

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros švietime. TJU pasiekė "SETARA-2017" 6 lygio būseną ("Outstanding") pagal "Mature" universiteto kategoriją.

Mes esame pirmasis ir vienintelis Universitetas, teikiantis išsamią chiralotvarkos programą Malaizijoje ir visoje Pietryčių Azijoje. Programa susideda iš 4 metų akademinio ir klinikinio mokymo. Studentai taip pat turi galimybę gauti akademinius kreditus už dalykus, kuriuos jie sėkmingai baigė TJU, ir juos naudoti, kad baigtų savo studijas RMIT universitete Australijoje, Anglo-Europos Chiropractic koledže (AECC) arba Pietų Velso universitete Jungtinė Karalystė.... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

International Medical University

"IMU stomatologijos" programa suteikia studentams galimybę pasirinkti 2 takelius. Pirmąjį kūrinį kartu įgyvendina TJU, Malaizija, bendradarbiaudamas su anglakalbiais užsi ... [+]

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros švietime. TJU pasiekė "SETARA-2017" 6 lygio būseną ("Outstanding") pagal "Mature" universiteto kategoriją.

"IMU stomatologijos" programa suteikia studentams galimybę pasirinkti 2 takelius. Pirmąjį kūrinį kartu įgyvendina TJU, Malaizija, bendradarbiaudamas su anglakalbiais užsienio partnerių universitetais, o studentai išleidžia pirmąjį etapą Malaizijoje ir vėlesniais metais viename iš mūsų partnerių universitetų. Sėkmingai baigę studentai gaus laipsnį iš atitinkamo universiteto partnerių. Antroji trasa skirta studentams praleisti visus 5-mečio bakalauro studijų programą TJU ir gauti daktaro chirurgijos (BDS) bakalauro laipsnį iš TJU.... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Medical University

Šis laipsnis suteikia jums galimybę dirbti bet kurioje vaistinės įstaigoje, nuo ligoninių tarnybos ir bendruomenės praktikos iki farmacijos pramonės. Kaip medicinos ekspe ... [+]

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros švietime. TJU pasiekė "SETARA-2017" 6 lygio būseną ("Outstanding") pagal "Mature" universiteto kategoriją.

Nuo 2004 m. Mes rengiame ir rengiame vaistinių studentus. Mūsų farmacijos programa yra visiškai akredituotas ketverių metų farmacijos bakalauro laipsnis, su galimybe perkelti į mūsų partnerių universitetus, ty į Otago universitetą, Naująją Zelandiją arba Tasmanijos universitetą, Australiją.

Šis laipsnis suteikia jums galimybę dirbti bet kurioje vaistinės įstaigoje, nuo ligoninių tarnybos ir bendruomenės praktikos iki farmacijos pramonės. Kaip medicinos ekspertai, vaistininkai imasi vis svarbesnių vaidmenų ir yra esminiai integruotos sveikatos priežiūros komandos nariai.... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Medical University

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros ... [+]

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros švietime. TJU pasiekė "SETARA-2017" 6 lygio būseną ("Outstanding") pagal "Mature" universiteto kategoriją.

IMU turėsite galimybę pirmąsias dvejus su puse metų studijuoti TJU ir perkelti į vieną iš savo partnerių universitetų Australijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje ar Kanadoje medicinos programos užbaigimui. Šios tarptautinės partnerystės reiškia, kad IMU mokymo programa buvo sukurta taip, kad atitiktų aukštus tarptautinius standartus. Studentai, studijuojantys mediciną TJU, taip pat turi galimybę užbaigti visą laipsnį TJU.... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Medical University

TJS slaugos bakalauras - tai 4 metų trukmės dieninės studijų programos, kuri rengia studentą tapti registruotu slaugytuoju, turinčiu kvalifikaciją praktikuoti įvairiose v ... [+]

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros švietime. TJU pasiekė "SETARA-2017" 6 lygio būseną ("Outstanding") pagal "Mature" universiteto kategoriją.

TJS slaugos bakalauras - tai 4 metų trukmės dieninės studijų programos, kuri rengia studentą tapti registruotu slaugytuoju, turinčiu kvalifikaciją praktikuoti įvairiose viešojo ar privačiojo sektoriaus sveikatos priežiūros įstaigose. Baigęs slaugos bakalauro laipsnį, absolventas gali pasirinkti dirbti registruotu slaugytoja arba siekti aukštesnio išsilavinimo ar po pagrindinės specializacijos motinystės, ortopedijos, slaugos kritinės sveikatos, slaugos nėštumo metu, perioperacinės slaugos, bendruomenės slaugos, gerontologijos slaugos ir kt. . Absolventai taip pat gali nuspręsti toliau studijuoti magistro ir doktorantūros (doktorantūros) lygmeniu.... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

International Medical University

TJU mokslų magistro laipsnį analitine ir farmacine chemija tinka absolventams, turintiems chemijos, farmacijos ar susijusių disciplinų laipsnį, ir yra skirtas neseniai ba ... [+]

TJU mokslų magistro laipsnį analitine ir farmacine chemija tinka absolventams, turintiems chemijos, farmacijos ar susijusių disciplinų laipsnį, ir yra skirtas neseniai baigtiems absolventams arba dirbantiems su farmacijos ar chemijos pramonės šakomis.

Kursas suteikia absolventams galimybę patobulinti, išplėsti ir išplėsti esamas žinias ir supratimą narkotikų atradimo, vaistų kūrimo, vaistų kūrimo, farmacijos mikrobiologijos, produktų komercializavimo, biotechnologijų rinkos, dabartinių farmacijos technologijų tendencijų, pažangių analitinių chemija, atskyrimo metodai, tyrimo metodika, rašymo įgūdžiai, žalia chemija, kokybės vadyba, natūralūs produktai ir reguliavimo aplinka.... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Medical University

TJU Molekulinės medicinos magistrantūra skirta mokslo ir medicinos mokslų absolventams, norintiems tobulinti mokymą molekulinėse ir į ligą orientuotuose tyrimuose. Šios p ... [+]

Molekulinė medicina buvo pripažinta pagrindine šiuolaikinių medicininių tyrimų kryptimi ir padėjo neseniai pasiekti ligų diagnozavimo, valdymo ir gydymo būdų. Pavyzdžiui, dabar galima paaiškinti daugybę metabolitų ir toksino, gautų iš vaisto remiantis interomikos metodu, kurti labai specifinius ir individualizuotus gydymo metodus, taikant genomikos atranką, bioinformatiką ir chemoinformatikos vertinimą, taip pat pagerinti naujų vaistų biologinį prieinamumą naudojant nanodarą.

TJU Molekulinės medicinos magistrantūra skirta mokslo ir medicinos mokslų absolventams, norintiems tobulinti mokymą molekulinėse ir į ligą orientuotuose tyrimuose. Šios programos tikslas - suteikti išskirtinę mokymo programą, skirtą mokiniams įgyti įgūdžių, atitinkančių aukščiausius reikalavimus ir mokslinių tyrimų griežtus reikalavimus. Mokymo programa yra novatoriškas ir remiasi mūsų žinomomis visame pasaulyje fakulteto patirtimi, kurie taip pat yra aistringi mokslininkai. Pagrindiniai moduliai pateikia naujausius mokslinius molekulinės medicinos naujoves, pateikiamas per novatorišką andragogiką. Studentai įvertins paprastų ir sudėtingų molekulių vaidmenį žmogaus ligose ir tai, kaip sistemų biologija, skaičiavimo biologija ir cheminė genetika pertvarkė kamieninių ląstelių technologijų ir terapijos tyrimų metodus bei metodiką, vaistų dizainą ir plėtrą, taip pat medicininius ir klinikinius tyrimus .... [-]

Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Medical University

Kursas suteiks studentams iš daugybės sveikatos ir susijusių profesinių įgūdžių, turinčių žinių ir įgūdžių visuomenės sveikatos mokslų ir susijusių disciplinų srityse, ku ... [+]

Visuomenės sveikata yra menas ir mokslas, kaip užkirsti kelią ligoms, prailginti gyvenimą ir skatinti sveikatą. Visuomenės sveikata yra susijusi ne tik su sveikatos priežiūra, sumažinant ar pašalinant ligų riziką ir pavojų sveikatai sveikatai, gerinant socialines sąlygas, skatinant sveiką elgesį ir gyvenimo būdą, taip pat apima skirstymą ir optimalų sveikatos priežiūros paslaugų valdymą.

Kursas suteiks studentams iš daugybės sveikatos ir susijusių profesinių įgūdžių, turinčių žinių ir įgūdžių visuomenės sveikatos mokslų ir susijusių disciplinų srityse, kurios leis jiems tapti veiksmingesniais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais.

... [-]
Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

International Medical University

IMU farmacijos praktikos magistro (MPP) magistrantūros studijų programa suteikia farmacijos absolventams galimybę patenkinti jų poreikius mokymo srityje kaip modernios pi ... [+]

IMU farmacijos praktikos magistro (MPP) magistrantūros studijų programa suteikia farmacijos absolventams galimybę patenkinti jų poreikius mokymo srityje kaip modernios pirminės sveikatos priežiūros vaistininko. IMU siūloma MPP programa yra unikali ir pirmoji tokio tipo Malaizijos privati ​​įstaiga teikia vietos ir užsienio studentams.

Farmacijos praktikoje bus trys specializacijos:

Klinikinė farmacijaSocialinisFarmacijos vadyba

Ši magistrantūros studijų programa geriau supažindins absolventus su pagrindinėmis žiniomis ir įgūdžiais, siekiant pagerinti jų karjeros galimybes, kaip klinikinės farmacijos ar klinikinės farmacijos specialisto ar socialinės

PAGRINDINIAI FAKTAI... [-]
Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
IMU MAIN CAMPUS,
BUKIT JALIL
No.126, Jalan Jalil Perkasa 19,
Bukit Jalil,

Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, 57000 MY
Social Media
Location address
IMU CLINICAL SCHOOL,
SEREMBAN
Jalan Rasah,

Seremban, Negeri Sembilan, 70300 MY
Location address
IMU CLINICAL SCHOOL,
BATU PAHAT
No.12, Jalan Indah,
Taman Sri Kenangan,

Batu Pahat, Johor, 83000 MY
Location address
IMU CLINICAL SCHOOL,
KLUANG
No. 19 & 20,
Jalan Seri Impian 1/1,
Taman Seri Impian

Kluang, Johor, 86000 MY