Mokyklos ir universitetai Liuksemburge

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Liuksemburge 2018

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Liuksemburgas. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Liuksemburgas informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Liuksemburgas ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Liuksemburgas informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Liuksemburgas tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Liuksemburgas

LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

BSc Liuksemburgas Differdange September 2018

LUNEX universitetas"Sveikatą žmonės kuria ir gyvena kasdienio gyvenimo sąlygomis; kur jie mokosi, dirba, žaidžia ir myliu. Sveikata yra sukurta rūpinantis savimi ir kitais, priimant sprendimus ir kontroliuojant gyvenimo aplinkybes, ir užtikrinant, kad gyvenanti visuomenė sukuria sąlygas, leidžiančias pasiekti visų savo narių sveikatą ".Štai kaip Pasaulio sveikatos organizacija (PSO, 1986) apibrėžia sveikatą savo Otavos chartijoje (1986 m.) Sveikatos skatinimo srityje.Šiandien ž… [+] monės labiau linkę investuoti daugiau savo užmokesčio ir laisvalaikio į savo gerovę. Ši tendencija atsirado dėl novatoriškos gyvenimo perspektyvos, nes tikslas yra ne tik kuo ilgiau gyventi, bet ir užtikrinti gerą gyvenimo kokybę tol, kol mes gyvename. Gera gyvenimo kokybė yra būdinga mūsų kasdienei gerovei.LUNEX universitetas telkia mokslinius tyrimus ir mokymus, susijusius su glaudžiai susijusiomis fitneso, sporto, terapijos ir prevencinės srities sritimis, kurios yra svarbios dėl jų tvarumo ir socialinės svarbos. Studijų programos aprūpins LUNEX studentus naujais ir skirtingais požiūriais ir perspektyvomis naujose sporto ir sveikatos srityse.Be to, Luneks universitetas numato išplėsti ateityje, plėtojant daugybę studentų miestelių visose skirtingose ​​šalyse, pasitelkdamas bendradarbiavimo partnerius iš savo platų tarptautinį tinklą, įvairias studijų programas su tarptautine perspektyva.Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, kartu su mūsų siekiu užtikrinti absolventų įsidarbinimo galimybes, mūsų standartai atitinka Bolonijos procesą praktikai ir profesijoms Europoje, kartu užtikrinant derinimą su įvairiomis tarptautinėmis švietimo sistemomis ir profesiniai reikalavimai.LUNEX privalumaiLaipsniai pasaulinei darbo rinkaiMažos klasės dydžiai ir individuali paramaOptimalus teorijos ir praktinės patirties derinysLankstus programos, skirtos aukštos kokybės sportui ir karjeraiModerni, tarptautinė mokymosi aplinkaTarpdalykinė mainai [-]