Lithuanian University of Health Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiandienis universitetas

Lithuanian University of Health Sciences (LSMU, Lietuvos Sveikatos mokslų universitetas) yra didžiausia institucija aukštojo mokslo biomedicinos mokslų Lietuvoje, sėkmingai integruoti studijų, mokslinių tyrimų ir klinikinėje praktikoje. LSMU sudaro dvi pagrindinės akademijos: Medicinos akademija ir Veterinarijos akademija .

Medicinos, odontologijos ir slaugos studentai praktinius įgūdžius įgyja LSMU ligoninėje „Kauno klinikos“ , kuri yra didžiausia medicinos įstaiga Baltijos šalyse. LSMU ligoninėje kasmet prižiūri daugiau nei 1200 aukštos kvalifikacijos gydytojų ir 2400 slaugos personalo narių. Visas medicinos personalas vertina novatoriškus ir progresyvius gydymo ir diagnostikos metodus, kurie atitinka pasaulinius standartus.

Farmacijos studentai įgyja praktinių įgūdžių Universiteto vaistinėje, kuri skirta ne tik tarnauti visuomenei, bet ir būti pagrindine Farmacijos fakulteto mokymo įstaiga, siūlanti studentams platų praktinių žinių ir įgūdžių spektrą bei suteikiant jiems tiesioginę darbo patirtį. . Studentai, norintys tapti veterinarijos gydytojais, praktinius įgūdžius įgyja didelių ir mažų gyvūnų klinikose ir Veterinarijos akademijos operacinėse.

LSMU yra aktyvus ERASMUS mainų programos dalyvis. Studentai gali studijuoti užsienio universitetuose arba vykti į užsienį praktikai iki vienerių metų. Akademinių mainų sutartys pasirašytos su 26 Europos šalių universitetais. Dauguma ERASMUS partnerių yra Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Suomijoje ir kitose ES valstybėse narėse.

128626_dr-2157993_1920.jpg

Mūsų vizija

Pirmaujantis Europos sveikatos mokslų universitetas, skirtas visuomenės gerovei. Visos bendruomenės pastangomis sieksime tapti vienu iš 701 geriausių universitetų QS World University Rankings.

Mūsų misija

Vizija bus vykdoma per mūsų MISIJĄ - kurti, kaupti, sisteminti ir skleisti mokslo žinias bei naujausius studijų ir mokslo pasiekimus, mokyti ir ugdyti kūrybingą, sąžiningą, iniciatyvą rodančią, išsilavinusią, savarankišką ir iniciatyvią asmenybę, puoselėti demokratiją ir gerovę, ugdyti sveiką ir išsilavinusią visuomenę. Esminis LSMU vaidmuo šiame ugdymo procese yra sveikos visuomenės siekimas, kuris garantuoja socialinę ir ekonominę šalies pažangą, jos civilizacijos identitetą, taip pat nacionalinių ir globalių kultūros tradicijų kūrimą, palaikymą ir plėtrą. Gyvūnų pasaulio sveikata ir gerovė yra neatsiejama šio tikslo dalis.

Novatoriška aplinka

Universiteto bibliotekų ir informacijos centras yra viena moderniausių ES bibliotekų, priklausanti Europos mokslinių bibliotekų asociacijai LIBER, pagrindiniam Europos mokslinių tyrimų bibliotekų tinklui. Bibliotekoje yra tiek virtualios, tiek RFID technologijos, ji yra labai populiari tarp tyrinėtojų ir studentų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse dėl savo unikalios architektūros ir informacinių sistemų.

LSMU dalyvauja plėtojant projektus, kurių rezultatas - naujos technologijos, išplėsti moksliniai tyrimai ir plėtra, taip pat atnaujinta ir modernizuota universiteto infrastruktūra. Netrukus bus atidarytas Šiuolaikinių farmacijos ir sveikatos technologijų centras, taip pat naujas Farmacijos fakultetas su moderniomis laboratorijomis ir klasėmis. Be to, Veterinarijos akademijos miestelyje šiuo metu statomas visuomenės sveikatos fakultetas.

Pasirinkimas užsienio studentams

Nuo 1990 m. LSMU yra daugelio tarptautinių studentų „Alma Mater“ ir šiuo metu čia studijuoja apie 1000 dieninių užsienio studentų iš 70 šalių (daugiausia iš Švedijos, Izraelio, Vokietijos, Ispanijos, Jungtinės Karalystės, Libano, Indijos, Pietų Korėjos). Tai sudarė beveik 17% visų LSMU studentų.

Tarptautinių studijų skaičius kasmet auga. Tarp LSMU studentų populiariausios „Erasmus“ partnerės yra Vokietija, Italija, Prancūzija, Turkija, Čekija, Suomija ir Norvegija. Užsienio studentai, pasirinkę studijas LSMU, dažniausiai būna iš Ispanijos, Italijos, Latvijos, Belgijos ir Lenkijos.

128627_medicine-91754_1920.jpg

Tarptautinė patirtis ir pripažinimas

Studijų ir mokslinių tyrimų tikslais LSMU bendradarbiauja su daugiau nei 140 Europos, Amerikos ir Azijos universitetų.

Universitetas yra daugelio tarptautinių organizacijų, tokių kaip Europos universitetų asociacija (EUA), Europos regiono visuomenės sveikatos mokyklų asociacija (ASPHER), Europos medicinos mokyklų asociacija (AMSE), Europos medicinos mokymo asociacija, narys. (AMEE), Baltijos jūros regiono universitetų tinklas (BSRUN), doktorantūros organizacija Išsilavinimas biomedicinos ir sveikatos mokslų srityje Europos sistemoje (ORPHEUS), Europos veterinarinio mokymo įstaigų asociacija (EAEVE), Pasaulio veterinarijos asociacija ir kt.

LSMU taip pat yra Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) narė, kuriai tenka bendradarbiavimo centro, atliekančio tyrimų ir mokymo epidemiologijoje, taip pat širdies ir kraujagyslių bei kitų lėtinių neužkrečiamųjų ligų prevencijai, vaidmuo.

LSMU studijų programos atitinka ES šalyse taikomus universitetinio išsilavinimo standartus, o absolventai gali laikyti Jungtinių Valstijų medicinos licencijavimo egzaminą (USMLE) ir Jungtinės Karalystės bendrosios medicinos tarybos PLAB egzaminą.

Studijos LSMU

LSMU priima tarptautinius studentus šiose studijų programose:

Programa Trukmė
Kalba Laipsnis ir kvalifikacija
Apdovanotas
Integruotos studijos
Medicina 6 metai Anglų Sveikatos mokslų magistras, gydytojas
Odontologija (odontologija) 5 metai Anglų Sveikatos mokslų magistras, gydytojas odontologas
Vaistinė 5 metai EN Sveikatos mokslų magistras, vaistininkas
Veterinarinė medicina 6 metai EN Veterinarijos mokslų magistras, veterinarijos gydytojas
Bakalauro studijos
Slauga 4 metai Anglų Sveikatos mokslų bakalauras, bendrosios praktikos slaugytoja
Ergoterapija 4 metai Anglų Sveikatos mokslų bakalauras, Ergoterapeutas
Sveikatos psichologija 4 metai Anglų Socialinių mokslų bakalauras
Magistrantūros studijos
Visuomenės sveikata 2 metai Anglų Sveikatos mokslų magistras
Visuomenės sveikatos valdymas 2 metai Anglų Sveikatos mokslų magistras
Gyvenimo medicina
(nuotolinio mokymosi)
1,5 metų Anglų Sveikatos mokslų magistras
Išplėstinė slaugos praktika 2 metai Anglų Sveikatos mokslų magistras, aukštesnės praktikos slaugytoja
Maisto mokslas 2 metai Anglų Žemės ūkio mokslų magistras
Gyvūnų mokslas 2 metai Anglų Žemės ūkio mokslų magistras
Gyvūnų ir žmonių sąveika 2 metai Anglų Žemės ūkio mokslų magistras

Vietos

Kaunas

Address
A. Mickevičiaus g. 9, LT 44307 Kaunas
Kaunas, Kauno apskritis, Lietuvos Respublika

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis