Wroclaw Medical University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Vroclavo medicinos universitetas yra vienas iš labiausiai žinomų viešųjų medicinos mokyklose Lenkijoje. Vroclavas Medicinos Universitetas susideda iš 5 fakultetai: medicina, odontologija, farmacija, visuomenės sveikatos ir podiplominių studijų. Iš viso kėdės ir klinikose prilygsta 164. Iš viso 1093 akademinės profesoriai ir dėstytojai dirbti medicinos universiteto ir apie 5 700 studentai tęsti studijas.

Vroclavo medicinos universitetas turi 39 tarptautinių susitarimų bendradarbiavimo pasirašytus su kitomis užsienio universitetais. Yra daug studentų mainai ir mokymo personalo pagal Socrates / Erasmus programą Europos Sąjungos sistemą, ypač Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Švedijoje, Ispanijoje, Olandijoje ir Anglijoje.

Vroclavo yra su turtingu medicinos tradicijas mieste. Pirmoji ligoninė buvo įkurta 13 amžiuje. Medicina pirmą kartą buvo mokoma 1745 iki Collegium medicininių Chirurgicum įsteigimo. Tai buvo pirmoji medicinos mokykla mieste. Daugelis žinomų gydytojų gyveno ir dirbo Vroclavo, pavyzdžiui, Alois Alzheimerio - neurologas ir psichiatras, kuris pristatė savo išvadas dėl degeneracijos smegenų žievės (Alzheimerio liga), Robertas Koch - kūrėjas šiuolaikinės bakteriologijos (Nobelio premija 1905), Paulius Erlichas - Pioneer šio chemoterapijos (Nobelio premija 1908 metais).

Šiuo metu Vroclavo yra aktyvus centras medicinos studentų išsilavinimą. Mokymo procesas realizuojamas aukštos kvalifikacijos specialistų komanda. Medicinos universitetas taip pat atlieka platų mokslinės veiklos ir suteikia visą Žemutinės Silezijos regionas itin specializuotą medicininę priežiūrą.

Istoriškai susiklostė, kad miesto strateginę vietą tarp šakų lėtai veikia Odra upė, kuri yra daug salų rajone, buvo panaudota viduramžiais, kai Vroclavo virto tvirtove. Pradžioje laikais buvo išplėstas gynybos sistema. Jis matė, kaip dabar įtvirtinimų, aplink savo istorinį centrą originalios architektūros. Pasibaigus Antrajam pasauliniam karui, 70% miesto buvo sugriauta. Puiki pastangų reikėjo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Lenkas

Matyti M.D. » Matyti Magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

M.D.

šešerių Metų Programa, Medicina

Su bendrabučiu Dieninės 6 metų October 2018 Lenkija Wrocław

Anglų programa medicina susideda iš šešių iš eilės mokslo metų medicinos, ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų ir būtų pritaikytas prie bendros Europos programą, laikantis Europos standartų priėmimo medicinos išsilavinimą. [+]

Mokymasis būti gydytojas apima brangiausia - ir vienas iš longest- kursų studijos bet kokio laipsnio, todėl labai svarbu, kad tie, medicinos mąstymas kaip karjeros yra visiškai tikri, kad tai, ką jie nori daryti su savo darbo gyvenime Prieš vartojant pirmą žingsnį ir taikant įvesti medicinos mokyklą. Anglų programa medicina susideda iš šešių iš eilės mokslo metų medicinos, ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų ir būtų pritaikytas prie bendros Europos programą, laikantis Europos standartų priėmimo medicinos išsilavinimą. Pareiškėjai turėtų turėti puikių pagrindinių mokslo studijas fizikos, chemijos, biologijos, matematikos ir anglų kalbomis. Akademiniai metai oficialiai prasideda spalio 1 dieną ir yra padalintas į dvi penkių mėnesių terminų (semestrus), įskaitant egzaminų sesijų. Studentas turi sėkmingai užbaigti visus kursinį darbą vieneriems mokslo metams, prieš patvirtinta skatinimo į kitus metus.... [-]


Magistras

Penkerių Metų Programa Odontologijos

Su bendrabučiu Dieninės 5 metų October 2018 Lenkija Wrocław

Anglų programa odontologijos sudaro penktosios eilės mokslo metų dantų, ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų metu ir yra pritaikyta prie bendros Europos programą, laikantis Europos standartų priėmimo dantų išsilavinimą. [+]

Mokymasis būti stomatologas apima brangiausių kursai studijos bet kokio laipsnio, todėl labai svarbu, kad tie, odontologijos mąstymas kaip karjeros yra visiškai tikri, kad tai, ką jie nori daryti su savo darbo gyvenime, prieš pradėdami vartoti pirmąjį žingsnį ir taikomos įvesti Fakultetas Odontologijos.

Anglų programa odontologijos sudaro penktosios eilės mokslo metų dantų, ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų metu ir yra pritaikyta prie bendros Europos programą, laikantis Europos standartų priėmimo dantų išsilavinimą.

Akademiniai metai oficialiai prasideda spalio 1 d ir yra padalintas į dvi penkių mėnesių sąlygos (semestrus), įskaitant egzaminų sesijų. Studentas turi sėkmingai užbaigti visus kursinį darbą vieneriems mokslo metams, prieš patvirtinta skatinimo į kitus metus.... [-]


Vaizdo įrašai

Wroclaw Medical University

Kontaktai

Adresas Wroclaw Medical University, English Division, Faculty of Medicine Chalubinskiego 6a 50-368 Wroclaw Poland
50-368 Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Lenkija