Oficialus aprašymas

Vincentas Pol universitetas (VPU) yra Liublino rytų Lenkijoje, 170km Varšuvos pietuose. Liublinas yra nustatytas ant upės Bistricos bankų istorinis miestas. Jis yra populiarus tarp turistų, bet ir mokiniams, ir yra puiki vieta mokytis.

VPU yra privatus universitetas, su pilna akreditavimo nuo Mokslo ir aukštojo mokslo ministerijos. Mums buvo įkurta siekiant sudaryti galimybę mūsų studentams pasiekti savo profesinius tikslus ir plėtoti savo aistras tikslas.

Siūlome tiek visą laiką ir ne visą darbo dieną bakalauro ir magistro laipsnius. Mūsų akademinės darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos mokytojai, laisvai kalba anglų ir ekspertai savo srityse. Universitetas turi modernių pastatų su specialistų mokymo kambarių pritaikytais prie skirtingų klasių, pavyzdžiui, fizioterapijos, kineziterapijos, kosmetologijos, biomechanikos, masažas, chemija, turizmo, viešbučių verslo, kulinarija, geografijos ir IT poreikius. Taip pat yra poilsio kambariai, įskaitant gimnazijų, fitneso apartamentai, baseinu ir studijos už aerobikos užsiėmimai ir kitų sporto veikla. Studentas Kavinė yra populiari susitikimo vieta studentams. Universitetas turi kompiuterinį tinklą su Wifi prieigos visiems studentams. Norint pasiekti maksimalų komfortą ir saugumą kai kuriuose kambariuose yra oro kondicionavimo ir CCTV.

VPU didėja populiarumas su tarptautinių studentų, ir mes turime skirta Tarptautinė studentų centras, Kuri gali padėti su prašymais, vizų, ir apgyvendinimą. 2010 metais universitetas įkurtas Akademinė Fizioterapija centras, Modernus klinika, turi būti naudojami ne tik mūsų kineziterapijos studentams, bet ir piliečiams Liublino. Centras turi naujausią įrangą diagnostikai ir reabilitacijos, ir sutartis su Lenkijos nacionalinę sveikatos sistemą. Taip pat vieta, kur studentai atlieka savo klinikinę praktiką ir kur gali būti atliekami moksliniai tyrimai.

Vincentas Pol universitetas yra netoli miesto centro, su lengva prieiga studentams viešuoju transportu ar automobiliu. Liublinas turi daug prieinamą restoranams, barams ir laisvalaikio centruose, o mūsų studentai naudojasi vakarus iš istorinio ir saugiai miesto centro. Tai ideali vieta studentams iš viso pasaulio, o mes kviečiame Jus į VPU.

Studentai mokosi VPU gali pasirinkti vieną iš šių keturių studijų srityse anglų kalba: • Fizioterapija (2-jų metų magistrantūros programa, 3-jų metų bakalauro programa)
• Turizmas ir poilsis (2-jų metų magistro programos, 3-jų metų bakalauro programa)
• Grožio terapijos (3 metų bakalauro programa)
• Sportas Mokslas (3-jų metų bakalauro programa)
• Tarptautinio verslo vadyba (3 metų bakalauro programa)

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Vincent Pol University in Lublin, Poland

Ilgalaikių studijų, 5 metų trukmės magistrantūros studijų programa su praktiniu mokymu kaip neatskiriama studijų dalimi ir galimybė įsiregistruoti doktorantūroje. ... [+]

Magistrantnjros magistrantnjros studijos, 5 metǐ Dieninių studijų programa su praktiniu mokymu kaip neatskiriama studijų dalis ir galimybė įsiregistruoti doktorantūroje.

Fizioterapija yra medicinos profesija, teikianti sveikatos priežiūros paslaugas, susijusias su tinkamo kūno funkcijų ir judumo atkūrimu ir palaikymu. Daugeliu atvejų fizinė terapija yra derinama su kitomis medicinos paslaugomis, kuriomis siekiama ligų profilaktikos ir gydymo.

Pagal naująjį fizioterapeuto profesijos aktą, 2016 m. Rugsėjo 26 d. Mokslo ir aukštojo mokslo ministro reglamento 17 straipsnio 1 dalis dėl studijų sąlygų, Fizioterapija Bus siūloma tik kaip ilgalaikio magistrantūros studijas tarp kitų programų, tokių kaip: Medicina, medicina ir odontologija, laboratorinė medicina, farmacija, veterinarija, teisė ir kanonų teisė. ... [-]

Lenkija Lublin
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vincent Pol University, Lublin, Poland

Vincent Pol University in Lublin
Address
ul. Choiny 2
20-816 Lublin, Lublin Voivodeship, Lenkija
Interneto svetainė
Telefonas
+48 81 740 72 40