University of Rzeszów - 6 Year M.D. Program in English, Faculty of Medicine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Rzeszów yra augantis, gyvas miestas, kuriame gyvena apie 192 000 gyventojų, esančių pietrytinėje Lenkijoje. Žezovo universitetas, kuris yra 15 minučių pėsčiomis nuo miesto centro, yra didelis viešasis universitetas, kuriame dirba daugiau nei 18 000 piliečių ir neakivaizdinių studijų studentų, iš kurių 2800 yra įtraukti į medicinos fakultetą.

Žešovo universiteto Medicinos fakulteto Anglų skyrius siūlo 6 metų trukmės programą, skirtą medicinos daktaro laipsniui (MD). Medicinos fakulteto anglų skyrius studijų programa yra pagrįsta standartine 6 metų Europos MD programa, kurią sudaro 2 metų ikiklinikinių kursų ir 4 metų klinikinių kursinių darbų ir praktikos su instrukcija medicinos fakulteto anglų kalba.

6 metų MD programos taikymo informacija

Ikiklinikiniai ir klinikiniai anatomijos, histologijos ir embriologijos nurodymai vyksta naujame Morfologijos moksliniame pastate, kuriame yra modernios anatomijos, histologijos, teismo medicinos ir patomorfologijos laboratorijos. Šiame moderniame pastate įrengta 250 praktikuojančių studentų per tam tikrą dieną, o klasės suskirstytos į grupes nuo 10 iki 15 mokinių. Klinikinis mokymas teikiamas 5 studentų grupėms. Morfologijos mokslinio padalinio anatomijos laboratorijoje yra įrengtos prospektūros stalai su chirurginiu apšvietimu , konfokalinė mikroskopija, kompiuterinė tomografija teismo medicinos reikmėms, skaitmeniniai trimačiai žmogaus modeliai virtualioje anatominėje lentelėje ir visiškai įrengta mikroskopijos laboratorija. Kiekvienas studentas turi prieigą prie duomenų banko bibliotekos su histologinėmis žmogaus organų skaidrėmis.

Mokiniai taip pat mokomi ligoninėje Nr. 1 ir klinikinės provincijos ligoninė Nr. 2 (klinikinė provincijos ligoninė Nr. 2 šalia Morfologijos mokslo pastato) Žešuvu ir keliose kitose medicinos fakulteto ligoninėse. Žešuvo provincijų ligoninėse dirba daugiau kaip 6000 medicinos specialistų .

Per pirmuosius dvejų ikiklinikinių studijų metus studentai kurs kursus: anatomiją, histologiją, embriologiją ir citofiziologiją, biochemiją, biofiziką, medicinos psichologiją, fiziologiją, molekulinę biologiją, mikrobiologiją su parazitologija, imunologiją, genetiką, higieną ir epidemiologiją, informacines technologijas ir biostatistiką. , "Pirmoji pagalba", "Pacientų prieţiūra", "Visuomenės sveikata", "Medicinos etika", "Šeimos gydytojas" ir "Neatidėliotina pagalba".

Privalomos vasaros stažuotės klinikinėse ligoninėse dažnai atliekamos mūsų vietinėse ligoninėse ir kitose Europos šalyse, pavyzdžiui, Italijoje ir Vokietijoje.

Klinikiniai kursai, atlikti 3-6 metų metu, apima patologiją, patofiziologiją, farmakologiją, toksikologiją, klinikinę genetiką, vaizdavimo diagnostiką, dermatologiją ir venereologiją, infekcines ligas, nelaimių mediciną, otorinolaringologiją, kiaušintakių organų ligas, vidaus ligas, pediatriją, vidaus ligas, chirurgiją, ginekologiją. , Laboratorinė diagnostika, neurologija, šeimos medicina, anesteziologija, ekstremaliosios medicinos, oftalmologijos, branduolinės medicinos, pulmonologijos, transplantacijos, psichiatrijos, ortopedijos, neurochirurgijos, urologijos, onkologijos, klinikinės imunologijos ir neatidėliotinos medicinos srityse.

Absolventas, įgijęs medicinos daktaro profesinį vardą, turi galimybę dirbti valstybinėse ir privačiose sveikatos priežiūros įstaigose, mokslinių tyrimų įstaigose, mokslinių tyrimų ir plėtros centruose, taip pat institucijose, konsultuojančiose ir skleidžiant žinias apie sveikatos ugdymą.

Medicinos fakulteto anglų skyrius seka mūsų įsteigtos Lenkijos gyventojų medicinos mokyklos tradicijomis. Ši programa yra siūloma kvalifikuotoms aukštosios mokyklos absolventams, kurie parodė puikių rezultatų biologinių ir fizinių mokslų srityje ir gali atlikti preklinikinį ir klinikinį medicininį mokymą kalbomis ir raštu angliškai. Kandidatai bus vertinami atsižvelgiant į jų akademinę istoriją ir interviu, kuriame bus vertinamos žinios apie biologiją, chemiją, fiziką ir anglų kalbą.

Vietos

Žešovas

Address
aleja Tadeusza Rejtana,16C
35-001 Žešovas, Podkarpackio vaivadija, Lenkija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis