Unicaf University (ZM)

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Unicaf“ universitetas yra visos Afrikos nepriklausomas pripažintas universitetas, apjungiantis geriausius tarptautinio švietimo elementus, siūlantis aukštos kokybės akademinę kvalifikaciją .

Universitetas įsteigė moderniausius miestelius Zambijoje, Malavyje ir Zimbabvėje ir netrukus ketina atidaryti papildomus miestelius keliose kitose Afrikos šalyse. Be „Unicaf“ universiteto miestelių, studentai taip pat turi modernias „Unicaf“ mokymo centrų, esančių visoje Afrikoje, patalpas.

Unicaf universitetas yra licencijuota universitetas Malavis, Zambija ir Zimbabvė ir taip pat patvirtino, kad įdarbinti studentus Kenijoje. Unicafo universitetas yra Jungtinių Tautų akademinio poveikio (UNAI) ir Pietų Afrikos regioninių universitetų asociacijos (SARUA) narys. „Unicaf“ universiteto miesteliai Zambijoje ir Malavyje taip pat yra akredituoti Didžiosios Britanijos nepriklausomo tolesnio ir aukštojo mokslo akreditavimo tarybos , kaip nepriklausomo aukštojo mokslo teikėjo.

„Unicaf University“ siekia tobulinti dėstymą , studentų pasiekimus ir pasitenkinimą palankiomis akademinėmis sąlygomis. Universitetas siekia tapti vadovaujančia aukštojo mokslo įstaiga į pietus nuo Sacharos esančioje Afrikoje, pripažinta už išskirtinį indėlį į mokymą, mokymąsi ir mokslinius tyrimus .

„Unicaf“ universitetas suteikia studentams galimybę uždirbti aukštos kokybės kvalifikaciją nebrangiai teikiant paslaugas tik internetu arba studijuojant miesteliu, derinant tradicinį tiesioginį mokymą ir aktyvų dalyvavimą studentų socialiniuose klubuose bei veikloje su skaitmeninėmis mokymosi priemonėmis, kurios pagerina šiuolaikinis besimokantysis.

„Unicaf“ universitetas siekia išmokyti atsakingus piliečius, suprantančius ir palaikančius darnų vystymąsi. Universitetas siekia grąžinti bendruomenes, kurioms jis tarnauja, pasitelkdamas naujas doktorantų atliktas žinias, vykdydamas „žaliąsias iniciatyvas“ (popieriaus, plastiko ir aliuminio perdirbimas, reguliarus medžių sodinimas), per žymių pranešėjų paskaitas, atviras visuomenei, rengiant nemokamas kompiuterių pamokas vidurinių mokyklų absolventams ir dirbantiems suaugusiesiems, organizuojant nemokamas pagrindinių profesinių įgūdžių dirbtuves, aukojant ligoninėms ir mokykloms bei remiant svarbias socialines priežastis.

Unicaf universitetas siūlo internetu ir universitete dėstomus bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnius įvairiuose dalykuose, įskaitant vadybą, ekonomiką ir verslą, psichologiją, dėstymą, teisę, apskaitą ir finansus, anglų literatūrą, kompiuterių mokslą, interneto svetainių kūrimą ir plėtrą bei specializuotos MBA programos įvairioms pramonės šakoms ir sektoriams.

Partnerystės

Šiuo metu „Unicaf“ bendradarbiauja su Suffolko universitetu (JK) , Liverpulio Johno Mooreso universitetu (JK ), Pietų Velso universitetu (JK), Kalifornijos universitetu, „Riverside Extension“ JAV ir daugiakalbiu „ Unicaf“ universitetu Afrikoje . Sėkmingai baigę studentai, gavę atitinkamą apdovanojimą suteikiančią įstaigą, gauna savo laipsnį, kuris yra identiškas laipsniui, siūlomam universiteto studentams. Absolventai taip pat gali dalyvauti baigimo ceremonijoje namų miestelyje (atsižvelgiant į galimus vizų apribojimus).

Vietos

Larnaka

Address
UNICAF Building 52 Famagusta Avenue

6019 Larnaka, Larnaka, Kipras

Niujorkas

Address
1745 Broadway
10019 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Atėnai

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Atėnai, Centriniai Atėnai, Graikija

Bukareštas

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bukareštas, Bukareštas, Rumunija

Londonas

Address
Kemp House, 152 City Road

EC1V 2NX Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Kairas

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Kairas, Kairo gubernija, Egiptas

Akra

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Akra, Didžioji Akra regionas, Gana

Lilongvė

Address
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67

Lilongvė, Centrinis regionas, Malavis

Port Luisas

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Luisas, Port Luiso rajone, Mauricijus

Nairobis

Address
West Park Suites,
7th Floor, Ojijo Road,
opp. Parklands Police Station

Nairobis, Nairobio apskritis, Kenija

Lagosas

Address
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagosas, Lagosas, Nigerija

Mogadišas

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadišas, Banaadir, Somalis

Lusaka

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, Lusakos provincija, Zambija

Irbid

Address
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, Irbid vyriausybė, Jordanija

Kipras internete

Address
Kipras internete, Kipras