The Cyprus School of Molecular Medicine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Kipro mokyklos molekulinės medicinos (CSMM)

Kipro institutas Neurologijos ir genetikos (nansavimo) įsteigė savo antrosios pakopos mokyklą, Kipro mokyklą molekulinės medicinos (CSMM) 2012 rugsėjo, kuria siekiama studentus su mokslinių interesų taikomų Instituto veiklos.

CSMM suteikia neprilygstamą mokymosi patirtį į aukščiausius pasiekusių studentų, kurie gali tikėtis, kad bus mokoma ir Mentored pirmaujančių biomedicinos mokslininkų ir neurologai Kipre, o taip pat dirba kartu su jais į jų atitinkamų laboratorijose.

CSMM siūlo septynių studijų programas, padedančią magistrantūros ir doktorantūros laipsnių, atitinkamai.

Siūlomos persvarą iki šių pavadinimų programos: 1. Magistro Mokslo (MSC) Molekulinės medicinos 2. Magistro Mokslo (MSC) Medicinos genetikos 3 d. Magistro Mokslo (MSC) neurologijos 4 d. Magistro Mokslo (MSC) Biomedicininių mokslinių tyrimų srityje 5 d. Filosofijos mokslų daktaras (PhD) Molekulinės medicinos 6 d. Filosofijos mokslų daktaras (PhD) Medicinos genetikos 7 d. Filosofijos mokslų daktaras (PhD) neurologijos

Kaip kompetencijos centro fundamentaliųjų ir taikomųjų mokslinių tyrimų biomedicinos ir klinikinių mokslų, kuriais siekiama derinti paslaugų, mokslinių tyrimų ir švietimo, kad galiausiai pagerinti žmonių gyvenimo kokybę, nansavimo atvėrė kelią naujos kartos mokslininkai. Kipro mokykla molekulinės medicinos, įsikūręs per nansavimo patalpas suteikia studentams unikalią mokymosi patirtį derinant Dėstomi kursai ir atlikti tyrimai specializuotose state-of the-art laboratorijos, į neurologijos, genetika ir biomedicinos mokslų srityse. CSMM studentai yra mokomi ir Mentored kai kurie iš labiausiai kvalifikuotų mokslininkų savo srityse. CSMM siekiama pritraukti likusius studentus su intelektinės smalsumas, kurie nori plėsti savo išsilavinimą ir state-of-žinių apie regionines problemas pasaulinės reikšmės dėl temų departamentai ir klinikose nansavimo.

Ką jūs gaunate kaip CSMM studentas

Baigę savo pasirinktą studijų programą, absolventai CSMM gali tikėtis turėti gilių žinių temų, kurias apima specializuotų departamentų ir klinikose nansavimo, o taip pat skatinant jų analitinius gebėjimus, supratimą apie problemas ir galimybes siūlyti novatoriškus sprendimus prisidėti į tarptautinę mokslo bendruomenę. Energingas aplinka nansavimo, per kurį CSMM yra įsikūręs, suteikia idealias studentams patirti ir naudos iš 3-ramsčių darbo nepastebimai kartu formuoti teigiamą grįžtamąjį ryšį: PASLAUGOS (dienos klinikos bei stacionarias palatos), TYRIMAI (6 Klinikiniai mokslai departamentai ir 9 Biomedicinos mokslai skyriai) ir ŠVIETIMAS.

Tai instituto ir mokyklos tikslas mūsų studentams įgyti ne tik akademinės kvalifikacijos, tuo CSMM, bet ir vertingų perleidžiami įgūdžiai. Dėl šios priežasties kiekvieno iš mūsų programų ir jų atitinkamų kursų buvo pastatyta įtraukti praktinių ir svarbiausius įgūdžius, pavyzdžiui, gebėjimas dirbti uoliai ir produktyviai nuo sudėtingiausių projektų, gebėjimas užsibrėžti tikslus ir sėkmingai valdyti studijų / Laboratorija grafiką, komandinio darbo įgūdžiai , geri bendravimo įgūdžiai ir efektyvus bendravimas idėjų tiek žodžiu ir raštu.

Vietos

Nikosija

Cyprus Institute of Neurology & Genetics

Address
International Airport Ave. 6,
Ayios Dhometios

Nikosija, Nikosija, Kipras
Interneto svetainė
Telefonas
+357 22392840

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis