Weill Cornell Medical College in Qatar

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 2001 metais kaip partnerystė tarp Kornelio universitetas ir Kataras fondas, WCMC Q yra dalis Weill Cornell medicinos koledžo Niujorke ir dalijasi savo misiją atsidavimas kompetencijos švietimo, pacientų priežiūrą ir mokslinių tyrimų. Pirmoji medicinos mokyklos Kataras ir iš Coeducation pradininkas universitetinio lygio, WCMC Q siūlo integruotą programą iš anksto medicinos ir medicinos studijas, padedančią Kornelio universitetas MD laipsnį. Mokymas pagal Kornelio ir Weill Cornell fakultetas, Įskaitant gydytojų metu Hamad Medicinos korporacija (HMC) kurie turi Weill Cornell susitikimus. Įrašas sparčiai išaugo nuo 25 pirmo kurso anksto medicinos studentams 2002 metų rudenį į per 265 studentų iš daugiau nei 30 šalių 2012 m, Klinikinių arenoje, WCMC Q jau prisideda prie Kataras bendruomenei. Medicinos fakulteto nariai licencijuota ir akredituoto praktikuoti pamatyti pacientus, kaip dalis jų dėstymo užduotis HMC įrenginius. Yra pasikeitimą patirtimi su fakulteto gydytojų iš Niujorkas - presbiterionų / Weill Cornell medicinos centras, ypač planavimo etapo Kataras Fondo Sidra Medicinos ir tyrimų centras.

Bendradarbiavimo biomedicinos mokslinių tyrimų projektai yra vykdomi tarp Weill Cornell JAV ir Kataro ir HMC ir didelių mokslinių tyrimų programos dabar yra priekalo. WCMC Q studentai turi įdomių galimybes dalyvauti biomedicinos tyrimus: Vasaros tyrimų programa leidžia atrinkti studentus keliauti į JAV ir dirbti pagal iš pirmaujančių tyrėjų globa metu Kornelio ir Weill Cornell, Tuo tarpu vis daugiau dalyvauja projektuose Kataras, vadovaujasi WCMC Q dėstytojai ir finansuoja Bakalauro tyrimų Patirtis programa Kataro nacionalinis mokslinių tyrimų fondo.

Tikslas ir misija Weill Cornell medicinos koledžas Kataras buvo įkurta Kornelio universitetas kartu su Kataro fondu Švietimo, mokslo ir bendruomenės plėtojimą, pagal susitarimą, pasirašytą 2001 m. WCMC-Q yra dalis Weill Cornell medicinos koledžo, kuri buvo įkurta Niujorke daugiau nei prieš 100 metų, ir dalijasi tą pačią misiją:

teikti aukščiausios išsilavinimą įmanoma medicinos studentams atlikti mokslinius tyrimus sakas žinių gerinti sveikatos priežiūros ir dabar, ir ateities kartoms teikti aukščiausios kokybės priežiūra bendruomenei

Vietos

Doha

Address
Doha, Qatar Address,
Weill Cornell Medical College in Qatar,
Qatar Foundation - Education City,
P.O. Box 24144

Doha Doha, Doha, Kataras

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis