Oficialus aprašymas

Apie CEL

Mūsų misija: Sukurti ir pristatyti novatorišką, transformuojamą programavimą visų amžiaus grupių mokiniams ir visoms aplinkybėms.

Naujojo Brunsviko universitetas nuo 1950 m. Teikia tęstinio mokymo programas. 2002 m. UNB įsteigė Išplėstinio mokymosi koledžą (UNB CEL), skirtą tęstiniam mokymuisi ir profesiniam tobulinimui besimokantiems suaugusiems, taip pat interneto programavimui asmenims privačiose ir vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu veikiančios visuomeninės organizacijos.

UNB CEL yra įsipareigojusi pasiūlyti kokybiškus, atitinkamus kursus ir programas kartu su pritaikytais mokymų sprendimais ir paslaugomis, kurios skatina asmeninį ir organizacinį augimą ir plėtrą. Remdamasi novatoriškomis partnerystėmis, UNB CEL rengia programas, kurios prisideda prie Atlanto kanadiečių ir kitų šalių socialinių, kultūrinių ir ekonominių vystymosi poreikių.

Mūsų paslaugos apima visą spektrą nuo analizės ir planavimo iki projektavimo ir kūrimo, iki mokymosi visą gyvenimą galimybių pristatymo ir administravimo, laisvalaikio, karjeros ir profesinio mokymo, laipsnio užbaigimo ir kreditų programų internetu.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Certificate

University of New Brunswick College of Extended Learning

Taikomosios elgsenos analizės (ABA) sertifikatų programa padės žmonėms užsiimti karjera kaip kompetentingi asistento elgesio analitikai. ... [+]

Praktinis pritaikymas. Švietimas realiuoju laiku.

Taikomosios elgsenos analizės (ABA) sertifikatų programa padės žmonėms užsiimti karjera kaip kompetentingi asistento elgesio analitikai.

Visoje programoje mokiniai išmoksta elgesio analizės pagrindus, tokius kaip žmonės mokosi ir neišmano elgesio ir įgūdžių. Studentai taip pat įgis įgūdžių elgesio analizės programose, pavyzdžiui, nustatydami, kodėl kas nors elgiasi netinkamai, kaip nustatyti elgesio intervencijos planą ir kaip nuolat elgtis elgesio pokyčių programose etikos požiūriu.

Studentai gali taikyti šiuos įrodymais pagrįstus įgūdžius įvairiais būdais ir nustatymuose, pavyzdžiui:

Autizmo spektro sutrikimų gydymasKlasės valdymas ir švietimasIntelekto ar vystymosi sutrikimų turinčių asmenų ir pagyvenusių žmonių priežiūra namuoseDažnai kyla problemų, susijusių su vaiko priežiūra, pvz., Miego sutrikimai, "šurmulio" treniruotės ir šėrimo problemosŽmonių aptarnavimo personalo mokymas ir priežiūra... [-]
Kanada Fredericton
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
250 - 1000 valandos
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of New Brunswick College of Extended Learning

Ši programa skirta suteikti dalyviams pagrindinius įgūdžius, reikalingus įvairiems vaidmenims ir remti sektorius. ... [+]

Dabartiniai tyrimai rodo, kad iki 4% Kanados gyventojų turi FASD. Vienas iš svarbiausių klausimų, su kuriais šiuo metu susiduria Kanados intervencijos sektorius, yra kvalifikuotos darbo jėgos trūkumas, siekiant patenkinti didėjančią FAS diagnozės, intervencijos ir paramos paklausą. Ši programa skirta suteikti dalyviams pagrindinius įgūdžius, reikalingus įvairiems vaidmenims ir remti sektorius.

Prašome atkreipti dėmesį: kandidatai turi turėti ankstyvą vaiką, patarėją žmogaus teisių klausimais arba kitą atitinkamą diplomą ar laipsnį arba lygiavertę patirties susijusioje srityje ir taikomąjį mokymą derinį.

PrivalumaiDarbas su asmenimis, kuriems FASD kenčia visuose amžiaus grupėseSukurti ir palaikyti veiksmingą supratimą ir bendravimą su paveiktais klientais, asmenimis ir šeimomisPateikite bendruomenės išteklių propagavimą ir supratimąDalyvauti planuojant atvejus, krizines intervencijas, ataskaitas ir dokumentusMokyti ir remti mokymosi procesąŠeimos ir dalyvių gydymo planų kūrimasKas turėtų dalyvauti?... [-]
Kanada Fredericton
Registracija galima
Anglų
Dieninės
20 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

University of New Brunswick College of Extended Learning

Šeimos ir globėjų taikomojo elgesio analizės mokymas tinka asmenims, kurie susiduria su kasdieniais elgesio uždaviniais, susijusiais su įvairaus amžiaus asmenimis, turinč ... [+]

Vaikui kylant su elgesio iššūkiais yra ilga kelionė, bet pagalba yra toli

Šeimos ir globėjų taikomojo elgesio analizės mokymas tinka asmenims, kurie susiduria su kasdieniais elgesio uždaviniais, susijusiais su įvairaus amžiaus asmenimis, turinčiais intelekto sutrikimų, sergančiais autizmo spektro sutrikimais (ASD) arba bendrais elgesio uždaviniais. Visi šios programos kursai grindžiami taikomojo elgesio analizės (ABA) principais.

Ši pradinio lygio programa susideda iš internetinių ir iš anksto užfiksuotų paskaitų, kurios leidžia jums dirbti savo tempu. Be to, interneto vedlys yra (per el. Paštą ar konferencinį pokalbį), kad galėtumėte atsakyti į jūsų klausimus, aptarti patirtį ar patikslinti kursų medžiagą.... [-]

Kanada Fredericton
Registracija galima
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba