Oficialus aprašymas

Tuo Fleming College kelionėms, galite tapti besimokančios bendruomenės. Mes užsiimti jums mokymosi ir teikti individualiems paramą. Nustatyti sveikinimo bendruomenių, mūsų mažesni miesteliai pateikti palankią aplinką, kurioje žmonės žino savo vardą.

Uždaryti santykiai, dideli lūkesčiai ir hands-on, protus-mokymosi patirtis padės jums plėtoti žinias ir įgūdžius, požiūrius ir vertybes, kurie veda į sėkmę darbe ir gyvenime.

Iš čia galite eiti bet kur, kaip jūs pradėti ar keisti savo karjerą. Arba per gerai išvystyta švietimo būdus, galite toliau tęsti švietimo galimybes. Jūs patirsite pirmų rankų mūsų įsipareigojimą naujovių programas ir praktiką ir kurti tvarias, sveiką ateitį mūsų žmonėms, bendruomenėms ir aplinkai.

Dėl visų šių priežasčių, 99% Fleming studentų sutinku: jie padarė teisingas pasirinkimas ateina Flemingas kolegija.

Vizija

Studentai buvusius per asmeninį gyvenimą. Inovacijos ir pasiekimų powered by žmonių.

Misija

Fleming čempionai asmeninių ir karjeros sėkmė per taikomą mokymuisi. Mes prisidėti prie bendruomenės sėkmės ir tvarumo didinant programų, paslaugų ir taikomųjų mokslinių tyrimų.

Vertybės

Studentas mokymosi patirtis yra mūsų prioritetas. Mes vertiname žmonių ir bendruomenės. Flemingas yra įsipareigojusi tvarią ateitį. Mes įkvėpė seras Sandford Fleming naujoves su vizija ir įgyvendinti su kompetencijos.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Fleming College

Asmeninė parama Darbuotojų programa suteikia jums mokymo ir įgaliojimai teikti praktinę paramą paslaugas asmenims ir šeimoms, kurioms reikia pagalbos. Tai malonu, žmones ... [+]

Asmeninė parama Darbuotojų programa suteikia jums mokymo ir įgaliojimai teikti praktinę paramą paslaugas asmenims ir šeimoms, kurioms reikia pagalbos. Tai malonu, žmones orientuota karjera.

Programa renginiai

Dėl Asmens Paramos darbuotojas programos absolventas, jums bus suteikti paramos paslaugas asmenims ir šeimoms, kuriems reikia pagalbos. Su šiuo patenkinti, žmonės-orientuota karjeros, jums bus pasirengusi padėti vaikams, suaugusiems ir vyresnio amžiaus žmonėms su specialiais poreikiais ar negalia, ir padėti jiems kuo labiau padidinti savo gyvenimo patirtį. Galite pradėti rugsėjį arba sausis programą.

Šis dviejų semestrų Asmeninė parama darbuotojas programa gali ypač kreipiuosi į tuos sugrįžti į darbo rinką. Iš viso, jūs gausite apie 400 valandų atitinkamus teorija ir maždaug 300 valandų realaus gyvenimo, klinikinė praktika. Šios programos dėmesys skiriamas:... [-]

Kanada Piterboras Lindsay Minden Cobourg  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fleming College

Flemingas kolegija Sveikatos informacijos valdymas (JAM) programa yra viena iš tik trys Kanados sveikatos informacijos vadybos asociacija (Chima) pripažintas kolegijoje p ... [+]

Flemingas kolegija Sveikatos informacijos valdymas (JAM) programa yra viena iš tik trys Kanados sveikatos informacijos vadybos asociacija (Chima) pripažintas kolegijoje programas laisvų Ontarijas.

Programa renginiai

Šioje sudėtingoje dvejų metų diplomo programą, studentai išmoks naudotis kompiuterinėmis technologijomis fiksuoti ir analizuoti duomenis ir kurti informaciją apie sveikatą sveikatos priežiūros paslaugų teikimui naudoti, finansų ir valdymo planavimas. Sveikatos priežiūros duomenys yra pirminis informacijos šaltinis ligoninių ir sveikatos priežiūros įstaigų naudojamas kodą paslaugas kompensavimo tikslams. Ši informacija taip pat reikalinga visuomenės sveikatos pareigūnams nurodyti ligą modelius ir tendencijas, ir medicinos tyrėjų analizės, lyginimo ir sprendimų paramos.... [-]

Kanada Piterboras Lindsay Minden Cobourg  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fleming College

Kaip farmacijos specialisto, jums bus vertinami ir esminis narys Ontarijo sveikatos priežiūros komandoje, dirbti vadovaujant ir prižiūrint vaistininkams. ... [+]

Kaip farmacijos specialisto, jums bus vertinami ir esminis narys Ontarijo sveikatos priežiūros komandoje, dirbti vadovaujant ir prižiūrint vaistininkams.

Programa renginiai

Farmacijos specialistai labai glaudžiai bendradarbiauti su vaistininkais pasiekti optimalius rezultatus narkotikų terapija pacientams.

Farmacijos technikas vaidmuo reikalauja juos sutelkti dėmesį į techninę aspektu recepto, atlikti med susitaikymą renkant geriausią įmanomą vaistus istoriją iš pacientų, atlikti produkto paruošimo ir platinimo funkcijas, taip pat inventorizacijos kontrolę.

Kaip registruotas farmacijos specialisto, absolventai bus dalyvauti sveikatos stiprinimo veikloje ir teikti švietimo, pavyzdžiui, medicinos prietaisų mokymo ar koordinavimo sveikatos klinika dienų. Farmacijos specialistai dirbti bendradarbiaujant su farmacijos komanda ir kitų sveikatos priežiūros specialistų, siekiant užtikrinti sveikatos priežiūros tęstinumui.... [-]

Kanada Piterboras Lindsay Minden Cobourg  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba